Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

MGS5 és PES 2015 van, nincs más játékuk? Lassan már nem lehet több rókabőrt ezekről sem lehúzni.

Említsük meg a Metal Gear Solid V: Ground Zeroes pár órás DLC-t teljes játékként eladva.

[ Szerkesztve ]

(#2) .LnB válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Mister_X válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Pár órás? :F ;]

És amúgy, minek ez a negatívkodás? Neked tényleg nem lehet megfelelő hírt kirakni. :U A közeljövőben ez a két legnagyobb cím ami megjelenik a Konamitól, természetes, hogy ezt promózzák. A Metal Gear pont nem az a sorozat, amelyekről rókabőröket szokás húzogatni. Megjelent az MGS-ből eddig négy rész és jön az ötödik - mindezt 16 év alatt. Hű.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) trufa12


trufa12
addikt

Jöhetne pc-re az tuti :) bár úgy vagyok vele hogy se veled se nélküled, mert tetszik a játék meg a környezet, megvalósítás stb, de nekem mindig nehezek voltak az mgs játékok .
A pes pedig nagyon jó focis játék, csak hát licence-ek nélkül inkább mindig a fifát vitte jobban a nép .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) oriic válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem megérte az a "pár órás játék" 4500ft-ot. :) Igen, letoltam főküldetést kb 2 óra alatt. Azóta meg vagy 15 órát beleöltem még. :)

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

B+! Honnan szerezted 4,5ért? Nem adod tovább? Pajti ;) :P
Kerestem hónapokig aprón de semmi :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-ról vettem, akciózva volt.

Live-Die-Respawn

(#8) .LnB válasza oriic (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam :( Nekem lemezes kellene.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.