Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#70) Elydan válasza ollie (#69) üzenetére


Elydan
aktív tag

Szia,

tegnap folytattam a kalandot. Betértem Lonelywood kocsmájába,és egy kis halfling egy elfeledett kastélyról regélt,és felbecsülhetetlen kincsekről. Kiváncsi tett,így vele tartottam ebbe az elátkozott kastélyba :)
Itt értek meglepetések. Jól felkészített partim megizzadt a hárpiák hada ellen. Nagyon nagyokat sebeznek,és emelett még horror varázslattal demorizálják a népet. Sikerült mind a 4 tornyot kipucolnom,de ilyen nehéz csatákkal az alapgame-ben nem találkoztam. A 4 kalandozó pl nagyon erős volt,pedig először azt hittem,hogy mit akarnak ezek itt négyen hat ellen? :D A harpia királynő is irtott rendesen. A coward paladinnál meg lehet félreértettem a helyzetet,mert megszabadítottam evilági kötelékeitől. A reputationom csökkent 4-gyel,de a nála található varázstárgyak kárpótoltak egy kicsit :) A rangerem elérte a -11-es AC-t. (ugy tudom ennél jobbat nem lehet a game-ben elérni!? :F )
Elméletileg minden ismert trükköt bevetettem ezekben a csatákban,kihasználva a nem túl erős mesterséges iq-t is.
Egy kallert mindig előre toltam,és varázsoltam rá egy gömböt - nem tudom mi a pontos neve - amitől sérthetetlen lett. Amíg őt ütötték,verték addig próbáltam leszedni az ellent mindenféle eszközzel. Egyik csatában így is meghalt a bárdom,de egy raise dead után újra körömben üdvözölhettem.
A harpiák ellen néha 2 web se volt elég,vhogy mindig megdobták a mentőt. A grease-t magasról körberöhögték,mert ugye levegőböl küldték az áldást.
Szóval kemény ez a kieg,de nagyon tetszik. Néztem is a sorcerer's neten,hogy 11-18 szintű karaktereknek ajánlják :) A simpla karaktereim olyan 12.szintűek,míg a multi-classosok 10-11. .
Már várom hogy folytassam a történetet. Ahogy elnézem azért még elleszek vele egy ideig. Végre egy olyan game,ami hosszú időre lefoglal,és szórakozást nyújt a fárasztó munkanap után. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.