Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hm, hát látszik, az ORTT elsötétítése maradandó nyomot hagyott a kereskedelmi hulladékközvetítő csatornáknál.

nem is nézek TV-t már évek óta.

Ha lesz saját lakásom, nem is fogok TV-t venni...max DVD nézésre.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én nem láttam : o Az első pár ilyen főzős adást megnéztem, aztán meguntam...
De ez most érdekelne, hogy kik is ezek. Sz.tem nyugodtan mondhatsz neveket.

(#3) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... színvonal a béka segge alatt van már évek óta... de amikor már azt hinné az ember, hogy lejjebb nem lehet süllyedni, erre rácáfol azonnal a csatorna... azt nem akarom feszegetni, hogy délután mi megy (fogatlan népek tépik egymás haját meg úgy kárognak az anyázóshow-kban, hogy az förtelem)... elvileg a talk-show-k valahogy úgy indultak régebben, hogy beült egy értelmesebb fajta műsorvezető meg hívott x ismertebb vendéget... és boncolgattak valami aktuális témát, ami még érdekelhette is az embert... az még elment... de az igények így lecsökkentek volna, hogy erre van az embereknek szüksége, hogy délután megnézzék a barátot vagy a maunikát, hogy üvöltik le a nulliq-s emberek egymás fejéről a hajat? szörnyű... ennél még az is jobb volt, amikor "vólker, a teszveszkopó" körbepörgőrúgott minden délután... kíváncsi vagyok, mi lesz itt 2-3 év múlva :(

#2: tasnádi, zalatnay, stadler, pápai joci, nagy éva... ők a "sztárok" magyarországon :( már csak a császár előd hiányzott volna, igaz ő a másik csatornán feszített pár hete :( (lopják egymás "nagy ötleteit" rendesen...)

#4: én is csak a beharangozót láttam... elég is volt... ha egymást ennék meg, akkor talán megnézném...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) csimav


csimav
senior tag

Egy pár nevet mondhatnál, mivel én se láttam a műsort.

Amúgy én azon háborodok fel az ilyen főzős műsorokban, hogy van egy 18-25 év közötti ku*va, aki soha a büdös életbe be nem tette a lábát a saját konyhájába és azt se tudja, hogy mi az a tűzhely.. :U Felhívja az anyját, hogy:
-Anyu, mi ez a téglalap előttem?
-Tűzhely.
-És az mi?
-Azon tudsz főzni, ha az elejét lenyitod, akkor meg sütni is.
-Óóóó már értem.

Aztán megcsinálja a kaját, beteszi a sütőbe, de be nem kapcsolja, mert minek? :))

Meg vannak olyan barmok, akik beteszik a tepsit a sütőbe és ott pakolnak még bele csomó mindent. :C

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) Mania


Mania
senior tag

Sajnos van rá igény :(

(#6) fekeandras válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


fekeandras
őstag

"Ilyen menő lenne magyarországon, hogy valaki adócsal/testisért/sikkaszt/másokattönkretesz? Vagy ez kell a népnek?"

Ahogy mondod, ez kell a népnek, meg a Joshi Barath, Mónika Show stb... Sajnos jelenleg erre van igény. Nem is emlékszem rá mikor láttam például egy jó dokumentum vagy természetfilmet valamelyik országos kereskedelmi csatornán.
Discovery Channel, Spektrum, Animal Planet, National Geographic. A többi mehet a levesbe.

(#7) puttputt válasza fekeandras (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Akkor voltam felháborodva, mikor az UP* levette a szórásról az Europa TV-t.
Mikor reklamáltam náluk, annyit mondtak, hogy nem volt rá igény, nem volt nézettsége.
Aha, persze.

csimav: Egyébként, ez nekem is magas. Ott van a műsorban egy jóval 20 fölötti "cseleb" és akkor ért először nyers húshoz... :U

Tegnap pont akkor kapcsoltam be a TV-t, amikor az egyik erőember és T.Péter "romantikus barátságáról", kapcsolatáról volt szó. Majdnem elsírtam magam a "csodálattól"! :O ;)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) Dany007 válasza mephi666 (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Az durva. Azt nem tudom, hogy ezeknek mi köze az egészhez... Zalatnay még hagyjám, mert ő előtte is népszerű(bb) volt. Persze ő is csak egy bűnöző, ahogy a több is. Elég durva tényleg.

Sose értettem miért van erre igény. A józsi barát is egy normálisabb, kultúrált beszélgető műsornak indult a legelején. Mostmár maoúnika só 2. Gusztustalan mind a kettő.
Ha jól emlékszem meg is baszkodták már érte a csatornákat. De sose tanulnak belőle...
Na ja, a győzike meg a másik... Pfhú most így elgondolkodva elég katasztrofális a helyzet...
Ennyi selejt alakot is ritkán látni a tv-kben.

[ Szerkesztve ]

(#9) csimav válasza puttputt (#7) üzenetére


csimav
senior tag

Legjobb az volt, amikor a Győzike barátunk vagy már nem tudom ki... vmi cölöb betett a sütőbe egy kis oldalast aztán kivett egy sült pulykát. :DD

mephi: köttesd be a DiGi Tv-t. Sokan szidják(mert irigyek :)) ) Szerintem jó szolgáltató. Olcsón kb. 2900 Ft ért nézhetsz 50-60 vmennyi csatornát. És a DiGi kijelentette, hogy jövőre megveszi az NB1-es foci, kosárlabda, külföldi focik közvetítési jogát.

És a neted milyen? Mert nekem externet és nem birok játszani. Szutykos CS 1.6-ban is 150-es a pingem alapból!

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10) mephi666 válasza puttputt (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk az egyik helyi szolgáltató a sport1-et vette le... :W kecskemét most jutott fel nem rég az nb1-be és csomó meccset ott adtak, aztán csak úgy levették a csatornák közül... "mert erre sem volt igény" (hihető... ezrek anyáztak miatta), tettek a helyére valami pletykaadót (gondolom, aminek nem annyit kell fizetni a szórási jogaiért)
márciusban lejár a szerződés, bemegyek és vidáman mondom fel náluk és megyek a konkurenciához... ahol van sport1 meg nem 500ms-es a ping esténként...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) DeFranco válasza mephi666 (#3) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Tényleg csak egy megoldás van. Ne nézd. Nem nagyon lehet szerintem mást tenni. A magánvéleményem az, hogy jól felfogott oka van ennek a jelenségnek, de ezt most ne boncolgassuk.

Akik ezeket a műsorokat csinálják, vagy döntenek róluk azok hidd el, nem nézik. Sőt, a gyerekeiknek sem engedik nézni, ehelyett elzavarják őket különórára, zenélni, festeni, táncolni, vagy ha bokros idejük engedi, akkor otthon a család együtt társasozik, vagy beszélget nem ritkán a tóráról/bibliáról/koránról (csak a píszí jegyében :) ).

Az már egy másik kérdés, hogy a gyerek ezzel igaz sokat tanul, de sok mindenből ki is marad. Nem tud hozzászólni a suliban az aktuális TV szemétről szóló vitához, kevésbé bunkó mint a hangadó átlag, így kisebbségbe kényszerül. Ebből lesz később utálat, megvetés, majd egy elitista hozzáállás a részéről. Pamparamparamparam: telnek az évek, diploma, squash klub, és már ő nyomja lentebb a parasztokat, mert hát mit érnek ezek.

Én egyiket sem akarom a gyerekem jövőjének, de nem tudom, mit lehetne tenni.

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

amúgy erre az egész celeb-dologra kitérve: kb. 10-15éve a celeb szóval úgy találkoztam először, hogy kaptam kölcsön mindenféle cd-t, amin netről szedett erotikus képek voltak... és találtam rajtuk "celebrities" mappát... ebben a mappában általában hírességekről voltak erotikus képek... ezek a hírességek letettek általában valamit az asztalra, mielőtt "celeb"-bé váltak... pl. tehetséges színészek/zenészek/akárkik voltak... vagy valami híresebb család sarjai, vagy hasonló... de mivel mi majmoljuk a nyugatot ezerrel, mire ez a "celeb"-hullám ideért, kellően el is torzult... itt magyarországon akárki lehet "celeb" és alig kell ezért tenni... de főleg a nép a hibás, mert van rá igénye... amíg 6millióan nézik meg pörögnek rajta, 3millióan magasról lesz@rják és 1millióan szidják őket, addig ugyanígy fog minden folytatódni...

#11: az biztos, hogy belövöm majd én is a gyerekzárat a tv-n és lekorlátozom a nézhető csatornákat a következőkre: explorer/history/természetadók/sportcsatornák/mezzo/stb... (az ilyen kereskedelmi adókat, vivát és a többit alapból tiltólistára teszem)
de ha tehetem, inkább közös programokat szervezek majd a gyerekekkel... pl. közös foci/tenisz vagy valami hasonló, ha van kedve hozzá...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) DeFranco válasza mephi666 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg lehet őket különböztetni:

Madonna - celeb
Győző - keleb

(by Showder klub)

(#14) Mr.Csizmás válasza fekeandras (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

barát józsit, meg maunikát néha megnéztem jútubon, röhögni egy kicsit az idiótákon...de amúgy nem lenne nagy veszteség, ha megszűnnének.

discovery család, NGC, Spektrum, meg 1-2 sport maradhat...kellene egy ilyen "igényes" előfizetői csomag, amiben ezek vannak.

celeb: szégyen, hogy nem tudom, hogy ki a rák mondjuk .... (próbáltam beidézni, de nem jut eszembe egy se :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) puttputt válasza csimav (#9) üzenetére


puttputt
őstag

Ezt én is alátámasztom, még mindig ezzel a szolgáltatóval volt a legkevesebb probléma.

Igaz, néha "bekékül" 1-2 csatorna - ez a "legjobb családban" is... - ill. 80%-kal kevesebbet kell őket nyaggatni a problémákkal, mint az előzőeket.
Sportcsatorna meg van dögivel. Azt hiszem 5-6 legalább.
Öröm, hogy végre nem kell a netet bújni, ha teniszt akarok nézni időnként...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) Dany007 válasza mephi666 (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Ez pont így van / volt.
Kicsit nagyon eltorzult itthon ez a kép.
Valójában ma Magyarországon, aki legalább 2x szerepelt már valamelyik kereskedelmi adón az Celeb. Gusztustalan ez a szó, nem is szeretem. A Celebritis más, annak megvan a jelentése, de ez meg már annak is egy lebutított becézett változata...

Sz.tem az ORTT-nek kéne találni valami törvényes kiskaput, hogy ezeket a tárgyagyártó műsorokat levegyék a képernyőkről. Undorító, hogy valaki az ország legaljára kíváncsi...
Röhögni én is szoktam rajta, de csak utólag, neten, meg nem néznék egy ilyet.

(#17) csimav válasza puttputt (#15) üzenetére


csimav
senior tag

Eurosport 1, Eurosport 2, Sport 1, Sport 2, Sport Klub HU, Digisport és lesz Digisport + is.

Sokan azt mondják, hogy azért nem kötik be a DiGi-t, mert viharban rossz a vétel.
Könyörgöm milyen legyen a vétel, ha szakad az eső, fúj a szél.. ez minden műholdas szolg.-nál így van.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#18) Vladi válasza csimav (#17) üzenetére


Vladi
nagyúr

+1.

Semmi baj a digi tv-vel. Én egy éve használom kb de semmi. Nem is értem miért szidják. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#19) mephi666 válasza Vladi (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

júpíszível jártunk úgy nyáron, hogy a nyaralóban, ahol voltunk, az volt és fel akartunk venni 1-2 filmet... aztán a film végére jött a zivatar és lemaradt az utolsó 10perc :( a tányérosnak ez volt a hátránya... kábelen ilyen gond viszont nem volt...

on: az lenne a legjobb, ha minden szolgáltatónál megszabnák, hogy melyik csatornának a havi díja mennyi és mindenki magának összeválogathatná, hogy mire is lenne szüksége... nem az, hogy: x összegért kapsz 60 csatornát, amiből 45 nézhetetlen... és csak azért nem veszel alapcsomagot 20csatornával, mert abban tuti nincs benne az, ami kellene... :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) puttputt válasza csimav (#17) üzenetére


puttputt
őstag

A kábelesnél annyira nem áll fent ez a veszély... a tányéros digit persze nem köttettem, mert valóban "felesleges" lett volna. Ennyit (+1,5-2 év) érdemes volt kivárni.
Azért, amikor szimultán foci megy ezeken a csatornákon, nem szoktam annyira örülni. :)
Persze, itt most kivételt képeznek a jó kis spanyol, angol kupameccsek, a nemzetközi tornák és az U20-as VB. A többi részemről mehetne a levesbe.
Amit még nem bírok nézni hosszú távon, az a biliárd és a kerékpározás.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amcsiban (talmida talán tudna mesélni erről), ismerős mesélte, hogy all-in-one módon van nekik a telefon, tévé, net... ~100 USD / hó, ezért megkapja NYC-ben elérhető összes csatornát(HD), 10-20 Mb/s netet, meg a telefonon egy halom kedvezményt, helyi hívás ingyen, mobilra 100 perc ingyen, stb.

fél-off, sry

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) Móci


Móci
addikt

Ezekre ráférne egy fejlövés. Na meg a kereskedelmi tévésekre szintén.
Tv-t nem nézek, sajnos lehet butulni eleget a való életben is, a sok szemét meg nem hiányzik.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) paramedic


paramedic
aktív tag

Pápai Józsiról és Nagy Éváról még nem is hallottam... :(

Celebműveletlen lennék? :F

Szerk: Ha hasonló értékeket képviselnek, mint a másik három hírhedtség, akkor valóban képernyőn a helyük, legyenek ők is példaképek, a jellemüket még csak most formáló, ifjúság körében. Megnézed, beszélsz róla, végiggondolod, hogy így is lehet... :(

[ Szerkesztve ]

(#24) mephi666 válasza paramedic (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

pont ezen filóztam, hogy kész röhej az egész... arra buzdítják a népet, hogy hazudjon/lopjon/csaljon... ha nagy hangot ver az ügy, akkor utána tuti, hogy sikeres leszel a börtön után... mondjuk, ha csak egyszerűen kirabolnék egy kisboltot, lecsuknának és mindenki sz@rna rám, mert ilyet sokan csinálnak... viszont ha valami "nagyobbat" csinálnék, amiből pártíz/százmillát meg is tudnék menekíteni a börtön utánra és a börtönben életrajzi könyvet írnék, szabadulás után ölnék értem egymást a csatornák meg a szennylapok... a pénz is meglenne, hogy jól ellegyek és verhetném egész nap a farkam... így megy ez itthon... :( komolyan, annyira abszurd, mint néhány tarantino film... és sajnos itthon ez működik gond nélkül... más országokban leköpdösik a bűnözőket és nyílvánosan megszégyenítik... nem tiszta erkölcsi bizonyítvánnyal meg aztán sehova nem is veszik fel őket... itt, magyarországon is ez lenne szerintem a normális... a zalatnay-t alapból gyűlölöm, mert rengeteg embert tönkretett a "művésznő", most meg sztárolják ezerrel és majdnemhogy nemzeti hőst csinálnak belőle :( szomorú az egész...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

Na, még 1 ok, hogy miért ne nézzek TV-t(pár éve nem teszem).
Nem is emlékszem, de még amikor volt otthon TV, valami jó műsort betettek ilyen éjfél után kicsivel kezdésnek. A műsorra nem is emlékszem, csak arra, hogy bezzeg a hulladék megy főműsoridőben...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#26) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ezt a műsort nem láttam, de nem is érdekel. A tévében csak a híradót és vígjátékokat nézek.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) mephi666 válasza D1Rect (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, pár éve a "képírók" sorozatban voltak tényleg jó filmek... de általában 0:00 után nem sokkal kezdődtek... jó volt, amikor még otthon laktam és suliba jártam, mert akkor belefért ez a kezdés... nyáron meg főleg... de munka mellett felejtős :( ilyen filmek mentek, mint: pokoli lecke, bronxi mese, stb... és max 1-2 reklámot tettek bele még 2-3 órás filmekbe is... (az más kérdés, hogy ilyen későn ez is elég volt, hogy elaludjon az ember)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) Fecogame


Fecogame
veterán

Akkor miért nézel TV-t, ha ezen felhúzod magad? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na ja...

egyszer a Gépnarancs (Clockwork Orange) ment, valami 0:40-es kezdéssel...kb. hajnali 2,fél 3-ig néztem, addig bírtam...napközben meg megy a népbutítás, anyátok közt, sz*r a tortán, és társai.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) Fecogame válasza mephi666 (#24) üzenetére


Fecogame
veterán

Teljesen egyetértek :(((

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#31) D1Rect válasza mephi666 (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet ez az. :F Rémlik a címe.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#32) JetiRulez válasza mephi666 (#27) üzenetére


JetiRulez
őstag

Pont ezért szoktam a filmeket fölvenni videóra. És így nyerek általában fél órát a tévézéssel, mert eltekerhetem a reklámokat. Csak a készülék már néha megeszi a szalagot.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#33) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Az írótól tök függetlenül nekem is fel ment a pumpa tegnap:
Napi szenny a pofánkba

[danny007] hívta fel a figyelmemet, hogy van már egy hasonló kiakadás.

(#34) mephi666 válasza angyalpc2 (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

örülök, hogy másból is hasonló reakciót váltott ki a "műsor", mert szerintem normális országban az lenne ilyenkor az alap, hogy párszázan kivonulnak az adott tévétársaság székháza elé mindenféle transzparensekkel és tiltakoznak a műsor ellen, hogy: "Nem! Nem akarjuk, hogy mindenféle bűnözőt mutogassanak főműsoridőben és ezzel mutassanak példát (többek között) a gyerekeknek!" örülök, hogy összeszedted, kinek mi volt (többek között) a rovásán... hihetetlen, hogy ezek a "sztárok" :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35) fekeandras


fekeandras
őstag

De még csak most jön a magyar celeb világ legfényesebb üstököse: "Benkő feleséget keres" reality show... :))
Komolyan kidobom a tv-m. Ennyi hülye feltűnési viszketegségben szereplő celebecskét ... :W Basszus és eladható, hát igény van rá. :W :W :W

(#36) mephi666 válasza fekeandras (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, az meg a másik... keresnék én neki feleséget... valamelyik afrikai törzsnél biztos szívesen látná egy megtermett, cs*csös maca... kitenném oda, hogy ne itt rontsa a levegőt az országban... az a figura szerintem egy primitív, műveletlen, feltűnési viszketegségben szenvedő, perverz, aberrált paraszt... (valamit kifelejtettem volna?) és van a műsorára is igény :( meg mutogatták anno, hogy melyik nő mennyire szerelmes belé... hihetetlen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) angyalpc2 válasza mephi666 (#34) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

őszintén szólva hirtelen felindulásból írtam: múlt héten arra vártam talán lesz valami tiltakozás vagy valami..de nem lett :( pedig akkor már megírhattam volna...
na de tegnap megláttam a műsort :W
de lesz a Stadler valóságsó is:
stadler

[ Szerkesztve ]

(#38) JetiRulez válasza fekeandras (#35) üzenetére


JetiRulez
őstag

A TV-t ne, csak az antennakábelt! :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#39) Dany007


Dany007
veterán

[link]

Ahogy olvasom elég nagy bukta volt. Meg is érdemelte a mocsok tv2.
Azóta is csodálkozom, hogy lehetett ilyet megtenni, megengedni egyáltalán.

Már majdnem olyan, mintha Bin Laden szerepelne az USA big brotherben...

(#40) mephi666 válasza Dany007 (#39) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem még a beharangozása idegelt nagyon... hogy a fenébe tudnak összehozni egy tasnádit egy lapra a keresztapával? :W nevetséges az egész csatorna úgy, ahogy van...

örülök, hogy megbukott... ez a minimum... még azt az x százalékot is sajnálom, amennyien nézték... nem akarok politizálásba átmenni, de szerintem "valóságsók" közül ha megcsinálnák az elképzelésem, az lemosna mindent:
lényeg: fogni a politikusainkat a választás előtt pár hónappal és kitenni őket egy tanyára... havi szinten adni nekik egy minimálbért és éljenek meg :) meg mindenkinek adni egy bicskát, amivel fokozhatja az izgalmakat... :) én szívesen megnézném akármelyiket, hogy reggel 4kor felkel és húzza a gumicsizmát, aztán kitrágyáz a disznók alól, majd viszi nekik a moslékot... :) aki túlélné a műsort, azt utána beengedném a parlamentbe...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) angyalpc2 válasza mephi666 (#40) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Állat lenne, tuti nézettségi rekordot döntene :DDD

(#42) Olcsi


Olcsi
senior tag

Részemről csak a csatornák hatásvadász, és hiéna-jellegű viselkedése elitélendő! De ezt már megszokhattuk... Igazából ilyen szempontból nálam nincs jelentősége, hogy a benkő meztelen seggét mutatják, vagy azokat az embereket, akik börtönben voltak.
Börtön: ezzel kapcsolatban nekem csak annyi a véleményem, hogy végülis leülték, amit le kellett, igazából szerintem innentől kezdve nincs mit elítélni. Azt meg, hogy kit, mennyire ítéltek el igazságosan, ezt nem látja senki! Viszont abban biztos vagyok, hogy közülük néhányan csak "áldozatok", és kellett valaki, aki elviszi a balhét. (Félreértés ne essék, nem védem őket, csak emiatt én már nem ítélkezem, hogy börtönviseltek...)
Az más kérdés, hogy a média sztárt csinál belőlük!

(#43) Khaal válasza Olcsi (#42) üzenetére


Khaal
őstag

Tasnádi és Stadler nem éppen az a kategória aki meggondolatlanságból egyszer megszegte a törvényt, leülte a kiszabott éveket és bűnét megbánva jött ki a börtönből, hogy megpróbáljon új életet kezdeni.

(#44) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egyébként nem véletlenül van nálam első helyre hangolva az M1, M2 és a Duna. Azokon még normális műsorok mennek.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#45) puttputt válasza Dany007 (#39) üzenetére


puttputt
őstag

Ha lett volna némi "humoruk" - szerencsére nincs -, beraktak volna Tasnádi hűtőjébe egy levágott lófejet..., mert ugye "Szilárdnak" azt is át kellett kutatnia. :U
Szégyen volt az a műsor.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#46) rep3at válasza puttputt (#45) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos ilyenek nélkül már nem nézi senki. Ez sajnos a népet is minősíti..

Halkan megjegyezném hogy már három hónapja nem nézek tévét..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#47) Ijk


Ijk
nagyúr

Megint megerősíti a véleményem ez a téma: Nem szabad TV-t nézni!

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48) JetiRulez válasza Ijk (#47) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem szabad. Főleg a gyerekeknek nem. Szerencse, hogy engem kiskoromban nem érdekelt a TV, csak VHS filmeket és meséket néztem. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.