Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vittorio7


vittorio7
őstag

Jó kis házikó. Nekem van itthon egy MS120 abban is brutál hosszú az USB 3-as csati. Jóval hosszabb mint a ház.

Bár nem annyira halk a kuckó, mint amit elsőre reméltem.

[ Szerkesztve ]

(#2) N€T0X|N válasza vittorio7 (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ez is azok között volt, amikkel szemeztem. :K

Sent from my keyBoard

(#3) vittorio7 válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


vittorio7
őstag

Én használtan vettem az MS120-at itt az aprón. Ha újat vettem volna, akkor valószínűleg ezt választom én is.

(#4) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért nem volt opció az alsó tápos elrendezés?

Egyébként pofás kis ház, egy (fél)moduláris táppal még jobb lenne. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5) N€T0X|N válasza Bjørgersson (#4) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Mertőő... igazából erre nem tudok valós indokot mondani, egyszerűen nem szeretem az olyat. :D A táp összes csatija fel van most használva, miért lenne jobb egy moduláris?

Sent from my keyBoard

(#6) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez az a "cucc" amit adnak a házhoz?

(#7) Bjørgersson válasza N€T0X|N (#5) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értelek. :D Inkább csak esztétikusabb lenne egy picivel (bár úgysem nézegetjük a gép belsejét), meg nem tudom van-e bármilyen negatív hatással a légáramlásra az a sok keszekusza kábel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) N€T0X|N válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Valamennyire biztosan, de igyekeztem úgy elrendezni őket, hogy legalábbis ne álljanak nagyon keresztbe-kasul. Az előző házhoz képest - a kisebb hely ellenére - most még így is jobb a helyzet, mint volt.

#6: igen :K

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#9) vittorio7 válasza N€T0X|N (#8) üzenetére


vittorio7
őstag

Közben utána kerestem én is: MA-I1000

Ez a ház sokat csiszolódott az MS120/140-hez képest. Látom van szerelő ablak a proci cseréhez, és már biztonságosabb levenni a ház előlapját.

Az MS140-nél pl. így nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#10) N€T0X|N válasza vittorio7 (#9) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ja, ez kicsit jobb. Bár remélem nem nagyon akarom majd szétszedegetni, de a proci még valószínű, hogy kap egy jobb hűtőt később, így az jól jöhet, hogy nyitott az alaplaptálca hátulja (ha olyan hűtő kerül rá). Illetve az a konkrét terv, hogy az i3 helyére egy i5 kerül és az kapja majd a jobb hűtést is.

Sent from my keyBoard

(#11) vittorio7 válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


vittorio7
őstag

Meg mintha a Tied drágult is volna. Pár hónapja még 10-11K között volt az ára, ha jól rémlik. Most meg 12 alatt nem igen látom.

(#12) N€T0X|N válasza vittorio7 (#11) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Még 1-2 hete is ott volt, én még annyiért kifogtam az Aqua-ban. Most már 13+ a legtöbb helyen (ott is 14 felé közelít már).

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#13) vittorio7 válasza N€T0X|N (#12) üzenetére


vittorio7
őstag

Ezen igazodjunk ki. Erősödött a forint, emelkedtek az árak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.