Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nyunyu válasza Straw (#8) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem egy 6éves Logitech Cordless MouseMan Optical típusú egerem van

CMMO 2000-2001 koruli modell, 2002 oszen jelent meg helyette az MX700.
(2003 vegefele jott ki a Cordless Desktop MX, addig letezett a CMMO a Cordless Desktop Optical illetve Cordless Desktop Comfort reszekent.)

MX700-ban egyebkent mar oco kinai mikorkapcsolo volt.
97-es MouseMan-ban viszont meg ketszer akkora elettartamu japan...

iFeel MouseMan/MouseMan Opticalt, MouseMan Dual Optical/CMMO-t viszont nem robbantottam szet, nem tudom, azok hogy alltak mikrokapcsoloval.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#52) L3zl13 válasza nyunyu (#51) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azért szerencsére még az MX700-ban lévő "oco kínai" is elég jól bírja nekem. Bár már nagyon megkopottnak néz ki szegényke, de azért még jól működik. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#53) nyunyu


nyunyu
félisten

Kovezzetek: utolso jo ar/teljesitmenyu Logitech eger az MX1100R volt.

Persze gyorsan meg kellett szuntetni tavalyi ev vegen, hogy nehogy hazon beluli konkurencia legyen a 2x annyiba fajo Performance MX-nek.

Igazabol a Perf MX csak a Darkfield tracking cimu hangzatos marketing rizsaban, meg az Unifying minivevoben jobb, tobbi parameteruk nagyjabol ugyanaz.
-egyiken sincs SmartShift, mechanikus a gorgomod valtas
-1x Sanyo Eneloop ceruzaakkuval mennek, miniUSB kabellel menet kozben tolthetoek

Vagy felhozhatnam peldanak a VX Revo -> M705 Marathon devoluciot is, ott is egy featureokben megnyirbalt, de minivevos egeret probal eladni a Logitech az alapmodellnel dragabban.
(VX Revo-n tobb gomb volt!!!)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#54) nyunyu válasza L3zl13 (#52) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem nem volt szerencsem a D2FC-F kapcsolokkal, alig birtak 2-3 evet.

Bezzeg ismeretsegi koromben volt az enyemen kivul meg 3 MouseMan+, 4-5 eves korukban csereltek le a gazdaik oket, akkorra kezdett doglodni a japan kapcsolo.

Enyem amugy meg mindig hibatlan, csak azert csereltem le 5 ev nyuzas utan, mert untam, hogy takaritani kell a golyojat, meg teljesen elkopott a talpa :DDD

Legelso szeria MX700 egyebkent eleg selejtes fenyezessel birt, 3 honap hasznalat utan teljesen bemattult, ahol fogtam az egeret, nem birta az izzadsagot. :W

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#55) nyunyu válasza Enton (#33) üzenetére


nyunyu
félisten

Részemről mindkét megoldásnak vannak előnyei és hátrányai egyaránt.
A mechanikus váltóval visszakaptuk a középsőgombot. A servo-s meg hát elegánsabb megoldás volt.

Kozepso gombnak teljesen jo az MX Revo tetejen levo ezust szinu gomb, aminek a helyere raktak a Perf MX mechanikus kapcsolojat :W

Cserebe mar nem birnek hulyebb helyet elkepzelni a Zoom gombnak, mint a kozvetlenul a Mouse 4/5 alatt. :O
Plane, hogy az uj gomb miatt azokat 6 mm-mel feljebb tettek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#56) Oliverda válasza nyunyu (#50) üzenetére


Oliverda
félisten

Sajnos én nem voltam ilyen szerencsés. Nekem még Revo-t küldtek. :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#57) user137


user137
őstag

nekem lassan 10 éves lesz a Microsoft Wheelmouse Optical, és ugyan a szupergörgő nincs benne, és lassan kezd megsárgulni, attól még tökéletes :)

(#58) Vassili


Vassili
tag

Nekem Logitech NX80-am van szeretem, egy bajom van vele hogy asztal alatt van a gép és a vevő is ráadásuil a gép hátuljában és sokszor akad valószínű leárnyékolja az asztal... A kékfog lehet jobb ha vezeték nélküli cuccokról van szó!

(#59) hodostamas válasza Djuree (#1) üzenetére


hodostamas
addikt

Múltkor szétkaptam az x7-esemet, és meglepődve láttam meg az Omron márkájú mikró kapcsolókat. Még szép hogy nem romlik el :D

(#60) Enton válasza nyunyu (#55) üzenetére


Enton
addikt

Jó pici kezetek lehet aztmindenit.
Nekem az az egyetlen terpeszkedős gomm az egereken ez a kereső/forgóváltó, azt normálisan használat közben nem tudnán nyomkodni, ezért sincs bajom vele, hogy megszünt és mechanikus kapcoló lett, annyit meg nem variálok a pörgetési módon.
Szerinten a zoom-al sincs semmi probléma, még néha plusz jól is jön hogy nem vagyok múszály magát a gombot nyomni, mert ha alulról nyomom felleléakkor is megnyomódik, tehát elég simán felhuznom a hüvejkujjam.
Az oda vissza funkciókat meg régen átraktam a jobra balra görgőscroll-ra.

(#56) Oliverda:

Ha van még a háromévedből a Revo-n akkor tuti, hogy Performance-t kapsz.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#61) Oliverda válasza Enton (#60) üzenetére


Oliverda
félisten

Tavaly november végén még Revo-t kaptam helyette. Végül is jó áron elment és minimális plusszal vettem helyette egy Performance-t. Persze a Revo is megvan még a szekrényben csak az akksija már nem az igazi, a hüvelykujjamnál a műanyagig kikopott a gumi egy darabon és a görgő balra klikk sem megy már (pedig azt nem is használtam csak évente kb. egyszer)

Amúgy a "töltés közben megszűnik a vezetéknélküliség" kontrával én sem értek egyet a Performance kapcsán. Már elég sok helyen van otthon tölthető elem és töltő. Amikor lemerül fél perc alatt kicseréled az elemet aztán megy is tovább. Ilyet a Revo-nál nem nagyon lehetett megcsinálni.

A Dark Field Laser is elég jó cucc. Nálam eddig csak a tükrön nem volt hajlandó normálisan működni. :)

Jó egér a Revo is de én már nem váltanék rá vissza. Már csak azt várom hogy megjelenjen egy normálisabb Unifying-os billentyűzet magyar kiosztással.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#62) nagyjojo


nagyjojo
csendes tag

Nekem 1 évig mx revolution volt. Meg kell mondjam, miután eladtam, csak most veszem észre a különbséget egy normál egér és egy ilyen mx revolution között. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Az összes gombot faszán be tudtam állitani, ugy hogy médiatávirányitóként is, és internet vezérlőként is tudtam használni. Az a precizitás ahogy az egér reagált a kézmozdulataimra, és a forma kkialakitása számomra 5ös!!!

És ez sztem olyan, hogy egyszer kell érte kiadni 15-18 ezer ft-ot. De egy másodpercig sem éreztem, hogy megbántam, mert nem érte meg. Pedig nem szarom a pénzt.....
De én akkor is érzem, hogy ez egy felső kategóriás egér volt...
Szal, sztem nem lehet fikázni a logitech-et. Az MX Revolution egy nagyon jó egér, még ennyi idő után is, és ajánlom mindenkinek!

(#63) nyunyu válasza hodostamas (#59) üzenetére


nyunyu
félisten

Múltkor szétkaptam az x7-esemet, és meglepődve láttam meg az Omron márkájú mikró kapcsolókat.

Na de melyik Omron?
Az eredeti, made in Japan D2F-F, vagy az oco kinai D2FC-F?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#64) norbx válasza nyunyu (#63) üzenetére


norbx
aktív tag

elvileg egy ceg az hogy hol gyartjak az mar manapsag nem erdekes sztem.ittvan pl az apple cuccai mind made in china.

szep eger mind a ketto egyebkent:) jo iras.de en akkor is maradok a magic mousenal szamomra az megfelelobb...

(#65) Miamiquake válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Jó cikk.
Nekem Logitech Mx518-asom van lassan 5 éve és semmi bajom vele.
Igaz már megkopott kicsit de így is nagyságrendekkel jobb a Májkrószoft tömeg hulladékoktól. :K

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#66) oliba válasza Oliverda (#43) üzenetére


oliba
őstag

Emailen írtam nekik. Az a legnagyobb baj, hogy az egér talpáról az egeret azonosító számok (nemtom mi a neve hírtelen) lekoptak. Direkt olyan festékkel van rajta, hogy 1 év után lekopjon :D

(#67) Oliverda válasza oliba (#66) üzenetére


Oliverda
félisten

Nekem nem koptak le 2,5 év után sem. Mondjuk én teljesen vízszintes felületen és normális egérpaddal használtam. Csak akkor kopnak le ha valami folyamatosan hozzáér a felülethez.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#68) Napfénysüti válasza Miamiquake (#65) üzenetére

Nekem is MX518-asom van a laposhoz meg valami olcsóbb Logitech. Elégedett vagyok mindkettővel.

Az írás jó lett amúgy. :R

Més que un club!

(#69) todie


todie
tag

nekem "májkroszoft tömeg hulladék" egerem van immáron 2 éve.
úgy hívják, hogy cordless laser mouse 7000 és imádom. kevesebb a programozható gomb rajta, mint a revo-n, viszont a görgő gombként is használható. ez volt a szempont, ami miatt anno a logitech elvérzett nálam. nagyon vacilláltam, hogy melyik legyen a kettő közül, de nem bántam meg. barátom nál volt szerencsém a revo-hoz, de az a görgő...
amúgy a microsoft ezen egere szerintem nagyon jól sikerült. 2 éve van meg és se kopás se semmi. asztallapon vagyon használva és az alja is ép.
dokkolós töltője van, de az akksi cserélhető.
amit még kiemelnék az az, hogy az akksi élettartama, vagy az egér eszik keveset nemtudom, de napi 4-5 óra használattal(hétvégén több) másfél! havonta töltöm.
ezt lehet, hogy sokan nem bírják majd nem hazugságnak venni, pedig így van.

(#70) omikron23


omikron23
senior tag

Nekem Vx Revolution-om van, teljesen elégedett vagyok vele. Azért ezt választottam, mert 1 elemmel kb. 3 hónapig bírja, napi 2-3 óra használat mellett... :K

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#71) oliba válasza Oliverda (#67) üzenetére


oliba
őstag

Thermaltake 4ezres extra large egérpad :) Mindegy, már régen feltettem a polcra az egeret. Majd forrasztatok valakivel egy aksit az egérbe, mert az ment tönkre

(#72) Oliverda válasza oliba (#71) üzenetére


Oliverda
félisten

Attól hogy Thermaltake meg 4 ezres még lehet vele probléma. Meg ugye az sem minden hogy milyen felületen van a pad. A legtutibb valami teflon vagy üveg pad. Azon biztosan nem kopik le.

Amúgy a sorozatszám a dobozon és a gar. papíron is rajta szokott lenni. Esetenként arról is le lehet olvasni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#73) oliba válasza Oliverda (#72) üzenetére


oliba
őstag

Ez valamilyen gumis izé, nem tudom pontosan. Csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem Tesco unikornis békás, kisautós vasalt egérpad, hanem egy picit komolyabb :)

A doboz biztosan megvan még, a garipapírban nem leszek ilyen biztos, de ma estére azért kiderül :)

(#74) Oliverda válasza oliba (#73) üzenetére


Oliverda
félisten

Néha a Tesco unikornis békás jobb mint pár márkásabb darab. ;)

Mindenesetre az nem normális ha az egér hasához hozzáér a pad. Amennyiben teljesen vízszintesben van a pad mivel a tappancsok annyira megemelik az egeret hogy ennek nem lenne szabad megtörténnie.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#75) Kokkantas válasza dudika10 (#46) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Délelőtt felhívtam őket. Elmondtam a bajom, hogy a Logitech VX revolution egeremnek a jobb gombja rossz. Megadtam minden adatot amit kért, s elvileg jövőhétre itt az új egér. Ám szerintem a srác rosszul hallhatta az egér típusát, mert az emailben amit kaptam abban MX revolution van írva, egy Performance MX-et kapok. Végülis nekem mindegy csak nehogy legyen valami galiba később emiatt. (Mondjuk a szériaszámból tudnia kellett volna az egér pontos típusát).

[ Szerkesztve ]

(#76) Avicularia válasza Oliverda (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem van egy revo-m valahol félredobva.1 év gari volt rá az MM-ben.Természetesen a mikrokapcsolója romlott el,állandóan duplán kattint.Esetleg tudnál segíteni ,hogy ezzel a 3 év gyári garival hova lehetne fordulni?

(#77) dudika10 válasza Avicularia (#76) üzenetére


dudika10
veterán

Telefonon tudod elérni őket:
+36 177 74 853

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#78) Avicularia válasza Avicularia (#76) üzenetére


Avicularia
veterán

Lejárt az időlimit,végigolvasva a topikot,megvan a válasz a kérdésemre.

(#79) Avicularia válasza dudika10 (#77) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi szépen ,megpróbálom majd.A helyzetet némiképp bonyolítja,hogy közben már nem élek Magyarországon,kérdés ,hogy más országba is postázzák-e.

(#80) dudika10 válasza Avicularia (#79) üzenetére


dudika10
veterán

Akkor annyi a teendő, hogy megkeresed az országodhoz tartozó telefonszámot és akkor biztos postáznak. Nem tudom, hogy a magyar supportos is elküldi-e neked más országba.
Viszont valahogy biztos megoldják. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#81) oliba válasza Oliverda (#74) üzenetére


oliba
őstag

Hát nincs meg a doboza, most jutott eszembe, hogy tegnap nagytakarításkor elégettem :D Akkor marad a forrasztásos módszer :)

(#82) Klemice válasza Djuree (#1) üzenetére


Klemice
senior tag

Irigy vagy :C

(#83) gabipaci válasza Avicularia (#79) üzenetére


gabipaci
addikt

Elküldik, mivel nem Magyarországról indul a csomag (HU billkiosztás esetén sem!)
Nekem Írbe kiküldték gond nélkül. Pár éve még nem volt ilyen lehetőség.
Ha jól emlékszem Hollandiában van a központi raktár, UPS oda viszi, ahova kéred.

Logitech hardware tester

(#84) Avicularia válasza gabipaci (#83) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi a választ,hétfőn hívom őket. Közben utánanéztem,2007 augusztus végén vettem, remélem még beleférek a gyári 3 évbe.

(#85) gabipaci válasza Avicularia (#84) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmm... Ahogy számolom, így szemüveg nélkül, szerintem belefér. :F

Logitech hardware tester

(#86) Avicularia válasza gabipaci (#85) üzenetére


Avicularia
veterán

Ki tudja meddig állt a boltban.Gondolom a gyári gari a gyártástól datálódik.

(#87) gabipaci válasza Avicularia (#86) üzenetére


gabipaci
addikt

Semmiképp nem akarok itt okoskodni, de a vásárlástól számítják a 3 évet. Amit számlával igazolsz.
A számlát nem szokták kérni, amúgy ha jól emlékszem 100 eurós érték felett kell csak a számlát bemutatni.

Logitech hardware tester

(#88) Avicularia válasza gabipaci (#87) üzenetére


Avicularia
veterán

Hát számlával egész biztosan nem tudok nekik szolgálni,mert már rég kidobtam.Az egeret is nem tudom minek tartottam meg.Csak most jutott eszembe amikor ebbe a topikba véletlenül beleszaladtam.

(#89) Komcsi


Komcsi
tag

Nekem Logitech G500-am van, és szerintem igaz, hogy ha egyszer fogsz egy Logitech-et, akkor nem akarsz később másik egeret!
Jó a cikk nagyon :R

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#90) Avicularia


Avicularia
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget.
Max :R a logitech-nek,küldenek egy mx performance-t,ügyfélszolgálatos is maximálisan segítőkész volt :R

(#91) kpal


kpal
veterán

Jó egér de én inkább a kábelest jobban preferálom. :)

(#92) Enton válasza kpal (#91) üzenetére


Enton
addikt

Kötsz rá egy 3m madzagot, azt hozzáerősíted a gépházhoz, és rögtön kábeles lesz. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#93) nyunyu válasza gabipaci (#87) üzenetére


nyunyu
félisten

A számlát nem szokták kérni, amúgy ha jól emlékszem 100 eurós érték felett kell csak a számlát bemutatni.

Tolem kertek szkennelve az MX Revo szamlajat.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#94) kpal válasza Enton (#92) üzenetére


kpal
veterán

:C :D

(#95) nyunyu


nyunyu
félisten

Uj info a gyari garival kapcsolatban: ha tonkrement az egered, es a Logitech csereli, akkor az uj egerre a regi garijabol hatralevo _EGESZ_ eveknek megfelelo garit adnak.

Ha tehat van egy 2007 okt/nov/dec korul vasarolt egered, ami bedoglik, es adnak helyette ujat, akkor az uj egerre 3-(2010-2007)=0 gari van. :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#96) jubilleum válasza nyunyu (#95) üzenetére


jubilleum
senior tag

:(
Bár szerintem teljesen jogos...

(#97) Avicularia válasza nyunyu (#95) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor jobban megéri olyan helyen venni,ahol eleve 3 év garit adnak boltban.Ott ugye ha cserélik,akkor újra kell hogy induljon,mivel erre törvény kötelezi az eladót.

Akkor nekem most gari nélküli egeret küldtek :U :C :Y

Nemrég jött a mail a ups-től,hogy várható postázási időpont 14.-e.

(#98) Enton válasza Avicularia (#97) üzenetére


Enton
addikt

Nyomon is tudod követni a szállítmányt, a levélben található linkel. :K

(#95) nyunyu:

Mindenhova 3 év gar van írva, miért kéne nekik ezt meghosszabítani?
Akkor azt írnák rá, hogy élettartam garancia. :N

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#99) Avicularia válasza Enton (#98) üzenetére


Avicularia
veterán

Már néztem,de svédül van ups oldala,annyira még nem megy a nyelv.

(#100) Enton válasza Avicularia (#99) üzenetére


Enton
addikt

Ide írd be a fuvarlevélszámot, ha nincs külön magyar linked a levélben:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#101) Avicularia válasza Enton (#100) üzenetére


Avicularia
veterán

Köszi,így már érthetőbb :R

(#102) nyunyu válasza Avicularia (#97) üzenetére


nyunyu
félisten

Hiaba veszed 3 ev garival, ha egyszer 1 ev utan felszivodik a ceg, ahol vetted.

Legalabbis en igy jartam a korabbi Logitech forgalmazo nagykerrel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103) Avicularia válasza nyunyu (#102) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez igaz,szerencse kérdése.
Ha felszívódik,akkor már csak a gyári gari marad.

(#104) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Megérkezett az egér. Hát... érdekes. A zoom gomb túlságosan közel van a másik 2 gombhoz, és sokszor előfordul,h a zoomot nyomom meg a vissza helyett. Valamivel lehetne alacsonyabb is. Számomra a VX revolution kényelmesebb volt, igaz az noti egér. Ja és a bal gombja nyikorog lenyomáskor, valahol 2 műanyag rész összeér.

(#105) Avicularia válasza Kokkantas (#104) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem is megérkezett az egér.Hát mit mondjak.Az mx revo 100x jobb volt.A gombok valahogy nagyon bénán vannak elhelyezve,a görgő mögötti gomb meg valami katasztrófa :W
Ilyennek képzelek el egy 100 forintos kínai piacos egéren egy gombot :U

Futárt is 10 percen keresztül irányította a barátnőm telefonon,hogy idetaláljon,biztos nincs gps.Bár ehhez a logitechnek semmi köze.
Elsőre csalódás nagyon ez az egér,próbálok vele megbarátkozni,de nem tudom,hogy fog-e menni.

(#106) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , nekem G500 egerem van egy Razer exactmat egérpadon használom , és máár nem siklik úgy ahogy régen , és nemtudom hol tudnék hozzá csúszótalpakat venni , a G5-ösé pedig pont nem jóó alá.

(#107) Enton válasza GrG1210 (#106) üzenetére


Enton
addikt

Itt találsz hozzá valót:
[link]
Vagyis majd méretre vágod.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#108) GrG1210 válasza Enton (#107) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Kösz

(#109) Süvi


Süvi
őstag

Hello!

Köszönöm a cikket, nekem nagyon időben jött! Két nappal a cikk megjelenése előtt Excel közben elkezdett kicsit "furán" viselkedni a bal gombom. Örültem, hogy a cikk leírta, hogy sorozathiba. 2007.07.24.-én vettem az egeret. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és felajánlottak egy Performance MX-et cserébe. Természetesen elfogadtam :) (Az ügyfélszolgálat hozzáállása előtt le a kalappal :C miután megjött az új egér fel is hívtam őket és megköszöntem nekik :D )

Sztem a Revo minőségibb volt (kicsit műanyag az új a régi után), bár a két egér összegyúrásából lehetne egy tökéleteset csinálni.

Köszi még1szer a cikket!

[ Szerkesztve ]

(#110) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szintén köszönöm a cikket.

Sajnos engem annyiban érint a dolog, hogy 2 év után használhatatlan szintre esett vissza a bal egérgomb és az oldalsó görgő. A Logitech ingyen és bérmentve gyorsan küld egy másik egeret, ami már sajnos egy Performance MX lesz. Nekem pl hiányozni fog a smartshift+ a 2. görgő, de jelen helyzetben nem sok választásom van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#111) Enton válasza Süvi (#109) üzenetére


Enton
addikt

(#110) CactuS:

Szívesen mindenkinek, főleg ha tudtam segíteni.
Plussz ha nagyon nem jön be a Performance MX akkor el kell adni és keresni kell egy revo-t. Nagyon sok helyen van még beragadva belőle csak keresni kell.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#112) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Régóta nem írt senki, de az előttem szólókhoz 5 évig bírta a Revolution MX Performance egerem és csak azért romlott el, mert Édesanyám leöntötte teával :D akkor nem volt vicces, de 4 hónap után a kicsike feladta már...

Új egér után néztem, megláttam az Apple "csúcsegerét" is ki is próbáltam egy ismerősömnél, egy kicsit futurisztikus és furcsa is volt a használata, de nagyon kényelmes volt a használata... én mégis a Logitech mellett pártoltam és megvettem az MX Performance utódját.

Kb. 2 hónapja használom boldogan, sokkal kényelmesebb a használata, igaz vettem hozzá egy bőr alátétet, mert ugye ehhez az egérhez már szerintem ez a legkevesebb :D aztán elkezdett akadozni az egerem, mondom jézusom lehet, hogy bebuktam... :W

Eszembe jutott, hogy túl messze van a gépem illetve a miniusb és lehet ez a gond, azóta pedig lám minden okés és továbbra is boldogan használom az egeremet. 3 év garancia jár hozzá, láttam 1-2 boltot ami csak 2 év garival árulja, de ezzel szemben is szerintem aki egy ilyen egeret néz magának az szerintem nem fog benne csalódni!!

Szeretek játszani is (Battlefield 3, Call Of Duty MW3 stb...) szóval ezzel sincs gond aki emiatt nem tud választani, Testvéremnek egy "ÜberGamer" egere van, de kényelemről szó sincs, használata kis idő elteltével egyáltalán nem kényelmes, egy picit gyorsabb, de szerintem az már felesleges... (parasztvakítás).

Nah ennyi a véleményem tömören! :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.