Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) troops válasza Joshi (#7) üzenetére


troops
újonc

Szerintem ez a txt-be konvertálás felejtős lehet, nem igazán értem minek kellene txt-be tenni a pdf-et, vagy az rtf-et, vagy akár a doc-t is. nekem mindengyoket rendesen olvassa. Egyébként is, ha már olvasóba konvertálok előnybe részesítem az epub, vagy hasonló formátumot. (pl.sok könyvem van pb2-ben,)
A pdf-el az szokottt lenni a gond, amikor valaki csak belöki a könyvet a scannerbe, és azt pdf-be tolja. Általában lehet tudni a méretből, hogy milyen a pdf. Egy átlagos könyv pdf-ben néhány száz kb-nál nem igen nagyobb. A 4-5 MB-os vagy még nagyobb pdf-ek általában azok, amik a könyv oldalait mint képet tartalmazzák, na ezekkel azért van gond, mert a képet hogy tördelné?
Én még nem láttam olyan olvasót, ami az ilyen gány munkát szépen olvasta volna. Persze lehet az ilyet is nagyítani, de tördelést az ilyen file-nál nem is lehet elvárni.
A tesztben szerepel hogy 2gb-tal bővíthető. Az enyémben egy 4 gigás kártya van, azt tökéletesen kezeli, de nem tudom mennyi a felső határ.
Ja még valami: A gyártó honlapján van egy mondat, miszerint az fb2-őt ajánlják formátumnak, de tapasztalatom szerint az epub-bal is ugyan olyan jól dolgozi
Ja még valami: a tok tényleg nem egy telitalálat, de az usb hozzáférhető, a töltő viszont tényleg nem. Nekem még az volt a gondom, hogy tehettek volna (a laptopokhoz hasonlóan) a memória kártya helyére, egy olyan műanyag álkártyát, hogy nem menjem be mindenféle zsebpiszok a kütyübe. Azért ár-érték arányban szerintem nagyon jó kis kütyü. Én az extreme digital-nál vettem 26900-ért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.