Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Muszáj nekik nyomatni a marketinget, mert amennyit csúsztatták a megjelenést évek óta, már mind azt hisszük el, amit megfogunk a kezünkkel. De talán most tényleg kiadják. :)

Azért remélem nem b@szták el, mert ilyenkor szokott leginkább előfordulni. Ezért is fogom bizonyos forrásokból először kipróbálni mielőtt megveszem. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2) Viktor77 válasza V.Stryker (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fogod kipróbálni bizonyos forrásokból, lévén gyakorlatilag minden a szerveren van. Például az ellenfelek. Ellenfelek nélkül meg nem igazán próbálsz ki semmit ugye.

Csúsztatták a megjelenést? Én nem emlékszem hivatalos bejelentésre a megjelenéssel kapcsolatban, csak egyre, ami a május 15-ét jelöli meg. Az, hogy a rajongók mikorra képzelték a megjelenést, és írták be mindenhova, az egy másik dolog.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) V.Stryker válasza Viktor77 (#2) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Annyira nem néztem utána, hogy mi van szerveren és mi nincs. :) Ez azt jelenti egyben, hogy akinek nincs otthon netje vagy mondjuk gyengébb stick-es mobilnetje van, az nem fog tudni vele játszani single módban? :Y

Most komolyan, mióta fejlesztik ezt a szerencsétlen játékot már? :W Ennyi idő alatt kijött egy NFS és egy CoD sorozat. :) (Csak költői akartam lenni...nehogy itt most kibogarászd a dátumokat. :) )

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4) Viktor77 válasza V.Stryker (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Ahogy mondod. De ne haragudj, eddig egy lakatlan szigeten éltél? :) Nem is tudom, talán már van 1 éve is, mióta tudni lehet, hogy a D3-hoz kell net.

Jó példákat hoztál fel. :D Ennyi idő alatt sikerült az NFS és a CoD szériát gyakorlatilag teljesen elásni. Biztos megérte (megéri) belőlük évente 1. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) V.Stryker válasza Viktor77 (#4) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jó lett volna lakatlan szigeten élni, de sajnos nem ott éltem. Csupán már annyit húzták, hogy nem foglalkoztam vele.

Azért ha rövidek is, de a Modern Warfare sorozat, a maga hatásvadász módján, nekem bejött. :) Mondjuk az NFS-t tényleg elásták...ahogy egy rakat más játékot is. Manapság már én is csak régi klasszikusokra vadászom. (pl.Bioshock,Quacke 4 :D )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6) Nordic válasza V.Stryker (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem lesz szükség azokra a bizonyos forrásokra ,mert a megjelenéssel együtt lesz egy Starter verzió is, ami gondolom majd egy "demónak" fogható fel, mint pl. a wow esetében, hogy elmehetsz 20-as szintig. Szóval legálisan ki lehet majd próbálni egy részét.

Az hogy meddig húzták szerintem már megszokható a Blizztől. Régen senkit sem zavart, ha évekig készült egy játék, hát ez egy kicsit tovább tartott. ;] De legalább olyan tartalom lesz benne, hogy jó darabig le fog kötni. Csak a 3 napos nyílt bétába 15+ órát öltem, pedig 1 karakterrel végig lehetett vinni 1,5-2 óra alatt.

(#7) Crystalheart válasza V.Stryker (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amit a Blizz csinál a nem MMO játékaiban, az művészet. A cinematic trailerek és a sztori természetesen egyértelműen az, de a gondosság is, ahogyan megszerkesztik az egészet. A jó munkához pedig idő kell. Inkább húzzák minél tovább, csak jó legyen és hosszú. :)

(#8) Nordic válasza Crystalheart (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

+1. Szerintem ma már nincs olyan készítő, aki ennyi időt fordít a játékaira. Sokan példát vehetnének róluk.

(#9) #43960832 válasza Nordic (#8) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem beszélve az optimalizáltságról, hogy egy egymagos P4-en vígan megy. Na erről is példát lehetne venni.

(#10) Crystalheart válasza #43960832 (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Így maximalizálják a piacot, persze, hogy optimalizálnak, idejük van rá. :)

(#11) Иван


Иван
őstag

Fénylő szárnyú arkangyal kardozik, az nagyon badass. :K

ui: Mi is volt a neve? Nem Uriel, hanem... Ja igen, Tyrael.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#12) Crystalheart válasza Иван (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Diablo-sorozat angyalábrázolása a legmonumentálisabb, amit valaha láttam vagy olvastam.

(#13) Иван válasza Crystalheart (#12) üzenetére


Иван
őstag

Lehet. Nagyon látványos. Egyedül a Doctor regenerálódása az, amit hasonló fényjelenségnek láttam eddig. Az is nagyon tipikus eye-gasm.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) Crystalheart válasza Иван (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem is csak hogy fény, hanem hogy gagyi tollszárnyak helyett energianyalábjai vannak. Nem tudom, hogy ez az ő ötletük-e, vagy vették valahonnan, de mindenesetre nagyon eredeti.

(#15) Иван válasza Crystalheart (#14) üzenetére


Иван
őstag

Regeneráció. Most epic moment. Kicsit hasonlít az angyal nyalábjaira.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#16) Crystalheart válasza Иван (#15) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát aligha innen nyúlták, de kösz :D

(#17) Löncsi


Löncsi
őstag

Muszáj nekik nyomatni a marketinget

+1.

Lassan egy Torchlight hozza a Blizzard szintet. :)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#18) Crystalheart válasza Löncsi (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Technikailag lehet, művészileg azért még bőven nem. Igaz, az nem is feltétlen a pénzen múlik, szóval van esélye a kisebb stúdióknak is.

(#19) Löncsi válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Löncsi
őstag

Szerintem művészileg sincs nagy különbség. Youtube-on meg lehet nézni. Ráadásul 1/3 áron jön.

Az a baj, hogy túl sokat ültek Blizzardék ezen a játékon, de majd kiderül hamarosan milyen lett.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) Crystalheart válasza Löncsi (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mit értesz művészi alatt? Torchlightnak pl. se rendes története, se cinematicjai. (Játszottam vele.)

(#21) #43960832 válasza Crystalheart (#20) üzenetére


#43960832
törölt tag

Na jah, ne hasonlítsuk már össze ezzel a meseszerű WOW-grafikás diablo-klónnal. :N

(#22) Löncsi válasza #43960832 (#21) üzenetére


Löncsi
őstag

Pedig pont emiatt kritizálják sokan a Dio-t. Eléggé WoW-os külsőt kapott.

Bár ez majd segít.
[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#23) #43960832 válasza Löncsi (#22) üzenetére


#43960832
törölt tag

Pont ettől tartottam én is de szerencsére nem így lett. A beta-t kipróbálva pozitívan csalódtam ilyen tekintetben.

(#24) Nordic válasza Löncsi (#22) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sokkalta szebb szerintem is így. Sokaknak az eredeti is elég darkos, de nekem kelleni fog ez a mod. Nekem kevés amit a gyári színvilág nyújtott, főleg a katakombákban.

(#25) Crystalheart válasza Nordic (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mindenestere ha egy külső árnyaló progival visszaveszünk a színek élénkségéből kicsit, és úgy már jobb, attól az eredetire erős azt mondani, hogy WoW-os. :D A WoW nálam ilyen téren szinte szitokszó.

(#26) Nordic válasza Crystalheart (#25) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én nem mondtam hogy wow-os:U, csupán nekem a színvilága nem elég darkos. A grafikával alapból semmi bajom, a játék stílusához tökéletesen passzol, nem is kell ennél jobb. Az lenne a legjobb, ha lenne a beállítások között egy ilyen csúszka gyárilag, és mindenki úgy játszana, ahogy neki jól esik, akkor nem kéne ilyen moddolgatással xarakodni, aminek azért még vannak nyűgjei, ahogy olvasgattam.

[ Szerkesztve ]

(#27) Crystalheart válasza Nordic (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát a Diablo nem a beállítások bőségéről volt híres :D De meglátjuk, a bétában még sok minden változhat. Ha meg nem, ott van az a külső prog.

Ami nekem nem tetszik, az a fizika. Titan Quest megvan? Na, ebben a Diabloban is úgy röpülnek és nyeklenek-nyaklanak az ellenek, mint abban. Talán egy fokkal kevésbé, de még mindig olyan, mintha a Holdon esnének el, mintha kicsi lenne a gravitáció. o.O Ezt még igazán orvosolhatnák. Mert ha már kiömlő beleket nem láthatunk, mint az volt a 2-ben, legalább rendesen essenek össze.

[ Szerkesztve ]

(#28) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akárhányszor megnézem ennek a trailereit, nagyon megjön a kedvem erre a játékra, csak sajnos mindig koppan az állam, hogy ez a játéktípus sajnos már kiesik az érdeklődési körömből. De azt se kívánom hogy más stílusban jöjjön ki, mert azzal biztos hogy csak elrontanák. Így marad nekem a kívülálló érdeklődés :)

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.