Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) alkatraz3000 válasza Touch-ko (#50) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Teljesen egyet értek. Kivétel akku, mert az többet is bír mint 10 óra :)) de amúgy teljesen igaz amit leírtál.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#52) Moken13 válasza Touch-ko (#50) üzenetére


Moken13
csendes tag

- iOS totál bekorlatoz, egy vacak képet nem lehet csak úgy atmasolni bluetoothon vagy egy videót rarakni külön progi nélkül.

- 16 GB ipadbol fogy a legtöbb, az a 16 GB nagyon kevés egy tableten, úgy hogy nem bovitheto.
- retina kijelzőt már meghaladták, air 2 is ugyanaz mint 1
- keparányok multimédiás felhasználásra sokkal jobbak egy tab s-en
- air 1 sztem relatíve nehéz, főleg egy tab s után
- a fém hátlap számomra inkább hátrány, mint előny. Karcolódik könnyen, csúszik nagyon, és hideg. Ha meg tokba használod akkor aztán tök mindegy.
- ez a frissítési mizéria túl van lihegve. iOS funkcionalitás téren fut az android után, a kitkat meg már bőven elég smooth.

Ha iphoned van vagy más Apple cuccaid akkor persze ipad az ideális, de ha nem akkor a vegyitesbol csak kellemetlenség van. Nekem volt iphone 3-4, egyáltalán nem hiányzik már, úgy hogy én nem buherálom az androidot.

(#53) Hobbbyt válasza -myself- (#43) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nexus 10 ;]

Már olcsón meg lehet kapni, és még mindig felsőkategóriás a tudása. :)
Szebb a kijelzője, nagyobb a felbontása mint az iPad-nek.
Filmezésre sokkal jobb a kijelző képaránya, netezésnél fordított a helyzet.
Előre néző stereo hang, tényleg 9-10 órás aksi.
Mindennel kompatibilis, USB OTG, Stock Android (mivel hát mégis csak egy Nexus)

(#50) Touch-ko

Azt valahogy mindig elfelejted közölni hogy neked a talpad alatt is Apple logó van.. De a átlag magyar embernek nincs kiépítve az Apple burok az életében. Tehát a legtöbb ember számára ez az Apple ökoszisztéma csak egy mese aminek az előnyeit nem, annál inkább a hátrányai érzi egészen addig amég csak 1-2 eszköze van.

A felsorolásodra nem reagálok. Remek marketingmaszlag az iPad mellett és minden más ellen amiben az igazság, csak nyomokban fedezhető fel. Pont úgy mint mikor a nyalóka csomagolására ráírják, hogy nyomokban mogyorót tartalmazhat.

Az iPad egyszerűen csak egy jó tab, jó árban. De már rég nem az egyetlen használható és ajánlható.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#54) dani3l válasza Hobbbyt (#53) üzenetére


dani3l
őstag

Utolso bekezdesben jol sikerült kiemelni a lenyeget. :R

Kivancsian varom, mikor fogjak föl az emberek, hogy mindenkinek masok az igenyei es ezert mindenkinek mas a megfelelö.
Nem ertem, miert erzik sokan eletceljuknak, hogy mindenkit megteritsenek (ugy altalanossagban, nem konkretan erre a topikra gondolok most).

Mondjuk N10 nalam jo esellyel indulna a legrondabb tablet cimert, de ez mindegy is..

Alairasbol meg kimaradt az OctaCore, pedig mar lassan a Hexa-ban jarunk. ;]

(#55) Touch-ko válasza Moken13 (#52) üzenetére


Touch-ko
őstag

AirDrop? Nem mellesleg gyorsabb mint a Bluetooth, vagy esetleg az NFC alapu filekuldes.
Esetleg, ha mar tabletrol beszelunk, aminek a killer feature-e az internetezes, akkor at tudom kuldeni email-ben is:) Raadasul itt nincs 5MB-os hatar..
Lehet, hogy nincs annyira elterjedve mint a BT, de annal mar messze jobb technologia van beepitve az iPad-be.

-A 16GB eleg-e vagy sem az inkabb felhasznalo fuggo. Nekem sem volt eleg, de vannak olyanok akiknek eleg a 16GB. Foleg akik nem jatszanak rajta, hanem neteznek, filmet neznek utazaskor, email, esetleg ceges ugyekre hasznaljak. Mellesleg van +5GB ingyen felhod, es en 0.79-et fiztek a 20GB-s icloud service-ert.

A retinarol irtam, hogy van nagyobb felbontas, kerdes, hogy van-e ertelme 4K-s kijelzonek 7-10 colon?

Mit ertesz multimedias felhasznalas alatt? Letoltok valamit iPAd-re akar ki is tudom lone MAc-re, TV-re.. A keparany lehet, hogy jobb 16:9-nel filmezesre, de pl a Galaxy Tab 16:9-es keparanya netezeskor a billentyuzet kitakarta a kijelzo felet 8 colon :) Abban igazad van, hogy film nezesekor jobb a 16:9.. Viszont az esetek tobbsegeben tobbet netezel, mint filmet nezel.
Szerintem a tablet elso szamu felhasznalasa nem a filmnezes, hanem a netezes.
A fem hatlap szerintem jo, en inkabb azt valasztanam mint a muanyagot vagy a bort muanyagot.
A muanyag ugyanugy csuszik, recseg, es bar igaz, hogy tokba tartod a tabletedet, valahogy akkor is erzodik rajta, hogy nem muanyag. Szamomra ez fontos, szamodra a muanyag. Tiszteletben tartom a dontesed.

A frissites hogyan nez ki Androidon? Vegyuk epldaul a legujabb Android L-t (ami szerintem nagyon szep lett).

Novemberre igerik a techradar.com szerint. A HTC lesz az egyik legelso aki eerhetove teszi M8-ra, 90 napon belul. Ez 3 honapon belul van. Apple eseteben azonnal. Nem beszelve a Samsung-rol, vagy a kisebb gyartokrol.
Ezert szabad csak Nexus-t venni Android eseteben.

`- ez a frissítési mizéria túl van lihegve. iOS funkcionalitás téren fut az android után, a kitkat meg már bőven elég smooth.`
-Erre nem reagalnek, mert nem akarok vitazni. Szerintem nem igy van. Maradjunk ennyi valaszban.

(#56) Touch-ko válasza Hobbbyt (#53) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az Apple okoszisztema mar erezheto 2 eszkoznel. Ok, nem az iPod Shuffle- es MAc Pro esetere gondolok :)

`Az iPad egyszerűen csak egy jó tab, jó árban. De már rég nem az egyetlen használható és ajánlható.`

Ez igaz. Eppen ezert az iPad-rol tudok meselni sokat, illetve van egy keves Androidos tapasztalatom Samsung Galaxy Tab-rol.

Jo es hasznalhato kategoriaban van meg a Nexus7 masodik generacioja, ami szerintem az Androidok iPad-je. MArmint a NExus tabletek. Arra egybol jon update es az optimalizaltsaga is a legjobb Android teren. Tobbszor is leirtam tobb helyen, hogy ha androidot kellene vennem, akkor en Nexus-ban gondolkodnek.

Nem hinnem, hogy kell ahhoz tobb Apple termek, hogy rajojjon valaki, hogy az iPad egy nagyon jo tablet.

(#57) jozso1989 válasza Touch-ko (#50) üzenetére


jozso1989
őstag

lol, azért itt lehetne mibe belekötni.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#58) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok,

Nagyon koszonom a jo tanacsokat, bar meg nem sikerult dontenem :-)
A Tabpro azert szimpi, mert a legnagyobb kikelzovel van felszerelve (12"), es bovitheto a tarhely. No meg most a legolcsobb :-)
Nexus, azt azert szeretnem, mert a telom is az, es nagyon meg vagyok vele elegedve, es mivel csucs hardver, egy ideig biztos nem kene lecserelnem
Ipad viszont azert szimpi, mert tenyleg mindenki azt ajanlja. Viszont felek az uj okoszisztematol, es jelenleg a legdragabb

A.

[ Szerkesztve ]

Nexus forever...

(#59) xenom0rph válasza -myself- (#58) üzenetére


xenom0rph
őstag

Abba az új ökoszisztémába 5 perc alatt beleszoksz kb .

halahala

(#60) ctvagyok válasza Touch-ko (#50) üzenetére


ctvagyok
őstag

Csak egykét dolog:
Samsungnál sem kell válogatni, mert a tab S en kívül mást nem érdemes választani. Ott is csak két méret van. Többi tabletjük elég csúnya, a fizikai gomb is rossz helyen van nekem a 10 gépeken. Káva is jó nagy a többi samasung tableten.
Kijelző színhelyességéről meg felesleges vitatkozni, mióta lehet állítani a színprofilokat.
Az új ipad meg persze hogy gyors a legerősebb harver van benne. Nem csak az optimalizációtól fut sebesen minden. Csak már a begyakorolt mantra lett az optimalizáció dolog, és mintha elfelejtenék egyesek,hogy a legbikább hardver hajtja az aktuális generációt.

[ Szerkesztve ]

(#61) Moken13 válasza Touch-ko (#55) üzenetére


Moken13
csendes tag

Felhő nem váltja ki belső tárhelyet.

Netezéshez meg nyilván elfordítja az ember a Tabot.

(#62) Hobbbyt válasza Touch-ko (#56) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Azért írtam 1-2 eszközt, hogy legyen benne "tűréshatár" :D

Jó hát igen.. az iPad önmagában is egy jó cucc. Aki ezt nem látja be az nem akarja belátni. :K

Nekem 2db kínokkal telitűzdelt androidos tab kellett ahhoz, hogy rájöjjek.. Ha android akkor csak Nexus.

(#54) dani3l Bár én a funkcionalitást világ életemben előrébb helyeztem az szépségnél, szerintem se igazán szép. Mondjuk ezen sokat segített egy szép bőr tok. :D

Én próbáltam követni a trendet, de egyes telefongyártók annyira gyorsan elszálltak, hogy lassan el se tudok számolni addig. :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#63) alkatraz3000 válasza Moken13 (#61) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hasznaltal mar ipadet?

Csak őszintén, kiváncsi vagyok. Nem 5 perces kiprobalasra gondolok.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#64) dani3l válasza Moken13 (#61) üzenetére


dani3l
őstag

Nem feltetlenül kell elforditani, ha nem kell elforditani.. 4:3-as arannyal azert eleg jol lehet allitva is olvasni, jobbra-balra huzogatas nelkül.
Raadasul ugy legalabb nem tünik el a kijelzö 2/3-a sem, ha elöhozod a billentyüzetet,
Csak van valami oka, hgy az uj Nexus is ezt a keparanyt kapta.

(#65) Touch-ko válasza Moken13 (#61) üzenetére


Touch-ko
őstag

Pont annyira valtja ki mint a memoria kartya. Csak oda gyorsabb masolni, nem hagyom el, es barmikor tudom valtoztatni a meretet, kenyelmesebb hasznalni, foleg, ha tobb eszkozt kotsz ossze. Erre lehetoseg mem. kartyanal nincs. Lassabban tudsz ra masolni.

Pl, Mac-en van egy iCloud Drive folder, amibe, ha valamit bemasolok, azt automatikusan megtalalom mindenfele az osszes Apple termekemen. Mem kartyaval ezt nem lehet megcsinalni. Cserebe konnyen elhagyhatom. :) Az elmult 1 evben tobb memoriakartyat is talaltam buszon, vonaton, foldon.

Belso tarhelyet nem valtja ki, viszont egy marha jo opcio kitoldani a tarhelyet.

(#66) ctvagyok válasza Touch-ko (#65) üzenetére


ctvagyok
őstag

Mert androidnál vagy wpnél nincsen felhő igaz? ;]

(#67) jozso1989 válasza ctvagyok (#66) üzenetére


jozso1989
őstag

Azokat nem törik fel hetente, így kevésbé ismerik.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#68) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Az a feltörés annyira nevezhető szakértői munkának, hogy akárki meg tudta volna csinálni. Addig próbálgatták, míg be nem engedte őket. Az én jelszavamat a büdös életben nem törnék fel semmivel. Vagy annyi idő kéne nekik, hogy nem éri meg. Arról, hogy van néhány hülye, aki "password" jelszót használ nem az Apple tehet.
Amúgy olyan érveket soroltok fel mindig amellett a szemét mellett (találó a kuka embléma), amit az emberek 90%-a max kipróbál, de sosem használ.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#69) #06658560 válasza Touch-ko (#65) üzenetére


#06658560
törölt tag

Roaming felhő micsoda élmény- vagy amikor elfogy a havi kereted és lekotrlátozGPRS tempóra...

(#70) BlackSoft válasza #20749568 (#4) üzenetére


BlackSoft
addikt

+1, és az sem mindegy, hogy az Apple-nek van 2-3 modell (különböző színnel, és tárhellyel persze), míg a samunak 1350 modell van (szintén több szín/tárhely) :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#71) Touch-ko válasza #06658560 (#69) üzenetére


Touch-ko
őstag

Roamingnal minden hotelben van inguen wifi..

Ha ejjel nappal toltessz le felhobol meg backupolsz, akkor sincs nagy gond.. A 100mb-nel nagyobb tartalmakat csak Wifin keresztul engedi letolteni, igy elkerulod a tulszamlazast.

Sosem kellett meg roamingolnom felhobol, (vagy forditva ;) ) mert en a nagyobb kapacitasu eszkozokerr vagyok oda.

@Blacksoft +1

[ Szerkesztve ]

(#72) Moken13 válasza Touch-ko (#65) üzenetére


Moken13
csendes tag

Google drive ingyen 15 GB felhő. Dropbox 2 évig 50 GB Tab S-en... De mi van ha elmegyek mondjuk vonattal valahova és közben szeretnék sorozatokat nézni? De akár itthon vagy hotelben wifin sincs kedvem több száz megakat felhőből toltogetni... Elhagyni memoriakartyat meg :DDD elég hülye érv már nem azért

(#73) Touch-ko válasza Moken13 (#72) üzenetére


Touch-ko
őstag

Sorozatok epizodonkent 200-500MB korul mozognak. Ha 4K-s felvetelt nezel a tableteden, akkor meg is erdemled a szenvedest :)

Vonaton (nalunk legalabbis) van Wifi, szoval itt megoldhato.. Nemtudom otthon mennyire van kiepulve.

En ha nekiallok sorozatot nezni nem tudok vegigulni egy egesz szeriat, sot altalanban a 2. Epizod utan megunom es csinalok valami mast.
Nem hinnem, hogy ondulas elott nem keszul fel valaki filmekbol.. Valahanyszor utazunk alar geppel akar vonattal, kocsival barmivel, gondolskodom arrol, hogy legyen film, letoltom a felhobol vagy iTunes-rol lehuzom.
Nincs gond.
Hotelekben pedig van ingyen wifi.. Az elmult 6 evben nem voltam olyan hotelben ahol nem lett volna free wifi.

Szerintem baromsag errol vitatkozni, masok a felhasznaloi szokasaink, igy teljesen ertelmetlen vitatkoznunk ezen. En tiszteletben tartom, hogy szamodra fontos a mem kari, en mar mem kari nelkul elek 2007 ota (az elso mem karis telefonom valamikor 2002-ben vettem) es meg 7 ev utan sem hinayzik. Valahogy mindig sikerul megoldanom, minden erofeszites nelkul.. :)

En megtapasztaltam mindket oldalt es nem olyan veszelyes mem kari nelkul elni mint hiszed:)szerintem te is tulslned.. :)

[ Szerkesztve ]

(#74) Touch-ko válasza Moken13 (#72) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem erv. Halal komolyan, tobbszor talaltam mar mem kartyat. Altalaban 2GB-seket hagynak el az emberek. Ebbol mar 3 alkalommal is talaltam :) En meg odaadom akinek kell, ingyen :)

(#75) #16820480 válasza Touch-ko (#50) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amiket írsz, az egy marketing osztálynak is becsületére válna, de tényleg az a gond, hogy elég egyoldalú, és leginkább akkor igaz, ha tényleg bevásárolsz az ökoszisztémába. Volt vagy fél évig ipad-em, de ennek a felét a fiókban töltötte, mert egyszerűen kényelmesebb volt használni a kis első generációs N7-et. Oké, hogy Airdrop meg email meg hasonlók, de mondjuk hogy küldenél át rá pár giga zenét/filmet ezekkel, ha nincs másik Apple termék a házban? Ugye linuxon meg sem nyikkan az ipad, de próbáltam itunes alatt is win7-en, és biztos én vagyok béna, de a jól rendszerezett zenekönyvtáram felét nem tudta beolvasni, illetve videókat egyátalán nem, és a maradékot sem igazán sikerült áttenni a tabra.
Az sem igaz már egy ideje, hogy droidra csak felnagyított alkalmazások vannak, és amúgy ipad-re is van egy csomó cucc, ami szintén csak felnagyított. Stb.

Oké, hogy jó tab az ipad, de nem mindenkinek azért. Nem elhet egy ilyen kérdésre, hogy "milyen tabletet vegyek" csak úgy rávágni válaszként. Ott a Nexus sorozat, azok is remek termékek, nem is drágábbak, de biztos Surface vonalon is van hasonlóan jó ajánlat (csak azokat nem ismerem annyira), és mindenkinek más jön be inkább.

(#76) Touch-ko válasza #16820480 (#75) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nemhinnem, hogy egyoldalu az irasom. Leirtam a tapasztalatomat. Osszevetettem a Galaxy Tab-bel, ez lett az eredmenye.

`Airdrop meg email meg hasonlók, de mondjuk hogy küldenél át rá pár giga zenét/filmet ezekkel, ha nincs másik Apple termék a házban?`
-iTunes-on keresztul.

`Ugye linuxon meg sem nyikkan az ipad, de próbáltam itunes alatt is win7-en, és biztos én vagyok béna, de a jól rendszerezett zenekönyvtáram felét nem tudta beolvasni, illetve videókat egyátalán nem, és a maradékot sem igazán sikerült áttenni a tabra.`
-Anno hasznaltam Ubuntut, valoban nincs iTunes, ott ha jol emlekszem volt valami ami helyetesitette az iTunes-t.

Windows7-et eletembe kb 2 oran at hasznaltam, de mukott. Apam azt hasznal, neki mukodik iPhone es iPad-del is normalisan.

`Oké, hogy jó tab az ipad, de nem mindenkinek azért. Nem elhet egy ilyen kérdésre, hogy "milyen tabletet vegyek" csak úgy rávágni válaszként. Ott a Nexus sorozat, azok is remek termékek,`
-Nem mindenkinek. Ez igaz. A nagy reszuk a tablet felhasznaloknak megis iPad-et vett. En is azt hasznalom immar 4 eve es ebbol van annyi tapasztalatom, hogy nyugodt szivvel ajanlani tudjam..

Jah, mielott tovabb ervelnel, a Nexusrol is irtam fentebb.. Csak el kellene olvasnod... :))

(#77) #16820480 válasza Touch-ko (#76) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Galaxy termékcsalád nekem sem a szívem csücske, és azzal maximálisan egyetértek, hogy ész nélkül hányják a telefonokat és tableteket a piacra, aztán meg szarnak a támogatásra, és a többi hasonló érvvel is. Illetve ezek nem is érvek, hanem inkább tények.
Annyira akartam rámutatni, hogy nem feltétlenül olyan tökéletes, intuitív és problémamentes egy Apple termék sem, mint ahogy sokan látni szeretnék. Nekem sajnos elég sok negatív tapasztalatom van velük eddig, igaz nem évekig használtam őket, csak pár hónapig (volt iphone5, ipad4, ipad mini, imac, mac mini, macbook), de nem győztek meg. Ezek alapján én nem igazán tudom őket ajánlani, hiába rengetegen veszik.

Amúgy amiket írtál, ahhoz még annyit fűznék hozzá, hogy:
- nem ment rendesen a másolás itunes-on át, nem is egyértelmű számomra, hogy mi mit csinál abban a programban, egy káosz az egész, sokkal kényelmetlenebb a drag&drop-nál.
- linuxra nincs tudtommal semmi, ami kezelné az icuccokat, eleve az a probléma, hogy ha badugod őket, akkor a készüléken folyamatosan azt a nem megbízható számítógép üzenetet dobálja fel, akármit nyomok rá, akkor is.
- hadd ne meséljem el, hogy az a pár millió kínai például, aki összepisili magát midnen új Apple terméktől, mi alapján válogat vásárláskor... csak azért, mert sok fogy valamiből, még nem jelenti, hogy az a legjobb (különben a Windows lenne a legjobb desktop OS, és az Android a legjobb telefonos, megkérdőjelezhetetlenül).

(#78) #06658560 válasza Touch-ko (#71) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem nagyon nem ugyan ott szoktunk megszállni, még országilag sem. Valamint nem csak a hotelben kellhet adott file,hanem menet közben is. Vagy reptéri tranzitban. Vagy vonaton.

(#79) Touch-ko válasza #16820480 (#77) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nekem az iTunes az elejen volt problemas.. Ez valamikor 2005-ben volt meg PC-n probalkoztam vele.. Aztan hamar beleszoktam es igy mar nincs vele gondom. Anno nekem is ugyanezek a drag n drop dolgok hianyoztak, de megvaltoztattam a gondolkodas modomat es azota konnyu. Viszont Windows-t hasznalni OSX utan remalom :)
En hasznaltam Ubuntu 9.10-et anno es annak volt valami store-ja ahonnan letolthetted az appokat.
Valamit anno keszitettek amit iTunes helyett hasznalhattunk. Nem probaltam igaz de arra volt hasznalhato hogy zeneket tegyenek az iPhone-ra.. Nemtudom hogy ez meg elerhetoes a neve most sem ugrik be.. Ez nagyon regen vol mar, valami 5-6 eve volt talan. Bocsi.

Ha gondolod szivesen segitek PM-ben iTunes-t fejteni!

Az utolso mondatoddal nagyon jot mosolyogtam. :) ezt en is igy latom.

(#80) Touch-ko válasza #06658560 (#78) üzenetére


Touch-ko
őstag

Lehetseges..

(#81) #16820480 válasza Touch-ko (#79) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem is úgy rémlett, hogy volt valami megoldás linuxra, ilyen 3rd party szoftverrel, de szerintem változtattak valamit a protokollon az Applenél, mert amikor próbáltam, akkor semmivel nem ment, és neten rákeresve sem volt semmi értelmes megoldás.

Köszi, bár igazából mindegy, mert azóta nem ott dolgozom már, és az i5 is elment, az ipad4-et meg a szüleimnek adtam, mert nem kellett senkinek. Nem baj, hadd pasziánszozzon rajta anyukám, legalább gyorsabb, mint az 5-6 éves atomos gépük. Egyedül azon gondolkozom, hogy hogyan tudnám azt megoldani, hogy fotókat másoljanak rá, valami olyan módon, amit az ő generációjuk is el tud végezni, mert ha nekem nem ment az itunes, akkor nekik esélyük sincs rá, ott csak valami olyan módszer működik, amit már tudnak használni... Esetleg talán dropbox asztali klienssel, vagy hasonló.

(#82) Touch-ko válasza #16820480 (#81) üzenetére


Touch-ko
őstag

A dropbox megoldasnak mukodnie kell. Azokat pedig le tudjak menteni az iPadre. Ha a dropbox bonyolult lenne nekik akkor marad egy masik, szivas megoldas: Email...
Ez 100-200 kepnel eltart egy ideig....

Szerintem iTunes-t Linuxra az elterjedese vegett nem pazaroljak az idot megirni..
Tudom ez nem vigasztal..

(#83) #16820480 válasza Touch-ko (#82) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, aztán majd meglátjuk mennyire mtudják használni.
Amúgy nem is azzal van a baj, hogy nem írják meg linuxra az itunes-t, hanem hogy annyira zárt a protokoll, hogy még az egyszerűbb funkciókat sem engedik 3rd party fejlesztőknek implementálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.