Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nesa


nesa
veterán

Jo lett , Abu85 nembirsz aludni?

[ Szerkesztve ]

(#2) Psych0 válasza nesa (#1) üzenetére


Psych0
őstag

korán van még ehez :)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) orbano


orbano
félisten

szép a fogyasztása...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Kendek válasza nesa (#1) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most járt le a hogyishijják, éppen 6 után pár perce lehetett legelőször leközölni a hírt.
Ezt a kártyát nem nekünk találták ki az már biztos. Normál esetben teljesen felesleges is otthonra egy ilyen, mekkora monitor kellene már ehhez, hogy értelme is legyen ugyebár. Viszont a kemény tesszellálás jó lesz majd, gyűjthetitek a pénzt. :D

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#5) stratova


stratova
veterán

Háztömböt lehetne futni e kártya körül bitang jószág, tekintélyt parancsoló vas. Kíváncsian várom mit mutat majd fel teszteken és milyen proci hajtja ki. Tetszik ez a hűtő dizájn, ami az új szériát jellemzi.Szépe ez a két legfrissebb hír egymás alatt :D

friss híreink
Megmutatta magát az AMD kétfejű szörnyetege
06:01

AMD processzorokat használ a világ leggyorsabb szuperszámítógépe
11-17 18:56

[ Szerkesztve ]

(#6) PowerBuldog válasza nesa (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Megírta a cikket, és beállította a megjelenést ma reggel 6:01-re. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) rootkiller válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


rootkiller
őstag

Úgy-úgy. És még bőven szundikál. A reggeli kávé mellé csinált friss híreket nekünk.

Artengo TR 990 Pro

(#8) Pepe78


Pepe78
senior tag

Jelenleg egy 5850-t sem tudok beszerezni, mert nem kapnak a nagykerek sem esetleg pár száz darabot. Erre örömmel olvasom, hogy milyen fantasztikus új vga érkezik.....
De jóóóóó.... :))
Csókolom, de kapni is lehet majd??? -> vérpistike nem fog annyit várni erre mint én az 5850 re.
:)) :)) :)) :)) :))
Amúgy meg hajrá ATI!!

(#9) antikomcsi válasza Kendek (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Beszélj csak egyes szám, első személyben. :DDD ;]
Nekem bizony jól fog jönni a teljesítmény 1920x1200-nál, amikor minden fel van piszkálva, és bizonyos játékok külön mod-okat kapnak.

Azért annyira nem kell hasraesni, ez a teljesítmény eddig is elérhető volt 2db. 4870x2-vel.

Így viszont megússzuk egy kártyával, és ha nem tuningoljuk ~300W-al.

És ha azt vesszük a 600 dolcsival ez nem is olyan vészes, láttam már sokkal drágáb aktuális csúcs kártyákat. Ez az ár teljesen rendben van úgymond.

(#10) TESCO-Zsömle válasza Pepe78 (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor vesz HD4xxx-et vagy Valami dzsífrszt GTS260 alatt, mert a konkurencia felőbb kártyáit meg már nem is gyártják egy ideje.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) redXIII


redXIII
senior tag

Itt egy teszt))
[link]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#12) Pala


Pala
veterán

Anandtech teszt

Eléggé büntet a kártya!!! :)
(mod: azért az vicces, hogy Far Cry 2-ben még 2560x1600 + 4xAA-nál is CPU-limit van)

[ Szerkesztve ]

(#13) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kimaradt a listából elvileg jövőre jövöget a Forma 1 2010 is amit a Codemasters gondozásában adnak ki és DirectX 11 -es lesz, nem lesz utolsó. :) Hogy mennyire erősen támogatja azt csak az első demo után tudjuk meg.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14) Taybore


Taybore
aktív tag

Jó lett. 1 havi fizetésért már lehet VGA kártyát kapni. Még 3-4 év gürizés kaja és rezsi nélkül, és vehetek egy jó kis gamer-konfigot :Y :C

(#15) F e Z o


F e Z o
veterán

Ezzel egy időre megint az AMD-ATI veszi át a vezetést a top kategóriában. Kiváncsian várom, mi lesz erre az Nvidia válasza.

H2O über alles!

(#16) joi29 válasza stratova (#5) üzenetére


joi29
őstag

-Egy 3.5Ghz< órajelű i7 vagy Ph II valószínűleg elegendő lesz hozzája.

-Már látom is amint a csőcselék gyűjtik a transzparensre való szlogeneket:
"Abu85 ÁJEMDÉ bérenc" :DDD

(#17) 14adam


14adam
addikt

Anyám borogas,miez? :D mintha 2 tégla lenne

(#18) fanti


fanti
addikt

Hát igen, szép ismeg jó is, de én akkor is azt mondom, hogy a rajta levő GPU-k a szűkös memóriabusz miatt nem tudják magukat teljesen kifutni. Mert ha belegondolunk, akkor a 4870 óta nem változtattak ezen (256 bit/GDDR5), csak frekit emeltek.
És azért a 4870 GPU-ja némiképp szerényebben muzsikált mint az 58xx-eken levők, úgyhogy annak még éppen elég volt a 256bit.

Én (bár tudom, hogy ez teljes áttervezést igényelne) örültem volna egy olyan hírnek is, hogy pl. jön a javított 5870-es 384 bites memóinterfésszel és 1Ghz-es magórajellel!

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#19) Gomez86 válasza F e Z o (#15) üzenetére


Gomez86
őstag

így van! már csak az NVidiát kell megvárni és tudok majd dönteni az első DX11-es kártyámról :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#20) keIdor válasza stratova (#5) üzenetére


keIdor
titán

Felejtsük már el ezt a milyen proci hajtja ki baromságot.:) Nem így működik, egy E8200 is ki tudja hajtani, ha a megfelelő beállításokkal játszunk.

antikomcsi: Meg itt ki van javítva a HD4870 X2 összes hibája, mégpedig a hatalmas zaj, és a PowerPlay.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) Konflikt


Konflikt
addikt

jolenne ezt is tesztelni, mint anno a 4870x2-t a logout kereteben:) dehat se ido, se kartya..

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#22) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Én úgy gondolom, annak jó ez a kártya, aki 3-4 évig le akarja tudni a fejlesztést...
mint pl aki "anno" 2db 8800ultrát vett kb ennyiért, vagy még többért.. anak még továbbra sem kell fejlesztenie legalább 1-1,5évig...
hát egy ilyennel is le lehet tudni egy jó darabig

(#23) misx


misx
senior tag

Na ehhez már tényleg be kell vetni a vasfűrészt, hogy beférjen. :DDD

(#24) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Azannya! :Y
Erdekes az uj szamozas, ugyanakkor nem annyira veszes, bar mar mindenki megszokta az X2-es elnevezest sztem.
Kivancsi lennek tuningban mit tud.

...

(#25) joi29 válasza keIdor (#20) üzenetére


joi29
őstag

-Őőő... :U az FC2-ben bőven megfelelő beállításokkal is procilimitet produkált
negyed magával.

(#26) pacorro válasza Kendek (#4) üzenetére


pacorro
aktív tag

Úgy-úgy (NDA). :)

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#27) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Nem rossz, de csak az ára kéne. ;]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#28) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ejha

hát igen, elsőre sokkoló volt, hogy milyen széles :DD

gratula AMD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) keIdor válasza joi29 (#25) üzenetére


keIdor
titán

Egy játék, aminél teljesen mindegy mit teszel alá, úgy se lesz több... ezen az i9 sem fog segíteni, mert a játék képtelen kihasználni minden magot.
Ezért is teljesen hülyeség ez a kihajtja-e kérdés folyton. Nyilván egy HD5970 alá nem szabad E5000-et tenni, és GeForce GT210 alá se fog senki venni i7 920-at.

Ez a kártya egyébként szerintem EyeFinity-re van szánva, amíg konzol portok jönnek, addig fölösleges lesz ez a kártya 1920x1200-ra is. Vagy használnod kell mindenféle AA módot, hogy értelme legyen.

A legjobban azt sajnálom, hogy nem nyomta le egy kicsit a HD5870 árát, hanem inkább fölé érkezett. :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) t72killer válasza joi29 (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz kérni fogja a 4+GHz-re tépett i7-t sok játékban :U Már a GTX 295-nek sem volt elég a phenom x4 /alapon járatott i7 pl krízisben.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#31) TESCO-Zsömle válasza t72killer (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1280x1024-ben. 1920.1440-ben olyan VGA-limit van, hogy rá lehet támaszkodni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#32) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ez igen.
Most már csak egy 5970 CF teszt hiányzik :D és egy jó proci ami kihajti :D ;]
jah hogy van :D

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#33) joi29 válasza keIdor (#29) üzenetére


joi29
őstag

-De az is lehet hogy mérési hiba, ugyanis a TPU tesztjében egy ugyanolyan
i7 3.8Ghz-en egészen más eredményt produkált, igaz itt a memóriák is
füstöltek meg a kártya is 2GB-os volt.

(#34) rup1u5 válasza F e Z o (#15) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"Ezzel" ? :F
Azt már az 5870-el megtette ATI. :K

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#35) mpierre


mpierre
veterán

Nagyon fincsi ez kártya, de hogy házat is kell hozzá cserélni (már akinek) az már durva.

Portolt játékokhoz ez szerintem fölösleges. Lesz olyan mostanság, ami nem az?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#36) F e Z o válasza FRENK1988 (#32) üzenetére


F e Z o
veterán

Jó lenne egy olyan teszt, amiben több proci hajtja meg ezt a karit. Kiváncsi lennék rá a 4GHz-n ketyegő E8400-m mit mutat egy core i5,7 ellen hasonló felbontás, részletesség mellett.

#19 : Én most egy évig biztos nem cserélek vga-t. Untig elég, amire használom. DirectX11-es játkok meg még nem lepték el kis hazánkat.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#37) emmm


emmm
senior tag

Már nem azért, de aki ilyen kártyát vesz, annak nehogy már az legyen a baja, hogy megfelelő méretű házat kell beszereznie. Hogy a tápról már ne is beszéljek. Akinek van pénze és igénye egy ilyen kártyára, az bizony ne sírjon nekem egy nagyobb ház miatt.

Elképesztő lett a kártya, 2500-as felbontás alatt gyakorlatilag nincs is értelme használni. Itt már tényleg Eyefinity kell, pláne CFX-ben! :C

(#38) Arena87


Arena87
aktív tag

Széééép naagy kártya :DDD
Ezzel már gyilkolni lehetne, hehe :C :Y ;] ;]

De azért mekkora élmény lehet már 3 monitorral cod 4/6-ezni már :C :DD

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#39) shadeofme


shadeofme
tag

Leggyorsabb kártya, de azért tuningolni is lehet, akinek nem elég még ez sem. :D

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#40) Televan74


Televan74
nagyúr

Szép hosszú kártya. Az én midi házamban a 5850 -es is nehezen fér el.
Meg a Phenom II 940 mellé hülyeség lenne 5850 nél nagyobb kártyát vennem.
Ezt a "szörnyeteget" csak Core i7 extreme mellett tudnám kihasználni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#41) Major Major válasza Televan74 (#40) üzenetére


Major Major
őstag

a számozásban még pont van hely az 5990-nek, de az már eléggé ákciós kártya hangulatú lesz :D

szerk: bocsi, új akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#42) RI/OS


RI/OS
őstag

Megnyugodtam.

5870CF azért alapon is odavágja, és azért igencsak jobban lehet tuningolni. :D

(#43) F e Z o válasza Arena87 (#38) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem FPS játékra teljesen felesleges lenne. 1 monitoron alig tudom az eseményeket követni, nem hogy hármon. Autóverseny mondjuk biztos nagyon patent.

H2O über alles!

(#44) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Igazi vaddisznó. :C Várjuk a teszteket. De most tényleg jó hamar kellene előrukkolni vele. :B

Jó PH! módjára. :K

(#45) Napfénysüti

Durva kártya bár azért az ára se semmi. :Y

Més que un club!

(#46) TESCO-Zsömle válasza RI/OS (#42) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az lett volna csúnya, ha nem vágja oda, figyelembevéve, hogy egy 5850-es órajeleit kapta...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47) gyiku válasza nesa (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

abu alszik, ezt mar tegnap megirta. reggel 6:01kor mar csak a Submit gombot kellett megnyomni ;)

lol, meg mindig nincs 5770 teszt? :( szerintem most mar nem is kene eroltetni.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#48) smkb


smkb
őstag

Nagyon impresszív kártya! Méretei is komolyak. 3 éve középkategóriás VGA-t vettem majd 60.000 ért, és akkoriban is drága volt a csúcskategória, így ez az $599 egyáltalán nem nevezhető túlzottnak. Ez a teljesítmény ennyibe kerül, ráadásul más nem tud ilyet produkálni. Az utóbbi 1,5 évben voltunk csak elkényeztetve emberi árakkal.

(#49) tzsolesz válasza gyiku (#47) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

lol, meg mindig nincs 5770 teszt?

Pedig az a kártya megérdemelte volna. :K

(#50) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Igazi nyúldobó cucc.majd a 600 $ az szépen 600 EUR lesz + az apró ami még nálunk rájön áfa+bfa+pálmafa.+25 %áfa + 8-10 % kisker haszon.Simán lesz nálunk 750-800 Eur.De ne legyen igazam

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.