Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Quqesz válasza Quqesz (#449) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ez lemaradt:HTC ONE 32gb 173e....persze.van ahol olcsóbb/drágábbak...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#452) jooker82


jooker82
nagyúr

Németben 465 euróért vásárolható.[link] Tehát mondom én,hogy a független árakkal se lesz gond. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#453) AS válasza jooker82 (#445) üzenetére


AS
félisten

xxl gsm meg ilyen helyeken ahol nincs áfa ott lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#454) toto0569 válasza jooker82 (#450) üzenetére


toto0569
addikt

Tulajdonképpen a 16GB sem kevés mert a Wifi számomra mindig elérhető itthon is és ahol dolgozom ott is.Már pakolom dropra a cuccokat 'oszt ennyi.Nem fogok más Rom-ot használni rajta,max. ROOT és pár dolog mentése & törlése TB-vel.Csak,hogy "jól" múúkodjon.

(#455) jooker82 válasza toto0569 (#454) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én mindenképp 32 gb-osat fogok venni,de ha megszoritanám a 16-os is elég lenne,abból is marad,kb 12 GB tisztán..
Németbe is nagyon várják már a ketyerét,sokan iphone 5-ről váltanak és kb 3x nagyobb az érdeklődés a G2 iránt a Z1 ellenében..pedig ez utóbbit már kapni.

As: nekem az is tökéletes... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#456) No.01


No.01
őstag

Visszaolvasva katasztofa ami itt megy sracok... :(((
Remelem mihamatabb jonnek a user tapasztalatok...

(#457) margithid válasza #03372544 (#428) üzenetére


margithid
veterán

Teljes mértékben egyetértek!
Én továbbra is azt tartom ,hogy egy telefonba 8 megapikszeles érzékelőnél nagyobbat szerelni érelmetlen.
Aki minőségi fényképeket akar, az vegyen egy 100k körüli fényképezőt.
Mobilos szinten csúcsnak számító 1020 is szeritnem csak a 30-40e Ft-os kompakt fényképezőkkel tud versenyezni.

[ Szerkesztve ]

(#458) jooker82


jooker82
nagyúr

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#459) Quqesz


Quqesz
nagyúr

LG G2 vs HTC ONE...jooker82 képei is innen vannak....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#460) jooker82 válasza Quqesz (#459) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja,most olvastam..A Gsm arena szerint a kijelzőben is leüti a G2,a HTC One-:t :

Winner: LG G2. The huge difference in size is enough to dwarf the sunlight legibility advantage. Both screens are gorgeous, but the LG G2 simply has more of it.

Aksitesztben megintcsak ... Z1-S4-One-G2



LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#461) atosan


atosan
addikt

Kamera ide, kamera oda, ez egy jó gép minden tekintetben, az ára meg :C :C :C

Maine coon

(#462) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Nagyon jól néz ki a teló, tetszik az összkép.

(#463) h4h01 válasza -Mosquito- (#416) üzenetére


h4h01
senior tag

De bizony igen, de nem az első héten ugrok rá...

Quqesz: Nem az ár-érték arány érdekel..Az a kérdés melyik a jobb, és innentől nincs vita..Aki ebben a kategóriában vesz telefont az ne legyen már ennyire zsugori..Azért mert csak a dzsidzsi 2-t tudod megvenni akkor vedd azt, nekem jó lesz a Note 3 kösz..

[ Szerkesztve ]

(#464) margithid válasza h4h01 (#463) üzenetére


margithid
veterán

Azért 130 és 220 között van egy kevéske eltérés:)
Egyébként a 130 is nonszensz a szememben, csak a többi csúcsteleofnhoz képest olcsó.
Én mondjuk alapvetően 60-70k-nál többet nem adnék egy telefonért.
A note 3 meg szeritnem nem lesz sok mindenben jobb, max nagyobb kijelzője lesz.

(#465) jooker82 válasza h4h01 (#463) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már bocs,hogy félbeszakitom a samsung éljenzésed,de ha egy s3 tulaj ilyet ir egy jóval alacsonyabb katehóriás telefonról,ott nincs is miről tovább beszélni...[link]
az LG-t meg nem kellene kioktatnod se anyagminőség se optimalizáltság terén....ezt a fentebbi hsz--odra értettem. tudják ők,hogy mit raknak bele és mennyiért adják.

Ja a 4.2-vel rendelkező S4-et is már kiosztották páran a 4.1-el rendelkező G javára...no para.. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#466) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Én úgy gondolom tényleg türelmes vagyok a reklámokkal kapcsolatosan, de ez kicsapta a biztosítékot.

Van egy bizonyos fájlmegosztó oldal, biztos ismerik páran (kisördögös) oda is azóta nem lépek be, mióta vagy 6-8 hirdetés van útban bármelyik oldalra megyek és csak görgetek-görgetek és még mindig csak görgetek...

Értem én, hogy kell a pénz meg stb. ezért is nem tettem fel eddig reklám blokkolókat, azt hiszem ez a szemlélet ma véget is ért sajnos.

(#467) margithid válasza Mr.Skynet (#466) üzenetére


margithid
veterán

+1

(#468) toto0569


toto0569
addikt

Gondolom mindenki észre vette,hogy ez G2 topiknak indult,nem fikázó,arcoskodó alakoknak.Ha lehet mindenki menjen haza trollkodni.A tesztek semmit sem jelentenek akárcsak a quadrant és az antutu mérések.A használhatóság a lényeg.Tisztelem tzsolesz megnyilvánulásait mert Samsungos létére senkit nem fikáz a másik gyártó miatt.Talán így kellene viselkedni mindenkinek.Nem kell itt bizonygatni,hogy kié a legjobb.Mindenki olyat fog venni amilyen tetszik neki.Annyira apró különbségek vannak a képek között,hogy kár vitázni.

(#469) Xaels válasza jooker82 (#458) üzenetére


Xaels
félisten

Azért erre ne legyünk ennyire büszkék. Nem elég, hogy 3-szor akkora eleve a felbontás ami a távoli dolgoknál sokat számít, de még (upscaled) is...(Na nem mintha a downscaled sokkal jobb lenne, de érdekes hogy nem csináltak közeli képeket) Majd a Note3-al szemben lesz érdekes, a One ebben a leggyengébb.

Na de ha már összehasonlítgatunk, akkor hol is van az a híres Hifi hangzás? :U

A majd 30%-al nagyobb akku ellenére aktív használattal csak telefonáláskor jön ki komolyabb különbség. Böngészés és videózásban messze nincs meg a különbség aminek lennie kéne, ez sem igazán nagy érdem. Azon kívül One-nak az első 4.1-es ROM-mal mért értékét tolták be, azóta a stand by sem ilyen gyatra.

Kijelzőben a G2 azért lett jobb mert nagyobb? ;] egyébként a One-nak jobb a kontrasztja és a napfényben olvashatósága még ha kicsivel is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#470) jooker82 válasza Xaels (#469) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ugyanaz a rész lett kinagyitva,innentől nincs mellébeszélés...
A hifi hangzás előnye meg lehet nem épp a saját hangszórón fog kijönni.
az aksit akárhogy is terelgeted jobb és vedd hozzá azt is,hogy a G2 kijelzője meg lényegesen nagyobb is,tehát duplán jobb..
Láttad a kijelzőjét,hogy ilyen büszkén nyilatkozol mindkét telefonról?, a gsm arena tesztelői látták... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#471) -Mosquito- válasza h4h01 (#463) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Má bocs,de ez egy x@ros telefon.. :U Mindig megmosolyogtat az e félé szemlélet. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#472) toto0569 válasza Xaels (#469) üzenetére


toto0569
addikt

Most őszintén...Fényképet akartok nyomtatni vagy ajtótapétát?Én állítom ,hogy a legkeményebb akkut is leamortizálom 1 nap alatt. :K Hifizni pedig elhiheted,hogy nem telórol fogok.Arra külön cuccos van.
"A majd 30%-al nagyobb akku ellenére aktív használattal csak telefonáláskor jön ki komolyabb különbség." miért mit vettél ?a többi csak +,+,+.

[ Szerkesztve ]

(#473) F-ECT$ válasza leslien (#439) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem pénz kérdése, hanem a kényelemé. Ha drágábban kapok olyan telefont, amivel nem kell szarozni, akkor drágábban veszem. (Jó eséllyel külföldről...)

Dive ever, work never.

(#474) Quqesz válasza toto0569 (#472) üzenetére


Quqesz
nagyúr

nyelet rá és lehet vele lekvárt kavargatni,főleg ha fém,mert akkor nem olvad el a forróságban.... ;] :DDD Az új szlogen: ONE, az egyetlen lekvárkavaró gép a piacon..... ;] ......na jóvan nem szidom jó kis gép az,meg tetszetős is...nem is értem miért megy itt a fikázás,mert ezek között nincsen nagy különbség,jó bármelyik...a többi meg úgy is ízlések és pofonok....az ovit (kié a nagyobb címmel)meg befejezhetnénk....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#475) Xaels válasza toto0569 (#472) üzenetére


Xaels
félisten

Nem érted miről van szó, nem is neked címeztem, ne okoskodj bele... GGBB

(#470) jooker82: igen a One képeit nagyították azon a képen fel a G2-höz. Ezzel csak annyi a gond, hogy ez esetben még tovább romlik a minőség :U De mint láthattad oda írtam, hogy a "downscaled" esetén sem sokkal jobb ahol a G2 képeit kicsinyítik a One-ra ami esetén nincs minőség romlás.

A Hifi hangzást meg olvasd el az oda tartozó részt, hogy nem csak a külső hangszórón jobb a One :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#476) atosan


atosan
addikt

Helyes :)
Na megint félrenyomtam, ez a 468-as hozzászóláshoz megy.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#477) toto0569 válasza Xaels (#475) üzenetére


toto0569
addikt

persze,persze. neked nem kellene itt okoskodni.Előre is köszi... :R
Quqesz:nem is kell szidni,az is szép teló.
Xaels:bocs ,hogy így írkálok de én sem mentem át fikázni senkihez.A HTC is gyönyörű telefon és jó,volt is már...De az eLGében sem csalódtam még.

[ Szerkesztve ]

(#478) F-ECT$ válasza jooker82 (#455) üzenetére


F-ECT$
titán

16-os is elég lenne,abból is marad,kb 12 GB tisztán..
A 32-esből 24.8 marad tisztán, tehát a 16-osból 8.8 marad, nem 12. Persze elférni el lehet, de ha majdnem 3x akkora helyed van (8.8 vs 24.8), akkor sokkal kényelmesebben elférsz. Pl elfér egy egész évad a telefonon, nem kell néhány részenként törölni / újakat másolni, stb.

Dive ever, work never.

(#479) Quqesz válasza F-ECT$ (#478) üzenetére


Quqesz
nagyúr

sztem ebben a témában lessük meg majd mit mondanak az első felhasználók....lehet,hogy lehet pusztítani majd a feleslegesen futó appok között,hogy ne foglalják a ram-ot....meg ugye a frissítések is szoktak javítani ezen...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#480) F-ECT$ válasza Quqesz (#479) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahhoz a részhez szerintem nem férsz hozzá, bármit törölsz is.

Marad a gsm bolt / külföld (/ Nexus 5). Ahogy olvasom az LG oldalát a G2 nem jön hivatalosan október második fele előtt...

Dive ever, work never.

(#481) toto0569 válasza Quqesz (#479) üzenetére


toto0569
addikt

A HTC One X-et is lehúzták annó a félnapos akku idővel.Láss csodát egy frissítés mindent megoldott.Itt is lesz mit javítani,ha meg lesz majd leírom. :C

(#482) margithid válasza Xaels (#475) üzenetére


margithid
veterán

A one úgy tudom, hogy a csúcs a telók között hangzásban. De ha beharangozták, akkor G2 is jó lehet.
Itt egyébként fülessel/fejessel érdemes a különbségeket keresni.
De azt hiszem, hogy egy csúcstelónál nem lehet ilyesfajta baj.
Nekem egyébként wolfson DAC van a telómban, az szintén ott van a legjobbak között.

(#483) toto0569


toto0569
addikt

" a vak mondta a süketnek,hogy látta a sántát futni" .Nekem ez jött le a mai beszélgetésekből. :W

(#484) rankesz válasza Riuko (#434) üzenetére


rankesz
veterán

Rákóczi út... :C

(#485) Riuko válasza rankesz (#484) üzenetére


Riuko
senior tag

Onnan fényképezve a Kiskörút felé :K Akkor te is alföldi "gyerek" vagy. :))

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#487) joey04


joey04
titán

LG G2 vs HTC One: Game of phones

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#488) spuros


spuros
őstag

A Galaxy Nexus óta az első telefon amire azt mondom, hogy kellene...

(#489) BenHans válasza jooker82 (#400) üzenetére


BenHans
addikt

[link] [link] [link]

Félreértesz. Nem mondtam hogy rossz, de többet vártam, jobbra számítottam. Nem utálom én egyik gyártót sem, láthatod mit írtam HTCfanként a One kamerájáról, de ne is keresd vissza leírom ide is, egy rakás szart nem ér így 4mpx-el. Én objektív vagyok. De most is elmondom, hogy nekem ezzel az lg-vel ezért az árért csak két problémám van, azok pedig a hátlap, és az UI.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#490) h4h01 válasza jooker82 (#465) üzenetére


h4h01
senior tag

"Már bocs,hogy félbeszakitom a samsung éljenzésed" Írja ezt A "LIFE'S VERY FUCKIN GOOD" szlogen atyja, az lg magyarországi képviseletének szőrösnyelvű katonája...
Ez most komoly?? Ezt vágod a fejemhez?? Te is pártatlan vagy, igazad van áhh :))

Am nem az LG-t oktattam ki, hanem konkrétan a dzsidzsi 2-t, és hozzátenném h joggal..A g-vel pl nem volt ilyen gond, már annak aki szereti az elöl hátul üveg borítást...

[ Szerkesztve ]

(#491) jooker82 válasza h4h01 (#490) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csakhogy ez egy LG topic,biztos tudod... ;) meg azt is,hogy a fémnek meg üvegnek is megvan a hátránya.....

benhaus: ezek csak bemutatók,nem várt világmefváltást ettől a kamerától az lg....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#492) toto0569 válasza jooker82 (#491) üzenetére


toto0569
addikt

+1 -->LG<--

(#493) Riuko válasza h4h01 (#490) üzenetére


Riuko
senior tag

Miért nem ülsz fel egy lóra és utánna innen L Gyiiii!!

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#494) margithid válasza BenHans (#489) üzenetére


margithid
veterán

UI-ra megoldás, hogy feltolsz a marketből egyet ami tetszik. Mindjárt orvosolja a Ram problémát is.

(#495) tzsolesz válasza margithid (#494) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Én amióta Samum van MW-el,visszasírom az LG UI3.0-át. Annál jobb gyári megoldást még nem láttam. Semmilyen Play áruházról letöltött Launcher nem tudja pótolni azt a kényelmet, és testre szabhatóságot.
Szerintem, és még sok más ismerősöm szerint is a legjobb ami eddig az androiddal történhetett. :K

[ Szerkesztve ]

(#496) No.01 válasza tzsolesz (#495) üzenetére


No.01
őstag

Na azert aki a Playrol nem talal megfelelo Launcher-t maganak az azert eleg erdekes szuksegletekkel rendelkezhet...
Mindanyian masok vagyunk, de lehet jot/egyszerut/testreszabhatot talalni. Igen lehet, h nem ingyenes, de biztosan letezik!

[ Szerkesztve ]

(#497) margithid válasza tzsolesz (#495) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, nekem alap androidom van (nexus s) és bőven elég az is.
Playen nagyon sok launcher van már ami jó. Egyébként csak arra akartam utalni, hogy ha valakinek nem tetszik a gyári LG, akkor csak letölt egyet és probléma megoldva.

(#498) gabesz839 válasza No.01 (#496) üzenetére


gabesz839
senior tag

nálam 4 launcher található a telón, rengeteg jó létezik. A bőség zavara.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#499) forintuser


forintuser
őstag

Van már egyáltalán valakinek ilyen telefon a birtokában?Vagy csak látatlanban megy a harc?? :U

Holnapkészítést vállalok.

(#500) tzsolesz válasza No.01 (#496) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Mivel gyári megoldásról van szó, ez van leginkább egyensúlyban a telefon összes gyári alkalmazásával, eszközével, multimédiás lehetőségeivel. tehát a gyári launcherrel van nagyon egyben a teló. Szerintem. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.