Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Az októberi felhozatal után, nem csodálkozom, hogy a CD Project nem akarta idén kiadni a Witcher új részét..
BTW előrendeltem a játékot, nagyon kiváncsi vagyok, hogy azt kapom-e a pénzemért, amire számítok, de eddig egyre inkább úgy néz ki, hogy igen. :K

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#2) djculture válasza Ranagol_5 (#1) üzenetére


djculture
félisten

Monolith Productions még rossz játékot nem csinált ugyhogy garantáltan nem lesz összecsapva mint a most érkező cimek nagy része.. Ahogy nézem a grafika is ott lesz a szeren meg a játék menet se lesz unalmas.

[ Szerkesztve ]

(#3) tomee007007


tomee007007
őstag

Most nagyon kiváncsi lettem:D
Ráférne már egy kiváló játék a LOTR szériára....

(#4) Ranagol_5 válasza djculture (#2) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Én sem attól félek, hogy rossz lesz, hanem attól, hogy könnyen unalomba fullad.. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#5) tarti19


tarti19
senior tag

Szép nem lesz, de legalább elviszi a hátán a Gyűrűk Ura franchise :P
Hangulatban viszont erős, éppen ezért várós lesz ps4-re féláron vagy csere opcióban. :C

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#6) batai15


batai15
félisten

Nagyon várom a játékot.teszik.csak egy xbox gamepad kell majd hozzá

(#7) Jeollam


Jeollam
aktív tag

LOTR BFME 3-at inkább!!!

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#8) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Első nap megyek és veszem is meg.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#9) tomee007007 válasza egyedülülő (#8) üzenetére


tomee007007
őstag

Engem is csalogat az előrendelés, ráadásul a konzolos verziókhoz +dlc is jár...
Bár ugyan ilyen lelkes voltam a The Lord of the Rings: Conquest-nél, ott azért volt csalódás...

[ Szerkesztve ]

(#10) Bambala


Bambala
csendes tag

Ejjha, ezt a játékot, mintha csak nekem találták volna ki! Ennyire fejlett rendszerrel még nem találkoztam, ha ez tényleg ennyire jó lesz, akkor mehet a beszerzés. Bár azért meg fogok várni pár értékelést, előrendelni sosem szoktam. ;)

Steamen nézve az ára és a gépigénye is szerintem enyhén szólva túlzott, na ez viszont nem szimpatikus.... :W

[ Szerkesztve ]

A boldogság titka az, hogy elérhető céljaink legyenek. /Nicholas Sparks/

(#11) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nagyon kíváncsi leszek rá, mint Batman fan. Nem rendelem elő, mert semmi értelmes extrát nem ad, de az Alien és a Far Cry 4 mellett ez a harmadik, amit beszereznék még idén, ha tényleg olyan jó lesz, mint ahogy mondják.
Videók alapján Talion elég legyőzhetetlen, vagy az már egy feltápolt karakter volt?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#12) szami777


szami777
addikt

Nekem ez valahogy nem tűnik annyira összecsapottnak, mint mondjuk a war in the north vagy a conquest. (gyűrűk ura fan létemre persze azokat is többször kitoltam)
Ahogy alattam írták egy bfme 3 lenne a legjobb, de talán ez most bankot robbanthat, nagyon várom a játékot, előrendelni nem merem, de amint kiderül hogy jól sikerült, beszerzem. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jó játék lesz már alig várom :D

A Hideo Kojima Game

(#14) saelin


saelin
veterán

Jól jött ez a kis írás, így már biztosabb vagyok a vételben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Egész belelkesedtem, remélem nem csalódok miatta. :D

(#16) Asrach válasza Jeollam (#7) üzenetére


Asrach
tag

Na ja BFME 2 király volt még néha most is multizok gamerangeren.

(#17) Bad Pritt válasza Asrach (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gondor spam rulz. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.