Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

És flash nélkül nem dobhatják piacra?
Max később egy frissítés és a probléma megoldva.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) nebali


nebali
tag

nekem január óta egy smartq V5 MID-em van, ebben 600Mhz(800 a gyári, oc vagy fw-el megy)
arm11 és MALI200 van. 5 napja van kint rá a gyári preview andorid 2.1 live homescreen-el zöld órával mindennel. szal nem késik itt semmi, a csak 31 pénzbe kerülő kis cuccosom sokkal többet tud, mint reméltem.
sdhc32g
mic
jack3,5
mini-hdmi 1.3 1080p60 (hardveres decode vlc-vel...mkv wmv, nem ám alma, ezen elindul az xxx is hehe)
USB2.0 (HOST (!!!) vagy slave, usb otg android alatt is már)
tvout 3,5jack integrált sdtv-hez
ubuntu 9.10 for work
wince6.0 for car/travel/igo/bt
android 2.1 (2.2 ! :D:D) for home
nincs egy centi vastag és nincs 200g bőven talán 160. két napot megy. ja és openboot. lehet kínai gagyi, mert az, de A+ my frien'

[ Szerkesztve ]

Tyan s2692(FS D1809),2x Xeon5310 1.6ghz@2ghz,4GB667FB-Dimm,S3Trio64V+ 1Mbyte +ati 5770,8x36GdiskRAID 0 :) 15k scsi+256m hbaPCI-X 560/560M/s

(#3) Barthezz2 válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha úgy kidobnák, akkor meg kapnák a fejükhöz, hogy félkész cuccokat tettek a boltok polcaira. Szerintem teljesen érthető, hogy inkább várnak, de legyen 100%-os a cucc, minthogy kiadják, hogy majd valamikor lesz frissítés..

Everybody lies.

(#4) szp1


szp1
addikt

"a termék mögött álló ökoszisztéma elegendő alkalmazást biztosított "

Ezt a mondatrészt gondold át még egyszer......

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#5) eziskamu válasza szp1 (#4) üzenetére


eziskamu
addikt

Miért kéne neki? Almás gép mögött ökoszisztéma :DDD , érted!

(#6) Lenry válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

ez eléggé Apple-s megoldás lenne :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) szp1 válasza eziskamu (#5) üzenetére


szp1
addikt

Hát, ha a kukacokat ( almamoly, tudod ) is beleszámítjuk, meg az almamoníliát, akkor tényleg kijön egy kisebb ökoszisztéma..... :DDD

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#8) nebali válasza szp1 (#7) üzenetére


nebali
tag

sőt az elhozta ez letette ez kukacot rakott bele mi meg jól megesszük, de nem ám csak egyet harapunk belőle, mint a logóban, hanem meg is esszük, meg is emésszük aztán pedig jól ki és le is sz...:D
ja amugy flash 10.1for ARM miatt késik tényleg. megint hagyták az applet élni és megint elsőzni hagyni. vicc. az is, hogy megy a market a gépemen. csak apk kérdése volt.

Tyan s2692(FS D1809),2x Xeon5310 1.6ghz@2ghz,4GB667FB-Dimm,S3Trio64V+ 1Mbyte +ati 5770,8x36GdiskRAID 0 :) 15k scsi+256m hbaPCI-X 560/560M/s

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

ám a termék mögött álló ökoszisztéma elegendő alkalmazást biztosított a tavaszi rajthoz.
Nem vagyok benne biztos, hogy helyes ez a szóhasználat.

Szerintem valakinek benne lesz ebben a keze, főleg, aki félti az Atomját. Bár nem szeretek ilyen elméleteket gyártani, de kétlem, hogy olyan nehéz lenne az Adobe dolga.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Chaser válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


Chaser
titán

"Bár itt érdemes megjegyezni, hogy az almások gépe nem támogatja a flashanimációkat lejátszását, ám a termék mögött álló ökoszisztéma elegendő alkalmazást biztosított a tavaszi rajthoz."
Ez meg biztos helytelen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A főcím is érdekes. Szerintem ezt mindenki ARM-nak, azaz karnak hívja, nem áerem-nek.

Amúgy brutál potenciál van ebben a fogyasztás miatt, és mekkora lehetőség a Linux számára, ha bealszik a Microsoft.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) szp1


szp1
addikt

Mondjuk, ha az ökoszisztémát idézőjelbe tennénk, akkor még szellemes is lehetne......
almások>alma>.........ahogy feljebb volt már róla szó.....de nem jött le a szándék a mondatból. Na mindegy.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#13) Barthezz2 válasza Jim Tonic (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát én mondjuk áeremnek hívom, akkor kiestem a körből? :D

Everybody lies.

(#14) Jim Tonic válasza Barthezz2 (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mert magyar vagy, és a kar nem ugrik be elsőre. Keress konferenciákról videókat a tecsövön, ott arm lesz.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) Cucuska2 válasza Lenry (#6) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nembaj, max 1 hónap múlva "megszülik" a flash-t mint a spanyolviaszt :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16) ^Clown válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Rossz reklám lenne... Oda kell ütniük, ahol fáj (az iPad ugye nem tud flash-t).

(#17) szuper-t


szuper-t
senior tag

Bla Bla Bla valami más gond is lehet ott
am 1 x86ról való átforgatás amr re max 20-30 perc linux alatt nem hiszem h ezzel a problémával állnának szemben vagy nagyon looser programozóik vannak. esetleg csiribiri szart akartak kiadni de időközben befuccsolt. és most meg...

(#18) rudi


rudi
nagyúr

Van ott hardver terén is egy baj: nem Intel cucc van benne. Láthatjuk már évek (sőt évtizedek) óta, hogyan fékez az Intel az AMD-nek. Láthattuk, hogyan nincs sehol az Ion. Miért ne tenné meg az ARM-mal is? Meg van még egy pénzeszsák, aki kimaradna ebből a bizniszből, a Microsoft. Egy-egy x százalékos árangedmény vagy egy kis fenyítés csodákat tud művelni...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) szp1


szp1
addikt

Kösz a javítást! :K

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#20) schwanz


schwanz
tag

Pedig jöhetnének már, egy értelmes árú, netezésre és multimédiára használható, linuxos netbookra szerintem én is beneveznék.

Szvázi tag

(#21) Barthezz2 válasza Jim Tonic (#14) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nem az, beugrik, hogy arm, de most karnak hívni egy architektúrát? De mindegy, én hiszek neked :)

Everybody lies.

(#22) simonzé


simonzé
addikt

Az átlag usert nem érdekli hogy később meg lesz oldva, ha MA nem tudja lejátszani a jútyúb videót. Tojik bele.
Egyébként hogy mennyire optimalizált a szoftver: Két órája próbáltam ki a notimon, hogy milyen videóteljesítményt nyújt Ubuntu alatt az intel X3100 VGA-m. Win alatt a legfrissebb driverrel 360p-s felbontásban is szaggat full screen lejátszásban a 2012 és a ToyStory3 videó is (ezeket szemeltem ki, mert a HD kifejezésre keresve a top5-ban voltak).

Ubuntu 10.04 alatt ugyanezek a videók: 360p-ben nem szaggat. 480P-ben sem szaggat.
720P-ben sem szaggat.
Asszem erre mondják hogy optimalizált szoftver.

Adobe Flash - Burn in hell!

I don't fit in. I fit out.

(#23) Sanyix válasza nebali (#2) üzenetére


Sanyix
őstag

jó kis cucc lenne, ha nem hiányozna róla egy fizikai billentyűzet, és egy vezetékes ethernet csati.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#24) rakal válasza Sanyix (#23) üzenetére


rakal
senior tag

Jól lehet használni fizikai billenytyűzet nélkül is.
Egy 4,3 collos képernyős kis zsebkütyüre miért is kellene Ethernet port?

(#25) Jim Tonic válasza simonzé (#22) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Turion X2 Ultra és ATI3850 mellett is beszaggat néha. Sz'al... :(((

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#26) orbano válasza simonzé (#22) üzenetére


orbano
félisten

érdekes, nekem is ilyen VGAm van és nem szaggat a 720p win alatt. erre mondják, hogy tisztességesen telepített opreációs rendszer ;)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#28) Ste válasza orbano (#26) üzenetére


Ste
addikt

Lehet hogy neked 4 proci mag segít a vga-nak, neki meg csak 0.5 :U

[ Szerkesztve ]

(#29) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Itt pénzről megy a vaker, ez egy fedősztori lemerném fogadni.
Vagy ne lássak minden mögött valami teljesen más dolgot? :)

...

(#30) Rolly válasza nebali (#2) üzenetére


Rolly
veterán

ilyen cuccokat honnan lehet venni? csak mert szimpatikus a cucc :)

(#31) Sanyix válasza rakal (#24) üzenetére


Sanyix
őstag

mondjuk os-t telepíteni?

meg mi van hogy ha én torrentezni akarok külső vinyóra, vagy filmet nézni a tv mellé lerakva. Akkor jobb az ethernet, mert gyorsabb és kevesebbet fogyaszt mint a wifi.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#32) Rolly válasza Sanyix (#31) üzenetére


Rolly
veterán

én a cucc hivatalos oldalán találtam olyat, hogy usbn keresztül tud kezelni ethernet cuccot :) szóval elvileg meg lehet oldani

(#33) rakal válasza Sanyix (#31) üzenetére


rakal
senior tag

Hello :)
Valami azt súgja nekem,hogy ilyen készülékkel nem találkoztál még.
A készülékre nem lehet csak úgy,bármilyen oprendszert feltenni,csak a gyártói frissítéseketill. Chronolytics fejlesztésű szintén belterjes fejlesztéseket,SD kártyáról.WiFI,BT ok vele.
Szerintem nem alkalmas torrentezésre ez a készülék,de aki már használta,nyugodtan cáfoljon meg(Linux alatt láttam torrentklienst rajta)

[ Szerkesztve ]

(#34) szuper-t válasza rakal (#33) üzenetére


szuper-t
senior tag

Linux alá Ktorrent, Transmission Én már csak a megjelenést várom rá is csapok gyorsan 1 re ;]

(#35) Psych0


Psych0
őstag

elégg tákolt lehet a flash, ha nem tudják két kattintással más architektúrára fordítani. évek óta késik az x64 es flashel is. Más kódnak meg megadom, hogy x64-re forgassa le a compiler és ennyi.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#36) szuper-t válasza Psych0 (#35) üzenetére


szuper-t
senior tag

Szerintem semmi bonyuloltság nincs benne csak a pénz beszél most is így .. amíg megfizetik addig késik az átírt flash:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.