Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Furcsák az LG optimalizálások. Anyámnak egy LG L65 van, nem egy erőmű, de általános feladatokat jól ellát, egy ismerősömnek meg LG Leonja van, az meg egy akadozó lagtenger, pedig erősebb, mint az előbbi.

Kíváncsi vagyok, ez milyen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) judas13


judas13
addikt

Középszerű szürke belső......kihagyom....a külcsín ellenére is...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kellemes, jól összerakott darab, a megszokott RAM problémával. De. A méret. :U
Március 15-én, (a gyártó nem érdekes, almáék) letesznek az asztalra egy 4" minőségi készüléket.
Vinni fogják mint a cukrot, mert hatalmas piaci igény van rá.
Azt gondolom, hogy innentől fogják a többiek is komolyan venni az egykezes telefon igényt.
Nyáron ismét bőven lesz kínálat 4" körül. :K

Mert lakni, muszáj.

(#4) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Egészen vicces látvány a G4 mellett, gyakorlatilag ugyanakkora, de jóval kisebb kijelzővel.

Ennél a tavalyi Galaxy A5 sokkal jobb vétel.

(#5) samu74


samu74
addikt

Az a fólia...jézusom. :N

-----------

(#6) foxymaci válasza samu74 (#5) üzenetére


foxymaci
senior tag

nekem is az zavarta a tekintetem :D

külsőre nem lenne rossz a hátlap valóban dögös de sok a kihasználatlan hely és a hardver 90 ért már kicsit kevés... LG középkategóriában mostanság valahogy elszámolja a dolgokat...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#7) gerii


gerii
addikt

3 óra kijelzőidő, vicc, a mérete sem túl jó, az ára csak ráadás. A szürke menü nekem sem tetszik, az életkedvem is elmegy ha nyomogatnom kell egy ilyet.

(#3) Hallosz: Így legyen :)

[ Szerkesztve ]

(#8) batai15


batai15
félisten

Az lg is kurvul elfele ? Maga a kinézet nagyon oké. S615,2gb rammal 80 korul jobb lenne.
Az a felrakott fólia tutira rá való??

[ Szerkesztve ]

(#9) blackmoto


blackmoto
senior tag

Csak nekem hasonlít baromira a fehér Lumia 735-re? Kikapcsolt kijelzővel és az LG logó nélkül a lekerekített sarkokat leszámítva elölről szinte ugyanaz a formavilág. :F Még az ívelt kijelző is.
Erre se lesz rendes fólia/edzett üveg.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Nem lenne rossz 60-ért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) samu74 válasza foxymaci (#6) üzenetére


samu74
addikt

Asszem anno valamelyik LG főmufti mondta, hogy a fémház jelentősen növeli az eladási árat...Hát igaza volt. :)
Ez egy 40 ezres telefon egy 35 ezres házban.Kb.

-----------

(#12) Legendd válasza batai15 (#8) üzenetére


Legendd
senior tag

Így kaptuk, nem akartam levenni :)

Alea iacta est!

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Létrejött egy úgynevezett prémium középkategória, ami szerintem a Galaxy Alphaval indult és az A szériában folytatódik. Hogy a hardver közé/belépő kategória senkinek sem számít, a lényeg, hogy közelebb van az 5 mint a 6"-hoz, minőségi, szép. Erre a vonatra ül majd fel a Lumia 650 is. Ez is egy kategória, szokjuk meg, drága lesz a buli, ha valaki nem flagship telefont akar, ezzel is a drágább modellek felé terelve a nagyérdeműt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) Cifu


Cifu
nagyúr

A Zerón az Android 5.1.1 Lollipop operációs rendszer fut, méghozzá az LG egyedi felületével. Egyelőre nincs információ arról, hogy mikor, vagy kap-e Marshmallow frissítést az eszköz, de a G4 és a G3 már a legújabb szoftvert futtatja, így nem lenne meglepő, ha a háttérben már dolgoznának a tesztalanyunkra szánt telepítőcsomagon is.

Sorry, de miből gondoljátok ezt? A flagshipeken túl mihez tol ki az LG supportot úgy általában? :U

Összeségében az LG továbbra is gáz sajnos alsó és középkategóriában. Ez is jól néz ki mondjuk, de ezen túl semmi igazán komoly előnye nincs, árához képest gyenge hardver, pinduri aksi, stb...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Fantasztikus ez a kijelző. Többször is nézegettem az első két oldal képeit. Ha valamiben, ebben kiváló. (Legendd videójából meg látszik, hogy az érintő is felsőkategóriás.)

Nem rossz telefon. Picit drága, de lehet hogy igaza van annak, aki azt írta, ez is egy kategória lesz (közepes vagy gyengébb hardver, fém borítással). A kamera sem rossz.
Még "prémiumabb" lenne Marshmallow-val. Ennek hiánya bizony fekete pont.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Jeanne d'Arc

Nem tudom de ezek az LG árazasok az elmúlt időkben , eléggé felrementek.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Xaels válasza Cifu (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Én most egy ideje L7II-t használok, ez sem volt többe mint 5k a szolgáltatónál. OTA nem jött rá egy darab sem, de gyári ROM van frissebb csak flashelni kell. Mondjuk ettől függetlenül mint szarnak a pofon...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Szakiii


Szakiii
addikt

szegény nagyon csúnya lett szerintem, majd a folytatás talán jobb lesz :)

(#19) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kicsit csicsás az a hátlap, na meg az árazás sem túl tuti. Gondolom megirigyelték a Samsung Galaxy A3 sikereit. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én kedveltem őket valaha, de ezzel az ár/érték aránnyal nagyon rossz felé mennek (a Samuval meg a HTC-vel egyetemben). :(((

B.Cs.

(#21) motoflug válasza moleculez (#13) üzenetére


motoflug
őstag

Mondasz valamit, bár szerintem az Alpha inkább felső, legalábbis szvsz.

Egyébként ez az LG számomra kettős, egyszerre szép, meg kissé ormótlan is. (Lehet élőben az elsőre esne a voksom.) Az árazás viszont...

(#22) janeszgol válasza Xaels (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Rossz példa. Az L7 2 nagyon is "jól" járt (az idézőjelet megmagyarázom). A telefon 4.1.2-vel nyitott 2013 legelején és 4.4.2-ig húzta. Mint az F6, L9_2. Időtálóbb rendszer van rajta, mint az LG 4X HD-n.

Az idézőjel: 768 MB ram kevés KK alá. Pláne az LG KK Romja alá. :R

Tehát vannak jó LG frissítések a középben is, de ma már nem. (Lásd: G3S, G4C, Leon, Spirit - ezek semmit nem fognak szerintem kapni.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) kelly416


kelly416
veterán

"Az 5 hüvelykes kijelző ellenére annyira azért nem apró"
Maga az 5 colos kijelző sem apró. :DDD

Amúgy meg pont egy nagy semmi ez a kütyü, nem, hogy nem domborít, de inkább homorít mindenben. Akinek van egy kis sütnivalója, vesz egy Flex 2-t, még hivatalos garival is megkapni ennyiért. Vicc. Nem fém, de a hátlapot bármikor ki lehet cserélni, nem csúszik annyira, mint egy fém, és HW-esen csúnyán köröket ver erre.

(#24) Dealer95 válasza bollokcs80 (#20) üzenetére


Dealer95
őstag

Hát igen az árral van baj.
De hamar lejjebb megy az.

Flex 2 80-ért pl bestbuy újonnan szerintem.

(#25) JoeYi


JoeYi
őstag

zero designra utal a név igaz? :D Ennek a telónak akkorának kéne lennie mint a fólia ami rajta van :)

(#26) aelod


aelod
veterán

Hát elég randa...

Nem értem amúgy miért hagyják ki az OTG-t kb mindegyik középkategóriás telefonból?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#27) Borosz


Borosz
senior tag

"Középre helyezték a 13 megapixeles kamerát és a hozzá tartozó ledes villanó, ez a rész legalább pár milliméterre kitüremkedik.."
Ez biztos..? A pár mm nekem minimum 2 és az már butálisan sok lenne ekkora vastagságnál. :U Tolómérővel remekül mérhető a mélység. ;)

(#28) janeszgol válasza aelod (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a Felx 2-nek utána olvasnék vásárlás előtt. (Mint anno a Felx 1.) Az LG szégyene.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Richie86


Richie86
senior tag

A hátulja bejövős.
A hardver gyengusz, ehhez az árcédulához.

(#30) Dealer95 válasza janeszgol (#28) üzenetére


Dealer95
őstag

Volt Flex1-em és most a 2-es van. (Note 4 után...)
Szégyennek nem nevezném... :U

[ Szerkesztve ]

(#31) falijja válasza blackmoto (#9) üzenetére


falijja
őstag

Nekem inkább az n8 ra húz egy kicsit, főleg hátul.. :DDD Amúgy meg 90 ezért nevetségesen sok szvsz.. :N

(#32) .DLL


.DLL
veterán

90 ruppó? Dzsííz... Redmi 2 Pro volt 2 giga RAM-mal, jobb akkuval, folyamatos frissítésekkel, stb-vel együtt fele ennyi sem. 43k Ft. És még kisebb is, jobban kézre áll; 5 col + vastag káva már nem fain. Én szeretem az LG-t de ezt most eltolta, ki venne ilyet..? Aztán már lassan a Redmi 2 is kifut és ott a Redmi 3, szintén fém házzal, kétszer ekkora akksival... Dzsííz...

Na jó egy pozitívum azért van, a hátlap amilyen egyszerű olyan jól néz ki, letisztult, elegáns. És a kamera is jó, nyilván nem 100%-on kell nézegetni, de a színek, a képek elég "valósághűek", nem annyira "mobilos" min némelyik...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#33) Scholes9 válasza Hallosz (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az 5S-t sem véletlenül kapkodják most mindenhol :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) benike1999


benike1999
tag

LG G3 felhasználók!
Valakinek már jelzett itthon 6.0 frissítési lehetőséget a telefonja? (nagyon off bocsánat)

(#35) darvinya


darvinya
titán

Ezek mit szívnak, hogy ilyet ilyen drágán adnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#36) kelly416 válasza janeszgol (#28) üzenetére


kelly416
veterán

Én is utána olvasnék a helyedben, mielőtt zöldségeket írnék. Volt Flex 2-esem, és nem azért váltam meg tőle, mert akkora hurka. Lehet, hogy valamikor laggolós melegedős bughalmaz volt, de most kukkants bele a fórumába, mindenki elégedett a sebességgel, a hűvös készülékkel. Ilyen baja senkinek nincs, mióta megjöttek a javítások. És 80ért nem kapsz egyik másik gyártótól sem 810-es procit a hozzá méltó körítéssel, fHD oled kijelzővel, ráadásul eléggé egyedi, ám könnyen megszokható és szerethető dizájnnal.

(#37) .DLL válasza darvinya (#35) üzenetére


.DLL
veterán

Inkább mit nem? :DDD valaki rádőlt a billentyűzetre és beütött sok szép számot.

(P.H.)

(#38) Szakiii válasza kelly416 (#36) üzenetére


Szakiii
addikt

Az a baj hogy időnként lehetne újratesztelni 1-2 készüléket, pl az m9 is nagyon jó lett, egyltalán nem melegszik már úgy mint az elején, biztos az lg is megoldotta, de ha tesztet elolvasod akkor ott még az áll kb kuka az egész és így elég megtévesztő.

(#39) kristof_ válasza janeszgol (#28) üzenetére


kristof_
tag

Talán azelőtt is utána olvashatnál mielőtt hülyeségeket kommentelsz, nem csak vásárlás előtt.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#40) erahurka


erahurka
félisten

Ilyen szép telefonba ilyen gagyi, semmilyen belsőt pakolni! :( :( :(

(#41) janeszgol válasza kelly416 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor ez is az az eset, mint a G4 esetében? Egyes készülékek boot loopba kerülnek, ami hardveres baj, legalábbis az LG alaplap cserével javítja. És mint olvastam, független már a gyártási idejétől. Flex 2-nél is probléma volt egy bizonyos típusú kijelzővel szerelt szériával.

A szoftveres résszel egyet értek, azt mindig a készülék fórumában kell aktuálisan megérdeklődni. :R

kristof_ Azt se tudod miről van szó, akkor mit szólsz bele? De látom a készülék fórumában mással is össze vesztél.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) janeszgol válasza kristof_ (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocs a hangnemért, de hülyének beállítani ennyiből. Nem én találtam ki ezeket. Egyre több gond van az LG-vel. A Flexeket nem is gyártották sokáig.
Nyugodtan ajánlgattam a Spirieket, aztán olvasgatom, hogy sorozat hibásak is vannak. Nem széria, sorozat. Ez még csak levegőbe lógós.
Én legalább nem spammelem szét a fórumokat, hogy szar ez meg az és milyen jó ez meg az. De ami hiba, az hiba.

Az én Xperia M2-m nem esik szét és üzemel szépen. A fórumban a többségnek mégis gondja van vele. Akkor most mindenki hülye csak én nem? Pénzt adunk a telefonokért. Persze széria hiba lehet, de komplett sorozat hiba már nem!
Csak nálam a telefon telefon, nem az életem. Persze ha fizetnének érte, mindjárt más lenne a habitusom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) Stauffenberg válasza janeszgol (#42) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Nem széria, sorozat."

Azt remélem tudod, hogy a széria és a sorozat egymás szinonimái. :U

(#44) kristof_ válasza janeszgol (#42) üzenetére


kristof_
tag

Egyáltalán nem a személyed ellen szólt a kommentem, elnézést, ha úgy értelmezted. (Tömören fogalmazok, mert most nem igazán érek rá és nem is idevaló téma)
Azt mind aláírom, hogy kezdetben borzalmas telefon lehetett a Flex 2, de amit lehetett azt javították (melegedés, stb) Jelen pillanatban az LG-nek szerintem az egyik legjobb telefonja ilyen áron.
A másik téma a kijelző. Teljesen meg tudom érteni, ha valakinek nem tetszik a minősége, ez személy függő.
Viszont az, hogy az LG nem képes megoldani a sárgásodás problémáját én már attól a falra mászok. Egyszerűen ezt szánalmasnak találom, hogy több készülékükben is (én csak G2 és Flex2-t használtam, de biztos vagyok benne, hogy több típusnál is előfordul) ez az egyik legkomolyabb probléma.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#45) janeszgol válasza kristof_ (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

:R :R

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Elementh


Elementh
aktív tag

Ez a hw már tavaly is gyengus volt, idén még ezt kiadni? Biztos maradt a raktárba, vagy bagóért vették. A felsős telefonok okésak,de amik alatta vannak...

(#47) SkyLine3000 válasza benike1999 (#34) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Még egy darabig nem fog jelezni. Egyenlőre csak a lengyeleknek van béta mm. Kdz-vel fel lehet rakni.

(#48) Stauffenberg válasza kristof_ (#44) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Viszont az, hogy az LG nem képes megoldani a sárgásodás problémáját én már attól a falra mászok."

Az LG G4 topik lassan 20 ezer hozzászóláshoz ér és még nem voltak panaszok kijelző sárgulásra.

(#49) kristof_ válasza Stauffenberg (#48) üzenetére


kristof_
tag

Ennek viszont örülök. Ezért is írtam, hogy nem tudok minden telefonról nyilatkozni. Csak már lassan 3éve használok LG telefont és nagyon-nagyon sokszor olvasok róla.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#50) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A telefon nem nyerte el a tetszésem, de köszi a tesztet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.