Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) namerke


namerke
tag

LG-Utils v 0.4.2
E2Flashtool
V10P_00 United Kingdom
IFWD_DownloadDll.dll V 4.32.0.0

Ezeket a fájlokat el lehet még érni valahol? Az eredeti megauploados linkek nem élnek.

Szerk.: Hopsz most látom éppen más is kérte. Swift, megtennéd hogy nekem is elküldöd?

[ Szerkesztve ]

(#20802) diejocke


diejocke
csendes tag

Valaki tudna ajánlani egy jó szoftot?

(#20803) itsBence


itsBence
csendes tag

Sziasztok!

Ha van lehetőségetek és időtök, kérlek töltsétek fel az említett fájlokat egy megosztóra!
Köszi előre is!

(#20804) diejocke válasza diejocke (#20802) üzenetére


diejocke
csendes tag

Tudnátok ajánlani egy magyar szoftot, vagy egy oldalt ahol megtalálom?

(#20805) diejocke válasza diejocke (#20804) üzenetére


diejocke
csendes tag

Fontos lenne, mert állandóan lefagy..

(#20806) csipirr


csipirr
csendes tag

Sziasztok!
LG Arenámat szeretném szoftverezni! Valaki eltudná küldeni azokat a progikat ami kell hozzá? köszi

(#20807) Apa99


Apa99
csendes tag

Sziasztok

Megtennétek ,hogy nekem is elkülditek.

köszi

(#20808) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

Sziasztok!

Sikeresen frissítettem egy LG KM900 Arena-t viszont az lenne a gondom, hogyha görgetek a főképernyőn akkor újraindul meg ha megnyitom a saját fájljaim, meg ha a zenelejátszót. Valami tipp, hogy mit tegyek, hogy ezt ne csinálja?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#20809) Petyyyyy válasza rbertkrl (#20808) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Annyira még sem volt sikeres a frissítés. :)) Én nem frissítettem sw-t de néha az enyém is újraindul pl. ha a beépített böngészőt használom - ez is csak bizonyos oldalaknál. Egy tanács ami talán segíthet - Hetente legalább egyszer ajánlatos kikapcsolni pár percre a mobilt. Az ezt követő bekapcs. után összeszedettebb a működés.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20810) rbertkrl válasza Petyyyyy (#20809) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Értem, de nekem konkrétan az a bajom, hogy volt egy nagyon okos szervizelő és firmware frissítést szeretett volna elvégezni a telefonon, ami össze is jött neki kisebb nagyobb hibákkal. Ez az újraindulás határozott dolgoknál van pl. Zenelejátszó, Galéria, meg ha főoldalon a harmadik oldalra szeretném görgetni akkor elkezdi betölteni azt a widgetet és újraindul galériánál, meg zenelejátszónál nincs ilyen várakozási idő koppintok és már indul is... szóval vagy meghibásodott a rom ezen része vagy rendszerhiba valaki csak tudja a megoldást.
De ahoz képest ahogy kinézett a telefon rendszere ez tényleg sikeresnek mondható több szempontból. Szervízből kihozva semmi nem indult el csak a beállítások, betű sem volt semelyik nyelven, szóval azért örülök, hogy mostmár ennyire is megy :D

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#20811) mokamiki1


mokamiki1
csendes tag

Sziasztok.
Érintő panel cserére valami megoldást!?

(#20812) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

A nem használt lejátszási listákat hogyan lehet eltávolítani a zenelejátszóból?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20813) Gyurika1001


Gyurika1001
csendes tag

!!!SEGITSÉG!!!
JO LENE HA VALAKI TUDNA OLYAN OLDALT AHOL LETEZIK MÉG A "ifwd_downloaddll_dll_v_4.32.0.0"ELÖRE IS KÖSZÖNÖÖM .MERT AZ A PROBLÉMÁM HOGY SZÉTHULOT A TELO SZOFTJA ES MINDENT MEGTLÁLTAM CSAK EZ HIÁNYZIK.!!!SEGITSÉG!!!

(#20814) Swift68 válasza Gyurika1001 (#20813) üzenetére


Swift68
csendes tag

Szia!

Nézd meg az e-mail fiókod!

Swift68

Ami nem kínai,az hamisítvány!! Imádom mikor nem írtok,várost,falut,tanyát!!! Ha árajánlatot vársz,akkor Vaterázz!

(#20815) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Helló!
Nekem a km900at v10v verzió van, ennél van újabb?

Az lg pc suite 3 frissítésnél sajnos hibát ír ki, utána meg már nem ismeri fel a telót..

(#20816) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Most valamiért sikerült, azt írja ez a legfrissebb verzió..

(#20817) newi11


newi11
csendes tag

Sziasztok! :)
Azt szeretném kérdezni, hogy az LG Arenara telepíthető-e a Viber és működik-e rendesen? Van-e már tapasztalata valakinek?
Bocsi, ha rossz a kérdés, de nem nagyon értek az Arenakhoz, csak egy ismerősömnek szeretnék segíteni (de ő még annyira sem ért az ilyenekhez, mint én...). :B
Köszönöm előre is, szép napot mindenkinek!

(#20818) PurpleManda válasza kittan (#20752) üzenetére


PurpleManda
csendes tag

Sziasztok!
Aszt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet pc suite nélkül nagy progikat játékokat telepíteni mert sajna a suite nem ismeri fel a telómat .
Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A grando egy szar...

(#20819) Noname222 válasza Swift68 (#20814) üzenetére


Noname222
csendes tag

Üdv
Kérlek küld el nekem is a frissítéshez a progikat, sajnos nem találom a felét annak ami kellene az Aréna frissítéséhez. Érdekes módon a Pc suite nem engedi, és félek hogy valami külföldi kagyvaszt dob fel, mert független a telóm. A csapez@gmail.comra. Köszönöm előre is.

(#20820) Swift68 válasza Noname222 (#20819) üzenetére


Swift68
csendes tag

Szia!

Elküldtem!

Swift68

Ami nem kínai,az hamisítvány!! Imádom mikor nem írtok,várost,falut,tanyát!!! Ha árajánlatot vársz,akkor Vaterázz!

(#20821) Machos


Machos
tag

Sziasztok!

Az miért van hogy bekapcsolom az Arenát és semmi nem törénik csak az LG logó van?

(#20823) hurenzon


hurenzon
senior tag

hali! Most vettem egy arenát és azt írja ki bekapcsolásnál, hogy "SIM/USIM lezárás"

Ez mi lehet?

Előre is köszi a választ.

(#20824) hurenzon


hurenzon
senior tag

TELJESEN KIHALT EZ A TOPIK?????

(#20825) CsernusL válasza Swift68 (#20820) üzenetére


CsernusL
csendes tag

Üdv
Kérlek küld el nekem is a frissítéshez a progikat, már semmi sem elérhető a kezdeti linkeken. :W
csernusok@citromail.hu
kösz.

atomintő

(#20826) CsernusL


CsernusL
csendes tag

Valaki, akinek megvan a szükséges csomag a frissítéshez, küldje el nekem is!
Sikerem a te sikered is!

atomintő

(#20827) CsernusL válasza CsernusL (#20826) üzenetére


CsernusL
csendes tag

Megkaptam, köszönet a küldőnek!

atomintő

(#20828) Sediqwe


Sediqwe
csendes tag

Hát :) nekem volt egy szép KM900 am :) azt hiszem 3 hétig, ebből 2.5 et töltött gariban szerelés alatt. 70.000 ért eladtam a 80.000 es gépet :) és még örültem is :)
De hát ez már lassan 5 éve, csodálkozom hogy az akkor is katasztrofális szoftverizálással ellátott LG bármi nemü támogatást is adna ehez a "csodához" , ja bocs, nem ad, most látom, gányold magad verzió.

Itt nagyot csalódtam az LG ben, egy szipiszupi telefont így elrontani :( első nap megfagyott, második nap egy videóba sikerül konkrétan bele fagynia, kapott szoftver updatet (értsd: ugyanazt a verziót felrakta a szaki a szervízben, majd rá írta hogy szoftverupdate volt...) így megéltem azt hogy bekapcsolás után kerek 4 percel kép nézegetés után fagyott, mikor ilyen állapotban bevittem a T hez, akkor még T-Mobile volt, mondták hogy semmi baja a készüléknek, csak újra kell indítani :)) Ekkor sikeresen prezentáltam nekik a helyben fagyást 2 perc alatt, megint szerelő, vissza tért -> vatera :DDD nem tudom a gazdája mit szólt hozzá, mondta hogy nem gond, ez csak szoftver hiba, ő tudja orvosolni... és még jó fej voltam mert tényleg megirtam hogy ez egy szr készülék... de ezekszerint még mindig nyüstölitek...

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#20829) CsernusL válasza Sediqwe (#20828) üzenetére


CsernusL
csendes tag

Nem jókedvemben próbálkozok vele, hanem anyagi megfontolásból! Ez, az eredeti szoftver (Class) sza...t sem ér! Finomabban nem lehet kifejezni, mennyire útálom! Egyetlen előnye, hogy vírusnak ellenáll, legalább is eddig! A készülék, maga a hardver jó alkotás, de kinek volt ez az elvetemült ötlete elcseszni, egy semmitérő szoftverrel? Ha lehetne, biztos, hogy megkísérelném az androidot rátenni!

atomintő

(#20830) Plutor válasza CsernusL (#20829) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nekem már 4 éve ugyan az az alap szoftver van rajta,és eddig semmi gondom nem volt.

(#20831) Petyyyyy válasza Plutor (#20830) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jót fogtál ki. Az enyémen is az alap szoftver van és hajlamos hibázni. Pl. ha adott programmal konvertált videót tartalmazó mappát nyitnék meg, simán csak újraindul. De megesik néha ugyanez zenelejátszóban lépkedve is. Elég idegesítő tud lenni. Más gond viszont nincs vele.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#20832) Sediqwe válasza CsernusL (#20829) üzenetére


Sediqwe
csendes tag

ér még valamit ez a ...hát ma már ócskavas hardware????? valaki használja de most komolyan :) (értsd, ma vesz valaki ilyet "Újonan" ? :)

SZTÍM : http://steamcommunity.com/id/sediqwe

(#20833) oroszbence


oroszbence
tag

Sziasztok
van nekem egy ilyen lg km900 telóm és kicseréltem benne az alaplap egyik felét mikor rádugom töltőre és bekapcsol akkor csak annyit ír hogy "version mismatching" esetleg valaki eltudná mondani hogyan oldhatnám meg a problémát ? vagy linkelni egy leírást ?

(#20834) TheSaurus62


TheSaurus62
tag

Arra tud valaki egy appot, hogy a kinőtt Arenát fedélzeti kameraként lehessen használni autóban? Vagyis ha kap áramot a külső tápról, elindul a videorögzítés, ha meg nem, akkor leáll.

Bámulatos, hol tart már a tudomány...!

(#20835) aszamóca válasza pcnet (#20050) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Úgy, hogy én pl. ötödik éve ezt használom. :K
Melóban, porban, zsebben kulcsok, csavarok között. Többször zúgott már le a betonra, járólapra be is horpad pár helyen de még mindig megy. Ja, és az eredeti aksival!
Mostanság kezd zizis lenni. PL. ha ébresztőre akarom állítani kikapcsol, majd újra be. Ezért ez a funkció kiesett. Ha veszek egyet, kívánom hogy így bírja mint ez a telóm.

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#20836) Étyi


Étyi
csendes tag

Csatlakozom. Én is már 4 éve nyúzom de nem akar tönkre menni. A sziló tok és az edzett üveg miatt olyan mintha új lenne. Bár most, valamiért nem tudok filmeket felrakni. :( Még az első 10f van rajta. Nem is tudom ha lecserélném milyet vennék. A mostani LG milyenek?

(#20837) aszamóca válasza Étyi (#20836) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Annak idején ez a modell is felső kategóriás volt, a maga 140 ezres kezdőárával. Mai csúcsmodellek, a Nexus-ok, (4-majd5) a G, vagy a zászlóshajó a mostani kínálatból a G2. Ezek már nem zárt op.rendszerűek, mint az Aréna volt, hanem Androidosak. Elég jókat mondanak róluk, bár vannak apróbb hibáik.
És ugye nem 3colosak. :N Vagy az Optimus sorozatból is lehet válogatni. Be kell menni megnézni, megfogdosni egy üzletbe, aztán dönteni. De ilyen precíz illesztésű, stabil, acél-alu fémházat már senki nem készít. A iPhon és a Sony aki anyaghasználatban, design-ban jók, de ott meg más bajok vannak. (ár-sw)

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#20838) Plutor


Plutor
aktív tag

Én is nézegettem telefonokat mostanában,de nincs semmi ami ilyen tudással,jó ár érték aránnyal bír.
Több mint 3 éve nyúzom az Arénámat,de még mindig jó.Párszor le is esett a műhelyben,de pár horpadáson kívül nem lett baja. :R

(#20839) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Rákötöttem a mobilomat a gépre, és véletlenül letöröltem az összes mappát az adattáról ( mass storage), és szerintem emiatt nem is működik a kamerám..
Valaki nem tudná leírni a mappaszerkezetet? Cserébe küldenék egy meghívót a magra...

(#20840) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok nem tudom mennyire nézitek még a fórumot de bízok benne hogy igen nagy gondba vagyok mert az arena-hoz már majdnem semmit nem lehet találni fw-t akarnék frissíteni csak az a baj hogy a kinézett fw-n kívűl minden megvan.Ha valaki lenne olyan kedves és elküldené nekem az Irena revolution 1.0 fixed verzióját, vagy ha van stabilabb és megbízhatóbb szoftver akkor azt.
Előre is köszönöm.

Huawei P20 Pro Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.