Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DemonDani válasza nyunyu (#47) üzenetére


DemonDani
addikt

vagy vesz egy Oakleyt és nem mondom hogy üldögélhet rajta, de bírja. :DDD

más:
szvsz jó nem fos a rayban de más a vasárlóköre. nem sok sportolót látsz ray bannal... inkább a milliomos papáknak való, persze van pár fiatalos modell, de nagyon látszik rajta a "valamit ide is kéne kiadni" szal erőltetett...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#52) M0RGI


M0RGI
őstag

Szörnyűek! Divatb...knak. :)

(#53) Narancs válasza koxx (#41) üzenetére


Narancs
őstag

Ismeritek a mondást, nem?
Egy férfi hordjon Ray Bant, vagy hunyorogjon egész nyáron a Napba...

Beauty is pain

(#54) i400 válasza Killing (#6) üzenetére


i400
senior tag

lehet ikrek vagyunk :DDD mert nekem sem :O :D

szerk.: most jutott eszembe hogy nekünk a medusa állna jól az mindent takar :))

[ Szerkesztve ]

(#55) ragazzo


ragazzo
őstag

Azt meg tudja mondani valaki hogy vak egereknek is készít az cég napszemüveget? Magyarul ha nekem dioptriás kellene akkor rendelésre legyártják? Vagy menjek be az Andrássyra és kérdezzem meg a boltban. Persze ár is érdekelne.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#56) DemonDani válasza ragazzo (#55) üzenetére


DemonDani
addikt

legyártják, de menj az andrássyra viszed a papírod megmutatod mit akarsz és megteszik. hogy mindent az nem biztos de szemüveggel kapcsolatos igen xd

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#57) L.T. válasza ragazzo (#55) üzenetére


L.T.
aktív tag

Ha dioptriás Oakley-t szeretnél itt nézz körül (Rákóczi úti üzletben). Én is ott csináltattam és ilyenem van. A keret maga nem vészes a lencse meg attól függ milyet akarsz. A bolt korrekt csak ajánlani tudom.

(#58) syC


syC
addikt

Nekem az óklikról a keszthelyi piac jut eszembe :)

(#59) beteg válasza syC (#58) üzenetére


beteg
őstag

ne má!! csak a vak nem látja, ha egy szemüveg hamisítvány oakley!! annál gázabb égést el sem tudok képzelni :DDD Olyan anyagból, mint az eredeti van, eszerűen nem érheti meg hamisítani! amúgy meg a legállatabb, legkirályabb hemüveg márka ami létezik!! kár, hogy elbaszott fejem van hozzá, meg már öreg is vagyok. na majd a következő életemben...

Csak futni kell!

(#60) h_mate


h_mate
tag

Csak annyit mondok Ray Ben.
Ezek egyikét sem venném fel a hétköznapokban max biciklizés vitorlázás vagy más kültéri sport esetén.

Suhognak a Fuck.

(#61) beteg válasza h_mate (#60) üzenetére


beteg
őstag

egy rayben sincs, ami úgy néz ki, mint egy okli

Csak futni kell!

(#62) h_mate válasza beteg (#61) üzenetére


h_mate
tag

ebben igazad van:) egy ray ban sokkal válalhatóbban néz ki;)

Suhognak a Fuck.

(#63) koxx válasza h_mate (#60) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én inkább azt, hogy Ray-Ban :)

Btw mielőtt amd vs intel és hasonló felesleges vitába menne át, a ray-ban tulajdonában van az oakley 2006 óta.

(#64) SupaCow válasza beteg (#61) üzenetére


SupaCow
tag

Na ez nem teljesen igaz.
Frogskins - WayFarer

f: @geboleather

(#65) h_mate válasza koxx (#63) üzenetére


h_mate
tag

kösz a másodikban már nem írtam el ;)

Intel - Nehalem az ász:D

Suhognak a Fuck.

(#66) beteg válasza SupaCow (#64) üzenetére


beteg
őstag

tényleg!! bakker! első ránézésre tényleg hasonlít!!
de aztán csak feltünik, hogy az egyik ilyen a másik meg olyan. :) a raybenen a kis ezüst pötty, olyan tök raybenes. az okli meg olyan oklis, bár ez a modell nekem pont nem tetszik, mert nem az a klasszikus, Igazi: "Szabad, SZABAD, életművész hülyegyerek vagyok" stílus. Idióta szinű lencsével és elvont szárral :)

Csak futni kell!

(#67) DemonDani válasza SupaCow (#64) üzenetére


DemonDani
addikt

Naja, de itt is az Oakley a jobb... mivel az valóban ugyan olyan mint a régi. a Ray meg fel lett újítva szerintem.

De mindkettő bűn ronda :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#68) DemonDani válasza h_mate (#60) üzenetére


DemonDani
addikt

de megnézted már az oakley teljes kínálatát?
Melyik RayBanra buksz?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#69) nyunyu válasza L.T. (#57) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha dioptriás Oakley-t szeretnél

Ennyire amitogepes kocka lennek, hogy optikusnal elsore a Transistor-t sikerult felprobalnom? :Y

Mas kerdes, hogy a rairt ~45k-s arcetli, meg a szaranak kialakitasa miatt azzal a lendulettel le is huztam a szobajoheto keretek listajarol. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#70) dani3l


dani3l
őstag

Hát nemtudom, az a Monster Dog szerintem ocsmány egy darab, dehát ízlés kérdése.. A Radar viszont kapásból megtetszett, rá is gugliztam :), de az 50-60k-s ára hamar el is görbítette a számat. :( Nekem is az a gondom, hogy nehezen találok napszemüveget, mivel igen keskeny a fejem. :W Most egy Diesel szemcsit nyúzok és teljesen meg vagyok elégedve vele, nem torzít, kényelmes és nagyon jól szűr. Bár azért ez sem az olcsó kategória..
De azthiszem megfontolom jövő tavasszal, ha találok a búrámra passzoló Radart lehet, beruházok egybe. :)

[ Szerkesztve ]

(#71) dani3l


dani3l
őstag

Ez sem csúnya.. :)

(#72) #31757056


#31757056
törölt tag

Nekem sosem tetszettek az oakley szemcsik, eltúlzott a formavilág, ezért egyedi helyett a legtöbb inkább gyerekesnek hat. Egyszer még 10 éve volt egy modellem ami még úgy elment, mert szerényebb volt, nem ilyen batár szárakon feszültek a lencsék.

A cikk igényes és részletes, habár a modellt fotózás előtt azért én elküldtem volna egy fazonigazításra. :D

(#73) Napfénysüti

Nagyon jó írás. Szívesen bevállalnék egy-kettőt ezek közül. De ahogy nézem még használtan is horror áruk van :Y

Més que un club!

(#74) koxx válasza Napfénysüti (#73) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Valóban elég drága némelyik modell, de ha körülnézel akkor használtan már egész emberi áron hozzá lehet jutni.

(#75) Napfénysüti válasza koxx (#74) üzenetére

Idén már nem hinném de talán jövő nyáron körbe is nézek. Nagyon kellene már egy értelmes napszemüveg. :U

Més que un club!

(#76) L.T. válasza nyunyu (#69) üzenetére


L.T.
aktív tag

Én is vékonynak találtam a szárát. Meg a keret is gyenge szvsz (csak felül tartja az üveget), szóval nekem sem jött ez be. Ezért lett Square Wire 2.0 :)

(#77) SupaCow válasza #31757056 (#72) üzenetére


SupaCow
tag

A modell ilyen bohókás, borostás típus. ha megborotválkozik, elmegy fodrászhoz az már nem a JIRZSI : )

f: @geboleather

(#78) syC válasza beteg (#59) üzenetére


syC
addikt

Néha képes vagyok megkülönböztetni, nem erről van szó. De kb 5éve azt a választékot, ami a piacon volt... Besz@rás. Annó kérdeztem ki a hiperpigmentált eladót, hogy eredeti-e , azt válaszolta, hogy persze! Mindegyik originált, eredeti ókláj! :DDD

(#79) Typhoon47 válasza L.T. (#76) üzenetére


Typhoon47
őstag

Hol vetted, ha szabad érdeklődnöm? Lab? :B

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#80) nyunyu válasza L.T. (#76) üzenetére


nyunyu
félisten

Meg a keret is gyenge szvsz (csak felül tartja az üveget)

Damilos keretek joval erosebbek, mint a hagyomanyos teli keretek, mivel a damil korben fesziti a lencse szeleit, ettol egyaltalan nem tud mozogni/hajlani/csavarodni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#81) dani003


dani003
csendes tag

Hát srácok mondhat nekem bárki bármit de életem egyik legjobb vétele volt ez:
:))
POLARIZED OAKLEY CANTEEN®

Keret:
Polished Black
Lencse:
Black Iridium Polarized

http://oakley.com/pd/3681/15304

Már nem lehet kapni... magyarországi átlag bolti ára 57 000 Ft nekem teljesen újonnan sikerült 32 000 ft-ért hozzá jutnom Amerikából...

(#82) dani003


dani003
csendes tag

Illetve még egy link... kis angol tudás nem árt... (40 MPH/h , Baseball labda)
szabályosan megmentette a szeme világát !
[link]

(#83) h_mate válasza DemonDani (#68) üzenetére


h_mate
tag

A "klasszikus Ray-Ban lencséseket" inkább sötét lencsével és vékony kerettel mint ezek:

[link]
[link]

Az Oakley teljes kínálatát még nem láttam de mindjárt rákeresek, lehet, hogy egy-két darab mégis bejön, ki tudja.De az biztos, hogy a színes lencsés extravagáns kerettel rendelkezők nem jönnek be.

[ Szerkesztve ]

Suhognak a Fuck.

(#84) h_mate


h_mate
tag

Ha már ókli
[link]

Suhognak a Fuck.

(#85) L.T. válasza Typhoon47 (#79) üzenetére


L.T.
aktív tag

Itt

(#86) Typhoon47 válasza dani003 (#81) üzenetére


Typhoon47
őstag

Jó választás, bár nekem elég robosztus :B
mondjuk egy ilyen szemcsihez úgy is kell kinézni.. :K

"Education is important but big biceps are importanter"

(#87) dani3l


dani3l
őstag

Megnéztem az Oakley honlapját, kapásból meg is tetszett a főoldalon a 'PitBoss' nevezetű, ráklattyintottam, láttam hogy a szürke színű már elfogyott vagy mi, sebaj, megnézzük a feketét.. Aztán a 600 dolcsis árcédula el is vette egyből a kedvem egy ilyen vásárlásától, pedig kapásból beleszerettem, dehát ez van.. :( :)

(#88) Typhoon47 válasza L.T. (#85) üzenetére


Typhoon47
őstag

köszi :R
bár látom már nem nagyon kapható vagy csak nem írják ki a kis mocskok :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#89) L.T. válasza Typhoon47 (#88) üzenetére


L.T.
aktív tag

Nem írják ki...
De kapható a Rákóczi úti üzletükben. Szabványos Oakley vitrinben van természetesen. A múlt hónapban voltam ott. Volt is mintadarab SW 2.0-ból. Ha nincs náluk amit akarsz akkor átmehetsz az Andrássy úti mofo-ba és ott fel tudod próbálni.

(#90) dani003 válasza Typhoon47 (#86) üzenetére


dani003
csendes tag

abszolút nem robosztus szemüveg sőőőőt... :N
mondjuk kerek fejem van és ahhoz elég jó kontraszt a kicsit szögletesebb szemüveg ...igazából a képes hozzászólásom utániba a linken lehet látni hogy körülbelül mekkora... de pl egy monster dog-ot én se vennék fel mert az már tényleg nagyon nagy :)
A Ray-Ban pártiaknak meg csak annyit tudok mondani hogy maradjanak meg bögölynek ( :Y ) és menjenek a trend után... az Oakley mint olyan igazából egyet jelent és az nem más mint a MINŐSÉG ... :DD és ezt semmilyen dizájn nem helyettesítheti ;)

(#91) DemonDani válasza dani3l (#87) üzenetére


DemonDani
addikt

Az az Oakley által most indított Elite széria első tagja. ezért a magas ár... sajnos.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#92) DemonDani válasza h_mate (#83) üzenetére


DemonDani
addikt

Ezek lennének amik utcán vállalhatóbbak? Hát én nem is tudom.
Ez sokkal inkább vállalható mint egy ilyen légyszemcsi a hatalmas lencsékkel...[link]
De a Spliter, és a Whisker is teljesen beolvad, és csak sugallja a sportosságot, simán el tudom képzelni bankba menet is akár. Ez a Ray feltünöbb az Oakleyk 80%ánál...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#93) Typhoon47 válasza L.T. (#89) üzenetére


Typhoon47
őstag

okés, köszi, majd meglesem ;)

"Education is important but big biceps are importanter"

(#94) devast


devast
addikt

Oakley-t kizárólag usából/ebayről, feleannyiba kerülnek úgy mint itthon.

(#95) Seres_G5


Seres_G5
csendes tag

Pit Boss... uhh na akkor valahogy megpróbálom szemléltetni hogy mekkora. A Juliet az átlagosnak mondható méterével ( a lencséje kb akkora mint a moster dog, nem hat akkorának persze de most nem ez a lényeg úgy egészében a szemüveg).

A súlya milyen lehet :Y :Y :Y :Y

(#96) koxx válasza Seres_G5 (#95) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nálad van vagy találtad vhol a képet? (bár akkor nem kérdeznéd a súlyát :) ) Nem hinném, hogy túl nehéz lenne mivel a keret o-matter, díszítés titán. Talán Vole tud vmi érdemi információt.
Sztem nem is a PB nagy hanem a Juliet egy elég kisméretű szemüveg.

[ Szerkesztve ]

(#97) atee


atee
őstag

Jó cikk tetszik. Viszont egy minimál bért napszemüvegre költeni. :O

D-day 2002-01-04 01:54

(#98) koxx válasza atee (#97) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Dehogy kell annyit költeni, csak ügyesen kell vásárolni ;)

[ Szerkesztve ]

(#99) atee válasza koxx (#98) üzenetére


atee
őstag

Igen. Néha be esik egy két kellemesebb ajánlat ez igaz.

D-day 2002-01-04 01:54

(#100) Egzee


Egzee
őstag

Az Inmate a legszebb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.