Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Meggyi001 válasza e-newsee (#48) üzenetére

Már vártál? Még nem döntöttem el, hogy ez most jó-e, vagy sem”
Ezt pozitív értelemben értettem. Szóval jó :). Örülök, hogy írtál.

-----------------------------
Ezt írtam a cikkben: (De az istenre kérlek, ne romantikus legyen jó? :) )”
Ez poénból írtam, természetesen azt ír az iró, amit szeretne. Majd az olvasok úgyis eldöntik, hogy tetszik e nekik e, vagy sem. (csak ne romantikusat ;] )

------------------------------

Igen, igazad van, egyáltalán nem elvárt ez szerelmi szál egy történetben. Nagyon sok történet van, ahol egyáltalán nincs szerelmi szál, és mégis baromi jó a könyv, avagy a film. Amit most írok épp sci-fi novellát, például abban sincs, és nem is lesz. Az első novellámban van, és ott van helye is.
-----------------------------
„. Azt írod, a történet nem volt kidolgozva rendesen az egyik regényedben. Ezek szerint neked van több is? Ez érdekel. Bővebb infót kérek! :)”

Három novellát írok egyszerre. Az egyik ugye Frank folytatása. A második címe: Utópia. Elég durva story lesz, soha senki még nem írt ilyet tudtommal. Itt kínlódtam kicsit a történetszállal, a visszacsatolással, a kutatással. De csak kicsit :). Vannak benne tudományos utalások is, ezeknek is utána kellett nézni, hogy ne írjak hülyeségeket ugye. Izgis lesz. Sokkal jobb lesz sztem, mint Frank története.

--------------------------

Bakker, tényleg kimaradt a helyesírásra való utalás, megemlítés? Durva. Remélem, hogy tényleg csak azért, mert magától értetődik.

-------------------------

A hozzászólásokból is látszik, hogy mindannyian különbözőek vagyunk, máshogy gondolkodunk, ami helyes, és így van jól! Így lesz izgalmas és más minden egyes történet.

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.