Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Várom a hozzászólásokat. :)

***

(#2) BITBOYS válasza ollie (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hajrá! Sok sikert a projekthez :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

Vista64-et, és XP32-et tudok tesztelni, és a magyar fordítást is szívesen vállalom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) ollie válasza Lenry (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ok, kösz, jövő héten majd feltöltök neked egy betat.

***

(#5) Necc


Necc
addikt

Régebben gigantikus registry buhera tárházzal rendelkeztem, de mindet letöröltem mert egy se működött Vista64 alatt :O

Emlékeim szerint ez az a program aminek egyik régi verziója rengeteg registry buherálást tartalmaz, talán ebből lehetne valami ihletet nyerni. A neten talán még megtalálod valahol az utolsó ingyenes 6.6-os verziót, ez is hihetetlenül sok tweaket tartalmaz.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#6) ollie válasza Necc (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, ismerem a cuccot, de nem célom egy gigantikus registry buhera program készítése. Inkább olyan ötleteket várok, hogy mik az igazán fontos trükkök, melyeket sokan használnak.

***

(#7) Xpod válasza ollie (#6) üzenetére


Xpod
addikt

Szia

Én ez alapján szoktam a registry-t buherálni. Windows Registry Guide 2003
Van egy letölthető file, amit futtava gyakorlatilag egy chm lesz és lehet offline használni.

Kíváncsi leszek, mit tudsz majd összehozni, nekem eddig a CustomizerXP ami bejött, mint alap buherátor progi.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#8) ollie válasza Xpod (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hol van pontosan az a chm registry guide? Belinkelnéd? Nem találom.

***

(#9) Xpod válasza ollie (#8) üzenetére


Xpod
addikt

Le kell tölteni a registry guide programot Közvetlen link a progira.

Fel kell telepíteni, de mindössze egy chm lesz a könyvtárban, illetve az uninstaller.

Felraktam csak a chm-et a weblapomra. Innen letudod tölteni.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#10) ollie válasza Xpod (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Bomba vagy! :)

Bár a www-t le kellett szednem a link elejéről, de a lényeg, hogy lejött.

Hmm, na ez érdekes, install nélkül nem működik, minden oldalon ki akar menni a netre. De sebaj, feltelepítettem. Mégegyszer köszi!

Jah, hülye vagyok, csak unblock-olni kellett. :B

[ Szerkesztve ]

***

(#11) Xpod válasza ollie (#10) üzenetére


Xpod
addikt

Szívesen.

Én ehhez fordulok ha valami baj van és a registryhez kell nyúlnom.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#12) kételkedem válasza ollie (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Hajrá!

/xp32 teszt, ha segíthetek :) /

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#13) Fire/SOUL/CD válasza ollie (#1) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Jó ötletnek tartom, ha valóban hasznos "trükkök" kerülnek bele. Én most csak annyiba tudok segíteni Neked, hogy adok egy linket, amiről a "trükkök tárházát" letöltheted.
[link]

Kitartást az átnézéséhez! :DDD

Fire.

UI: Telepítős változat, de csak 2 TXT, meg egy 8,5 megás CHM fájlt telepít.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#14) ollie válasza Fire/SOUL/CD (#13) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! :)

***

(#15) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

hali
ötleteket vársz ugye..

csak tippnek:
1. indexelöszolgáltatás kikapcsolása
2. visszaállítási pont kikapcsolása
3. menük pár mp vel való felgyorsítása
4. mikor bezárna az xp egy programot várni kell asszem úgy 20mp et ezt 5re levinni(gyorsabb kilépés pl )
5. autorun off :D

tudom hogy vannak dolgok amiet pár kattitásal kilehet kapcsolni, de egy jó ötletnek tartanám hogy ezeket beleraknád :U

(#16) scope2007


scope2007
addikt

jöhet .. :) hajrá

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17) Tomate válasza scope2007 (#16) üzenetére


Tomate
veterán

Sok sikert! Kíváncsi leszek. Mért ilyen kevés a hsz? Pedig jó ötlet és ne ma raktad ki...

(#18) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Ez a személyreszabhatóság nagyon jól hangzik! Izgatottan várom :)

Egyik ismerős szereti átpakolgatni a dokumentumok mappát másik partícióra, így win reinstallnál sem kell külön back-up-ot csinálni róla, ha valamelyik program mindenáron oda menti a beállításait, stb. Csak egy ötlet :)

Meg Autorun kikapcs ne csak a CD-re. Én pl. utálom, hogy a pendrive-ot is mindig végig akarja pörgetni amikor csatlakoztatom.

[ Szerkesztve ]

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#19) sekli


sekli
addikt

jo otlet, tetszik, ha jol ertem testreszabhato lenne, es egy windows telepites utan rogton alkalmazhatoak lennenek a regebben hasznalt tweak-ek, es nem kellene 6284db checkboxot pipalgatni? remek lenne :)

(#20) engusz


engusz
veterán

Bitang jó ötlet! Küldök majd pár Vista Media Center-es registry módosítást. Csak össze kell gyűjtenem őket.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) #64791808


#64791808
törölt tag

Szeretném, hogy elkészüljön, és támogatnám a projekt elkészültét egy jelképes 1000.- forintos összeggel.

(#22) #19617792


#19617792
törölt tag

Nagyon jó elképzelés egy folyamatosan, könnyen bővűlő-bővíthető több Windowsra jó tweaker progi! :C :R Támogatom, ahogy tudom. :B
Lenne egy ötletem: A tesztelgetést Te is fel tudnád gyorsítani, ha feltennél VirtualBox-ot, több Windowssal.
Forrásokból elég sokat tudok említeni (csak freeware!):
Remélem azzal tudok segíteni, hogy néhány progit összegyűjtök, amiből tudsz dolgozni. :)
Microsoft TweakUI XP-re.
XP-AntiSpy XP-re és Vista-ra.
xpy Minimalista tweaker XP-re.
vispa Minimalista tweaker Vista-ra, xpy Vista megfelelője.

(#23) yolan


yolan
őstag

XP x64-es rendszerem van, ha tudok segíteni, szívesen teszem :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#24) TecK


TecK
tag

na erre kivancsi vok sok sikert

TM klíma-vill | tmklimavill.hu

(#25) MBazsee


MBazsee
tag

Támogatom! Sok sikert hozzá! :R :C

Amit esetleg át lehet nézni, az a "Mister XP" vagy "Mister Vista" registry buher bejegyzései: [http://lacy.hu/].
Hirtelen csak ez jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#26) Passape


Passape
tag

Hajrá Hajrá :)
Sok sikert és nagy felhasználótábort kívánok. :R

Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

(#27) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Tesztelőnek jeletkeznék ( x64-es vistával )

Milyen nyelven írod? C# ? delphi ?

[ Szerkesztve ]

Uj nickem : Phvhun

(#28) DarkByte válasza ~Ph'vEscha (#27) üzenetére


DarkByte
addikt

Én is épp azt akartam kérdezni hogy milyen nyelven készül?
Egyébként pedig végül is érdekel a dolog. Sok sikert, időközönként ránézek majd :)

(#29) ollie válasza DarkByte (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

AutoIt3

Amúgy lassan most már nekiállok folytatni. A fő program majdnem készen van, a sok időt majd a rengeteg tweak hozzáadása fogja majd elvenni.

***

(#30) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Hali! Jó 5letnek tartom, csak sajna nem értek a regeditáláshoz. Ha lenne hozzá egy könyv, tutorial vagy valami hosszabb logout írás/cikksorozat, amiből el lehetne sajátítani, hogy mit csinál az ember, akkor szerintem egyre nagyobb igény lenne rá. Ha készül ilyen majd akkor mindenképp szóljon az aki csinálja. Az angolról magyarra illetve a magyarról németre fordítást esetleg be tudom vállalni, ha nem kell sokat fordítani( nincs túl sok időm foglalkozni vele), vagy ha sokat kell akkor egy részét.

(#31) szitaati


szitaati
aktív tag

Engem leginkább a az ilyen ,,kevés a hyel a meghajtón"-jellegű dolgok idegesítenek, erre is van trükk, betehetnéd. Aztán Vista alatt a c:\-n lévő dolgokhoz ,,nincs jogosultságom" (egyedüli, rendszergazdai felhasználóként, kikapcsolt UAC-vel))módosítani, pl. hiányzó .dll-t system32-be bemásolni, na ettől kapok még agyrémet. Hirtelen más most nem jut eszembe.
Egyébként hajrá! :K Jó ötletnek tartom. (Csak vissza is lehessen vonni a dolgokat, ha az ember rájön, hogy méágis kéne ez-az)

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#32) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó kis Autoit, igen hasznos progi! Ezt a kezdeményezést meg támogatom én is. Egyszerűbb megoldás, mintha windows post install progival csinálnám, de az sem tart sokáig.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#33) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Összeszedtem kb. a létező összes regtweak-et, ezek XP-s tweakek, 108 darab egy reg fájlban. Szerintem nincs ennél több. [link] (bárki kipróbálhatja, kárt nem okoz)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#34) ollie válasza CPT.Pirk (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

köszi, már töltöm is

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.