Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Avicularia válasza Enton (#100) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi,így már érthetőbb :R

(#102) nyunyu válasza Avicularia (#97) üzenetére


nyunyu
félisten

Hiaba veszed 3 ev garival, ha egyszer 1 ev utan felszivodik a ceg, ahol vetted.

Legalabbis en igy jartam a korabbi Logitech forgalmazo nagykerrel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103) Avicularia válasza nyunyu (#102) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez igaz,szerencse kérdése.
Ha felszívódik,akkor már csak a gyári gari marad.

(#104) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Megérkezett az egér. Hát... érdekes. A zoom gomb túlságosan közel van a másik 2 gombhoz, és sokszor előfordul,h a zoomot nyomom meg a vissza helyett. Valamivel lehetne alacsonyabb is. Számomra a VX revolution kényelmesebb volt, igaz az noti egér. Ja és a bal gombja nyikorog lenyomáskor, valahol 2 műanyag rész összeér.

(#105) Avicularia válasza Kokkantas (#104) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem is megérkezett az egér.Hát mit mondjak.Az mx revo 100x jobb volt.A gombok valahogy nagyon bénán vannak elhelyezve,a görgő mögötti gomb meg valami katasztrófa :W
Ilyennek képzelek el egy 100 forintos kínai piacos egéren egy gombot :U

Futárt is 10 percen keresztül irányította a barátnőm telefonon,hogy idetaláljon,biztos nincs gps.Bár ehhez a logitechnek semmi köze.
Elsőre csalódás nagyon ez az egér,próbálok vele megbarátkozni,de nem tudom,hogy fog-e menni.

(#106) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , nekem G500 egerem van egy Razer exactmat egérpadon használom , és máár nem siklik úgy ahogy régen , és nemtudom hol tudnék hozzá csúszótalpakat venni , a G5-ösé pedig pont nem jóó alá.

(#107) Enton válasza GrG1210 (#106) üzenetére


Enton
addikt

Itt találsz hozzá valót:
[link]
Vagyis majd méretre vágod.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#108) GrG1210 válasza Enton (#107) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Kösz

(#109) Süvi


Süvi
őstag

Hello!

Köszönöm a cikket, nekem nagyon időben jött! Két nappal a cikk megjelenése előtt Excel közben elkezdett kicsit "furán" viselkedni a bal gombom. Örültem, hogy a cikk leírta, hogy sorozathiba. 2007.07.24.-én vettem az egeret. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és felajánlottak egy Performance MX-et cserébe. Természetesen elfogadtam :) (Az ügyfélszolgálat hozzáállása előtt le a kalappal :C miután megjött az új egér fel is hívtam őket és megköszöntem nekik :D )

Sztem a Revo minőségibb volt (kicsit műanyag az új a régi után), bár a két egér összegyúrásából lehetne egy tökéleteset csinálni.

Köszi még1szer a cikket!

[ Szerkesztve ]

(#110) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szintén köszönöm a cikket.

Sajnos engem annyiban érint a dolog, hogy 2 év után használhatatlan szintre esett vissza a bal egérgomb és az oldalsó görgő. A Logitech ingyen és bérmentve gyorsan küld egy másik egeret, ami már sajnos egy Performance MX lesz. Nekem pl hiányozni fog a smartshift+ a 2. görgő, de jelen helyzetben nem sok választásom van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#111) Enton válasza Süvi (#109) üzenetére


Enton
addikt

(#110) CactuS:

Szívesen mindenkinek, főleg ha tudtam segíteni.
Plussz ha nagyon nem jön be a Performance MX akkor el kell adni és keresni kell egy revo-t. Nagyon sok helyen van még beragadva belőle csak keresni kell.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#112) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Régóta nem írt senki, de az előttem szólókhoz 5 évig bírta a Revolution MX Performance egerem és csak azért romlott el, mert Édesanyám leöntötte teával :D akkor nem volt vicces, de 4 hónap után a kicsike feladta már...

Új egér után néztem, megláttam az Apple "csúcsegerét" is ki is próbáltam egy ismerősömnél, egy kicsit futurisztikus és furcsa is volt a használata, de nagyon kényelmes volt a használata... én mégis a Logitech mellett pártoltam és megvettem az MX Performance utódját.

Kb. 2 hónapja használom boldogan, sokkal kényelmesebb a használata, igaz vettem hozzá egy bőr alátétet, mert ugye ehhez az egérhez már szerintem ez a legkevesebb :D aztán elkezdett akadozni az egerem, mondom jézusom lehet, hogy bebuktam... :W

Eszembe jutott, hogy túl messze van a gépem illetve a miniusb és lehet ez a gond, azóta pedig lám minden okés és továbbra is boldogan használom az egeremet. 3 év garancia jár hozzá, láttam 1-2 boltot ami csak 2 év garival árulja, de ezzel szemben is szerintem aki egy ilyen egeret néz magának az szerintem nem fog benne csalódni!!

Szeretek játszani is (Battlefield 3, Call Of Duty MW3 stb...) szóval ezzel sincs gond aki emiatt nem tud választani, Testvéremnek egy "ÜberGamer" egere van, de kényelemről szó sincs, használata kis idő elteltével egyáltalán nem kényelmes, egy picit gyorsabb, de szerintem az már felesleges... (parasztvakítás).

Nah ennyi a véleményem tömören! :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.