Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Elég rossz konstrukció, túl sok pixel, túl kevés ram. Motorolától mondjuk megszokhattuk.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) Integrale


Integrale
veterán

"A marshmallow-s frissítés ugyanakkor előrelépést hozhatott, mert nekünk gond nélkül kijött a napi 4,5 - 5 órás képernyőidő, a 12 órás, folyamatos böngészés közepes fényerőn..."

A 4-5 ora kepernyoidot hogy kell erteni, ha a folyamatos bongeszes 12 ora?

Oppenheimer: :DDD, az az atkozott RAM, sosem eleg.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#3) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Köszi a tesztet. :P
#1: Nem tudom, hogy mire nem lehet elég az a 3GB...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#4) Oppenheimer válasza Phoenixy (#3) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Határozottan kevesebbre elég, mint iOS-en a 2. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) Ricardo823


Ricardo823
tag

Nekem bejön ez a telefon,csak kár hogy nehézkes a beszerzése. A felhasználók többsége azért vígan elvan 3 giga rammal is.

(#6) plejik válasza Ricardo823 (#5) üzenetére


plejik
addikt

Nekem is bejött, de mivel nincs dual simes változatba így maradtam a OPT- nál..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#7) Bone123 válasza Integrale (#2) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A 4-5 óra a vegyes használat WiFi-n, mobilneten, telefonálással, zenehallgatással és minden szokásos napi rutinnal meg tesztelői izével két töltés között.

A MinDig TV és net teszthez 100%-ra töltjük az eszközt, fix, nagyjából 50%-os fényerőre állítjuk a kijelzőt, és megnézzük, hogy milyen mértékben merül 1-1 óra stream és net mellett, majd az eredményt teljes töltésre levetítjük. Ez nem kifejezetten releváns a napi használat szempontjából, de annyiból mégis van információértéke, hogy a vegyes használaton belül a net és a multimédia nagyjából mennyit merít. Példának okáért akad amoledes készülék 10 óránál több MinDig TV streameléssel, a friss Lumiák viszont 3 óráig bírják. Ez mindenképpen jelzésértékű információ, hiszen rávilágít a rendszer, a hardver és a kijelző fogyasztására különféle szituációkban. Ebből a netezés és az audiovizuális tartalomfogyasztás mindennapos használat.

(#8) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! Nem értem miért kell azt felróni hibának, hogy nincs ujjlenyomat olvasó szenzor. Szerintem az emberek többségének (nekem is) teljesen felesleges, és nem fog hiányozni nekik. Mondom ezt úgy, hogy volt egy Huawei Mate 7-es telefonom, amiben ráadásul remekül működött ez a szenzor, de engem teljesen hidegen hagyott. Inkább azok a vacak éjszakai képek, na az a nagyobb gond.

[ Szerkesztve ]

(#9) atike


atike
nagyúr

A fenének nem teszik már kötelezővé a camera2 api-t... De komolyan. Akkor gondot jelentene az újonnan megjelenő készülékeknél már alapból azzal "dolgozniuk"...?

(#10) leslien


leslien
nagyúr

na végre , köszi a tesztet ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) ghiottone válasza plejik (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van, csak a braziloknál és az indiaiknál. - EU-ba pedig sajna nem jött be ez a verzió.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

A formaterv és az anyaghasználata rendben van, a szoftver magáért beszél, ár/érték arányban pedig szintén remek készülék. :C

Egyetlen negatívum a Moto Maker elérhetetlensége, sajnálom hogy hivatalosan nem szállítanak hozzánk, német vagy angol depón keresztül. Igazán ki tudnám várni azt a 3-4 hetet, amíg a megrendeléstől számítva megkapom (most mondtam egy dátumot hasraütésszerűen).

"nincs rá lezsóidő"

(#13) e-newsee válasza Oppenheimer (#4) üzenetére


e-newsee
addikt

És hogy a bánatba jön ide az iOS? Kit érdekel ebben a topicban? -.-

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#14) plejik válasza ghiottone (#11) üzenetére


plejik
addikt

Hmm, ezt nem tudtam, de most már mind1 is.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) Blyan


Blyan
félisten

A nappali képek nagyon rendben vannak... :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#16) eclipse006 válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


eclipse006
őstag

Mondj egy olyan példát, de a jelen tesztelt Motorola esetében, amikor kevés lehet a 3 giga ram.

A teszthez: Szerintem korrekt telót tett le a Motorola az asztalra, a külleme is tetszetős.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#17) #06658560 válasza petipetya (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha ez kell, és közbe mersz iktatni valakit, akkor megoldható, mert német cím van, szállítási opció van. 35 euróért M1-M6 irányban futárt is tudok heti kétszer.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Korrekt darabnak tunik.

(#19) Bloksma válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Első generációs Moto G-t használok. Nekem még sohasem volt kevés az 1GB RAM...

(#20) petipetya válasza #06658560 (#17) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi az infót. :R Jelenleg egy cimbora kint van Németben, ám nincs szükségem új vasra. Esetleg másfél év múlva esedékes, és tudni fogom, hogy adott ez a lehetőség.

"nincs rá lezsóidő"

(#21) Baggins86 válasza Bloksma (#19) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Szerintem csak viccelt.. Legalábbis remélem.

(#22) djkuvasz


djkuvasz
csendes tag

De miert kell eroltetni ezt az 5' plust mindenaron...marha jo telefonokat dobalnak ki de mind tepsi.kezelhetetlen vackok miert nincs kisebb telefon manapsag?

(#23) Beri78


Beri78
őstag

az usa árért szerintem nagyon jó kis készülék...annak idején majdenm ennyi volt a defy is :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#24) Bloksma válasza Baggins86 (#21) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Egyáltalán nem. Mindennapi használatra nekem teljesen elég. Régebben játszottam is rajta, ott is legfeljebb a grafikus mag volt gyengécske. Manapság legfeljebb emulátorokat (GBA, NES, stb) használok, ott meg végképp nem szükséges.
Közel másfél éve van meg, gyári android van rajta, jelenleg 5.1-es verzió. Egyetlen widget-et használok, ami az aktuális névnapot jelzi. Szerintem egyeseknél a widget-ek zabálnak sokat.

[ Szerkesztve ]

(#25) Baggins86 válasza Bloksma (#24) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Bocsi, de nem magáztalak, hanem Oppenheimerre gondoltam, hogy ő viccelt :DD

(#26) Bloksma válasza Baggins86 (#25) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Ó, akkor többszörösen is elnézést :)
Egyébként nem magázásként értettem, hanem harmadik személyként :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Just_Reboot válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pont úgy néz ki mint az N6-om...

(#28) davidsone


davidsone
addikt

oh yeh pjúr edisön ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#29) benjonino válasza Tekergő82 (#8) üzenetére


benjonino
tag

Nekem meg csak olyan telók jöhetnek számításba, ahol van ujjlenyomatolvasó.
Cégem kötelez rá, hogy feloldás-védelmet használjak, ráadásul a legerősebbet a számkódosat. 5 számot és egy ok-t kell nyomnom, ha akármit is akarok csinálni a telefonon. Ez helyett egy becsukott szemmel pár tized másodperc alatti ujjlenyomat-szkennelés hihetetlen nagy kényelmet nyújt.
Gyanítom nem csak én járok ebben a cipőben...

[ Szerkesztve ]

(#30) #06658560 válasza benjonino (#29) üzenetére


#06658560
törölt tag

Saját akaratból használok öt számot, mikr lehetne sima simítás is a feloldás. És nincs igényem ujjlenyomat olvasásra.

(#31) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha fél collal kisebb lenne, akkor egyből venném, de így :(

(#32) Jeanne d'Arc

Imádtam a Moto X-et, de a kamera és akku miatt fájó, könnyes búcsút vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#34) Egzee


Egzee
őstag

120ért inkább egy Honor 7 mint ez a vacak szappan...

(#35) petipetya válasza Jeanne d'Arc (#32) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan mit tapasztaltál ezen a téren?

"nincs rá lezsóidő"

(#36) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Szép ez a teló. Egy hüvelykel kisebb kijelzővel mekkora szám lehetett volna a mai péklapátok között.

(#37) Dr. Romano válasza Sanyi.mTs (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

én még a ram is kevés... :(

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) ghiottone válasza Egzee (#34) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Volt már a kezedben? Szerintem először nézz meg, próbálj ki egy Motorolát és majd utána alkoss véleményt. :P

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#39) gbal65 válasza Dr. Romano (#37) üzenetére


gbal65
aktív tag

Szerintem meg teljesen jo a 3giga ram.

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#40) Dr. Romano válasza gbal65 (#39) üzenetére


Dr. Romano
veterán

nemmondod ;)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41) tixem


tixem
addikt

Egészen fellelkesültem a teszt olvasása közben aztán elértem a multimédia részhez.

Tőből tépném ki azon emberek kezét akik eltalálják, hogy nem kell bele fm rádió. A Lumia 950 után egy újabb amúgy kiváló telefon, amit eltolnak a rádió kivételével. Miért jó ez :W

A 3 giga ram mellesleg mire nem elég? G4-ben is ugyanez a felállás, mint itt, ám ezzel ellentétben ott nem ment a sírás a 3 gigán. Abban elég, ebben nem? Érdekes.

(#39) gbal65 feel the sarcasm :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#42) Phoenixy válasza tixem (#41) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Az a helyzet, hogy Amerikában senki nem használ rádiót a telefonján (Music Streaming szolgáltatást használnak, mint pl. a Play Music), ezért a főként amerikai piacra készült telefonoknál a Motorola (valószínűleg más gyártók sem) soha nem rak FM rádiót a telefonokba (mert nem raknak + 1 chip-et bele teljesen fölöslegesen), de a főként más piacokra szánt készülékeikbe (amik általában nem is csúcskészülékek) mindig van (Lásd Moto E, Moto G, X Play).

Motorola Edge 20 Pro

(#43) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Ég a pofámról a bőr! :D
Fogalmam sem volt, hogy 2 Kína van! Nekem Tajvan mindig is Tajvan volt! :D :D :D
Olvasom a cikket - Kínai Köztársaság, Kínai Népköztársaság - , mondom mi van?! :D
Az ember még földrajzot is tanul! Mobilaréna the Best! : :C

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#44) K82


K82
őstag

Kedd este esett be a Marshmallow frissítés, én a Lollipoppal is elvoltam.

Egyedül a manuális opciók hiányoznak a kameránál nekem is, egyébként meg számomra tökéletes. FM-rádió nekem felesleges az itthoni rádiók hallgathatatlanságát figyelembe véve, az X2014 "GB-ja is bőven elég volt.

Érdekes h anno az X-re mondtam h nekem nagyobb telefon nem kell, aztán az X2014-el úgy voltam h nem is olyan nagy, még megszokható - aztán már itt tartok az X Style-nál az 5.7"-nál... :D

Az itthoni beszerzés meg egyáltalán nem nehézkes, Expansystól pikk-pakk itt van az országban.

Az mi, h az X Force sem csúcskategóriás? SD810, Adreno430 - ugyanaz a vas, mint a Sony Z5/Nexus 6P/Oneplus Two stb., azok se lennének akkor csúcskategóriások?

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#45) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik az a Motorola telefonokban hogy a felület szinte teljesen megegyezik a stock droiddal. Sok nagy gyártó is követhetné a példájukat mert az a sok elcseszett felület (huawei, samu) csak a stabilitás rovására megy.
A minőségben viszont csalódtam a Motorola esetében, mert a 1,5 hónapos Nexus 6-om hátlapja most nagyon szépen válik le mert elengedi a ragasztó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46) PpenoO


PpenoO
őstag

Jelenleg 143ezer forintra jön ki ez a telefon a spanyol amazonon (amúgy 156ezer körül van). Mivel (hála a jó égnek) nincs itthon Motorola szerviz, így az Amazon nem cécózik a garanciával, ami alapból 2 év. Visszaküldöd a telefont, beszkenneled és emailen elküldöd a szállítólevelet és 1-2 napon belül postaköltséggel együtt visszautalják a pénzedet a bankszámládra. Ezt több személyes tapasztalat alapján mondom. Tudtok ennél jobb garanciát Magyarországon? Melyik lenne az? Amennyiben csak az itthoni garancia hiánya miatt nem kapott ajánlott plecsnit a Style, akkor szerintem érdemes újragondolni az értékelést. Persze, ha nem csak emiatt döntöttetek így, akkor egy szót se szóltam, ti értetek jobban a telefonokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#47) Phoenixy válasza PpenoO (#46) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Gondolom ajánlott plecsni akkor járna, ha a szolgáltatóknál (de legalább az egyiknél) meg tudnád vásárolni, vagy valamelyik műszaki/elektronikai üzletben.
Szerintem az emberek többsége nem fogja így amazon-on külföldről megvenni (persze "mi" igen :) ).
Egyébként 143e Ft-ért az tényleg nagyon jó ajánlat, csak itt ugye feketét és fehéret lehet csak venni és megint - szerintem - az egyik legjobb dolog, hogy teljesen személyre szabd a telefon kinézetét, itt sem érhető el.

Motorola Edge 20 Pro

(#48) PpenoO válasza Phoenixy (#47) üzenetére


PpenoO
őstag

Ebből indultam ki:

"Ráadásul bankot sem kell robbantani érte: az USA-ban, forintosítva 115 ezrest, az euró övezetben pedig nagyjából 150 ezrest kell kiperkálni az alapverzióért, így nem kérdés a tetszett plecsni, az apróbb hiányosságok ellenére sem. Jobbat csak azért nem kap, mert azokat az itthon forgalmazott eszközöknek tartogatjuk."

Az emberek? Az emberek 98%a, aki telefont vásárol Magyarországon nem olvassa a Mobilarénát. Na jó, legyünk nagyvonalúak, 90%a. Ezt figyelembe véve, az a plecsni szerintem nekünk szól, nem az embereknek úgy átlagba.

Amúgy egyetértek veled.

P.S.: Akit érdekel, az Amazonos akció 24.-ig él.

[ Szerkesztve ]

(#49) Phoenixy válasza K82 (#44) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Úgy értette, hogy az X Force sem kompakt. :)

Egyébként számomra is tökéletes az X Pure/Style.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#50) *Mukeey* válasza Tekergő82 (#8) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért az ujjlenyomat olvasó nagyon jó dolog!Nem vennék nélküle új telefont már,annyira megszoktam.És ezzel sztem nagyon sokan így vannak.Egy szinte 2016os csúcsmodellből óriási hiba volt kihagyni(alacsonyabb ár ide vagy oda)!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.