Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Remiel


Remiel
őstag

na akkor egy szavazat a 2. variációra :)

kár, hogy ezek ide sosem jutnak el, vagy ha igen akkor meg csak a para van, mi lesz ha elromlik...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hmm... Egyszerűen jól néz ki...

Viszont az eltérő színű alsó sávot a hátlapra is átvittem volna (amellett, hogy így is szép az a hátlap), és a logót 90 fokkal jobbra döntöttem volna, de maradt volna balrazárt...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) #16820480 válasza mrlujoak (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem borzasztó csúnya, a széles keret miatt. meg képzelem, hogy ha ennek 4,7" a kijelzője, akkor mekkora lehet a keret miatt a telefon.

(#4) Samus


Samus
addikt

Azért ez nagyon komoly cuccnak néz ki. Kérdés mekkora akku megy bele. És kár, hogy hozzánk bőven nem ennyiért fog eljutni, már ha valamelyik GSM cég szerez be ilyet egyáltalán. Kínából rendelni a sok fake cucc miatt pedig elég lutri...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) ADAM1337 válasza #16820480 (#3) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyetértek ekkora méretnél a kereten lehetne igazítani hogy ne legyen batár.

(#6) vadkörte válasza Samus (#4) üzenetére


vadkörte
addikt

Bent van a cikkben. 2500 mAh-s.

A vastag káva miatt érdekes a megjelenése, elég hülyén festhet a kici kínai kici kezében. Ettől függetlenül a második verzió a bejövősebb...
Remélem lesz majd PH-s teszt belőle, ha valami csoda folytán erretévedne egy.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#7) Valzor válasza #16820480 (#3) üzenetére


Valzor
aktív tag

A vastag keret nekem se tetszik. Ha fele akkora keret lenne, az már jobban tetszene.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) smkb


smkb
őstag

Papíron mindig mindegyik nagyon jó ... aztán hasznélatkor kiderül, hogy szoftver bugos, a 8mpx es kamera nem ér annyit mint egy jó 2mpxes, borzalmas felskálázott zajos elmosott szat képekkel. A GPS nem talál jelet, eldobja, szar. A kijelző fényereje alacsony, mert leenné az akksit stb stb... wifi jele nulla... bármely nem nagynevű kínai gyártó telefonjánál (komolyabbak ugye Meizu, Xiaomi,Lenovo) ez szinte fix probléma...az árak sosem hazudnak.

Ez ezekkel mindig a gond, hogy az emberek azt hiszik, hogy a papíron leírt funkciók működnek is ... na nem nagyon szoktak...és ugye sosincs fw javítás, hanem jön az új modell... újra bugosan, újra szarul...

(#9) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

alsó.
bár ha ez hozzánk eljut,akkor lesz vagy 150 ropi.
annyiért már nem cseng olyan jól a Newman név. :)

(#10) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

vicces, hogy mennyivel szebben es igenyesebben nez ki, mint a "nagytesoja"

(#11) natë


natë
nagyúr

Mókásak ezek a kínai brand-ek. Szerintem leülnek, meglesnek egy amerikai mozit és hopp megvan a márkanév. Erről a "Sony - Bony" jelenet ugrott be :D

(#12) V.T.CS. válasza r3dsnake (#10) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

és anyaghasználatban sem lesz nehéz felülmúlni. :)

(#13) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Hol lehet szavazni ?
Mert én csak az első képet látom mindenhol erről a készülékről ami gáz.

(#14) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

"A Newman N2 végleges formaterve továbbra is kérdéses, mivel azt a potenciális vásárlók dönthetik el az alant látható kétféle változat közül az egyikre történő szavazással."

Véééégre :U

Egyébként elgondolkodtató hogy durván 100.000Ft a differencia a két telefon között. Vajon az S3 árából mennyit tud zsebre vágni a gyártó?

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#15) raulicio


raulicio
senior tag

A 2. változatot már adhatják is postára. Még a vámot is megfizetném utána, amire voltak szívesek felhívni mindenki figyelmét a hatóságok!

(#16) janos68 válasza Valentino K. (#14) üzenetére


janos68
aktív tag

Mennyit vág zsebre? Hát nem ők fizetnek neked? :)

(#17) B1T3


B1T3
addikt

Már-már hihetetlenül olcsó. :) Ez majdnem(?) anyagköltség, én laikus fejjel 40 ezerre saccolom a komponenseket (plusz/mínusz pár ezres).

Persze jól hangzik, csak sajnos sosem fogom hónapokig használni, hogy kitapasztaljam az árért cserébe kapott buktatókat, gyengeségeket.

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép telefon, komolyan, ezt mégcsak nem is szégyenkezve szedi elő az ember a zsebből :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) attisx válasza #16820480 (#3) üzenetére


attisx
addikt

Próbáltam picit számolgatni (már amennyire egy ilyen képről le lehet venni az arányokat). Feltételezve, hogy a képen szereplő készüléknek 4,7"-os a kijelzője, akkor a méretei kb.: 73,3x137,4mm (+/- 1-2mm). Összehasonlításként a Galaxy SIII 70,6x136,6mm, ráadásul itt még a kijelző is nagyobb egy hajszálnyival.

Szóval ha valóban így néz ki a készülék, akkor valószínűleg a dizájnon spórolták a legtöbbet, mert ez így eléggé elnagyolt, "baltávalfaragott" kategória...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#20) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos hát igen Kina nagy vásárlo erö.Hazánkban ennyi HuFt-ért soha semmi fejlett telo nem lészen kaphato.Igaz kik ismeretséggel birnak,befogják fenti cuccot is szerezni. :C ;]

föolvaso

(#21) Graphics válasza attisx (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez a design még akkor is bejön mint a Samsung természet ihlette lehetfinom designvakítása :D

Egy telefon nem fülszépítésre van, meg részemről nem sorol társadalmi kasztba , hogy milyen koreai tervező kreálta.

Működjön, és lehetőleg felvállalható szín :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) zdanee


zdanee
őstag

Ez nem véletlenül a MIUI M2 házon belüli másolata? Még a ROM is MIUI-nak tűnik...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#23) Graphics válasza zdanee (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tippem szerint?

Newman/Newsmay

Melyik az a kínai gyártó amely nem szitáz termékeket? :D

Gondolom van egy gyártósor, ez ilyen ez olyan lesz és kész

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) McSpy


McSpy
őstag

Hát alakul a mobil piac is mindig van valaki aki leszorítja az árakat,jónak néz ki,de egy teszt mond :K :K ja ki a végszót

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#25) zord01


zord01
senior tag

LOL... Pont ennyit ér az S3-as is...
(Természetesen ide értendő az összes többi gyártó csúcsmodellje is.)

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#26) moleculez


moleculez
veterán

papiron jol hangzik, de valszeg az a fajta optimalizalatlansag all fenn, amit nem tudunk elkepzelni... Aztsem tartom kizartnak, hogy a nevezett kompnensek masolatai vannak benne... Xiaomi meg lenovo meg oke, de ez azert mar nem...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#27) Graphics válasza moleculez (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert ez miért nem , ha a Xiaomi igen? :D ők nagyobb név? a Lenovo se különb teljesen kínai az is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Az Aliexpressen már kapható.

(#29) HuMarc válasza Graphics (#27) üzenetére


HuMarc
addikt

A Xiaomi már letett egyet s mást az asztalra. (A Lenovo-ról ne is beszéljünk!) Ezzel szemben a Newman még semmit.

Szerintem is ronda a vastag káva, de 50 000 Ft-ért Galaxy SIII-at nem nagyon kapni, szóval ennyiért el tudnám viselni.... Egyébként mennyi haszon van ezeken? 1 yuan? Mert az az 50 000 Ft körüli ár nagyon kevés....

@Dullie (#30) Igen láttam a belinkelt webshop-ot és valószínűleg rájöttek, hogy túl olcsó az az 50 000 Ft...

[ Szerkesztve ]

(#30) Graphics válasza HuMarc (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az ár picit megváltozott :DDDD

Ahogy már fentebb is linkelték..
424.89 - 449.89$ = 100 ropi felett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

A Lenovo-nak is van már...

(#32) Lenry válasza Graphics (#23) üzenetére


Lenry
félisten

ezektől majdnem vettem egy tabletet a hétvégén. 7", 1GB RAM, 2mag, 16GB tárhely és valami 65 dolcsis árcédula.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Graphics válasza Lenry (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dobsz egy típust? :B

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) Lenry válasza Graphics (#33) üzenetére


Lenry
félisten

Newsmy T3, de most nézem, hogy sikerült mindenből épp a dupláját írnom :B
de az ár tényleg annyi volt.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Graphics válasza Lenry (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hehe, akkor valami más oldal is megvolt nyitva, ráduplázás :D

Newsmy T3 , az itthon is kapható M-Tech aTab megfelelője :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Beri78


Beri78
őstag

hát a 2es változat igazán megnyerő designal rendelkezik
de azért ez nem fog kijönni 100 alatt míg ideér :W

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#37) Graphics válasza Beri78 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom honnan jött ez az 50k-s fikció

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szépen nyomulnak a kínaiak, és irigylésre méltó árazással, de szerény hazánkba nem igen jut belőlük, persze beszerezhetőek, és vállalható is. Ha az ember számol az esetleges garanciális problémákkal. Hogy küldözgetheti Kínába.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Peterson_


Peterson_
addikt

Nocsak-nocsak.
Lehet ezt így/ennyiért is:U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#40) HuMarc válasza Lenry (#34) üzenetére


HuMarc
addikt

3,5 colos képátlóval rendelkezett? :P

(#41) ak76 válasza smkb (#8) üzenetére


ak76
senior tag

Amit leírtál durva általánosítás.
Maradjunk annyiban hogy az MTK 6575-77-es CPU-val szerelt cuccok jó részére egészen egyszerűen NEM IGAZAK ezek az állítások.

Bugot találhatsz eleget nagy nevű gyártók termékeiben is,(lásd még anno a Nokia N seriest,az Lg Optimus 2X 3D & tsaikat.
"A kijelző fényereje alacsony, mert leenné az akksit",na és? HTC ONE-X megvolt,ahol az akksi egy,azaz EGYETLEN nap alatt K.O,mindezt 120K-ért?
"Szar kamera"?HTC,akármelyik modellje szintén megvolt?
"WIFI jele nulla" SGS1-es esetleg,vagy az LG Optimus Black 3x annyiért mint a kínaiak cuccai?
"GPS nem talál jelet",akkor még egyszer az LG Optimus Black,aminek gyári szoftos verziójával egyik este másfél óra alatt SEM találtam pozíciót csillagos égbolt alatt?

A support hiányát aláírom,ellenben sok pénzért is vásárolhatsz zéró támogatással telefont,lásd még újfent az LG,vagy 2012 ig a S.E modelljeit,de ide rakhatnám a Samsungot is az "elfelejtett" frissítéseivel(SGS+,Galaxy Ace),vagy a Motorolát,amelyik konkrétan szarik a vásárlóira,mindezt a kínaiak árszintjének háromszorosáért.

Messze már az a korszak amikor Bog & tsai jókat röhöghettek egy egy kínai dzsunkafonon,ezek a cuccok simán felveszik a versenyt a nagy nevű vasakkal.

(#42) ouzohuto válasza Graphics (#37) üzenetére


ouzohuto
senior tag

innen

XiaomI RedmI Note|||

(#43) Graphics válasza ouzohuto (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fentebb meg írtam is és linkelték is , 400$ felett indul

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) pszili8


pszili8
aktív tag

Nagyon jó lenne 50-ért,de ez szvsz lehetetlen,kínában sem hülyék.A vámról nem is beszélve.(pont 3 hete rendeltem egy telót kínából,kíváncsi leszek a vámra).

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#45) ouzohuto válasza pszili8 (#44) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Azért ne hidd hogy ez csak úgy levegőbe. Hidd el ez kb olyan ár mint amikor beharangozzák hogy jön az iphone 7 és már 3 hónappal előrendelhető az es darabok, de persze 1,5-2x-es áron!

Szerinted, hogyha most lehet szavazni, hogy milyen legyen, akkor már megis rendelheted és DHL-el 3 nap alatt itt van?

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#46) Cynicelectro válasza ouzohuto (#45) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Már létező készülék! Fentebb linkeltem, h. már meg is rendelheted de 100ropi fellett van az ára, az kicsit sok!
És egyetértek ak76-tal, mert nekem meg LG Optimus 3D-m van, nulla supporttal!!! :W
Egy éve hitegetnek az ICS-sel, a dzsunka-fonokon meg már az van, akár még egy 20ezres tabon is!!

[ Szerkesztve ]

(#47) KillBorn


KillBorn
senior tag

S3? Hol? Minden csúcsmobil 4.7" 1 vagy 2Gb RAM, 1.5-ös 4 magos proci. Azok is az S3 műszaki paraméteeiből építkeznek?

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#48) ouzohuto válasza Cynicelectro (#46) üzenetére


ouzohuto
senior tag

szerintem meg humbuk!rendeld csak meg.

XiaomI RedmI Note|||

(#49) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Basszus már hihetetlen mennyiségű olcsó kínai csúcsmobilról OLVASTAM....
Látni még egyet sem láttam, mert hát ezek a messzi-messzi kínában vannak és nagyon úgy tűnik ott is maradnak, mivel nem akaródzik ideérniük...
Hacsak nem akkor amikor már belépőszintre sűllyednek... :((

[ Szerkesztve ]

(#50) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nekem az alsó variáció tetszik, a hátoldala viszont a Note1-re hajaz kicsit.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.