Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

Hüledezem! :F :Y :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) mephi666 válasza localhost (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

van még azért pár hasonló... pl:

"születésed napja vagyon,
tarka kutya f*sson nyakon" ;]

egyébként szilveszterkor találtam egy frappánsat, ami megint kicsit bunkó stílusú, de azért szerintem belefér és tetszett:
"sül a malac, zsírja fröcsög,
boldog új évet, te k*csög"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) nem_tom


nem_tom
őstag

Elvetemült egy forma lehet. :DDD

(#4) kenwood3


kenwood3
őstag

ezt már én is kaptam köszöntőül és még 1 jó pár ilyet :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#5) localhost válasza kenwood3 (#4) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azért én a szó igazi értelmében sǝggbe rúgnám vagy orrba verném, ha valaki engem így köszöntene.! Biz'isten!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#6) Csemike


Csemike
csendes tag

Születésed reggelén én köszöntselek, ne más,
Egyik szemedre vakulj meg, a másikra meg ne láss.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Megható.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#8) maláj


maláj
őstag

egyre "szebbek" kerülnek napvilágra :U

(#9) atom87


atom87
aktív tag

Nekem tetszenek az ilyen köszöntők. :U

Kawasaki z1000

(#10) molnarpeter válasza nem_tom (#3) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

+1 :DDD

mp

(#11) nem_tom válasza localhost (#5) üzenetére


nem_tom
őstag

Ha egy barátom vagy jó haverom küldene ilyet, még egy jót is nevetnék. :D

(#12) localhost válasza nem_tom (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Erre mondják, hogy kulturális különbségek. ű
Én nem, sőt láthatólag azon is felháborodtam, ha egy ismerősömet így köszöntik.
Én ezt 0% -ig sem tartom tréfásnak, jópofának, viccesnek, kedvesnek, menőnek, coolnak, zsírnak, lájkosnak... hogy mondjam még ? :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) nem_tom válasza localhost (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Arra célzol, hogy kulturálatlan barom volnék? Nem azt mondtam, hogy menő... csak szerintem jópofa. Én ezt inkább humorbéli eltérésnek mondanám.

(#14) localhost válasza nem_tom (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ne adj olyan mondatokat a számba, amiket én nem mondtam, a kulturális különbség egyszerű fogalom, kinek-kinek más az értékrendje!
"... a kulturális pluralizmus támogatása a társadalomban, a különböző kultúrák békés egymás mellett élésének segítése, a kultúrák, nemzetiségek közötti problémákra való megoldás nyújtása..."

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) localhost válasza nem_tom (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kulturális eltérőségről beszéltem - te meg kulturáltsági különbözőséget értettél alatta . Nagyon nem ugyanaz!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) föccer


föccer
nagyúr

Lehet az a baj, hogy túl sok, normális köszöntöt hallottál már saját részedre. :) Ebből adódóan nem veszed a "cool" dolgokat "coolnak". Hozzá teszem teljesen egyetértek a hozzáállásoddal. A jóízlésnek is van határa.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#17) Zolás válasza föccer (#16) üzenetére


Zolás
addikt

Ahogy Rejtő Jenő írta: "Mindennek van határa, de mi megkerüljük" :)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18) nem_tom válasza localhost (#15) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor elnézésedet kérem. Félre értettem. :B

(#19) Móci


Móci
addikt

Hát, ennek szerintem én sem örülnék...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.