Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Jól néz ki, grat hozzá. ;)

Pár képpel azért feldobhatnád a cikket. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Probber


Probber
őstag

Szerintem nagyon jó lett! :C
Én is szívesen látnék róla még néhány képet, linkelhetnél párat. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#3) DopeBob válasza Probber (#2) üzenetére


DopeBob
addikt

:K ügyesek vagytok, nagyon jó lett :)

MZ/X

(#4) Vico87


Vico87
tag

Már egy ideje én is szeretnék építeni egyet magamnak, de mivel maximalista vagyok, az elképzeléseim megvalósítása bőven a büdzsén felül van. :(

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szép nagyon!:)

És mi a "box" lelke? Milyen gép? :))

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Lars


Lars
őstag

Nagyon állat :D
Minden tiszteletem és elismerésem a tiéd/tiétek :R
Anno Terminátoros játékba sikerült egy kisebb afrikai ország költségvetését beledobálnom.
Annyira régen volt, hogy már a helyet is lebontották, ahol elkövettem a pénköltést.

Jó szórakozást kívánok a géphez. :)

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Nagyon szép lett. Amikor olvastam, hogy kihúzható billentyűzet (utálom), húztam a számat, de nagyon szépen megoldottátok.
Azt a joy-t pedig amint lesz kedved, lehetőséged, építsd be a szerkezetbe, sokat dobna a játékgép hangulaton.
Milyen gép van benne?
(kijelzőre és sajnálnék bele bármilyen lcd-t, képcsöves cucc kell oda, már csak a hangulat miatt is :) )

(#8) Ygg


Ygg
senior tag

Állat :R .

(#9) JoolsNOS válasza Ygg (#8) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nagyon jó lett. :R Én kb fél éve fedeztem fel a mame-t, miközben space gun emulátort kerestem, és sajnos az amiga emulátor (amit szintén máig nyomok) illetve annó a konkrék amigás változat annyira nem volt nyerő. Ekkor találtam rá a mame-re amit szinte mindennap nyomok, miután megunom az új játékokat. :)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10) Gbi82 válasza BiP (#7) üzenetére


Gbi82
tag

Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat.
Sajnos nem tudok több képet feltölteni ,mert a gép befejezése után egy héttel kijöttem külföldre dolgozni, a fent lévő képek is a telefonomon voltak, ezért sajnos nem a legjobb minőségűek.

Joy-t ebbe a kabinba nem fogok építeni, tervbe van véve egy másik beszerzése, ha pedig sikerülne eladnom ezt akkor építenék egy full autentikusat.

Egyébként egy Celeron 2,4Ghz/ 256Mb rammal teljesít szolgálatot benne.

A hangulattal nincs baj egyébként, hajnalokig szobrosztam előtte, egyszerően nem bírtam megunni, annyira élveztem a régi játékokat.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#11) BiP válasza Gbi82 (#10) üzenetére


BiP
nagyúr

Sokféle emulátort próbáltam már, (mame, psp, psx, ps2,... de legfőkébb c64), de egyik sem tudott rendesen lekötni. PC-n nem az igazi. De egy ilyen előtt szerintem én is ott tudnék ragadni.

Majd ha lesz időd és alkalmad, a cikket kicsit átszerkeszthetnéd (most kicsit zsúfolt), a beillesztett képek (nem csak link) - esetleg közbülső fázisokról - még jobban megdobná a cikk színvonalát. :R

(#12) Gbi82 válasza BiP (#11) üzenetére


Gbi82
tag

Sajnos nincs érzékem a fogalmazáshoz, szöveg szerkesztéshez, ráadásul lusta is vagyok.
Örülök, hogy egyáltalán így össze tudtam hozni ezt a cikket. :DDD
A témában egyébként sok nagyon részletes külföldi rivjú fellelhető, rengeteg képpel , háttér információval akit érdekel a téma találhat pár nagyon jó projekt leírást.

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#13) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó lett. Grat hozzá.

(#14) devast


devast
addikt

Valami 6 gombos joypad-ot nekem is kéne szereznem... és akkor ki nem lehetne robbantani a killer instinct elől :DDD Úristen mennyi pénzt beleszórtam én abba 15 éve... :DD :DD :DD

(#15) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Le a kalappal, egy ilyet én is szívesen látnék bárhol :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) olbaidhun válasza Lars (#6) üzenetére


olbaidhun
őstag

Korrekt kis gép lett! Én is még fotókat kérnék!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#17) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Le a kalappal, ez igen! :R

(#18) Mazsika


Mazsika
őstag

jó cucc, ellenék egy darabig vele én is! :DD

Dáccsika

(#19) Gbi82


Gbi82
tag

Most vettem észre ,hogy mind 2 képen van egy egy kakukktojás.
Az egyik képen az üvegen tükröződik egy stroboszkóp, a másik képen pedig egy reflektor ami a disco-gömböt világítja meg.
A kövi cikkem aszem arról fog szólni, hogy hogyan alakítottam át a lakásomat party lakká. :D

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#20) NathanCullen válasza devast (#14) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Mintha a haveromat hallanám. Múltkor pont a Killer Instinct-ről beszélt, hogy milyen jó volt meg mennyi pénzt belehányt. :DDD

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#21) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Gyönyörü *.* nyálcsorgatva néztem 10 percig a képet, le a kalappal nagyon jól sikerült...

Verba volant, scripta manent.

(#22) Sicilian


Sicilian
addikt

:C Nem rossz, jó lett :B

nothing is true everything is permitted..

(#23) robogo81


robogo81
aktív tag

Gratulálok tényleg jó lett,én is csak mostanában fedeztem fel az arcade emulátorokat.
De ez ütős lett.

OFF: valaki nem tudná megmondani ennek a játéknak mi lehet a neve?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jó kis cucc, Egy ilyent meg csinálni Crysis feelingre.. nagyon adná :C
szép munka gratulálok :R

(#25) Gbi82 válasza bacsis (#24) üzenetére


Gbi82
tag

Köszönöm szépen.
Ha pc-s játék vonalban gondolkoznék ,akkor egy beülős kabint képzelnék el, [link] hogy kiküszöböljem amit a legjobban utálok a pc vel kapcsolatban, a kényelmetlen monitor előtti görnyedést.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#26) lordrolee


lordrolee
csendes tag

Egész pofás lett. Mindezt valóban megúsztad 30e ft-ból?
Érdekelne, hogy egy konkrét terv alapján csináltad-e meg, vagy úgy érzésre csináltad? Meg tudnád esetleg osztani a méretezést?

Jómagam is tervezek építeni egy ilyet, és most vagyok az információ és tervgyűjtés fázisában.

Az élet szép a szomjad sosem!

(#27) Gbi82 válasza lordrolee (#26) üzenetére


Gbi82
tag

Szia ,pontos méreteket sajnos nem tudok neked mondani, mert külföldön vagyok ,a gép pedig otthon.
Mi kartonból vágtuk ki az oldal falakat először ,hogy lássuk ,jó lesz-e a magassága egy felnőtt embernek.
Ha jól emlékszem 190cm magas és 60cm széles de rengeteg terv, elkészítési folyamat leírás van fent a neten ,mi is egy ilyet dolgoztunk át a saját ízlésünknek megfelelően alakítva.
Az árak egyébként ott szerepelnek a leírásban. Kb 20 volt a kabin, PC-ből akadt itthon egy felesleges.
Ha lapszabászaton vágatod méretre laminált bútorlapból (én ezt ajánlom) akkor még + 10e kb.
Egyébként én is szeretnék egy másikat építeni, de az már slim kabin lesz, TFT monitorral, falra szerelhető, láb nélküli kivitelben, beépített joy-okkalal, felmatricázva, szobai hangrendszer funkció betöltésére is alkalmassá téve de ez egyenlőre titok, el ne áruld senkinek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#28) lordrolee válasza Gbi82 (#27) üzenetére


lordrolee
csendes tag

Ja én is nagyon sok ilyen tervet találtam Itt meg Itt. A jukebox jól hangzik, bár én abba az irányba nem igen fogok elmozdulni.

Köszi az infókat.

szép napot.

Az élet szép a szomjad sosem!

(#29) Gbi82 válasza lordrolee (#28) üzenetére


Gbi82
tag

Ha kész lesz egyszer, azért egy képet dobjál majd fel ide.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#30) lordrolee válasza Gbi82 (#29) üzenetére


lordrolee
csendes tag

Na hát az még odébb lesz. Sztem a projekt bőven átcsúszik majd 2012-be. De ha belekezdek majd dobok fel képeket a folyamatról :)

Az élet szép a szomjad sosem!

(#31) Gbi82 válasza lordrolee (#30) üzenetére


Gbi82
tag

Akkor elég lassan őrölnek a kerekek.
Én kitaláltam, hogy kell egy Mame gép és az ötlettől számítva, 3 hét múlva be is fejeztük.
Per pill ha hazamennék kb 3 nap alatt össze tudnék dobni egy klasszisokkal jobbat az előző gép tapasztalatai alapján.
Persze a kabin méretrevágását lapszabászatra bíznám és a komplett gép anyagköltsége alaphangon 40-50 körül mozogna.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#32) lordrolee válasza Gbi82 (#31) üzenetére


lordrolee
csendes tag

Az a fő problémám, hogy per pillanat albérletben lakunk és hát helyileg nem nagyon vagyunk eleresztve és tervben van, hogy továbbállunk innen. Többek között ezért is vacilálok, hogy érdemes-e nekilátnom, mert aztán ha összerakom, akkor azt nehezen tudom mozgatni :)

Az élet szép a szomjad sosem!

(#33) Gbi82 válasza lordrolee (#32) üzenetére


Gbi82
tag

Kettészedhető Slim-ben gondolkozz, ha kevés a hely.
Eredetileg én is szétszedhetőre terveztem a kabint de így sokkal egyszerűbb volt megépíteni, hely meg van.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#34) $paceman


$paceman
csendes tag

Fú ez nagyon jó,egyszer énis belevágnék egy ilyen gép építésébe :)

T2288-> 3310-> C45-> 5510-> 3510i-> 6100-> Z520i-> K510i-> K550i-> N82-> iPhone 3G-> N97-> S8500 Wave-> N900-> WT19i & N- Gage

(#35) Gbi82


Gbi82
tag

Köszke.
Kap még egy pultba süllyesztett joystickot, egy mélynyomós hangrendszert és az éleket lefestem világos kékre.
Ha pedig sikerülne elpasszolni, már épiteném is a következőt.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#36) gergőőőőő


gergőőőőő
csendes tag

Le a kalappal. Gyűjtögetek és elkezdek egy sajátot lassan :) :R

(#37) Gbi82 válasza gergőőőőő (#36) üzenetére


Gbi82
tag

Hajrá. várom a képeket. :)

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#38) stev65


stev65
tag

Gratulálok, szép munka!
Ugyan én nem építettem csak átalakítottam, itt megnézhetitek.
[link]

Üdv. Stev65

Ne ess pánikba!

(#39) ashketchum


ashketchum
csendes tag

Nagyon durva!! :C
Gratulálok! :D

(#40) wii90


wii90
tag

Grat a gépezethez nagyon jól nézki. :R

(#41) Gbi82


Gbi82
tag

Dobtam fel 2 új képet a jelenlegi állapotáról.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#42) lacima


lacima
tag

Üdv!

Akit érdekel tudok segítséget nyújtani MAME-s arcade gép készítéséhez. Én is most csinálok egyet, amint kész lesz felrakom valahova a képeket. Illetve van pár kész arcade automata ha valakit érdekel átalakítás céljából. Gyakorlatilag egy jamma konverter kell és lehet pc-re dugni.

Laci

(#43) Gbi82 válasza lacima (#42) üzenetére


Gbi82
tag

Várjuk a képeket. :)

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#44) lacima


lacima
tag

Hali!

Itt tudjátok megnézni a képeket. Jelenleg ott tartok, hogy össze van állítva a gép és csinálom hozzá a side art-okat, és a control panel grafikáját. Azon gondolkozok, hogy el kéne passzolni még így félkész állapotban, mert túl nagyra méreteztem alig fért be az ajtón :)

[link]
[link]

(#45) Gbi82 válasza lacima (#44) üzenetére


Gbi82
tag

Gyönyörű lesz ha elkészül. Ez egy amcsi szériában gyártott kabin másolata ,ha jól látom.
Én anno kartonból csináltam egy makettet, hogy lássam megfelel majd e a méret.
Egyébként én a következő kabinomnál, tuti lapszabászaton összeszerelésre kész állapotúra rendelem meg a lapokat, laminálva, élvédőzve.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#46) barbados75 válasza robogo81 (#23) üzenetére


barbados75
csendes tag

Játék neve amit évekkel ezelőtt kerestél a Mame-k között : Operation Wolf ;)
Ha esetleg azóta nem találtad volna meg! Jó szórakozást ;)

(#47) robogo81 válasza barbados75 (#46) üzenetére


robogo81
aktív tag

Köszönöm.
Végül megtaláltam de mostanában csak ritkán játszok ezzel az emuval,de nem azért mert a játékok elavultak lenének,sőt!

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#49) Gbi82 válasza keeri (#48) üzenetére


Gbi82
tag

Remek gép.
Az enyémet 30-ért árulom kb 2 éve, 1db érdeklődő volt eddig(komolytalan). Itthon sajnos nincs piaca.

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

(#50) _chieftec_ válasza keeri (#48) üzenetére


_chieftec_
csendes tag

Szia

megvan még a a gép?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.