Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) #56573440 válasza Zolik (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Pont telibe sz*rom hogy profit orientált cég. Úgy adja elő magát, mintha rohadt sok cuccot értékesítene pedig csak az irreálisan magas árak miatt van ekkore bevételük."

aztán valaki árult náluk több tabletet pl? vagy ott is előadták magukat? az irreális magas ár pedig nevetséges. nekem nem ér meg annyit a termékük amennyit kérnek érte, így nem veszem meg. de ettől még nem irreális az. sőt mi több tökéletesen el van találva. mutatja ezt az évről évre növekvő bevétel, nomeg tetszik vagy nem ez a világ amiben élünk így működik, ez számít. ha irreális árazása lenne már rég csődbe kellett volna menniük.

"Az hogy veszik, kényszer."

looooooool
soha nem volt iphone-om, sőt életemben nem voksoltam külső nyomásra gyártó mellett. szabad a világ... hol vagy kényszerítve?

"Főleg a fiatalok körében, akik csak divatból vesznek (vagy szülők vesznek) ilyet és a lehetőségek állítom 70%-át soha nem használják ki a telefonnak."

1: aztán te biztos vagy hogy csak divatból? mindegyik? van pár millió ezek szerint. hogy egyes értelmietlenségek akiket lemattol öt lépésből egy amőba divatozik ezzel hát legyen nekik is. és ez egy kényszerítő tényező? max az agyhalott haverjaiknak. ebből hány van? hány millió? ugyanmár...

2: aztán mond már meg hogy a samu a htc és egyéb gyártók csúcsmodelljeibe hányt 4-6-8 magos procikat ki használja ki? vagy a készülék minden tudását mindig azonnal folyamatosan? a telefonját az emberek 0.0001%-a használja ki rendesen. én is telefonálásra, mailre vettem a sajátomat és még csak nem is szifon. so what? néha navizok és megnézek valamit a neten, de még 30%-át se használom ki. és?

egyébként vicces hogy az ilyen hozzászólások egy szinten vannak néha az almabolt előtt itthon alvó divatmajmok megnyilvánulásaival, csak a másik irányt szapulják...

szabad világ, szabadon költök bármire, ha nekem az anyaghasználat vagy mert szép a színe szifon kell, hát akkor megveszem. baj? szerintem nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.