Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Pofátlan jelző hsz..., hogy tudjak rólatok:DDD...

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hát ezt tegnap még nem gondoltam volna. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) Sandrew


Sandrew
őstag

mind1 a progiknak, hogy 6 vagy nyócgiga

(#4) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

tavaly en is hasonlo problemak miatt ujitottam be kb ugyanigy; en asus m3a78-cm lapot vettem, nem birt ki egy evet szegeny. :( pedig nem huztam. mostani aprilis ota 3.5ghzen megy fegyelmezetten :)

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#5) Nordic válasza darál0w (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Miért?
Úgy a 10 hsz-re már nem voltam pszichopata...csak egy kicsit idegbeteg:DDD. Szerintem ez teljesen ésszerű lépés volt a részemről, viszont gyanítom, hogy ezzel a véleménnyel egyedül vagyok :D .

Azért bíztathatna valaki, hogy nem csak szar ramokat vettem, hanem szimplán hulladékot, ma még úgy sem ment fel a pumpa(még a wc-nek sem ültem mellé) ;] .

[ Szerkesztve ]

(#6) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a venti biztos jó lesz;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) atidzsiforc válasza Nordic (#5) üzenetére


atidzsiforc
őstag

az a legjobb, amikor rusholsz a budira sargazni es mire kinyitod a szelepet, leesik, hogy le van hajtva.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#8) Nordic válasza atidzsiforc (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:DDD

proci985: Abban biztos vagyok, azóta pályázom rá, amióta megcsináltad azt a hatalmas ventitesztet. :K

(#9) F34R


F34R
nagyúr

Jó ez csak semmi köze az abszolút fejetlenséghez , nem voltál te még megőrűlve eléggé :DDD

(#10) Nordic válasza F34R (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tény, hogy az ismeretségi körömben senki nincs aki ennyire elvetemülten fejlesszen a gépén. Az is biztos, hogy akkor lennék tényleg őrült , ha valóban szétvertem volna a gépet kalapáccsal, ahogy az előző bejegyzésemben említettem, és írok róla egy bejegyzést telefonról, majd veszek egy konzolt, amit megint csak szétvernék 1 hét után, mert nem tudom buherálni, mint a pc-t, majd végül a telefont lehúznám a wc-n, és remeteként élnék tovább a szomszéd hátsókertjében, egy földalatti bunkerben konzerveken:DDD(megint agyelmenés volt otthonról ;] ).

Ezekután mesélhetnél te is arról, hogy nálad milyen igazán őrültnek lenni :K !

(#11) F34R válasza Nordic (#10) üzenetére


F34R
nagyúr

én a régi gépem tetejét bezúztam csak szimplán mert valami felhúzott az egeret nekivágtam az asztalnak izomból úgyhogy az lcd is majdnem betört , 3-dik bill megy tönkre, jah még szoktam ütni a falat kézvérzésig , suliba is volt iylen utánna nem gyöztem gyújtóval égetni mert nem ált el a vérzés :DDD egyszer anyámra rászált a testvére és kevés tartotta hogy ne szaladjak ki a garázsba a fejszéért :U .

őrűlt gépfejlesztés , ha pénz engedi akkor ki az aki nem elvetemült néha nekem is habzik a szám mikor az ebay-t lesegetem.

[ Szerkesztve ]

(#12) Nordic válasza F34R (#11) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:Y . Akkor veled sem kötekednék:D, bár ezek olvasása után legalább értem a nickname választásod:DDD.

(#13) atidzsiforc válasza F34R (#11) üzenetére


atidzsiforc
őstag

par lcd-t mar kiiktattam en is ;]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#14) F34R válasza Nordic (#12) üzenetére


F34R
nagyúr

alapjába véve "nyugodt" vagyok meg nem mondanád rólam, viszont ami sok az sok ot nincs mit tenni borul a bili , utánna sokkal jobban érzed magad.

[ Szerkesztve ]

(#15) albert8


albert8
addikt

Hát hajrá, de azt a lapot én meggondolnám :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16) Nordic válasza albert8 (#15) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Miért is? :F

Bírom ezeket a benyögéseket, amikor indok nélkül tesznek megjegyzést :U ...

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Én kis koromban komp akartam lenni, de nem sikerült.
Néha rám néznek a munkatársaim és azt mondják, Béla nem komplett.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) F34R válasza Nordic (#16) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudod miért azért mert Asrock :DDD , mindenki ezzel jön pedig nem annyira rossz.

#17) banhammer

de az nem foglalkozás , mert akkor majdnem mindenkinek lenne egy szakmája. :DDD

(#19) albert8 válasza Nordic (#16) üzenetére


albert8
addikt

Neeeem neem :N én azt nem mondtam, hogy ne vegyél Asrockot
nekem szimplán nem tetszik a lap kinézete
biztos találnál jobbat is :K de ha már itt tartunk akkor én Asus-t vennék vagy azt a Fatality-s lapot :D ;]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20) sz4blya válasza F34R (#18) üzenetére


sz4blya
csendes tag

én ha AMD eddig mindenhova asrock lapot vettem, soha még probléma, az enyém ráadásul elég tuningos is, nem egyszer kínáltam meg próbaképpen olyan feszekkel hogy más lap instant agyvérzést kap tőle ;] ;]

az ár-érték arányuk pedig egyenesen a legjobb szerintem

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#21) Sandrew


Sandrew
őstag

Nekem csak beszólt az XDL házam:

(ott már kikalapáltam. a táp is kiszakadt meg a dvd író is meghalt...)

[ Szerkesztve ]

(#22) darál0w válasza Nordic (#5) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

most ráfogod a rossz ramokra a fejlesztési kényszered. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) atidzsiforc válasza darál0w (#22) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En kajak akkor jottem ra, hogy az rossz, mikor mar a ramon kivul mindent kicsereltem! :DDD

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#24) Nordic válasza albert8 (#19) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pont hogy nézegettem a speckókat a lapoknak, és hát nekem úgy tűnt, hogy Asrock-éknál a Fatalitys lap gyengébb, mint amit én néztem. Asusból a Crosshair formula sajnos aranyár, a Sabertooth szerintem parasztvakítás, annyit nem ér, az M5A99X EVO laphoz meg kevesebb kieg jár, mint az Asrock-hoz, de tény hogy olcsóbb. Most kísérletezek, aztán majd kiderül bejön-e. Ha más nem valaki jó áron kap majd egy ilyen lapot a hardveraprón:D

(#22) darál0w: pszichológia. Jobban érzem magam tőle:DDD

(#25) danih


danih
addikt

Mi szokott lenni a baj a Geil + AMD párosítással? Nekem is ilyen kombóm van (Black Dragon)

(#26) albert8 válasza danih (#25) üzenetére


albert8
addikt

ÉN is ezt hallottam, de nem csak az AMD-nél :N
én ezért nem vettem GEIL EVO-t mert ilyet sokat olvastam
nem voltak kopmpatibilisek a lapokkal

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27) proci985 válasza danih (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elég érdekes a dolog, néha remekül mennek, néha nagyon nem. én 4x2 gigát hajtok alapfeszen 25%os OCvel p35ön, szóval ha mennek, akkor nem, rosszak. meg elfér felettük normál méretű processzorhűtő is. nem is melegek, meg az áruk is remek volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28) darál0w válasza Nordic (#24) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

te...akkor vegyél nekem is egyet...majd ráfogjuk, hogy rossz a ram. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.