Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Születéskor kevés beleszólása van a nemébe, az avatart már választja. ;]

(#2) Mister_X válasza D1Rect (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öö, bennem semmi ferde hajlam nincs :D Egyszerûen király az a karakter és tetszik is, na.

Izé, ha megcsináltatom azt a profilképet, mikor cseréhetem le, ha nem tetszik?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) D1Rect válasza Mister_X (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Persze-persze. ;]
2 év letöltendő.

(#4) Lenry válasza Mister_X (#2) üzenetére


Lenry
félisten

2 év múltán

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Mister_X válasza D1Rect (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor hosszú távra kell berendezkedni :D

És pukkadj meg, mert imádom a Dawn of Wart és egy Space Marine adná magát :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Domxc válasza Mister_X (#5) üzenetére


Domxc
senior tag

Pontosabban 2 év kell és minimum őstag, vagy a feletti rang, de neked a két év már megvan ha nem kaptál eddig bannt. Inenntől fogva, már csak az őstag rangot kell elérned.

Egyébként, te nem egy másodreg vagy? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#7) Mr X válasza Domxc (#6) üzenetére


Mr X
veterán

Nem vagyok másodreg, honnan vetted ezt?

szerk:

Afrancba... ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#8) Mister_X válasza Domxc (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért, akkor mennyit kell várnom, hogy lecserélhessem az egyedi profilképet? Mert ezt kérdeztem. És tudom, hogy el kell érnem az ôstag rangot (karácsonyra ezt akarom :D), Mr X már felhomályosított.

Egyébként meg nem vagyok másodreg.

@Mr X: kösz az asszisztálást, most így hogy fogják bevenni, hogy te nem én vagy? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Lenry válasza Mister_X (#8) üzenetére


Lenry
félisten

én arra válaszoltam: 2 év múltán, azaz legsűrűbben 2 évente cserélgetheted az arcképedet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) Mister_X válasza Lenry (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

Akkor én is jól értettem, hogy ha megválasztottam a nekem tetszôt, akkor egy ideig meg kell elégedjek vele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) Ringman válasza Lenry (#9) üzenetére


Ringman
nagyúr

vagy nagyon rosszul kell viselkedni és elveszik :)

(#12) Thunderzolee

Olyan is van, h valaki épp egy barátnőjénél van, és poénból beregisztrálnak ide, így lesz pasi névvel csajos avatar.. aztán egy darabig a csávó megtartja az avatart, mert tegyük fel, szép/kellemes/aranyos..stb emlékek fűződnek a regisztrációhoz.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) Mister_X válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pontosítok: sok tagnak egyéni női (általában anime) avatarja van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) sztanozs válasza Mister_X (#13) üzenetére


sztanozs
veterán

Gondolom sokan néznek animét a fórumon (másrészt a férfi anime szereplők is gyakran "nőies" kinézetűek :D)
Erről jut eszembe:
Egy pár kisgyereket tol babakocsiban az utcán. Szmbejön velük egy járókelő, ránéz a babára és megszólítja a párt:
- De szép gyerek! Fiú vagy kislány?
- Hát, amikor felnő, majd eldönti...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#15) Mister_X válasza sztanozs (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vistaboynak és [own]f4te-nek (remélem jól írtam le) nem hinném, hogy éppen férfi avatarjuk van :D Most hirtelen ôk ugrottak be, de még rémlik pár arc.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) sztanozs válasza Mister_X (#15) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem is azt mondtam, hogy minden nőnek kinéző anime avatár férfi ^_^

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) Mister_X válasza sztanozs (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én sem, csak az eredeti témánál maradtam :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) alibaba78 válasza Mister_X (#15) üzenetére


alibaba78
őstag

Altalaban az az indok, hogy ha mar ugyis egesz nap azt bamulja (ugye minden hsz-nel latod a neved mellett), akkor legalabb egy csinos, vagy epp kellemes, tetszetos kep legyen, mintsem egy fickoe. Ha ezt megertjuk, es egyet is ertunk, akkor mindjart kiderul, mi (akik himnemu avatarral rendelkeznek) vagyunk ferdehajlamuak. :D

(#19) Mister_X válasza alibaba78 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kellemes látvány vs testhezálló avatar... najólvanb+, majd leszek harcipingvin masnival, az elég unisex :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) #56230144 válasza Mister_X (#19) üzenetére


#56230144
törölt tag

:DDD

(#21) bambano válasza alibaba78 (#18) üzenetére


bambano
titán

én nem is szólok semmit... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) dfdfdf


dfdfdf
őstag

fujj animés avatár ;]

(#23) kmisi99 válasza dfdfdf (#22) üzenetére


kmisi99
addikt

Ja tök gagyik nem tudom miért választanak sokan olyat. ;]

(#24) dfdfdf válasza kmisi99 (#23) üzenetére


dfdfdf
őstag

hát igen "fádalmas" de kidurran a "lufi" egyszer :DD

[ Szerkesztve ]

(#25) Mister_X válasza kmisi99 (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyehehe, ez nem animés: [link] :P

Amúgy ezeket legalább könnyebb a szegény arcképgyárosoknak a fórum arculatához alakítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.