Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) voyager4.4 válasza #86973952 (#50) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Rendben. Kissé kusza az érvelésed, de elfogadom. HA megmondod, hogy ki a gyártó.

no fate but what we make

(#52) #86973952 válasza voyager4.4 (#51) üzenetére


#86973952
törölt tag

Fogalmam sincs, utána kell nézni. Eddig is ezt csinálta a Medion. 1000 ilyen OEM/ODM van.

Ahogy a Kodak okostelefonnak sincs semmi köze a Kodak -hoz, csak rá van szitázva a neve.

Annak idején a Huawei is ezt csinálta.

Szerk.:
Duliee -t kérdezd meg, ő már biztos visszafejtette a szálakat.

[ Szerkesztve ]

(#53) GSPLR válasza voyager4.4 (#47) üzenetére


GSPLR
senior tag

Tudom milyen plecsnit kapott, le is írta magát az oldal rendesen. Ez meg az èn vèlemènyem. Senkinek se ajánlom azt a telefont mèg ingyen sem. A topikja? Kit èrdekel a topikja ha 6-ból 5 használhatatlan? Lenovo? :D Èn inkább nem vitázok erről többet, maradjunk annyiban hogy máskèpp látjuk a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#54) voyager4.4 válasza #86973952 (#52) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Közben megtaláltam én is azt a szálat. Meg is kérdezem Duliee-t. Hát minimum érdekes kategória.
Azért a Medion sem egy olyan márka, hogy megérje ráhazudni valamire valakinek. Ha meg ők gyártatták (tökmind1 kivel), akkor meg mégis a Lenovo gyártatta (a hw-t, sw kérdés még mindig nyitott,de ennyire nem is akartam belemenni, pláne a topikot szétoffoloni). Azért azt én sem gondoltam egy pillanatig sem, hogy a Levonó saját gyártósorain készült.

GSPLR: Igen, kit érdekel a topikja. Csak azt ne felejtsd el, hogy az emberek nem örömködni járnak a topikokba, senki nem fogja naponta beírni, hogy "ma is jól müködött a sz*r tescos telefonom", inkább a problémákat lehet kiszűrni. Amikor én próbálgattam én is elégedett voltam vele egyébként, igaz nem próbáltam végig 6 készüléket. (álltalában csak egyet használok egyszerre ;] )

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#55) #86973952 válasza voyager4.4 (#54) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt most csak Neked csináltam. :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#56) balgab84


balgab84
aktív tag

Sok kínai vacak.De olcsónak se mondható.

(#57) voyager4.4 válasza #86973952 (#55) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Tetszetős :C

no fate but what we make

(#58) Fejvadi válasza #86973952 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, egyetértek.

(#59) mr_balage


mr_balage
csendes tag

Vettem egy ilyen telefont fekete hátlappal. A hátlap nem fényes, hanem bőr hatású.
A memória felosztás érdekelt elsősorban, mert az előző telefonom belső memóriája ketté volt osztva és kevés hely maradt programok telepítésére.
Itt nincs így, alapból több mint 12 GB áll rendelkezésre egyben, plusz memóriakártyát raktam bele a képeknek, videoknak, zenéknek.
Kamera elsőre jónak tűnik.
Van értesítő led is a bal felső sarokban.
2 db micro SIM kártyát fogad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.