Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Hajrá! Már hangolom is magam.

(#2) #03372544


#03372544
törölt tag

Odáig olvastam hogy fél giga RAM, innentől érdektelen a dolog.

(#3) helixP


helixP
nagyúr

Viszont a design eléggé friss. Senkinek egy szava sem lehet a szokványos formatervre :)

(#4) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ki fogja tartani? (Vagy kik?)

(#5) Steve1207 válasza helixP (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja és az Y készülékeket nagyon eltalálja a Huawei. Ha beesik 30-40 közé a KEZDŐára jó cucc ez.

.

(#6) pusszycat válasza helixP (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Lehetne keskenyebb a káva, úgy kb. a fele. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Huawei-piac: 0-1

-

(#8) helixP válasza pusszycat (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Annyira arányaiban nem vészes szvsz.

(#9) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Most már csak közép kategóriás telefonokat felejtettek el kiadni...

(#10) petipetya válasza #03372544 (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dettó.

"nincs rá lezsóidő"

(#11) xsjado93


xsjado93
senior tag

tehát ez egy y300 2014 edition? :DDD

Your life is a lie.

(#12) bajaki


bajaki
őstag

Hát azért a giga ram már elvárható lenne a belépőszinten is...

(#13) halkow


halkow
őstag

elégé karcsú lett ez a ram minimum 768-at pakolhatak volna alá

JA ÉS AZ ADÁST EL NE CSESZÉTEK MEGINT HOGY NEM TESZITEK FEL YOUTUBE-RA

Alcatel onetouch idol2s the king

(#14) StanDoFF válasza f(x)=exp(x) (#4) üzenetére


StanDoFF
tag

Bog írta ezt a pár szót, így valószínűleg az egyik vezető ő lesz. Mivel ez valami "gagyi phone", így valószínűleg ő lesz egyedül. Általában csak a nagyobb dobásokra szoktak ketten a kamerák elé ülni. :)

(#15) petipetya válasza halkow (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

Rosszul tudod: a CAPS LOCK gomb nem a helyesírási hibák kijavítására szolgál.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16) pusszycat válasza petipetya (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Úgy van, arra ott a backspace. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) C$abi


C$abi
aktív tag

Ez egy rókabőr, csak nem a Samsungtól, hanem a Huaweitől, de attól még nem biztos hogy rossz csak nincs akkora szükség rá.
Ki tartja majd az adást?

[ Szerkesztve ]

(#18) halkow válasza petipetya (#15) üzenetére


halkow
őstag

egy kutya bármit mondhatnak ,múltkor lett frissítve a stream és akkor sikerült felrakniuk legutóbb meg fogalmam sincsen miért nem rakták fel az idol x+
"valami galiba "legendd cseszet vissza írni hogy bocs most ez van ,ez szép mondhatom

Alcatel onetouch idol2s the king

(#19) voyager4.4 válasza StanDoFF (#14) üzenetére


voyager4.4
senior tag

úúú Te már láttad az adást ?? :Y Sőt úgy látom a készüléket is megvásároltad már :)
Vagy honnan veszed, hogy "gagyi phone" ?

no fate but what we make

(#20) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang Rendben! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#21) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Kép hang ok.

(#22) Housemobil


Housemobil
csendes tag

Kép, hang ok

Everybody Lies

(#23) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Minden OK!

(#24) Crydan


Crydan
senior tag

Mikor felejtik el örökre az 512MB RAM-ot?... :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#25) benji2001


benji2001
csendes tag

Már megint nem akar menni nálam,néha működik néha nem!! :W

(#27) Crydan


Crydan
senior tag

Mennyire kényelmes a fogása, és a használata?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#32) Crydan


Crydan
senior tag

Beszélgetési hangminőség?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#33) StanDoFF válasza voyager4.4 (#19) üzenetére


StanDoFF
tag

Abból a felvezetésből és a csatolt képről ez jött le.
Most így élőben se nagyon cáfol rá Bog. :)
40 Ezerért pl egy Lg L7 II ennél sokkal de sokkal minőségibben néz ki.

(#35) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Képminőség, fényerő?
A dead tigger 2 fullon fut, az angry birds go meg nem. Jól látszik az optimalizáltság a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#36) Crydan


Crydan
senior tag

Szerintem Adreno 302, az Adreno 203 a 720p-t is alig bírja.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#37) 0xmilan


0xmilan
addikt

A szabad RAM-ot az Y300 is rosszul írta ki. Az összes app bezárása utána néha kevesebbet mutat, mint előtte. :D
A gombokat megint sikerült hülye helyre rakni.

(#38) Crydan


Crydan
senior tag

Hány GB-os belső tárhelyünk van?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#39) Crydan


Crydan
senior tag

Nem zavaró a kidudorodó kamera?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#40) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Karcolódik a hátlap? (Volt egy pillanat amikor úgy láttam hogy van benne egy karc)

(#41) w333


w333
félisten

Ennyiért már kapható a ZTE Blade V amiben 1GB/RAM van :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#42) 0xmilan


0xmilan
addikt

Az Y300 se akarja sokszor bekapcsolni a kijelzőt, gyakran csak negyedszerre sikerül neki. Ez ugye már végleges szoftver, szóval nem kell számítani ennek a javítására.

(#43) Crydan


Crydan
senior tag

Gombok nyomáspontja?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#44) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Mi lesz még a héten? (Nem kellett volna megkarcolni :B )

[ Szerkesztve ]

(#45) vimes


vimes
senior tag

Az első Y szériás Huawei, ami nem kap plecsnit :(

Bár az biztos, hogy nem tűnik akkora durranásnak, mint az előbbiek. Sajnos a teljes Y szériának a RAM mennyisége az egyetlen problémája, de ettől jó cuccok.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na arra a Caterpillar B100-ra kíváncsi leszek, brutálisan néz ki. Ez meg tényleg egy Y300-2.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszönjük az adást! Jó minőségű volt. :R

(#49) xperiasigi válasza kocsisdavid5 (#48) üzenetére


xperiasigi
őstag

koszonjuk ezt a szakmai ,ertekes atfogalmazott valaszt.:)

Iphone 6s

(#50) f(x)=exp(x) válasza kocsisdavid5 (#48) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag


Ennek a hozzászólásnak mi értelme volt? Mindenkinek másak az igényei...... ezt olyan nehéz felfogni? :F :W

(#51) dlaj válasza kocsisdavid5 (#48) üzenetére


dlaj
őstag

16 éves lehetsz és ostoba

(#52) lexter00


lexter00
őstag

Ram-on bukik el az egész :( Egy idő után szenvedés lesz vele még a telefonálás is :(

(#53) f(x)=exp(x) válasza dlaj (#51) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Az maindegy hogy hány éves, de a másik fele igaz (és ez a lényeg). De egyébként Bog el is m9ndta, hogy gondolkozott a Tetszett minősítésen...tehát annyira szar nem lehet. :U

lexter00: Samsung galaxy youngot használtam (a tab mellett), nem az mondom hogy milyen gyors volt, de nem lett belőle perceket akadó használhatatlan vacak. Ez meg sokkal jobb annál. :))úgyhogy ez erős túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#54) Kampó


Kampó
senior tag

sokan siránkoznak az 512 ram miat... szerintem is kevés de fellehetne fogni hogy ezen az árszinten nem fogják a gyártók belepakolni az 1 giga ramot... az marad a közép kategóriába még 1 évig legalább

AMD volt AMD van AMD lesz

(#55) Graphics válasza kocsisdavid5 (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tanulj már meg a fórumban viselkedni!

Ha nem megy, akkor csak olvasgass, amíg felnősz :(((

-

(#56) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nem kevés az 512 RAM, csak több kompromisszumot kell kötni sajnos. Volt több 512RAM-os telóm már. Mindegyiken egy root segített és a felesleges appok kigyomlálása. Utána már virgonc lett a telefon.
A kompromisszum csak annyi, hogy annyi programot kell csak telepíteni amennyire szükség van, a többit törölni kell. A gyárikat is. (FB pláne felejtős).
A processzora és a grafikus gyorsítója is tök jó, játékokat viszi, az FHD filmeket is. Szóval nem értem a fanyalgókat igazán. Ennyiért jó lesz ha kicsit esik majd az ára.

[ Szerkesztve ]

(#57) pengwin válasza Kampó (#54) üzenetére


pengwin
addikt

Valóban nem: Blade V & Blade Q ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#58) Schmidi


Schmidi
tag

Nekem teljesen jó lenne. Ez egy nagyobb kijelzős Y300. Tudásban nekem elég, csak néha kényelmesebb lenne a nagyobb kijelző.

(#59) Kampó válasza Graphics (#55) üzenetére


Kampó
senior tag

ha nekem szólt... akkor fejtsd ki...
Nem káromkodtam nem szidtam senkit..
De minden hasonló telefon fórumában..
jajj 512 ram eddig olvastam...
hátt igen 512 ram az kevés...
uhh 512 ram vérgyenge..

mintha nem ezt várná az ember egy alsós telótól...
ugy rácsodálkoznak emberek mintha egy 100ezres telóba lenne 512 ram..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#60) Graphics válasza Kampó (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hellóka :D ott van , hogy kinek szólt :R

Arra válaszoltam

-

(#61) Kampó válasza Graphics (#60) üzenetére


Kampó
senior tag

sorry félszemmel tévézek..:R:R Vedd íratlannak... :R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#62) G4bi89 válasza BOBAKILL (#56) üzenetére


G4bi89
senior tag

A baj csak az, hogy a szög egyszerű user nem fogja rootolni csak pár hónap múlva szidni mikor lassú a telefon. :(
Ami ennél is nagyobb baj, hogy láttam én már olyat mikor a telefonos funkciók rovására ment a ram hiánya. Értsd jó pár másodperc eltelt mire megjelent annak a neve aki hívni próbált miközben én pl. mondjuk böngésztem. Böngészés közben beszaggató zenelejátszóról már nem is beszélve.

ICS óta kevés az 512MB ram csak nagyon nagyon...nagy kompromisszumokkal. Egy jó főzött rom esetleg vanilla android valamelyik régebbi Nexus készüléken kivétel lehet ez alól.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#63) Kampó válasza G4bi89 (#62) üzenetére


Kampó
senior tag

ha nem olyan lenne a droid mint amilyen, hogy ha nem keretprogramokkal futna nem lenne kevés az 512 ram.. De mivel 4másik alprogram futattja magát azt amit a júzer lát zabálja a ramot....

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#64) BOBAKILL válasza G4bi89 (#62) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, ebben igazad van. De tény hogy azért meg lehet rendesen is csinálni egy androidos rendszer hogy rendesen működjön 512-vel is. Nem kell feltétlen rootolni. Kíváncsi leszek mondjuk az LG L40 telójára, ami 4.4-el jön 512rammal. Az LG amúgy is nagyon jól optimalizálja manapság a rendszereit.

Sokáig én sem foglalkoztam a rootolással, sem az androiddal mint rendszerrel. De aztán megtanultam és szerintem most is tudnám úgy alakítani ezt a Huaweit hogy megfeleljen mindennapos használatra.
Sokan nem értenek hozzá amit használnak, telerakják hülyeséggel aztán persze hogy lassú lesz. Az esetek legtöbbjében a felhasználó tudatlansága az EGYIK oka a telefon lassúságának.
De az éremnek ugye van a másik oldala is. Elhúzzák a vásárló előtt a mézesmadzagot, hogy ez jó mert samsung..stb. Aztán persze sírás lesz a vége. :D

Én sem vennék 512rammal telót, de ha 40alatt lesz árban, akkor jó alternatíva lehet annak aki nem sanyargatja egész nap a telefonját és nem tölt rá cica-simogatós, stb játékokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#65) Kampó válasza BOBAKILL (#64) üzenetére


Kampó
senior tag

én nem is szedek le semmit max mx-player XDXD meg képszerkesztő... hülyülni.. max valami launcher... De igen sok az átverős marketing.. 4mag mellé is benyomják az 512 ramot ami aztán tényleg sovány...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#66) DeathAdder


DeathAdder
veterán

S5, Z2 mikor várható a szerkesztőségbe?

(#67) BOBAKILL válasza Kampó (#65) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hát igen. De ez hardveresen egy jó teló, ahogy kettővel előbb is írtam. Játékot viszi, hd filmeket is. Kijelzője sem rossz. A névjegyzék lassabban indul kicsit játék után, de hát ez van. :D Ennyiért szemet huny az ember felette. Ne várjon senki ájfón minőséget. Nem annyira rossz ez mint ahogy egyesek állítják és egyből leszólják. Lehetne jobb is persze, de ez van.
Kiváncsi lennék amúgy kinek milyen telefonja van azok közül akik fikáznak. :DDD
Nekem van egy másodtelóm, 512rammal. (nem samu) Bőven vállalható a kijelzőjét kivéve. És kétmagos, gyors. És 30 az ára.10et megér plusszban a jobb kijelző és jobb teljesítmény. Most csak ehhez tudok viszonyítani, és ehhez képest ennyiért jó szerintem.

(#68) Csapoati válasza DeathAdder (#66) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majd ha megjelennek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#69) jonnyjoker01 válasza BOBAKILL (#67) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát igen, attól függ mivel játszol... Jobb grafikájú játékoknak már nem elég az 512 mb ram. Tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#70) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Az 512 MB rammal nem volna semmi baj, ha érkezne rá kitkat, a kijelző felbontása lehetne kicsit jobb, de belépőszinten megfelelő. Az elődök kategóriájukban igen jól teljesítettek, de sokat segített a népszerűségükön a szolgáltatói árazás. Ez is csak akkor lesz népszerű, ha a szolgáltatók kínálatában jó árazással esetleg egy frissítéssel kapható lesz.

Üdv.: KamuMazsola

(#71) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Blackberry z10... 40k ért láttam már ebayen 2gb ram stabil oprendszer... Mi más kell?

Üdv. Johnny

(#72) lexter00 válasza BOBAKILL (#67) üzenetére


lexter00
őstag

Nekem ott van az aláírásomban hogy milyen telóim vannak és nem hogy másod de még harmad telónak se kéne annyira megutáltam az 512mb ramos telókat.Nem hiányzik nekem az a stressz hogy mikor fogy ki alóla a ram és behal a tárcsázó.

(#73) BOBAKILL válasza lexter00 (#72) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én másodtelónak jól tudom használni ami van, sose halt meg a tárcsázó. Ez samsungos betegség. nem kellene erőltetni a tácsvízt alaptelókon. Kollégának is szarakodik összevissza a tárcsázó. Bár ő nem ért hozzá.
Anno még 256MB-os telóm is volt, bár az gingerbread verziót futtatta. Azzal is elboldogultam érdekes módon.
Nyilván kell a memória ha szinte mindenre használod a telefonodat. És sok minden függ az optimalizáltságon is.
Ha neked nem kell, ne vegyél ilyet, de valaki meg biztos örülne egy ilyen telefonnak is. Nem nevezném szarnak mert nem az. Kicsit többet kell várni a programokra ha fogy a ram, de hát ez van. A türelem nagy erény! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#74) monyokaa89


monyokaa89
újonc

Sziasztok!
Nekem van egy Huawei y530-om, de eltün a hívásikon és a telefon könyv ikon is.
Reszetáltam, de ugyan úgy hiányoznak, nem tudok hívást indítani csak fogadni. :Y
Volt valakinek esetleg ilyen?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.