Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Tim82 válasza Trevize1987 (#40) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyáltalán nem normális stílusban jegyezted meg.

[link] -> ha neked ez kötekedés, akkor gondolom, ha valaki megkérdezi tőled, hogy mennyi az idő, akkor megkéseled.

A másik meg, hogy én sem értem mibe kötöttél bele, amikor a kiegészítés helytálló.

Röviden: a cikkbeli, általad is kimásolt két rövid mondat tartalma kb. nem más, mint örömködés, hogy jé, van egy olyan funkció, amit a low-end L520 megkapott, a fölé pozicionált L620 meg - a cikkíró szerint - nem), ezt Misály az L520 és L620 összehasonlításaként értelmezte (ami amúgy eléggé megerőszakolása az általad is idézett mondatoknak, olvasd újra a szövegkörnyezetben...), majd ennek megfelelően úgy fogalmazta meg a kiegészítést, mintha a cikkíró nem csak a kesztyűs érintéssel kapcsolatban "húzta volna le" az L620 kijelzőjét (ami már csak azért sem igaz, mert a cikkben szó nincs arról, hogy az L520 kijelzője milyen megjelenítésben az L620-hoz képest vagy kapott-e Glance Screen-t bármelyik modell). Lehet persze, hogy nem így szánta, de akkor esetleg nem mellérendelő mondattal kellett volna fogalmaznia... Így a cikk szempontjából a kiegészítésében szereplő három tény helytálló ugyan, csak épp ebből kettő itt és most totálisan érdektelen. (Ha csak a kesztyűs érintésre vonatkozó részt korrigálta volna, az valóban idevág.)

Tehát: helytelen értelmezésből kiindulva tévesen megfogalmazott egy "kiegészítést", amiben ugyan a tények helytállóak, de ettől még van "némi" gond vele. Erre tettem észrevételt (#30), bár nem fejtettem ki, valószínűleg ki kellett volna, akkor Misály sem érezte volna úgy, hogy csak úgy megtámadom, mert eredetileg semmiképpen nem az volt a szándékom. (Az más kérdés, hogy az ő "vissza" támadós reakciója után már én is csípősen reagáltam, de szemlátomást nem nekem fáj a vita, hiszen nem én csúsztam el utána személyeskedésbe. :) Ha nem folytál volna bele, akkor annyiban is hagytam volna.)

Részemről amúgy tényleg ez a vége ennek a szálnak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.