Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) Elydan


Elydan
aktív tag

Újra itt kicsit! :B

A Dragon's Eye-t tegnap kivégeztem. Hétvégén végigtoltam a lvl 1-3. Tegnap pedig a 4-5.

Lvl 1
Ez viszonylag könnyen ment. A lizardmenek nem jelentettek problémát,és a királyukat is elég könnyen legyűrtem. Ha jól emlékszem itt már voltak szép nagy spiderek. Ez meg egy technikai bug,vagy szándékos pályaépítés miatt volt könnyű. Van egy hely,ahol olyan szűk a barlang,hogy a pókok nem férnek át rajta. Ide elcsalogattam őket,és lenyilaztam őket.
Nehézség: 4

Lvl2
Trollos,pókos,bogaras pálya. Keményebb,mint az előző,de még mindig elég könnyen leküzdhető.
Nehézség: 5

Lvl3
Ez igen! Egyszerre 8-10 cold wights,ronda skeletonok,sok csapda,és a végén egy nagy battle. Itt már keményen taktikázni. Web/entagle/grease/spike growth. Szóval sok varázslat egyszerre. A végén a csata is elég kellemes. Kellett rajta agyalni.
Nehézség:7

Lvl4
Itt már bajban voltam,mert elfogytak a fire arrows és acid arrows készleteim,így csak a druidával tudtam a trollokat végleg legyőzni(flame blade varázslat) Mágikus nyílvesszőm is kevés volt,ezért inkább pihentem és a papom bememorizált pár dispell magicet. Ez nagyon kellett mert a yuan-ti mágusok előszeretettel tápolták magukat protection from normal missiles cuccal. Ezután már le tudtam őket győzni.
Nehézség:7

Lvl5
Jó kis pálya,sok yuan ti archerrrel,akik +1-es arrowkal tűzdelik a népet. Volt pár keményebb csata a végéig,de a legdurvább Xunomei(nem tom hogy kell pontosan írni). Itt 8-10x betöltés után találtam meg a legmegfelelőbb helyszínt és taktikát. Szűkebb helyre 2xentagle 2*web 2*grease 3*spike growth. Mikor ide szépen begyalogoltak,akkor 3 fireball, 1 ice strom, 1 produce fire. Emelett 4 kalandozóm mágikus nyílvesszóvel tömte a démont. Így sikerült hp veszteség nélkül!!! megnyernem az utolsó csatát.
Nehézség:8

Most jött el az idő,hogy a dual classot alkalmazzam,remélem jól fog elsülni. A varázslatokra egyre nagyobb szükség van,szal bízok benne. Ma úgy néz ki lesz megint egy pár órám játszani,és el is látogatok az elfeledett elf romvárosba :D :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.