Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Enton válasza vante (#31) üzenetére


Enton
addikt

Ő lenne az:

(#22) Oliverda:

Nekem is 90%-ban freespin-ben van mindkét egér. Nekem valahogy megtetszett, hogy hangtalanul suhan illetve kicsit is lehet vele görgetni.

(#21) worxland:

Nekem mindkettő kézreáll profin, mintha csak a kezemre öntötték volna. Egyikkel sincs semmi bajon fogásügyileg, mindkettő jó.
Az nagyon jó, hogyha olyan sokáig bírja, én mondom olyan 1 hetente átlagosan töltöm fel. Nem szoktam megvárni, piros legyen az alsó kis elemled.

(#17) LordDarkness:

Talán még a vevőn lévő számokkal lehet gariztatni. Fel kell hívni őket. Mindenképpen a 3 év lejárta előtt, még ha nincs is semmi baja, már csak azért hogy legyen egy tartalékba.

Itt megtalálod az összes európai hívószámot ahol lehet bejelentést tenni, ha valami nem működik és van még gyári gari.

(#13) Kleroo:

Nem tudom, hol olvastál ilyet? Senki nem állította hogy fizettem érte. ;)

(#9) Oliverda:

A garanciára a Logitech-nél egy szava nem lehet senkinek.

(#2) Morden24:

Részemről mindkét megoldásnak vannak előnyei és hátrányai egyaránt.
A mechanikus váltóval visszakaptuk a középsőgombot. A servo-s meg hát elegánsabb megoldás volt.
Nekem mindkét egér egyformán jól szolgál, egyikkel szemben sincs kivetnivalóm. Egyik egeren sem lóg az ujjam a gomba bele, mert kb a Revolution-ön is kb ennyire max 1~1.5 mm rövidebb a superkeresőgomb.
De nekem egyik sincs útban. Mint sokminden ez is emberspecifikus. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.