Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) pch


pch
aktív tag

Azt hallottátok, hogy a cm 12.1-be a rádió sztereóba szól?
A gyári rendszeren mintha monó lett volna.
Bár csak pár hétig volt fent, de a párom telóján még az van és ott monó.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1102) robi64 válasza pch (#1101) üzenetére


robi64
aktív tag

Igen stereó a CM12.1-en,vagy is birod választani.

(#1103) ktmt válasza krisz1991052 (#1097) üzenetére


ktmt
aktív tag

Szerintem arra nincs app (pl towelroot, ioroot), de javítson ki, ha valakinek sikerült.
@pch ki milyen appot telepít Playről?
Gondolom, amit szeretne, nincsenek nagy kompatibilitási problémák
Én ezeket próbáltam:
Navigációra: IGO és Here is jól működik,
Dokumentumok: MS Office vagy Quickoffice, (nekem van fizetős OfficeSuit)
Videóra: MXPlayer, VLC
Időjárás: Wetter.de (személyes kedvenc)
VoIp: Skype
Rádió: TuneIn Pro
Torrentre: mondhatna valaki valami jót (Fluid)
@robi 64
sztereo rádió a 21. században - rulez

[ Szerkesztve ]

(#1104) guyver válasza ktmt (#1103) üzenetére


guyver
senior tag

Én az aTorrent-et használom.

Poco F3 & Gear S3

(#1105) pch válasza ktmt (#1103) üzenetére


pch
aktív tag

A stereo rádió azért volt fura, mert alapba a gyári rendszeren mono volt.

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#1106) guyver


guyver
senior tag

Túlélt egy vízbeesést a telefon. Az asszony beleejtette a macska itató vízébe, gyors kivette, de nekem nem szólt róla. Vagy egy óráig be így volt kapcsolva a telefon, aztán a kezembe vettem és mikor feloldottam a kijelzőt vibrált. Akkor mondta mi van, akku gyors ki, majd rizsbe bele az egész cucc. Mára már jó is lett. 2 nap alatt kiszáradt. :)

Poco F3 & Gear S3

(#1107) ktmt válasza guyver (#1106) üzenetére


ktmt
aktív tag

Szerencsés kimenetel, jó reflexek. A rizses módszer nekem is segített már egyszer egy Sony butafonnál.
Más: Most frissítettem a CM-et mai verzióra a másodikairól, és egész fürge lett, akkukezelésről még nem tudok mit mondani, de azért ez biztató. :C

(#1108) guyver


guyver
senior tag

Akinek dual-sim-es változat van lolli rendszerrel: Melyik sim foglalat képes 3g-re? Gondolom a 2 együtt nem megy. A sim1-et is és a 2-t is külön külön 3g-re tudom venni, bár sokszor nem sikerül, mert szürke marad és csak ujraindulás után áll helyre. Valamelyik nap a sim1-et vettem 3g-re és úgy is maradt, de egy nap után vissza áll 2g-re. Azt szeretném, hogy a szolgáltati sim kártyám 3g-n legyen, Gyári rendszeren esetleg, hogy van ez? (mobil netet nem használok.)

Poco F3 & Gear S3

(#1109) ASDvagyok


ASDvagyok
csendes tag

Kis érdekesség.

A telefonban van egy mlt app amit a rejtett menüben ki lehet kapcsolni és ezzel fel lehet szabadítani egy kevés erőforrást a ram-ból és cpu-ból. Több LG készülékben is ki lehet kapcsolni. (hogy mi ez az app erre eddig csak tippeket olvastam. Egy felhasználót monitozozó program.)

Lépései:
1. a tárcsázóba be kell írni ezt: 3845#*320# (dual simes l70 telefonban a 325 vagy amilyen modellel rendelkezel)
2. MLT Test opcióba be kell lépni
3. Szüntesd be a bejelölést a "Enable MLT will run after rebooting"
4. Indítsd újra a telefont. (kikapcs - bekapcs)

Eredeti szöveg: [link]

Eddig a böngészőből való kilépés után pát másodpernig döcögött a rendszer, most ez is megszűnt, akksira való hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

(#1110) ktmt válasza ASDvagyok (#1109) üzenetére


ktmt
aktív tag

Már volt, de nem árt elismételni. Orionhilles talán bevehetné a blogjába ezeket.

(#1111) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot!

Van a páromnak egy ilyen telója. Lassan egy éve nyúzza. Aktuálissá vált a rendszermentés esetleg egy rom csere. Van valami téma összefoglaló? Root már van. CWM nincs. Letölthető rom-ok listája telepítése nincs. Egyszóval a lehetőségekről kellene valami leírás. Köszi.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1112) robi64


robi64
aktív tag

Sajnos,úgy látszik nem lessz hivatalos frissités Lollipop-ra 4PDA :(

[ Szerkesztve ]

(#1113) matyi012345 válasza robi64 (#1112) üzenetére


matyi012345
őstag

Hát ez frankó. Ahhoz képest másik oldalakon már az is megvolt, hogy 2015 q2-be jön rá. Most akkor mi történt hirtelen? Rájöttek, hogy valamiért mégse mert sajt? A hardver nem változott a készülékekben úgyhogy ezt nem értem.

(#1114) Orionhilles válasza matyi012345 (#1113) üzenetére


Orionhilles
senior tag

SP - kitkat mizéria....

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1115) robi64 válasza Orionhilles (#1114) üzenetére


robi64
aktív tag

Ahhoz képest hogy ki jöttek újabb telók Bello,Fino,Spirit,Leon,Flex2... meglephettek volna benünket Lollival.Na de szerencsére van CM-12,12.1 :R

(#1116) Orionhilles válasza robi64 (#1115) üzenetére


Orionhilles
senior tag

A teló tökéletesen futna még az LG által módosított lollipoppal is :U neszeparasztvegyéújat az indok amiért nincs lolli

De én is inkább maradok CM-nél :C :R

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1117) ktmt válasza sepyi (#1111) üzenetére


ktmt
aktív tag

Info: Orionhilles blog.
ROMok lelőhelyeje

[ Szerkesztve ]

(#1118) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok.

Adott ez a teló 4.4.2 es rendszerrel, gyári ROM-mal, független. Sehogyan sem sikerül a routerhez (wifi) csatlakoztatni, hiába adjuk meg a felhasználónevet és a jelszót, nem enged fel, azonnal eldob. Más a saját telójával simán fel tud a routerre csatlakozni az én adataimmal. Mi lehet a gond? Más nyílt wifihálózatra (meki) simán felmegy a teló.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1119) Orionhilles válasza Edi77 (#1118) üzenetére


Orionhilles
senior tag

így látatlanban

teló reboot?
router reboot?

router b/g/n-es vagy milyen?
MAC-szűrő van-e?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1120) Edi77 válasza Orionhilles (#1119) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen a segítő szándékot. Nem az enyém a teló, én is csak távsegítek egy barátnak. Telón volt gyári vissza is pont emiatt, router reset és reboot is volt. Routerről nincs sok infóm sajnos, csak hogy UPC d linkes (vagy mi a szösz, ez nem az én asztalom, sorry). Kérlek, mondd meg, mit tudakoljak meg és megkérdezem :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1121) Orionhilles válasza Edi77 (#1120) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Router-nél meg kellene nézni, hogy milyen a hálózat WEP vagy WPA2.
Javaslom a router gondok topikot, ott több a szaki! :K [link]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1122) Edi77 válasza Orionhilles (#1121) üzenetére


Edi77
őstag

Nagyon köszönöm! :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#1123) robi64


robi64
aktív tag

LG L Fino (4.4.2) L70-en.Ha valaki szeretné próbálni.[link]
Egyedüli baj,a hardver gombok (vissza,home és menű) nem működnek de a felettük levő SOFT gombok tökéletesen működnek.
Mivel D325 (DUAL SIM)-re lett portolva,a D320n használók telepités előtt a ROM-ban (zipp-ben) található system/build.prop -ban át kell javitani a következő sort:
persist.radio.multisim.config=dsds -ről
persist.radio.multisim.config=none -ra
igy EGY SIM-esre fog szólni.A ROM deodex-ölt es tartalmaz ROOT-ot.Ahogy nézem a gombokon kivül minden más működik.

(#1124) Orionhilles válasza robi64 (#1123) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ejha :K

Mekkora system partíció kell hozzá? 2 GB?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1125) Orionhilles válasza Orionhilles (#1124) üzenetére


Orionhilles
senior tag

960-70 MB a system, 1 GB el fog férni :C

Majd tesztelem :D

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1126) robi64 válasza Orionhilles (#1124) üzenetére


robi64
aktív tag

Kb. akora mint a l70 kit-ket. Nem akart CM-12.1 után femenni,csak mentett gyári után (lehet hogy nem töröltem mindent).MÉG VALAMI most vettem észre,FINO ROM után először tegyétek vissza a gyári ROM mentést hogy visszatérjenek a VISSZA és MENŰ gomb funkciók.

[ Szerkesztve ]

(#1127) Orionhilles válasza robi64 (#1126) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Sebességre milyen?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1128) robi64 válasza Orionhilles (#1127) üzenetére


robi64
aktív tag

Nem tudom hogy mit mondjak,mindent nyit normálisan mind a gyári ROM is. ;)
Ném látok valami nagy külömbséget,egyedül szebb van benne tisztitó meg még pár újdonság az állitásokban.

[ Szerkesztve ]

(#1129) Orionhilles válasza robi64 (#1128) üzenetére


Orionhilles
senior tag

visszateszem a gyárit, és hogyan flasheljem? dirtyben? vagy wipeoljak systemet?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1130) robi64 válasza Orionhilles (#1129) üzenetére


robi64
aktív tag

dirtyben,én TWRP ben csak install,majd maga kitörli amit kell.

[ Szerkesztve ]

(#1131) Andrushh01


Andrushh01
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne hozzátok hátha tudtok segiteni!
A minap rootoltam a telefonom TWRP fent van bootloader nyitva!
Feltettem a CM 12.1-es romot ami frankón müködött is minden a helyén de amikor felraktam mellé egy Gappsot ( Micro/Pico) és miután feltettem a Gapps-ot folyamatos hibaüzenettel küzdöttem melyszerint a Billentyüzet hibát észlelt (AOSP) leáll.Ami azért volt igazán bosszantó mert nem tudtam gépelni sem..a nyelv részbe be sem engedett...Valakinek volt már ilyen? a másik kérdés mit tudok ezzel kezdeni?
Most feltettem egy CM 11-et azt használom de ez nem nyert meg magának annyira mint a Lolli felület!Segítségeteket köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#1132) Orionhilles válasza Andrushh01 (#1131) üzenetére


Orionhilles
senior tag

wipe data?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1133) Andrushh01 válasza Orionhilles (#1132) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Megtörtént mégis változatla a helyzet...nagyobb gapps nem fér fel mellé azt Error 70 kóddal nem is telepíti fel

(#1134) Orionhilles válasza Andrushh01 (#1133) üzenetére


Orionhilles
senior tag

különös.....full format (cache, dalvik cache, system, data stb.) után is?
másik gapps? 5.1-es gapps-ot használsz?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1135) Andrushh01 válasza Orionhilles (#1134) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

mindig full formatot csinálotam! 5.1es gapps de csak ezek a picik férnek el...többször próbáltam de nem sikerült..Te ezt használod?

(#1136) Andrushh01 válasza Andrushh01 (#1135) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Interna SD-t nem töröltem...okozhat ilyet?

(#1137) robi 64 válasza Andrushh01 (#1136) üzenetére


robi 64
tag

Én mineg egyszere flesselem a ROM-ot és a gapps- ot (piko).TWRP-ben Instsll kiválasztom a ROM-ot majd kérdi hogy akarok-e még Zip-et,választom a Gapps-ot és flesselem egyere,eddig mindeg sikerült.

(#1138) Andrushh01 válasza robi 64 (#1137) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Én tegnap este 6-tól hajnal 1 ig próbálkoztam de ahogy elkészült a hibával leállt a billentyűzet..melyik CM-et és melyik gappsot pakoltátok fel?

(#1139) Andrushh01 válasza Andrushh01 (#1138) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

De mivel nektek sikerült és megy akkor én cseszek el valamit..ha alakinek van kedve leirni egy lépésrő lépésre dolgot azt megköszönném.Illetve letöltési linkeket a CM12-höz is meg a hozzávaló Gapps-hoz hátha nem jó amit próbálok feltenni

(#1140) robi 64 válasza Andrushh01 (#1138) üzenetére


robi 64
tag

Nálam minég az utolsó ROM van fent,ahogy kijön OTA frissitem.A Gapps PA modular pico 5.1 20150418,a TWRP 20140403.Ha van mentett gyári ROM-od állj vissza és semmi törlés nélkül flesseld egyserre a CM-t és a Gapps-ot,flesseléskor a TWRP formátozza a system-et,data-at...

[ Szerkesztve ]

(#1141) Andrushh01 válasza robi 64 (#1140) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Nincs gyári romom sajnos!
Mindegy majd valamivel próbálkozom...Ha esetleg valaki tud letöltési linket ahoz a Romhoz amit hiba nélkül használ gapps-al együtt és CM12 azt megköszönm

[ Szerkesztve ]

(#1142) robi 64 válasza Andrushh01 (#1141) üzenetére


robi 64
tag

CM-12
http://androidforums.com/threads/unofficial-cyanogenmod-12-for-lg-l70-d320-d320n-d325.893621/
CM-12.1
http://androidforums.com/threads/unofficial-cyanogenmod-12-1-for-lg-l70-d320-d320n-d325-ms323.912225/
Telólrol csak igy tudok linkelni,itt megtalál mindent.

(#1143) Andrushh01 válasza robi 64 (#1142) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Koszonom holnap megnezm!Aztan irok ha sikerult!Internal SDt szoktatok formazni? Vagy melyik a belso?

(#1144) ktmt válasza Andrushh01 (#1143) üzenetére


ktmt
aktív tag

Szia!
A billentyűzet hiba valóban akkor van, ha elmaradt a wipe vagy rossz gapps csomag. Az tudom, hogy vagy egy hete nekem is frissíteni kellett a gappsot, mert különben fagytak a google szolgáltatások. Többen az átparticionált változatot használjuk, kisebb system, nagyobb data. A pico/nano gapps-nak még erre is fel kell mennie. SD-t nem kell formázni, de az nem okozhat gondot sem.

[ Szerkesztve ]

(#1145) Andrushh01 válasza ktmt (#1144) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Szia! Ma reggel ujra megpróbáltam feltenni a fejebb linkelt helyről szedtem le ugyan ez a hiba..aosp leáll továbbra is! Ez a Nano Gappsal..
Telepités után Wipe data/dalvik megvolt szóval tanácstalan vagyok..
Ez a reparticionált dolog hogy müködik? ilyet még sosem csináltam

[ Szerkesztve ]

(#1146) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ismerősömnek ilyen van, és a zárolási képernyőn lévő vészhívás gomb eléggé zavarja, le lehet azt venni valahogyan nagyobb belepiszkálás nélkül?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1147) ktmt válasza Andrushh01 (#1145) üzenetére


ktmt
aktív tag

Átparticinálás nélkül is működnie kellene (sőt). Remélem, most már minden ok. Amúgy milyen modell 320n vagy más?

(#1148) Andrushh01 válasza ktmt (#1147) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Sajnos nem müködik folyamatosa leáll az AOSP..:(
Hogy tudom visszatenni a gyári 4.4.2-t? És honnan tudom leszedi?Most CM11van fent de eszi az akksimat iszonyatosan!

(#1149) Orionhilles válasza Andrushh01 (#1148) üzenetére


Orionhilles
senior tag

laf visszaállítás után kdz flasher-rel

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1150) Andrushh01 válasza Orionhilles (#1149) üzenetére


Andrushh01
csendes tag

Akkor ha jol ertem nm kell hozza semmit letoltenem?le van irva itt a topicban valahogy a menete mert akkor utana olvasok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.