Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) mephi666 válasza Brutforsz (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

huhh, született pár komment, mire hazaértem... próbálok reagálni mindenre...

látom, akkor legfőképp nem velem van baj, hanem a filmiparral... annyival beléd kötnék, hogy szerintem nem feltétlenül a töménytelen akció és a látvány kell, hogy lekössék az embert... vannak filmek, ahol ezt teljesen megcáfolták (és még időnként most is megcáfolják) és majdnem 0 befektetéssel, jó színészekkel, jó színészi játékkal egy normális történetből megint 0 számítógépes effekttel csinálnak egy kasszasikert :K

csak egy példa: tape (visszajátszás), adott a filmben 3 szereplő, 1 motelszoba és slussz... nem értékelték túl sokan a filmet, de ez engem is lekötött nagyon és megmaradt bennem... :K (az imdb-s pontszám azért sokat elárul)

a játékoknál is ugyanezt érzem, hogy mindenhol a látvány és millió effekt felé megy el az egész... szét vannak hdr-ezve, ahogy többen is írták :K a játékélmény meg egyre lefelebb megy sajnos... itt van mondjuk a régóta várt avp-m és közelébe sem ér a régieknek, sajnos... de valahogy a sc2 sem lett az igazi... valahogy az első rész sokkal jobban lekötött...

látom a blizzard-féle átvezetők is szóbajöttek: nekem mai napig a következő wc3-as videó az egyik kedvencem... ezt szerintem vagy 500-szor láttam eddig és 10 éve készítették... azért szerintem nem rossz teljesítmény... :K pc-n szinte csak bennük bízok már a diablo3 miatt... azt ne merjék elrontani, mert rontást mondok rájuk ;]

#17: látom, ez sem csak engem zavar... habár nekem csak 1 bizonyos pont után válik kimondottan idegesítő... pár rántás elmegy még, de ha egy 1.5órás filmben végig meszelnek a kamerával, az már túlzás... mondjuk a cloverfield-ben sajnos nem ez volt az egyetlen dolog, ami miatt nem tetszett :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.