Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) művésznő4 válasza k!nG (#28) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Azok közül, amiket írtál, szinte mindegyiket ismerem és szeretem is. Főleg a nyugis zenéid közül, azok hatalmas kedvenceim mind, szóval nagyon beletrafáltál. :P ;] De köszönöm szépen a tippeket! :R

Kondiba egyelőre nem járok. Többször is tervben volt már, de végül soha nem úgy jött össze a dolog. (Mindig volt valami kifogás....:D :DDD ) A későbbiekben, ha mondjuk összejönne ez az egyedül edzős dolog, akkor az sem kizárt, hogy beruházok ám végül egy bérletre is. :K

Igen, jól emlékszel, bizony! Tényleg már egészen magas rangom volt itt, bár meg nem mondom, hogy mi voltam éppen, amikor jött valami változtatás, vagy mi a csuda :DDD.... Már másképp számoljak a hozzászólásokat, vagy külön csoportba rakják és már nem érnek annyit, mint régen......vagy valami ilyesmi volt, azt hiszem. :F Igazából nem is követtem a dolgokat, hisz' sosem a hozzászólás gyűjtésre mentem, így nem különösebben viselt meg a dolog, pedig sokan rohantak ám hozzám kétségbeesve, hogy "hallottad a nagy hííírt???!! :Y :(" Jóóó, nem mondom, egy egyéni arckép valóban nem lett volna rossz dolog, és talán nem is jártam már tőle olyan messze, de hát ez van. :) Csak ezért nem fogok elkezdeni szakmai topicokba járni... ;] Meg most eléggé eltűntem egy időre személyes okokból kifolyólag és mostanában kezdek visszatérni és újra blogolgatni sok idő után. Idővel csak összejön újabb sokezer hozzászólás tőlem... :D

Amúgy igen, én csakis logouton tevékenykedem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.