Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nem is rossz ár...

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Meglátjuk mit tud ennyiért. Ja és hogy a szolgáltatóknál mennyibe fog fájni.
(Ennyiért S7 is van. Olcsóbban meg G5, P9.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) #13110016 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hát kezdő árnak tényleg nem. 2-3 hónap és csökken vagy 30k-val.

(#4) -Faceless- válasza zozzo72 (#1) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hozzájuk képest.
De azért a 720p kicsit gáz ennyiért.

(#5) Fkris


Fkris
őstag

Vagy elírás, vagy viccnek is rossz az a 199 ezer forintos snapi 650....

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#6) janeszgol válasza Fkris (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Az XA ára nem vészes. A középső drága, a csúcsot meg majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) darkpower válasza #13110016 (#3) üzenetére


darkpower
aktív tag

Kezdőárnak is egészen nevetséges szerintem.

(#8) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Az X performance nem is indul nagyon drágán. Azt hittem lesz vagy 250k. A többi felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#9) oszi666 válasza Fkris (#5) üzenetére


oszi666
őstag

Jah nekem is az tűnt fel. 200k lol. Ezerszer inkább egy tavaly-tavalyelőtti csúcsmodell használtan 100k-ért. De nekem az xperia preformance-nál sem tetszik, hogy "csak" 3gb ram van benne. Ha már csúcsmodell, és snap820 akkor legyen már az 4gb ram főleg 230 000 Ft-ért. Valahogy nem állja meg a helyét az "1-2-3gb mindenre bőven elég". Ezt mindig ellövik, amikor történik egy ilyen ugrás, hogy na de mostmár ez TÉNYLEG mindenre elég lesz. Nem elég, ahogy fejlődik a droid úgy kell egyre több és több. Több RAMot a népnek!!!!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#10) pit stop


pit stop
addikt

X ára hogy jött ki még mindig nem értem...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11) macskea válasza Fkris (#5) üzenetére


macskea
őstag

Én is erre akartam rákérdezni.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) Beri78


Beri78
őstag

szokásos árazás - nincs itt semmi látnivaló :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Eddig mindig a Compact volt jobb a nagytestvérnél. Most úgy látom ez megszakad. Nagyon nagyon szomorú!

Üdv, Zoli

(#14) batai15


batai15
félisten

Mennyi??? Ezeknek elment az eszük? S650 gépért ennyi?

(#15) fornettisuti


fornettisuti
veterán

sony-nál még mindig április elseje van?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16) #52815360 válasza Fkris (#5) üzenetére


#52815360
törölt tag

XA - 240 angol font
X - 500 angol font

(#17) darvinya


darvinya
titán

Az X itt szorzót jelent??
Sony ide vagy oda, ezeket jól túl árazták 30-60eFt-tal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#18) kortic


kortic
tag

Az XA-nak elfogadható, de az X-nek tényleg túlzó az árazása

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#19) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, inkább a 80 - 130 - 180 lenne elfogadható, bár a 225 nem annyira vészes a konkurencia csúcsmodelljeihez képest. A középső ára van legiknább elszállva. Nem baj, lehet majd tovább nézegetni a cégnél a csökkenő bevételt, zuhanó eladási statisztikákat, és értetlenkedni, hogy de miért...?

(#20) Obyboy válasza darvinya (#17) üzenetére


Obyboy
addikt

Az eladási listák alapján látják, hogy sz@rban vannak. Ezért az Xperia Z elnevezést lecserélték Xperia X-re ahelyett, hogy jóárasították volna a termékeiket.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#21) darkpower válasza #16820480 (#19) üzenetére


darkpower
aktív tag

Szerintem a 225k is eléggé elrugaszkodott. A htc 10 hasonló áron van, de ott már évek óta tudjuk, hogy mennyire sikerül nekik piacképes árat belőni a telefonjaikra. A s7 valamivel olcsóbb, ráadásul a samsung ismert és vásárolt márka, a Sony ennyire nem áll jól.
Szóval ha eladni is akarnak, nem ártana jobb ajánlatot letenni az asztalra, ha már esélytelen az,h olyan marketinget nyomjanak, mint a samsung.
És akkor azt még nem is vettük figyelembe, hogy az x performance pl 2 hónap múlva jelenik meg, addigra hol lesznek már a fentebb említett árak..
X means expensive :P

[ Szerkesztve ]

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kicsit drágállom a vas tudásához képest.

(#23) #16820480 válasza darkpower (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, az S7-nek és HTC 10-nek az előnye, hogy már 1-2 hónapja kaphatók, míg ez majd csak nyáron jön. Mondjuk Samsungot én nem veszek, egyáltalán nem szimpatikusak a telefonjaik, a HTC nem lenne rossz FHD kijelzővel, így egy kicsit az is sok. Igazából hardveresen pont olyan lenne jó, mint az X performance, méretben és külsőleg is bejön, csak ennyit én nem adok telefonért. Majd talán kicsit bezuhan az ára őszre-télre.

(#24) F34R


F34R
nagyúr

Mar a pletyka hireknel is kikerekedett a szemem, most hogy meglett az europai ara, elegge nevetseges szerintem.

(#25) darkpower válasza #16820480 (#23) üzenetére


darkpower
aktív tag

Megértelek, ennyit én se adnék érte... Főleg,hogy a Sony esetén már megtanultam,h a fényképezést hangsúlyozzák minden egyes flagshipnél, aztán olyan pocsék képeket csinál a telefon, hogy az hihetetlen...
Samsungot én se nagyon vennék a szoftveres hülyeségeik miatt, de ettől még a nagy közönség azt fog venni, mert azt ismerik. A lényeg,h szerintem a Samsung sokkal inkább megteheti,h ennyiért adjon egy csúcskészüléket, mint a Htc vagy a Sony, figyelembe véve az ismeretségüket és a piaci helyzetüket :P

(#26) Gainka


Gainka
őstag

Mire kijön az xa, addigra az a5 2016 is lemegy 100-ra és az már full hd.

[ Szerkesztve ]

(#27) Xaels válasza zozzo72 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

De ez is elég rossz ár. A sima X olyan árban nyit S650-el és 3GB RAM-mal mint amennyiért már belehet szerezni az LG G5-öt ami több paraméterben is odaver. Az X Performance meg 3GB RAM-mal :DDD olyan árban nyit amennyiért a HTC10 is elérhető lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) tomp


tomp
félisten

Most a Sony az X-et árulni akarja csak vagy esetleg eladni is?
Előbbi sikerülni fog. Utóbbi már nem nagyon ilyen árral... :W

(#29) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Jól néz ki a készülék, ami a képen van, viszont 220 ezer sok a Performancért. S7 190.000 körül van, ami jobb nála. Bár ez kezdőár az igaz. Majd meglátjuk mennyi lesz pontosan.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#30) kbyte1024 válasza darkpower (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony draga! Nevetséges ár ezekhez a vasakhoz!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#31) Mill3r


Mill3r
tag

Aki nem ért a vashoz, bemegy az MM-be vagy a szolgáltatóhoz... jól is néz ki...meg Sony is...és megveszi.
És azért azt el kell ismerni, hogy pofás darabok (túlárazás ide vagy oda :) ). A Veletech-en megnézegettem a X-eket tényleg ott van a szeren a design :K

IDDQD IDKFA

(#32) darkpower válasza Mill3r (#31) üzenetére


darkpower
aktív tag

Annyival azért érdemes kiegészíteni,h meglátja a Samsungot, ami szintén szép, és a tv-ben napi 15x látta a reklámját, szóval azt veszi meg. Mert amúgy is Samsung tv-je van, mosógépe, és minden más cucca, és ismeri a márkát...

[ Szerkesztve ]

(#33) BloodRay


BloodRay
veterán

Ezek az árak megint viccesre sikeredtek...
X 200.000Ft?? A Performance meg a nevén és a processzoron kívül semmit nem fejlődött, nem is értem minek kellett kiadni azon kívül hogy elmondhassák van új modell??

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#34) Snooker147


Snooker147
tag

Ezek a kezdőárak max akkor lettek volna reálisak,ha az MWC után,még a konkurensek előtt boltokba kerül. Ezekkel az árakkal befürdik a Sony,mert már olcsóbb a Samsung S7,S7 Edge, LG G5, hogy csak a Snapi 820-as eszközöket soroljam.
FullHd panel pedig már nem újdonság,és ahogy nézem ugyanaz a kameramodul lesz az X-ben X Performance-ban mint a Z5-ben.

(#35) chakram6706


chakram6706
csendes tag

Amikor már 150ezerért lehet kapni jobb mobilt, akkor már felesleges egyáltalán kihozni is ezeket. Bár sosem voltam Sony telefon rajongó, de nem hiszem, hogy ennyit érnek.

Bivaly akku a király! WP19

(#36) elmelet45


elmelet45
tag

Anno 2014.10-én mikor a Z1 Compactom-at vettem 98k volt az ára 8 hónapra rá a megjelenés után. 2 év törlesztőre csomaggal együtt Telekomnál, ami idén októberben fog lejárni, de mai napig is fütyül, úgyhogy nem bántam meg. Felsőkategóriás Snapdragon 800-as SoC, szinte ajándék volt ennyiért, karácsonyi akciókról meg nem is beszélve, na jó eddig már nem akartam várni. De az a 225K meg a 199k szerintem is túlzás.

[ Szerkesztve ]

(#37) juhasz22


juhasz22
aktív tag

720p 100 e Ft ért túlzásnak érzem.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#38) troviko


troviko
senior tag

Az X Performance műanyag házzal (azaz oldalkerettel) érkezik, azért ahhoz képest nagyon "vicces" ez a nyitó ár.
A kamera még mindig gagyi, ezen felül ez a telefon minden létező paraméterében gyengébb, mint a konkurens S7-es.
Z5 (előtte meg Z3, meg Z1c) tulajként mondom, ezt most naaaaaagyon elrontotta a Sony. Váltok S7-re.
Sorry Sony!!

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#39) elmelet45


elmelet45
tag

Szerintem meg 2 évvel ezelőtt még jó volt a 720p én direkt Compactot akartam a mérete miatt, ami a legfontosabb volt hogy fémkeretes volt(csepp,por, ütésálló, elől, hátul fóliázva, meg kemény tokba tettem az igaz) stb., meg felsőkategóriás 800-as Soc-al, 2giga rammal 20,7Mp hátlapi kamerával volt felszerelve, akkor még nem volt forgalomban M4 Aqua sem, mert előbb vettem.

(#40) Obyboy válasza chakram6706 (#35) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem az Xperia P volt az első és jelenleg úgy néz ki az utolsó Sony mobilom, míg a Meizu, Xiaomi, OnePlus használható stabil olcsóbb telefont tesz össze.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#41) darkpower


darkpower
aktív tag

A kamera modul az újabb lesz elvileg, mint a z5-ben van, de akik ismerik a Sony-t, azok már tudják,h nem a modulokkal van gond, hanem a szoftveres résszel. Más gyártók sokkal különb eredményt képesek elérni ugyanazokkal a kamera modulokkal...
Tartok tőle,h ez az X esetén se lesz másképp.
Pedig azért a Sony-nál akadhat pár ember, aki ért a fényképezőgépekhez :W

(#42) zozzo72 válasza Xaels (#27) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Hát,igen...
Ez kizárólag Sony fanoknak.
:DD

(#43) Mr.Silkó válasza janeszgol (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

És valószínűleg mindhárom kenterbe veri.

(#44) judas13 válasza zozzo72 (#1) üzenetére


judas13
addikt

Mihez képest egy műanyagért persze....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#45) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ennyiért már inkább egy HTC 10 vagy Samu S7..

Finn the human

(#46) darky01


darky01
csendes tag

Xiaomi redmi note 3 (pro) snapdragon 650-nel 75-80e Ft kb. A 199e Ft-ot enyhe költői túlzásnak érzem.

(#47) EndR válasza darky01 (#46) üzenetére


EndR
tag

Főleg, hogy a Huawei P9 Lite is 90ezren nyitott... Ez vicc ennyiért!

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#48) zozzo72 válasza judas13 (#44) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Na,ez az...mihez képest.
S7 240-en kezdett.

(#49) Tomi_Ohl válasza janeszgol (#6) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nem-e? Hozzájuk képest talán...
Sony fan voltam, legutóbb is csak az árazás tántorított el a márkától, mostanában viszont úgy érzem, végképp kiábrándulok belőlük... (persze nem csak ez, hanem pl az MM felület "szépsége" miatt is)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#50) nagyadam1994


nagyadam1994
csendes tag

Szerintem 226000 ft-ot nem ér meg az x performance. Mivel a kijelző még mindig full hd, 3 gb ram még mindig, és semmi extra csak az ujjlenyomat olvasó ami már mindegyik csúcsmodellben alapból benne van.
Ja és a konkurens modellekben a memória 4 gb, fel kellene zárkózniuk egy kicsit, mert így ezt sem fogják venni.
Az x még meg is ér annyit, de azért az xa az már nem, hiába a full hd kijelző a 3 gb ram meg a snapdragon 652 ha a 820-al nem veszi fel a versenyt.
Őszintén szólva örülök hogy váltottam erről a gyártóról.

[ Szerkesztve ]

(#51) zenwalk válasza nagyadam1994 (#50) üzenetére


zenwalk
senior tag

Van bármi észrevehető különbség 3 és 4 giga ram között? Illetve a fullhd és qhd(?) között? Esetleg a 652-es és a 820-as proci között a benchmark teszteken kivul? Milyen extrákat hiányolsz belőle?

Nekem már cserére érik a több mint 3 éves z-m, de az ujjlenyomat olvasón kívül semmi észrevehető újdonság nincs a mai mobilok és a z között. Böngészni teljesen jól tudok z-n is.

[ Szerkesztve ]

(#52) janeszgol válasza zenwalk (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

Full HD mellé elég a 3 giga ram. Vagyis elégnek kell lennie! Persze ez Rom függő is. De azt mondják a Sony közelít a stock Androidhoz már. (A 4.4 rendszere totál gáz volt a sok mindennel nyakon öntve.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#53) opr válasza zenwalk (#51) üzenetére


opr
veterán

Böngészéshez nem is kell csúcstelefon, oda tényleg elég még a 2gb ram is. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#54) Obyboy válasza janeszgol (#52) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem az OPO-ban 3 GB RAM van, általában ~1GB szabad. Így nem értem ezt az ePénisz méregetős hány GB RAM van a telefonomban. A készülékek kezdik elérni azt a hardveres határt amit már felesleges tovább fejleszteni. Esetleg a VR szemüvegekbe szánt készülékeknél lehet szükség bivaly erős hardverre, itt viszont a megfelelő hűtést kellene megoldani.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#55) Wucky


Wucky
senior tag

Ezek független árak.
G5 229900
S7 240000
Son X 225000.
A 190000 azok szolgáltatói kártyások. De egy közepes előfizuval már 150000-ért hozhatóak. Szerintem olyan 180000 körül nyit majd kártyásan.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#56) janeszgol válasza Obyboy (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

+1!

De ennek feltétele a jó Rom. Amúgy a HD-hez elég a 2 giga ram. Mostanában már nem osztják a memóriát két kézzel (lást 1.5 GB megjelenése).
Én arra gondolok, hogy a VR-hez majd külön hardver fog lenni, mert a használatával hamar lemerül a telefon, ami ugye azért is baj, mert amúgy is 1-2 naposak csak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#57) nji


nji
aktív tag

Én karácsonykor szoktam meglepni magam új telefonnal, mindig függetlent veszek gsm boltból, a régit garanciával eladom vagy továbbadom a családban.
Eddig mindig sony telefonom volt, most vagy samsung galaxy s7 lesz vagy x performance. Amelyik akkor olcsóbb lesz ugyanabban a webshopban, ahol az eddigi telefonokat is vettem, azt veszem meg. Ha a sony ennyire túláraz, akkor nem leszek márka hű, pedig tetszik a design, csak szerintem az s7 paraméterei jobbak.

(#58) tomp


tomp
félisten

Jövőévben fogok telefont cserélni. Ha idén a középkategóriát ennyiért adják majd akkor jövőre az új modellt mennyiért fogják? Szeretném ha Sony maradna de ha jövőre is 200 lesz a közép akkor nyugodt szívvel fogok Nexusra váltani.

(#59) zenwalk válasza opr (#53) üzenetére


zenwalk
senior tag

Najo nem voltam teljesen őszinte, nem csak böngészek: waze, spotify, skype, viber, clash royale. Akkor mire kell 4 giga ram?

Szerintem a több ram, fullhd feletti felbontás, meg erősebb proci csak parasztvakitas, ellenben az akku meg mindig csak 1 napig birja.

(#60) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Karácsonyra a kártyafüggetlen lemegy 180.000-ra 220.000-ról (313x700eur), az korrekt ár lesz.
Az M4 aqua 2400 mAh, a Performance 2700 mAh. Kíváncsi vagyok, hogy ez mennyivel több üzemidőt jelenthet?! Lesz-e értelme esetleg decemberben venni.
Erősebb SOC szerintem max a gamerek egy részének kellhet, aki buszozik, meg vonatozik. Igazi játékos asztali gépen játszik.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#61) RIC5I


RIC5I
tag

olyan szivesen meg venném de ennyi pénzért ? 3gb rammal ? lassan ott tartunk hogy a samsungot jobban megéri meg venni én nem akarom ezt :(

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#62) Elementh


Elementh
aktív tag

Ha lenne benne 4gb,akkor az lenne, hogy minek ennyi.. Mindig lehet találni indokot, de az emberek többségét pont nem érdekli, mi van benne, tetszik, megveszik..

(#63) RIC5I válasza Elementh (#62) üzenetére


RIC5I
tag

nekem csak a hardver számit az ár és az anyag használat

de sony régi kedvencem volt sok évvel ezelött még a T250 K750 K810 és utoljára az xperia x1 azóta nem volt sonym de ezeket mind imádtam de sajnos az utobbi években a sony csillaga zuhan amint mindig fájó szivvel szemlélek :(

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#64) Tomi_Ohl válasza RIC5I (#61) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1... :(

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#65) Halkow.


Halkow.
senior tag

Ennyiért teljesen jó!
Mondjuk azt nem értem miért ők adják ki legkésőbb a csúcsmodelt.

(#66) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nagyon nem fog fogyni az X, ha az XP ára csak köpésnyivel drágább...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#67) Dr. 444Hertz válasza Halkow. (#65) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Fél éve adták ki a legutóbbi csúcsmodellt, szinte korainak is mondható a mostani megjelenése.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#68) Szilofon


Szilofon
tag

Mind ahogy mások is írták,szerintem is drága.Nekem az ismeretségi körből már szinte senkinek nincs Sony teloja.2-3 éve nem így volt.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#69) laci_csk


laci_csk
senior tag

Korrekt a'ra van a Performance-nek. Johet.

Xperia XZ3

(#70) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ennyiért viccnek is rossz! :W

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#71) tomp


tomp
félisten

Nemrég adták ki a 2015-ös jelentést. Xperia eladás bukó. Ezek után ilyen árral akarnak eladni telefont?
Nem tudják, hogy ha olcsóbb akkor többen veszik, ha többen veszik akkor az alacsonyabb árral ellentétben nő a bevétel? Ha drága akkor kevesebben veszik. Hiába drága 1db azaz nagy pénzt hoz(na) de az eladott mennyiség fele annyit sem hoz nekik mintha olcsóbb lenne...
2016-os eredmény is bukó lesz.

(#72) Crafter32


Crafter32
őstag

Amikor a Sony kezdte a Z sorozatot különleges volt dizájnban és anyaghasználatban. Azóta csak romlott a dolog. Nem láttam még élőben az X-et, de műanyag oldal keret nagyon nem prémium (mint az új lumiák) és nagyon félő, hogy értéktartása is még rosszabb lesz, mint a többieknek ha fél évente megint újabbakkal próbálkoznak.

(#73) TTommi válasza Dr. 444Hertz (#67) üzenetére


TTommi
aktív tag

Hali! Ne mar, melyik az a csucsmodell? En a Z5 premiumrol tudok, de az lassan egy eves:-)
Nekem ugy ahogy van, nem tetszik az X szeria. Illetveaz XA talan, de pont az a HW nem jatszik nalam. Nagyon, de nagyon gondolkodom, hogy megtartom a Z2-t. Tokeletesen mukodik, siman elmegy ket napig nagyon agyonhasznalt modban is. Igazabol nekem az uzemido az egyik legfontosabb szempont es ebben a Sony azert etalon volt eddig, remelem tovabbra is. LGV 10 et ajanlottak meg alternativanak, ami nagyon szep es jo, de egy napig sem megy az en kezemben. Megjegyzem ezen a ponton szinte az osszes zaszloshajo elverzik sajnos. Kivancsi leszek, az x sorozat hogy befolyasolja a Z5 arat? Lehet inkabb azt fogom valasztani, bar ahogy kiprobaltam, semmi ertekelheto kulonbseget nem tapasztaltam a Z2 hoz kepest. Tulajdonkeppen csak a garancia miatt cserelnek.
Egyebkent a Z szeria 4.4.4 es rendszere az egyik legjobb volt. Az 5.1 alatt sokkal kevesbe melegedik a telefonom, a 6.1 nel meg, ami most jon, allitolag javul a kamera SW es az uzemido is.

SXZ2 és SXZ5c

(#74) janeszgol válasza TTommi (#73) üzenetére


janeszgol
félisten

Az XA-val az a baj, hogy szolgáltatóknál ott a jóáras Z3C, M4Aqua is. Illetve jön a sokkal komolyabb P9 Lite, alacsonyabb áron.
Szóval az XA bukta, én tuti nem veszem számításba. Kivéve akkor, ha beígérik rá az N-es droidot, míg mondjuk a P9 Lite nem kapja meg. Akkor viszont helyén, pontosabban árában lesz a telefon. De ezek egyelőre feltételezések.
(A specifikációknál a kamerák ígéretesek, talán azoknak köszönhetően még lehet népszerű.)

Ha a Z2 kiszolgál és nem unod, simán tartsd meg és használd. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#75) Dr. 444Hertz válasza TTommi (#73) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ne haragudj, a november nem egy éve volt.
A tavaly őszi IFA-n mutatták be a Z5 sorozatot, és novemberben kezdődött a Premium árusítása.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#76) emvy válasza tomp (#71) üzenetére


emvy
nagyúr

> Nem tudják, hogy ha olcsóbb akkor többen veszik, ha többen veszik akkor az alacsonyabb árral ellentétben nő a bevétel

Az uzletet nyeresegre jatsszak, nem bevetelre.

while (!sleep) sheep++;

(#77) tomp válasza emvy (#76) üzenetére


tomp
félisten

Igen persze de:
Kitűznek egy nyereség szintet. Ezért túlárazzák a telót. De senki se veszi meg. Akkor a tervezett nyereség csak tervezett marad mert soha nem fogják elérni. Ha olcsóbban adnák akkor elérnék sőt esetleg még túl is lépnék. Azaz örülnének.

(#78) emvy válasza tomp (#77) üzenetére


emvy
nagyúr

Kar, hogy erre nem jottek meg ra, zsenialis otlet!

while (!sleep) sheep++;

(#79) judas13 válasza zozzo72 (#48) üzenetére


judas13
addikt

Ahhoz képest ha egy műanyagot nézzük akkor bárhogy is de gáz....sebaj majd csak elfogy belőle pár millió ennyiért......az S7 az meg az S7 és műanyagot még hírből sem látott.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#80) berzser67


berzser67
tag

A Sony még mindig nem akarja észrevenni,hogy a piac már rég nem róla szól.így még tovább taszítja magát a sehová nem vezető mélységbe (lásd Nokia). :Y

[ Szerkesztve ]

(#81) #13110016 válasza emvy (#78) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szinte tapintani lehet az iróniát... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.