Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gargouille válasza fatpingvin (#50) üzenetére


Gargouille
őstag

Csak szösszenetként, én is mindig plain text-be jegyzetelek Windowson, meg ebben tartok egy csomó info-t meg howto-t, ha nem olyasmiről van szó, ahová kellenek screenshot-ok vagy ábrák. Sokáig a Notepad++ -t használtam ehhez, de két éve áttértem a Sublime Text -re. Szóval +1 a txt -nek. :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#52) sonar válasza bambano (#48) üzenetére


sonar
addikt

Mond meg lécci mellanoxéknak meg inteléknek, hogy a first release-ket ne háztáji módon csinálják ;)
Egyébként fw upgrade meg a teszt ökoszistéma rhel-re lett kihegyezve leginkább a beszállitói ajánlások miatt.
Nyilván mire a piacra kerülnek a dolgok már van full linux support. Csak amikor én még ezt a HPC vonalat csináltam ott az első releasek csak RHEL vonalat támogatták.

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#53) fatpingvin válasza Gargouille (#51) üzenetére


fatpingvin
őstag

a formázott szövegnek egész egyszerűen az esetek túlnyomó többségében nincs értelme.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#54) Gargouille válasza fatpingvin (#53) üzenetére


Gargouille
őstag

Azért ez vitatható, mert igazából van sokszor, a kulcsszavakat kiemelni, pontokba szedni, linket beszúrni stb. van amikor hasznos. De sima jegyzetelésnél én is a plain text-et preferálom.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#55) fatpingvin válasza Gargouille (#54) üzenetére


fatpingvin
őstag

markdown. én már egy ideje markdownt használok erre, de vicces módon nem használok markdown megjelenítőt sem.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.