Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Az hogy valaki kidobja a háziállatát az egy dolog, de hogy egy szemetes zsákban vagy egy zárt kartondobozban teszi ezt, amiben jó eséllyel megfulladhat szegény állat az már tényleg kegyetlenség. :(((

(#2) total90 válasza #16939776 (#1) üzenetére


total90
veterán

Én ezt tenném azzal aki ilyet csinál.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Mi értelme lenne így kidobni? Elmászik meg minden. Alap, hogy jól fejbe kell vágni előtte.. Mi mindig így csináljuk ;]
Na de viccen kívül. Szerintem nem kidobták, csak belegabalyodott szegény.

(#4) buherton válasza #16939776 (#1) üzenetére


buherton
őstag

Honnan tudod, hogy nem a videó készítője csinálta a nézettség végett? Honnan tudod, hogy nem a hangulatkeltés volt a célja?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) #16939776 válasza buherton (#4) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem akarom tudni ki volt az ötlet gazda, de ha így van, akkor gyűjtse így nézettséget, de kívánom hogy a következő életében ő legyen "a kutya" a plasztik zsákban.

(#6) buherton válasza #16939776 (#5) üzenetére


buherton
őstag

[link] Javaslom neked ezt a filmet megnézésre, ha még nem láttad.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#7) Lauda válasza kemotox (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem is inkabb belement, mert valami szagot erzett.

(#8) Lauda válasza buherton (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Volt errol cikk is. Olvastam nemreg.

Talaltam is: [link] [link][link]

(#9) buherton válasza Lauda (#8) üzenetére


buherton
őstag

Én nem tudom bizonyosan állítani, hogy a világ másik végén egy számomra teljesen ismeretlen nő (vagy férfi? semleges?) mit csinált. Te?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10) Lauda válasza buherton (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Nem egeszen ertem min vagy fennakadva, de hogy oszinte legyek nem is erdekel. :D

(#11) ncc1701


ncc1701
veterán

Az ilyen beteg alakot, aki erre képes nagyon sokáig, nagyon lassan, alaposan verném megfele. Az összes létező, nagyobb csontját szilánkosra törném.

(#12) Jhonny06 válasza Lauda (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ráadásul szép, egészséges kiskutya. Kb. 0.2 másodperc alatt bárki elviszi tőled, sőt, még ők fizetnek..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.