Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aucor


Aucor
senior tag

Még itthonra sem lenne rossz néhány olcsó, ámbár használható droid. :K

(#2) HawerKing


HawerKing
őstag

Kivancsi leszek hozzank mikor jonnek

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) kbyte1024 válasza Aucor (#1) üzenetére


kbyte1024
veterán

Olcsó, használható droid??:)) olyan nincs:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) vicze


vicze
félisten

"A Google drákói szigorral (és saját szoftverfrissítésekkel) kívánja az olcsó termékek minőségét biztosítani"
Ilyet úgy mégis ki, hol, és mikor mondott? :F :U

[ Szerkesztve ]

(#5) Csapoati válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, hiszen mindenki 2K videokat akar nezni meg Asphalt 8-azni, persze szigoruan pdf-ek keszitese kozben es zenet hallgatva...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) kbyte1024 válasza Csapoati (#5) üzenetére


kbyte1024
veterán

Úgy bizony, mert az első az lesz ha meg van az "okostelo",hogy már tölti is lefelé az "okossagokat",es csodálkozni fog nagyon hogy miért nem megy....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) macskea válasza Csapoati (#5) üzenetére


macskea
őstag

Van nem egy 50e alatti droid a környezetemben, ami nem hogy teljesítményfaló dolgokra nem használható, de néha még az olyan alapfunkciókra sem, hogy hívás kezdeményezés és fogadás, vagy egy egyszerű keresés a neten.

Nem tudom, hogy ezen az Anodroid One mit tud változtatni, de biztos tisztességes feladatlistát kellett írniuk mielőtt belevágtak a melóba. És belevágtak, innen is lehet "tudni", hogy bizony az alsó szegmensben eddig nem telefont árultak, hanem szemetet, és mélyen ők is tudták, hogy ehhez hosszú távon nem kellene a nevüket adni. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#8) Csapoati válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogy. Sokan semmit sem tesznek ra, mert nem is mindig tudjak, hogyan kell. Az meg, ha valaki egy alsos cuccot telepakol mindenfele szarral, inkabb user error, mint a telefon hasznalhatatlansaga. Trabanttal sem akarnek tartos 110-et menni, mert nem annyira terveztek es szethullik. Mindent a maga kategoriajaban kell nezni. Az Ashak ellen bevalhatnak ezek a One cuccok.

#7: En is hallottam ilyeneket, nagyon sokszor user error van. De 2 evvel ezelott teny, hogy sok hulladek volt az alsosok kozott, mostanra sokat javult a helyzet.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) kbyte1024 válasza Csapoati (#8) üzenetére


kbyte1024
veterán

Majd véletlen az egyik bantu rajon hogyan kell,elmondja,es majd szedik le az erőforrás igényű cuccokat.Aztan ha nem megy mert nem fog,vagy csak laggolva mint állat, akkor jön a fikázás.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) macskea válasza Csapoati (#8) üzenetére


macskea
őstag

Amennyire ismerem őket, annyiban lehet user error, hogy nem indítgatják újra a telefont hetente. Viszont innestől kezdve - ha az A.One ezzel a problémával nem kezd valamit - nem lesz elég az Asha-k, különös képpen nem a lefelé szivárgó WP-k ellen.

Amúgy a javulás általános, legalábbis azokon a területeken, ahol javulást hozhatnak a lefelé szivárgó használható SoC-k. De nagyon sok szoftveres bugra ez ugye nem megoldás. :(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#11) vicze válasza macskea (#7) üzenetére


vicze
félisten

Az égvilágon semmit nem fog változtatni pontosan azt fogja tudni mint a Moto G vagy E, komolyan mintha valami varázslat lenne...
Fix alap HW-ra fix OS, pont mint WP, semmi többet nem kell ebbe az egészbe belegondolni.

(#12) Ali G.


Ali G.
senior tag

még több android hulladék lesz az ashák mellé, tökéletesen tudnak majd focizni velük afrikában :D

(#13) Aucor válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


Aucor
senior tag

Ez éppen annak készül. Csak ne szúrják el valami ócska SoC-el. És a google frissíti. Én nem láttam még laggos nexust. De S4-et, Z1-et, G3-at igen.

Én még arra lennék kíváncsi, itthon miért nincs ilyen. [link]

(#14) kbyte1024 válasza Aucor (#13) üzenetére


kbyte1024
veterán

Mivel olcsó robot lesz,tuti az 512 ram és az is 100 hogy nem egy 4magos vagy erős cucc lesz benne.Kit meg Kat oda,egy rakat szar lesz.elomlesztik vele a csorokat ahogy a cikkben írtak.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) ddaydome


ddaydome
senior tag

Bakker emberek. Nincsen olyan, hogy user error. Ha életemben nem használtam még androidot, lövésem sincs, hogy mi mitől lassul az nem a felhasználó hibája. A Google igen is vegye a fáradságot és szedje rendbe, hogy ne legyen már ilyen problémája az alsókategóriás telefonoknál sem vagy tegyen közzé egy leírást a népnek, hogy mit hogyan célszerű hasznáéni vagy megtenni a jobb élményért. Nem a felhasználó a hibás azért, ha letölt több dolgot az áruházból és használja, ez a célja a google-nak, hogy használják. Tehát ez így értelmetlen, hogy User error. Nem mindenki kocka, nem mindenkit érdekel a miértje, nem mindenki költ sok pénzt telefonra és van aki meg egyenesen leszarja már a google bohóckodását az alsóketgóriában, köztük én is és már nagyon várom ,hogy WP-s telefonom legyen.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#16) vimes


vimes
senior tag

Amilyen szarokat lehet itt kapni 20k alatt (sg pocket neo és társai), ide is elkélnének... persze itt biztos olyan jó a helyzet ilyen téren, azért nem jönnek ide :U

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#17) Aucor válasza kbyte1024 (#14) üzenetére


Aucor
senior tag

Én azért reménykedek. A szoftveren nagyon sok múlik. És 2 mag is elég sok mindenre. Ezeket nem is játékra tervezik. Itt az lenne a lényeg, hogy a böngésző két-három lapot elbírjon, hívni normálisan lehessen vele, meg üzeneteket küldeni, navigáció menjen rajta, lehessen képeket felrakni fészbúkra, meg legyen rajta fingós app, etc. Ezt egy kétmagos 1GHZ-es proci, vígan eltudja látni 512 Mb ram társaságában.

(#18) kbyte1024 válasza Aucor (#17) üzenetére


kbyte1024
veterán

Világos, de értsd meg,hogy a"bantu" ezt nem fogja nézni, és letolt rá majd minden szart.Na akkor jönnek majd Bajok.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) Ali G. válasza kbyte1024 (#18) üzenetére


Ali G.
senior tag

megutáltassák az androidot velük és majd rájuk nyomják az ashákat :DDD

(#20) Aucor válasza kbyte1024 (#18) üzenetére


Aucor
senior tag

Hát ez igaz. A playben is rendet kéne rakni. Miért lehet letölteni, ha nem is fut rajta rendesen...

(#21) aprokaroka87 válasza ddaydome (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem a Google feladata egy nem általuk gyártott telefonra kernelt,drivert,stb irni

Egyébként az is érdekes hogy van olyan .apk amik két ugyanolyan hardveren futtatva az eggyiken laggol a másikon nem,viszont Droid verzióban van eltérés,amelyik laggol azon frisebb van

(#22) kolosanyi válasza macskea (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyelőre még a WP kullog a droid után, a részesedés meg se közelíti azt, pláne nem a 100 dollár alatti kategóriában. Hiába fogyott jól az 520, 16 vagy hány millió eladott készülék nem váltja meg a világot. Az Ashák meg valóban népszerűek arra, viszont összeségében nem elég a droid ellen, amit nyújtani tudnak.

(#14) kbyte1024
A csórókat mi? Itthon szerinted milyen arányban vesznek felső kategóriás telefont az emberek? Egyébként 100 dollárért már nagyon jó droidos telefont lehet kapni, nézz körül kicsit a piacon. A hardver ma már olcsó, ha meg a gyártó nem barmolja el a ROM-ot - márpedig ennek az egésznek ez a célja -, akkor csak jó dolog sülhet ki ebből.

(#23) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem MA geek fejjel kell nézni a koncepciót.Indiában 100$ is qrva sok pénz,napi 1$-ból él a nagy többség,ott sem a felső réteg fogja ezt venni,a csóró meg pont le fogja kulázni,hogy laggol 512MB rammal,neki így is egy csoda lesz.

XXX

(#24) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem meg meglehet oldani a tökéletes akadásmentes rendszert egy olcsó telóra. Csak úgy kell megépíteni mint ha egy Nexus Mini lenne. :)

Smoke some weed nigga!

(#25) Ali G. válasza Freiherr (#23) üzenetére


Ali G.
senior tag

igen ez lehetséges, de ha megnézed a micromax meg a többi indiai gyártó milyen telókat adott ki nem biztos hogy nem ismerik hogy milyen mikor laggol az android, nem kell annyira lebecsülni őket, akinek meg nincs rá az úgysem tud venni akármilyen olcsó is, inkább eszik belőle :D

(#26) kbyte1024 válasza kolosanyi (#22) üzenetére


kbyte1024
veterán

Basszus nekem ne mond,en tudom. Az egy más kérdés hogy az életbe nem kell többet droid
De itt most nem itthonról volt szó ugye?? Na akkor olvasd el megegyszer amit irtam.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#27) kbyte1024 válasza Aucor (#20) üzenetére


kbyte1024
veterán

Majd meglatjuk mi sül ki belole:) reménykedjünk ahogy írtad.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) aprokaroka87 válasza Aucor (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az a baj hogy itt általában a magok számát és Ram modul méretét vizsgálja pl telepitéskor az Android

Viszont nekem van olyan appom is ami minimum ram igénye 1gb,mégis jól fut egy 512mb os on is

(#29) kolosanyi válasza kbyte1024 (#26) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért írtam itthont, mert itt is nagy igény van a jól működő 100 dollár körüli telefonokra.

(#30) kbyte1024 válasza kolosanyi (#29) üzenetére


kbyte1024
veterán

Bizony lenne. Meglatjuk mi lesz belőle, de ÉN Nem fűzők nagy reményeket hozzá.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) Freiherr


Freiherr
őstag

Lehet elküldöm ennek a faszinak ezt a linket:Jiayu F1,ne erőlködjön feleslegesen.
Ez egy kifejezetten jó készülék a kategóriájában,árban meg verhetetlen.

XXX

(#32) kbyte1024 válasza Freiherr (#31) üzenetére


kbyte1024
veterán

Nekem a G3s volt.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#33) Freiherr válasza kbyte1024 (#32) üzenetére


Freiherr
őstag

De nem 65 dodóért. :D

XXX

(#34) Prevent


Prevent
aktív tag

240x320 mindörökké ;]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#35) ddaydome válasza aprokaroka87 (#21) üzenetére


ddaydome
senior tag

Ja, de a Google meg tudná oldani, hogy gyengébb hardveren is jól fusson az alap rendszere, csak leszarja. Amúgy, ha meg nem is feladata attól még érdeke, mert a WP-s telefonok egyre nagyobb szeletet vájnak ki az alsó kategóriás piacból.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#36) KovátsAti


KovátsAti
csendes tag

,,...és persze gond nélkül futtatniuk kell a Google által biztosított szoftververziót.''

Ezt hogy akarják? Még a felsőkategóriás készülékeknek se megy.

(#37) FATtila78


FATtila78
tag

4 éve 20ezerért vettem meg a legolcsóbb DJUICE előfizetéssel a ZTE Blademet. Röhely, hogy 2014, és még mindig nem lehet 70ezer alatt 1 giga ramos, normális kamerás gépet kapni. Közép és alsó kategóriában kvázi megállt a fejlődés.. Hol kapsz 50ért épkézláb android telefont, "kártyás" csomagban?

[ Szerkesztve ]

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#38) Chrys_


Chrys_
addikt

A dual SIM-t és FM-rádiót (vagy DAB-t) igazán előírhatnák az EU-s piacra szánt készülékekre is :)

(#39) w333 válasza Ali G. (#12) üzenetére


w333
félisten

Már miért lenne az ... Moto E sem egy hulladék :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#40) Scheron


Scheron
újonc

Sziasztok!
egy kérdésem lenne,ki ért a htc one mini 2 höz?Kint vásároltam németben,s nem tudom a magyar nyelvet rárakni. :W aki tud segitene?köszi.

(#41) macskea válasza kolosanyi (#22) üzenetére


macskea
őstag

Részesedés tekintetében igazad van, de használhatóság tekintetében... 100$-ért olyan droidos telefont kapsz, amivel ki lehet ékelni az ajtót, miközben szellőztetsz. :DDD Feltéve ha nem az előfizetés és tarifarabszolgaság mellé adott telefonok árára gondolsz, de ugye azt mindenki tudja, hogy az nem képezhet összehasonlítási alapot.

Ha amit pár sorral feljebb megtudtam igaz, akkor egy fix szoftver fix hardver kombóval talán van keresnivalójuk ezena piacon úgy, hogy nem (rém)álmot árulnak majd, hanem használható telefont. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#42) Scheron


Scheron
újonc

Nekem a htc one mini sem rossz,csak a magyar nyelvel vagyok bajban..de android 4.3.2,sense 6.0
elég gyors s mindent tud...az ára kicsit húzos de egyszer rászánható az összeg.

(#43) vicze válasza Scheron (#42) üzenetére


vicze
félisten

4.4.2 Sense 6 (tudom leírtad, de hogy ne értsék félre)

(#44) Scheron


Scheron
újonc

ja lehet,annyira nem értek hozzá.valószinü ugy van,bocsi ha félreirtam .

(#45) Aucor válasza Scheron (#42) üzenetére


Aucor
senior tag

Hát igen. Elég drága, viszont az anyaghasználat és a szoftver nagyon is kiemelkedő. :K

(#46) TK36


TK36
aktív tag

"Ha a project a népes, ám szegény Indiában népszerűvé" - vagy Pakisztán a közelben.
Akkor ezekben a telefonokban nem lesznek csak az alap android és semmi más nem lesz a telóra telepítve? Ezen telefonok az appokat tudják majd futtatni vagy olyan alapok lesznek, hogy még azokat sem?

(#47) Csapoati válasza ddaydome (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az egyik kollégám nemrég vett egy Lumia 630-ast. Annyi betöltés jelet nagyon régóta nem láttam telefonon...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48) Aucor válasza TK36 (#46) üzenetére


Aucor
senior tag

Appokat valószínűleg fogják tudni. Azt nem hagyják ki, az az android lényege. És ha csak tényleg az alap dolgok lesznek felrakva rájuk, akkor bizony smoothabbak lehetnek mint a kétszer ennyibe kerülő modellek.

[ Szerkesztve ]

(#49) Izzé válasza TK36 (#46) üzenetére


Izzé
őstag

Gondolj rá úgy mint egy Nexus készülékre szűz droiddal, viszont gyengébb hardverrel! Szerintem egy galaxy nexus szint ma már kihozható 100 dodóból. Amin spórolni fognak az a kijelző (borítékolható hogy nem lépnek wvga fölé) és a soc lesz, na persze a ram mellett sajna. Bár 1 GB még elférhet...

[ Szerkesztve ]

(#50) kolosanyi válasza macskea (#41) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, legyen. Én másfél év WP után nem így látom, de nem kívánok lavinát indítani. Azért megengeded, hogy a 110 dodós Newman N2-esemet ne éknek használjam ugye? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.