Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #86973952


#86973952
törölt tag

Korrekt a vége, szerintem belpiacon fogják "tesztelni" első körben. Egyébként én is nagyon kíváncsi leszek erre.

(#2) F34R


F34R
nagyúr

Egyre tobben latnak jovot ebben a big LITTLE-ben vajon miert?

(#3) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Érdekes, gondolom ez is felsőkategóriába megy. Pedig csinálhatnának már valamit s400 helyett a középkategória felső részébe. Odin? Thor chip volt már. Látom ilyen északi istenek a sláger a soc készítői között xD

(#4) Tomi_Ohl válasza #86973952 (#1) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Na ja, szerintem is.

ctvagyok engem inkább a Samsung programára emlékeztet.

Jó lesz ez, legalább lesz több alternatíva :K mondjuk a 64bit hiánya negatívum.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5) #86973952 válasza ctvagyok (#3) üzenetére


#86973952
törölt tag

Virágkorát éli mostanában a Marvell által is használt témakör, van mit meglovagolni. :D

(#6) benjonino


benjonino
tag

Én úgy látom a G Flex nem volt az az átütő nagy siker. Nem biztos, hogy erőltetik a folytatását.

(#7) sajo13 válasza benjonino (#6) üzenetére


sajo13
senior tag

Mert péklapát méretű volt...egy fa péklapátot olcsóbban is megkapsz.

(#8) Dealer95 válasza benjonino (#6) üzenetére


Dealer95
őstag

Én már több, mint 2 hónapja használom.
Eddig hibátlan :)
Szívesen látnék egy G Flex 2-t is.

Bár a cikk elején még ezt írták:
"és a G3 sorozatba illeszkedik majd"
A G Flex meg tudtommal nem a G3 család része.

(#9) tjb007 válasza ctvagyok (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Snapdragon 600 és 615 pont ilyen.

(#10) rnyk válasza tjb007 (#9) üzenetére


rnyk
tag

Hat azert nem, sajna bar a 615-ben meg lenne kako de az is talan csak egy nyuves HTC-ben van (ha jol emlekszem ebben is a 2x 4 magos szenvedes van). A 600 meg ugye nem kapott LTE modult szoval azt meg ra kell akasztani es amugy is a tavalyi flagship proci volt.

Kellene valmi kellemes mondjuk 500-as szeria.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#11) monti0222w


monti0222w
addikt

Úristen a 64 bit hiány negatívum, ez most komoly, mitől jobb, vagy tud többet egy ugyanolyan 64 bites procci?! A ram miatt, nem pakolnak többet bele hiába lehetne!

[ Szerkesztve ]

(#12) Goose-T


Goose-T
veterán

Csak tudnám, miért pont egy AMD 386DX-40-es proci van a képen. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) tjb007 válasza rnyk (#10) üzenetére


tjb007
nagyúr

610 akart lenni az a 600.
A 615 jelenleg valóban csak a Desire 820-ban található meg, de nem az marad az egyetlen, lesz majd másban is, nyugi.
500-as széria meg nem lesz, de tegyük fel megcsináljuk. Milyennek képzelnéd el ezt az 500-as szériát ?

(#14) Dealer95 válasza tjb007 (#13) üzenetére


Dealer95
őstag

Szerintem erőben a 400 és 600 közé kéne tenni LTE modemmel. :)
Mert 720p-s középkategóriás telókba a 400 van hogy már nem elég. (pl. aki sokat játszik stb.)
Tehát: 1,5GB RAM, egy jobb Adreno bele és máris mindenre elég lenne 720p-ben a nemlétező Snapi 500.

(#15) tjb007 válasza Dealer95 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 610 és 615 pont ilyen.

(#16) zsolt0017 válasza monti0222w (#11) üzenetére


zsolt0017
tag

Azt tudom, hogy ramon kívül még az az előnye, hogy 32 bites architektúrán nem futnak 64 bitesre írt alkalmazások, holott fordítva semmi gond nincs vele. Meg a memóriakezelése talán jobb ?? Ezért gondolom időtállóbb a 64 bit, tuti lesznek ilyen architektúrára írt appok. Valaki fölvilágosíthatna kicsit ezzel kapcsolatban, nekem pl nagyban fogja befolyásolni a telefonvásárt, az új nexus ellen ez az egy érvem van, de ez elég nagy.. :( mondjuk addig van időm, de izgat a kérdés. :D

(#17) Tomi_Ohl válasza monti0222w (#11) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A jövőben csomó dolog lesz optimalizálva 64 bitre, egy olyan atállásra lehet számítani, mint pár éve 16-ról 32-re. Gondolom belátod, hogy ma már nem lenne túl előnyös egy 16 bites telefont gyártani (még akkor sem, ha mondjuk amúgy 4 magos lenne).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#18) sajo13 válasza Tomi_Ohl (#17) üzenetére


sajo13
senior tag

Egy kicsit túl van hype-olva ez a 64bites processzor dolog, nincs akkora előnye, mint gondolod. Minimális van, de nem számottevő. A lényeg, hogy nagyobb mennyiségű RAM(> 4 Gb) címezhető meg a 64 bites rendszerrel.

(#19) pengwin válasza monti0222w (#11) üzenetére


pengwin
addikt

+ meg mindenki másnak is...
nem a 64 bit lesz itt a nagy előrelépés, hanem az ARMv8 utasításkészlet.
Az Apple is nagy felhajtást csapott az i5S 64bites SoC-je miatt, aztán most februártól kell átalakítani a fejlesztőknek az appokat a 64 bit kihasználására, kötelező meg majd talán év végére lesz, vagy akkor se.
Szóval elképzelhetitek, milyen ütemben fog menni az Android 64bitre átállása.

Üdv, pengwin

(#20) Sofian válasza pengwin (#19) üzenetére


Sofian
őstag

A dalvik/ART-nak kell 64biten mennie. A programokat nem kell újrafordítani hozzá (kivéve azokat amik natív kódot is használnak)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.