Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi az adást. :R

Elkapott a must have érzés, nagyon bejön ez a phablet. :C Az aksi elég nagy és külön kedvenc a stock Androidos felületre való váltás lehetősége.

Az ára pedig abszolút megfelelő, ha a konkurenciához viszonyítom: az edigital oldalán a nulla anyaghasználatú papír hátlappal rendelkező Note 4 kapásból 80ezer Ft-tal drágább a Lenovonál, miközben ez utóbbi szálcsiszolt fém házzal rendelkezik.

Még azt is megkockáztatom, hogy ennek a gyönyörű hátlapnak a megdörzsölése után egy dzsinn bújik elő a Lenovoból és teljesíti 3 kívánságunkat. :)

Hardveresen és szoftveresen is tetszik, úgyhogy részemről mindenképpen egy ajánlott plecsnit adnék neki.

"nincs rá lezsóidő"

(#52) FET-MEN


FET-MEN
veterán

elég keményen fejlődik a kelet :)

Iphone 7

(#53) dropopi


dropopi
aktív tag

Lenovo S660 teszt várható a közeljövőben? Köszi!

(#54) blueMerle


blueMerle
veterán

Hűvösek a szinek megvolt? Bone123-teszt csak azért kérdem, ez már afféle alap a tesztjeinél :DDD (szerintem különsen gáz, hogy szinte minden IPS panelhez odaírod Bone123... :U )

Ami pedig a készüléket illeti, volt a kezemben, de végképp nem kapott el a must-have érzés. Nem rossz, de akkor már inkább egy G3 (nem érdekel hogy ez gyengébb-erősebb, szigorúan a külső és a must-have feelingről van szó)

[ Szerkesztve ]

(#55) Namelesske


Namelesske
addikt

Azon a Lumia Camera copy-n besírtam... pofátlan másolás, nem is törték magukat, hogy más legyen.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#56) FET-MEN válasza blueMerle (#54) üzenetére


FET-MEN
veterán

az biztos,hogy a kézben fogásnál nagyon sok dől el :) :R

Iphone 7

(#57) blueMerle válasza FET-MEN (#56) üzenetére


blueMerle
veterán

Képekről hihetetlenül bejött, de élőben egyszerűen gagyinak tűnt nekem. A kijelző mondjuk több mint oké, az nagyon rendben van :R

[ Szerkesztve ]

(#58) Graphics válasza dropopi (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kattints az adatlapomra, logouton mar megirtam pl.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#59) dropopi válasza Graphics (#58) üzenetére


dropopi
aktív tag

Köszi, már el is kezdtem olvasni :)

(#60) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szeretnék egy ilyet 4.7-es kivitelben :)) nagyon meggyőző

Finn the human

(#61) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Egy hete nyúzom!! Kimerem jelenteni,hogy èletem eddig legjobb kèszüléke!

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#62) PrimaMateria


PrimaMateria
csendes tag

Na tehát,így egy hét után már van azért miről beszámolni!
Hol is kezdjem ?! :)
A készülék doboza igényesen össze van állítva a benne található kiegészítők a szokásosak,viszont mind egytől egyig minőségi! A füles amit a Lenovo ad hozzá egy középkategóriás hallójáratos,csak kipróbáltam,ugyanis fejhallgatót használok mellé,de egy hétköznapi felhasználónak minden igényét kielégíti.
A töltő igazi minőségi darab!! A kábel gubancolódásmentes(lapos kivitel) minőség és vastag anyagból készül,gondolom nem lessz vele gond,hogy eltörik! Kapunk még a telefonhoz egy védőfóliát is ( GorillaGlass3 védi a kijelzőt,de én azért felhelyeztem rá a fóliát) :)
Maga a készülék! Amikor kiemeli az ember a telefont a dobozból furcsának tűnhet,de eddig akármilyen telóm volt,már k.b tudtam,hogy mire számíthatok,de itt !!! egyszerűen pazar,amit az ember a kezébe vesz! Igazi minőségi összeszerelés és vonalvezetés ( semmilyen más telefonhoz nem tudom hasonlítani) Gombok tekintetében a jobboldal közepén( pont kézre áll a bekapcsoláshoz) helyezkedik el a az ON/OFF gombuk,a baloldaln pedig a szokásos hangerő! Szép elegáns,lapított és természetesen fém!
A hátlap gyönyörűen megmunkált szálcsiszolt fém a lenovó felirat pedig bele van süllyesztve és chrome szerű színe van! A kamera nem sikerült kicsire,de szerintem nem is akarták!
Szemből a telefon egy nagy fekete kijező,de miután bekapcsolja az ember,akkor ébred rá igazán,hogy szinte csak egy kijelzőt fog a kezében! Iphone 6 Plusal összevetve,sokkal kényelmesebb fogást biztosít,ugyanis annyira vékonyak a kávái,hogy észre sem venni a 6"-t !
Bekapcsolás után egyből feltünik,hogy ez nem egy FullHd kijelző! Nagyszerűen kezeli a színeket és az autómatikus fényerőszabájzás is remekül végzi a dolgát ! Van a készülékben egy "szuperfényes" opció!
NA ez tényleg nem csak egy kitaláció !! Mikor kint bekapcsolja az ember verőfényes napsütésben,még akkor is olvasható a kijelző,ha delet üt az óra!
Miután bekapcsoltuk a készüléket folyamatosan védelem alatt állunk,ugyanis a Lenovo saját fejlesztésű "Security" alkalmazás nyújt védelmet! Elsőre feleslegesnek éreztem,de pár nap alatt meggyőzött,hogy nem is olyan rossz dolog ez!
Akadás tekintetében eddig nem sikerült semmivel megfogni a "kicsikét" :D Villámgyorsan betölti az alkalmazásokat és nem tétlenkedik a böngészőknél sem!
Az akumulátor nem kisebb mint 4000mA ! Első gondolatom az volt,hogy oké...oké nagy,de kell is ehez a kijelzőhöz! Nem tudom,hogy milyen módon lehetséges ez,de a készüléket három naponta szoktam tölteni! :R :R
Kamera tekintetében még nem sokmindent tudok mondani,sajnos nem túl sok időm volt próbálgatni! ( Rengeteg opció,beállítás és finomhangolás megtalálható benne!! )
Egyenlőre ennyi!!
Valahogy úgy érzem,hogy ez a készülék nagy áttörés lehet az életemben! Eddi használtam Iphon4-et majd egy LG 4x Hd-t utána Iphone6 és most ez a készülék,de nehéz összehasonlítani a többivel,mert annyira kiemelkedő!
Ha valaki arra vágyik,hogy valóban egy egyedi készüléket használjon és ne fusson bele minden sarkon,akkor ez a legjobb vállasztás!
Ha ezt leteszed az asztalra tuti,hogy letérdelnek előtte! ;) :D :D

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#63) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát nagyon tetzsik. Csak orbitális méretű. Kicsit laggol szerintem, de note 4 nél sokkal olcsóbb. Szóval nemtudom, megvárom a tesztet. Jó adás volt.

(#64) Plazmacucci válasza PrimaMateria (#62) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Reklám helye? 😊

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#65) PrimaMateria válasza Plazmacucci (#64) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Probléma,ha az ember megosztja egy jó készülékről a tapasztalatokat? :F

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#66) csordas11 válasza PrimaMateria (#62) üzenetére


csordas11
aktív tag

Na most ráveszel egy készülékcserére.

(#67) acura13 válasza tjb007 (#3) üzenetére


acura13
aktív tag

hm...nagyon tetszetős, de 181-ért már Nexus 6-ot lehet venni..egy kategoriával erősebb hardwerrel, stock Androiddal

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#68) lazlogogola válasza acura13 (#67) üzenetére


lazlogogola
tag

Az is dual simes?

(#69) Namelesske válasza PrimaMateria (#65) üzenetére


Namelesske
addikt

A sok felkiáltómondattal és az elfogultsággal van problémája.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#70) maximilian4


maximilian4
addikt

Csúcskészülékhez méltó kivitelezés a lenovotól. Nem tudom miért olyan meglepő ez sokak számámra. Hiába keleti, a Lenovo már nagyon régóta jelen van a piacon és már igen sok eredményt mutatott fel a számítástechnika területén. Aki szereti a phableteket annak kitűnő választás lehet.

Maxi

(#71) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Külsőre elég jól néz ki, de ez már kicsit nagy nekem cipelgetni.

(#72) acura13 válasza lazlogogola (#68) üzenetére


acura13
aktív tag

ne dual, de nekem nincs szükségem dualra......

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#73) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Elkapott a must have érzés. :) Utálom a tepsiket, de ez eszeveszettül jónak tűnik. Csak menjen le egyszer 100k alá.

Nyugodj békében Integra!

(#74) Graphics válasza Szatyor95 (#73) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fain, mondjuk nekem vmiért a keskeny káva ellenére már bazinagy lenne.

az 5,5-es öcsi se lesz kicsit, szóval kérdés ha esetleg készülnek kisebbel azt hova lövik be.

Avagy másik szépség még az X2, már akinek bejön.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) 5423r válasza PrimaMateria (#62) üzenetére


5423r
tag

Szia.

Lehet kérni akku statisztikát, kijelző időt?
Érdekelne, hogy milyen használattal érted el a kb. 3 napot.

Köszönöm :R

(#76) PrimaMateria válasza 5423r (#75) üzenetére


PrimaMateria
csendes tag

Küldök majd! :) A Lenovo saját akumulátor applikációja fut rajta,amin három opció van!
-A Normál energia kezelés
-Energiatakarékos (én ezen használom)
-ÉS a vészhelyzet!

Lg 4x HD ----> Lenovo VIBE Z2 Pro

(#77) acura13 válasza PrimaMateria (#76) üzenetére


acura13
aktív tag

kicsit laggol néha ez is:-((( hiába , a Snapi 801 már kevés ezekhez a kijelzökhöz...Full HDhoz még tökéletes....
Lollipop jön rá????

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#78) zoleeno1 válasza acura13 (#77) üzenetére


zoleeno1
addikt

"Snapi 801 már kevés ezekhez a kijelzökhöz..." - látom még mindig van aki nem nőtte ki ezt a marhaságot :O :W

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#79) Szatyor95 válasza Graphics (#74) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Nekem is batár dögnek számít, de egy ilyen jól összerakott készüléknél szemet hunyok e-felett.

Az X2 is eléggé szép darab.

Nyugodj békében Integra!

(#80) Püpi válasza PrimaMateria (#61) üzenetére


Püpi
tag

Hja, egy újszülöttnek minden vicc új..

(#81) Püpi


Püpi
tag

Amúgy meg: "szép és elegáns". Hát az a kamerarész hátul az minden csak nem az. Talán a győzikének
..
Aztán : mikrolaggol mint az istennyila
Tovább is van mondjam még?
Ne ugye?!
Ja nem trollkodás csak olyan érzésem volt ahogy néztem a videót, mint mikor a tinisrácok az első dugás után élménybeszámolót tartanak a haveroknak.
(Bocs tényleg nem rosszból)

[ Szerkesztve ]

(#82) Graphics válasza Püpi (#81) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt hivjak amúgy beszamolonak....

Ha vki vesz egy keszuleket leirja a velemenyet róla.
Nem dugaskent ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83) judas13


judas13
addikt

A kamerarész hátsó kialakítása ránézésre sok minden lehet csak elegáns nem szerintem. Nem egy hasonló ráadásul vékonyabb monstrumnál megoldható volt az optikát a síkba tartani..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#84) Xaels válasza judas13 (#83) üzenetére


Xaels
félisten

És azokban van OIS? :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#85) acura13 válasza zoleeno1 (#78) üzenetére


acura13
aktív tag

miért marhaság? LG g3 laggol, kicsit ez is..ugyanaz a proci.......N6 nem laggol 805-tel..akkor most mi is marhaság??

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#86) Graphics válasza acura13 (#85) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amikor az Z2 Pro be lett jelentve, fizikálisan nem volt meg elerheto a 805-os.

Ezert nem az került bele.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#87) tjb007 válasza Graphics (#86) üzenetére


tjb007
nagyúr

Dehogyisnem volt elérhető.
Ha nem lett volna elérhető, akkor az LG F460-ba is más került volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.