Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #20655360


#20655360
törölt tag

Van egy ilyen ősrégi 486-os pc-m:

(nem saját kép, de a ház ugyanolyan)

Ezzel a házzal kéne vmit kezdeni. Sztem bazi nagy királyság lenne. Vmi erőművet bele. :K

Viszont ha megtartom még vagy 20 évig, lehet sokat fog érni. Működőképes masina+ősrégi fekete-fehér monitor (még képernyővédő/szemvédő vagy nemtom is van hozzá)+model m+mátrixnyomtató. :)
Lehet még golyós egér is van vhol.
Egybe van a cucc.

(#102) Vigilante válasza #20655360 (#101) üzenetére


Vigilante
őstag

Egy kis inspiráció akkor már: ;]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#103) #20655360 válasza Vigilante (#102) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ok, de ezt nem kellett farigcsálni nagyon. :P
Am én emelnék a talpán.

(#104) nalaca000


nalaca000
tag

Én nem nagyon kedvelem a modding-okat. Gyakran csak a designt látom benne.
Ennek a munkának a technikai kivitelezése, a legapróbb részletek alapos átgondolása és megvalósítása egyszerűen lenyűgözött. Briliáns!

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#105) slmq3


slmq3
csendes tag

Szép lett!! :K

Viszont el tudnám képzelni a piros fekete csíkok nélkül és kisebb logokkal egy helyen. :U

"Ugye vagyok aki leszek, ugye leszek ami marad?" by Hiperkarma

(#106) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Grat, nagy munka, és a szokásos végeredmény :R

Mutogatni való hater díszpinty

(#107) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nagyon-nagyon tetszik a belső rész és a megvalósítás. A fényképek csalnak és élőben lehet más kissé a külső. De a külső nekem sem tetszik.

(#108) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Egyszerűen profi munka, világszínvonalú remekmű! :R

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#109) PROTRON válasza jones965 (#99) üzenetére


PROTRON
addikt

Nagyon jó lett, a korlátok meg olyanok amilyenek, nekem személy szerint tettszik a végső változat is.
Hatalmas gratula!
Már évek óta bele akarok vágni ilyen jellegű munkába, terveztem is az egyik régi monitort ehhez hasonló módon átalakítani, csak nem volt meg se a bátorság se az eszközök.

Ami viszont nagyon foglalkoztat hogy a hűtés mennyire zavarja a gép előtt ülő munkáját? Vagy az lcd panel elegendő hangfogó?
Személy szerint engem zavar a notebookom hűtése is ha épp nem megy semmi zene, így ezért érdekel hogy hasonló projekt esetén mennyire létszükség a csendesebb vízhűtés, vagy megoldható léghűtéssel (nincs tapasztalom vízhűtéssel, de az anyagiak terén se vagyok eleresztve).

Az aláírásodban szerepel ugyan egy megjegyzés de azért megkérdem:
-privátban szabad keresni, tudunk majd ilyen alkotással kapcsolatban dumálni?

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.