Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) batai15


batai15
félisten

Van benne valami. Bár talán nexus topikba volt hogy karcosan kapta meg a vevő a telefont.

(#55552) HaZse


HaZse
őstag

Ha valakinek kell egy fehér G2, független és neki lenne egy fekete független, akkor érdekelne.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#55553) Quqesz válasza bwoay (#55550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ahol néztem ott az index oldala 3sec alatt bent volt,ami jó.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55554) fodin válasza Zsolto (#55535) üzenetére


fodin
tag

Nekem volt noname üvegem is, most Nillkin van fenn, ami jóval kevésbé zsírosodik. Azonban a noname tökéletesen illeszkedett, de a Nillkin a keret körül kb. 3 mm-en nem tapad rá.

(#55555) Laca0 válasza Zsolto (#55548) üzenetére


Laca0
addikt

Köszi! Akkor ez lesz a gond, ezért nem megy gyorsabban...
Bár én 3G-nek is örülnék itthon, de itt csak edge van... :O

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#55556) zergehell válasza bwoay (#55547) üzenetére


zergehell
csendes tag

Vodánál 2 Huawei ascend P6 ba futottam bele ilyesmibe.Nem volt originál a cucc.

(#55557) defygaben77


defygaben77
tag

Sziasztok!
Látom sokaknak van gondja az LTE-vel, amihez én is csatlakoznék! Használtan vettem a G2-met 1 hónapja. Sajnos a doboz nem a telefoné, így a rajta levő IMEI-vel nem sokra megyek... Van egy sanda gyanúm, hogy a telefonon lévő sem a gyári IMEI... Ezért azt sem tudom, milyen régiós a telefon! Igazából az a bajom vele, hogy bár van rajt LTE lehetőség a beállításokban, hiába kapcsolom be, csak rövid ideig működik, aztán teljesen eldobja a hálózatot! Nem segített a FR sem! Ilyenkor, amikor eldobja teljesen a netet csak egy 3g-re állítás és egy újraindítás segít! De az LTE is úgy működik, hogy nem ír se LTE-t se 4G-t, de sokkal gyorsabb, mint 3g-n! Nem tudom, mi lehet az oka, de az előfizetésem (t-mobile) tudja az LTE-t!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55558) Dexxter182 válasza defygaben77 (#55557) üzenetére


Dexxter182
tag

Az xxxxxx helyére íd be a saját imei számod, amit a *#06# kóddal tudsz elővarázsolni a telefonodból.
Az alja felé a Buyer tagnél írja a régió kódot. :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#55559) defygaben77 válasza Dexxter182 (#55558) üzenetére


defygaben77
tag

Megpróbáltam, de semmit nem ír, marad az eredeti oldal!
Azért köszönöm!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55560) petipetya válasza defygaben77 (#55557) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ennek úgy kellene normálisan működnie, hogy a térerő mellett ott figyel az LTE felirat. Nálam például 307 órája megy a telefon és nincs gond a hálózattal.

"nincs rá lezsóidő"

(#55561) akooos


akooos
veterán

Kicsit off, de G2-n van a probléma, úgyhogy hátha valaki tud segíteni.
Játszanék a Game of Thrones S1 Episode 2-vel, de folyton kidob minden hibaüzenet nélkül. Az első episodeot végignyomtam, a másodikkal játszottam 25 percet aztán letettem. Következő alkalommal nem tudtam elindítani, a "Tap to begin" után kidob a homescreenre. Újratelepítettem az appot, töröltem a cache-t, mégsem jó :(

Valakinek van tanácsa? Vagy senki nem is próbálta ki?

(#55562) defygaben77 válasza Dexxter182 (#55558) üzenetére


defygaben77
tag

Nekem az a sanda gyanúm, hogy egy romolásnál elcsezték az IMEI-t és egy régebbi LG-é lett felrakva! Legalábbis egyszer, az egyik ilyen e-mail ellenőrző oldalon egy régebbi típust írt az IMEI-re!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55563) defygaben77 válasza petipetya (#55560) üzenetére


defygaben77
tag

Nálam nem figyel LTE felirat, de amíg működik így, addig látványosan gyorsabb a böngésző, szinte hasít! De hamar eldobja a térerőt, ahogy korábban írtam, és onnantól nincs internet kapcsolat! Annyira nem aggaszt a dolog, mert most jár le a hűségem és áttérek Dominóra, ahol úgysem lenne LTE!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55564) batai15


batai15
félisten

(#55565) petipetya válasza defygaben77 (#55563) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dehogynem, állítólag már dominó alatt is elérhető az LTE.

"nincs rá lezsóidő"

(#55566) firemanus82


firemanus82
senior tag

Arra lennék kíváncsi, hogy ha az előfizetésem nem tartalmazza a 4G szolgáltatást, attól még a hálózati beállításoknál kiválasztható-e az LTE. Azért érdekelne, mert akkor rom-olok majd egyet, felrakom a vodá-s romot.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55567) Indiant


Indiant
addikt

(#55568) defygaben77 válasza petipetya (#55565) üzenetére


defygaben77
tag

A tré oldalán én a múltkor még nem láttam!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55569) akooos válasza Indiant (#55567) üzenetére


akooos
veterán

Úgy tűnik, hogy D802 International Developer Version! Hónap végén lesz hivatalos XDA szerint.

A ZIP szerint ez egy 30A végű ROM.
És van benne egy TWRP is...

A "dev" nem osztotta meg, hogy honnan szerezte a buildet.

[ Szerkesztve ]

(#55570) defygaben77 válasza defygaben77 (#55557) üzenetére


defygaben77
tag

Az kimaradt, hogy a ROM a telefonomon: D80220h-EUR-XX Egyszerűen nem tudom, mi lehet a bibi!

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55571) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Valaki felrakta már ezt a lollipopot?
Vagy ha felrakja valaki írja már le nagyvonalakban hogy milyen.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#55572) batai15


batai15
félisten

MIndenki nyugop

(#55573) Zsolto válasza fodin (#55554) üzenetére


Zsolto
őstag

Igen, köszi, olvastam erről, amikor írtad. Ez az üveg körben legalább 2 mm-rel kisebb a kijelzőnél, így prímán felfekszik -- ez talán fontosabb, mint a zsírtaszítás, szóval egyelőre marad :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55574) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!
Áttételesen beléptem én is a G2-es táborba, ugyanis a fiamnak vettem ma egy ilyen (second hand) telót! :)

Rögtön egy kérdés. Telenor-os kártyával csak EDGE hálózat van, akkor az kártya hiba lehet, vagy egyéb?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55575) firemanus82 válasza defygaben77 (#55570) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem is ez a rom van fent...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55576) Zsolto válasza gipsztigris (#55574) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem viszonylag friss telenoros kártyám van, és 25-e óta magától írja az LTE-t, korábban csak H-t jelzett a térerő mellett. Szerintem első körben cseréltess kártyát, bár a micro-SIM-ek nem tudom, tudnak-e olyan öregek lenni, hogy ez legyen a gond... A hálózati beállításoknál persze már körülnéztél, ugye?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#55577) Tüske0614 válasza Zsolto (#55576) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Szerintem Usim re kell cserélni nekem pl az van. a letöltés 22 M fel 2M..

(#55578) gipsztigris válasza Zsolto (#55576) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen persze, végigzongoráztam a beállításokat. Az az érdekes, hogy Pesten mikor kipróbáltuk, 100%, hogy egy pillanatra volt 4G, mert a 4-es ott volt a térerő ikon mellett. Itthon a feleségem telefonjából kivettem a SIM kártyát és azzal is kipróbáltam.....sajnos ott is csak EDGE van, pedig a SE Z1 Compacton szépen működik a 3G. Mindegy! Holnap elviszem a telenorhoz, és ha nem fog működni, megy vissza a "feladóhoz" a telefon. Pedig egy hibátlan karcmentes darabot vettünk (még egy hónap garancia van rajta) 55k-ért.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#55579) Egyhapsi


Egyhapsi
csendes tag

Meglévő Gmail fiókom mellé rögzítettem egy másik gmailt is.
Nagyon zavaró most kettő.
Hogy lehet törölni a másodikat ?

"Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása."

(#55580) Ferenczi Áko válasza Zsolto (#55576) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nekem kb 3 vagy 4 éves simem van, szintén Telenoros, de sosem láttam még Lte-t a térerő csíkok mellett. Holnap után fogom cseréltetni, kíváncsi leszek, hogy mi változik..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#55581) petipetya válasza Egyhapsi (#55579) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / általános / fiókok és szinkronizálás / Google / xy@gmail.com / 3 csíkos gomb / fiók törlése.

"nincs rá lezsóidő"

(#55582) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nyalipop rajongók most fognak a kardjukba dőlni:kijött hivatalosan a lollipop az LG L90-re! Lassan mi is sorra kerülünk....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55583) Egyhapsi válasza petipetya (#55581) üzenetére


Egyhapsi
csendes tag

Köszi:-)))

"Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása."

(#55584) batai15 válasza Quqesz (#55582) üzenetére


batai15
félisten

ja láttam :)

(#55585) defygaben77 válasza firemanus82 (#55575) üzenetére


defygaben77
tag

És nálad minden frankó? Bár nálam sem a rommal van a baj, biztos vagyok bent...

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55586) morneo.it válasza Quqesz (#55582) üzenetére


morneo.it
senior tag

Hjaj, pedig egész nap arra gyúrok, hogy megjelenjen... ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55587) firemanus82 válasza defygaben77 (#55585) üzenetére


firemanus82
senior tag

Minden frankó, de sehogy nem tudom életre kelteni az LTE-t!

Lehet, hogy volt már:
Nőtt a Lollipop-os készülékek száma[l]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55588) defygaben77 válasza firemanus82 (#55587) üzenetére


defygaben77
tag

Nálam az a röhej, ha rámegyek a szoftverfrissítés ellenőrzésére, azt írja, "Készüléke még nincs regisztrálva."

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55589) morneo.it válasza firemanus82 (#55587) üzenetére


morneo.it
senior tag

Másképp is lehet a számokkal játszani: az alig fél éves Lollipopot egyedül az 5 éve megjelent Froyo nem előzi meg... :K

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#55590) w333


w333
félisten

Sírok ... köszi ELDZSI ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55591) batai15 válasza w333 (#55590) üzenetére


batai15
félisten

Na mivan azt mondtátok nem érdekel senkit a lolipop.

(#55592) mouzrr válasza gipsztigris (#55574) üzenetére


mouzrr
őstag

Rengeteg helyzetben kapcsol at nekem is E re a halozat. Ujabb csomagot vettem a telenornal a G2 melle, es itthon mar 3g sincs, a regebbi csomagban meg volt, mas teloban is próbáltam,ott is csak edge van, viszont nekem megy a 4g sok helyen.

(#55593) firemanus82 válasza morneo.it (#55589) üzenetére


firemanus82
senior tag

Félig tele vagy félig üres a pohár? :)

Defygabi77 ezt nem tudom, de biztos lesz itt valaki aki tudja miért ezt írja. Nekem csak annyit ír hogy a legfrissebb van telepítve

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#55594) GEPESZ66 válasza Quqesz (#55582) üzenetére


GEPESZ66
veterán

De még nem minden régióban.Nekem EUR,de nem jelez.

(#55595) Quqesz válasza defygaben77 (#55588) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ázsiai készülék v arab és elvileg ottani simmel kellet volna először elindítani a telót. Lehetőségeid:
1. Kdz-vel felteszel egy magyar romot,lesz ota
2. Lg mobile support tools-al frissíted,de csak a régió szerint tudod
Régiót úgy tudod megnézni,hogy a doboz oldalán a nagy fehér papíron lesz egy 3 betűs kód,pl sea(szingapúr),6hu(hungary),deu(németország)...ezt megnézed az lg firmware oldalon

Gepesz
Az meglehet,lassan kijön az minden országba.

bgergely
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55596) defygaben77 válasza Quqesz (#55595) üzenetére


defygaben77
tag

Köszi az infókat! A 2. pont kilőve, mert nem a saját dobozát kaptam hozzá... Az 1. ponttal pedig az abajom, hogy nem nagyon vagyok képben a romolással és nem merek nekiállni... :(

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55597) Quqesz válasza defygaben77 (#55596) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nincs vki aki tudna neked segíteni? Gsm bolt? Tools-al tudod frissíteni,amit az lg oldaláról le tudsz tölteni+ a b2b drivert.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#55598) defygaben77 válasza Quqesz (#55597) üzenetére


defygaben77
tag

Kicsit beleásom magam és talán menni fog! De lehet, hagyom így... Most a KDZ-s ROMolást keresem, de itt az összefoglalóban nem igazán találtam... :(

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#55599) HaZse válasza defygaben77 (#55562) üzenetére


HaZse
őstag

Ez alapján helyre tudod állítani az IMEI számot. [link]

Amúgy a ROM-olás pofon egyszerű.

Ha kell, keress priviben és segítek.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#55600) sgtGiggsy


sgtGiggsy
csendes tag

Sziasztok.

A következő problémával találkozott már valamelyikőtök? Valamilyen oknál fogva a telefon nem látja az olyan hálózatokat, amikhez még nem csatlakozott korábban. Vagyis látja őket, mert az állapotsávban fel is dobja, hogy elérhető hálózatok vannak a közelben, de mikor a listára lépek, csak a már mentett, de hatókörön kívüli hálózatok jelennek meg. A korábban nem használt hálózatokra is lehet csatlakozni, amennyiben a manuális csatlakozásnál megadom az SSID-jüket, de addig nem jelennek meg a listában. Illetve a WiFI Manager alkalmazásban is megjelenik minden hálózat, de a beépített WiFi listában nem látszik. Mégis mi okozhatja ezt?

A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.