Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) lexandro válasza Dr. X (#5) üzenetére


lexandro
tag

Bennem bugyognak az otletek mire hasznalnek egy ilyen filleres cuccot, amit javaban felprogramozhatok...

A HTPC alapbol benne van ugye a listaban ha a hdmi-vel felkotom es tudok valami modon ethernetet csiholni a masinaba.

Mivel 4-es android, ezert a home automation-re fel van keszitve, remekul osszekothetem mindenfele intelligens csatlakozoval, lakasadatokkal, remote web kamera kukkantoval es popcorn arnyi aramot fogyaszt csupan.

Ha kiviszem a lakasbol maris latom a potencialt abban, hogy mindenfele kereskedelmi egysegben touchsreenes alkalmazast fejlesszek ra (parkolojegy automata, etterem/kocsma szamlazoszoftver, raktarkeszlet ellenorzo kioszk a vevoknek az eladoterben, infokioszk/netezesi pont kirakva strapabiro billentyuzettel)

El tudom kepzelni, hogy a brutalis mereti BKV jegyautomatakat vegre lecserelnek modern kinezetu, nem orosz tervezesnek latszo valamire ezekkel a mutyurokkel. Kell egy nyomtato, touchscreen meg ez a kis vasacska es kesz a jegy/kuponvasarlo funkcio minimalmeretben, barhova telepitheto modon.

De epithetne az ember carputtert is a kocsijaba, kihajthato lcd-vel, amit ez a kis csoppseg hajt meg.

De meg van par otletem, csak elsore ennyi jutott eszembe :)

Robi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.