Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#621) st6969


st6969
őstag

Érdekes eset történt...nem vagyok gyakorlott fapados utazó, talán 1x foglaltam így korábban. London az úticél. Wizzair-rel akartunk menni, de addig tököltünk, míg a reggeli gépre elfogytak a jóáras jegyek. A 13:30-as gépet későinek találtuk, így az odautat inkább a Ryanair-nél foglaltuk egy 10kg-s kabinbőrönddel (ami ugye feláras).
Visszafelé a Wizzair-rel jövünk, ott is ki akartam választani a 10kg-s felvihető kabinbőrönd opciót, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez sokkal drágábbra jött volna ki, mint a feladott poggyász. 20Ł-ot kértek feladott poggyászért, a felvihető árára nem emlékszem, de min. dupla (inkább több). Ez mindig így szokott lenni? Direkt végigvittem a foglalást 3x is, hogy nem nézek-e be valamit, de mindig a feladott poggyász volt lényegesen olcsóbb... Nem örülök neki, mert hajnalban ér vissza a gép, és még a csomagokra is várni... :U Kicsit megbántam, hogy ezt választottam...
A másik, amit benéztem, hogy az odaútra a Ryanairnél ülőhelyet is fizettem, hogy a kiskorú lányom mellettem ülhessen. Aztán a visszaút foglalásánál a Wizzair-nél a végén látom kisbetűssel, hogy kiskorú esetén felár nélkül is a kísérő felnőtt mellé ültetik (hátha valakinek ez hasznos lesz, nekem tanulópénz volt, de legalább a visszaútra így már nem fizettem ezért felárat).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.