Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

[Zenei aláfestéshez Edda]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) #39306496


#39306496
törölt tag

Istenem, mennyi "ilyen" van. Múltkor megyünk az autóúton 100 környékkel, 5-ös Golf megelőz minket, és belassúzik 90-re. Ennek is mi értelme lehetett...
Érik a motor, érik, de jó is lesz, nem kell majd az "ilyenektől" függeni.
A nő meg biztos azt képzelte bringával van. Azzal be lehet hajtani az egyirányú út mindkét feléről.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

részvétem :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) rarri


rarri
senior tag

Részvétem az Öcséd miatt. :( Megértem az indulatod.....

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5) g@bo


g@bo
nagyúr

méd in hungary.....

részvétem.

elnézést, hogy megkérdem, de a 43 sokkoló.... miben?

(#6) localhost válasza #39306496 (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bringával valóban lehet, de szabadni azzal sem szabad, csak különleges esetben:

"Ha az "Egyirányú forgalmú út" jelzőtáblák alatt elhelyezett kiegészítő táblán autóbuszt és/vagy kerékpárt mutató ábra jelenik meg, az úttesten kijelölt kerékpársávon a kerékpáros vagy az autóbusz forgalmi sávon az autóbusz- a jelzőtáblán megjelölt iránnyal szemben is- közlekedhet."

Külön kiegészítő tábla és úttesten felfestett kerékpársáv esetében!
De ez a nő autóval volt, és mégis engem akart rábírni, hogy tolassak az egyirányú utcában, mert Ő szemből jött.

"Egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetőleg a várakozóhelyre történő beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos."

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) localhost


localhost
Közösségépítő

'sszameg!
Az imént eszembe jutott, hogy fel kéne hívnom az Öcsémet, mert már olyan régen beszéltünk! :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Lenry válasza localhost (#7) üzenetére


Lenry
félisten

innye :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Mcray válasza Lenry (#8) üzenetére


Mcray
senior tag

1 hete elköltöztem. Látom én hogy egyirányú utca de akkor hogyan kavírnyoljak be a parkolóba ha mindenhol zsákutca tábla. Sehogy sem értettem, hogy a 2 tábla hogy lehet egy helyen. Tegnap szembe jött a 161A busz, na ekkor megértettem hogy TÉNYLEG egyirány és azt kéne a busz alá fektetni aki oda merte rakni a zsákutca táblát, ami elvileg annyit jelez, hogy abból az irányból nem jöhetek be a parkolóba.

Kiderült hogy a busz 100 méterrel megy tovább és ott kanyarodik be a parkolóba és a személyautók is ott jöhetnek be.

Hülye közterületisek :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Őszinte részvétem!

...én leginkább a 20-21 körüli szőke cicáktól rettegek akik terepjáróval, index nélkül, körmöt festve, magukat mindhárom tükörben nézegetve kanyarodnak rá a zebrára, miközben a kiskutya nyalogatja a fülüket. :Y

Napi átlag kettő akar így kivasalni Budapesten. :((

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) localhost válasza Eastman (#10) üzenetére


localhost
Közösségépítő

.... és cicanéni közben kézbentartva mobilozik? Őt ismerem, szoktam látni nap mint nap. :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) Eastman válasza localhost (#11) üzenetére


Eastman
őstag

Azaz! :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.