Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

angol children channel / cartoon network (jo oreg astra muhold) es pro7/rtl/sat1/orf1 kombon nottem fel, utana meg eredeti nyelv + felirat.

feliratbol nem vagyok valogatos, jellemzoen az angol-nemet-sved-magyar negyes barmelyike megteszi, nyelvbol az emlitettekhez nem kell felirat. a franciam / spanyolom nagyon alap dolgokra eleg (bar felirat nelkul nagyon keves), dant es norvegot jellemzoen szinten kabe megertem beszelve is, feliratbol meg elegge.

a nem latom a feliratotra meg ott volt anyam megoldasa, aki vett egy ilyen 55-58" koruli tvt par eve, hogy ne kelljen szemuveggel szorakoznia.

bonusz: Tarr Béla filmeket es a Taxidermiat angol felirattal neztem, eltavolitani magam a filmtol. plusz engem nagyon zavar az a mesterkelt, szinpadi hanglejtes ami neha a magyar film velejaroja, vagy kabe az osszes reklame. senki nem beszel ugy, meg Budapesten a koruton belul a muveszkocsmakban sem.

bonusz2: igen, a magyar hang master kritikan aluli. van itthon vagy 300+ filmem amiket meg Magyarorszagon vettem, ebbol volt kb harom aminel a magyar master elerte az angol szintjet. namost, ezt anno egy 400 euros onkyo diszkret 5.1en sikerult kihallani, szoval (egy minimum nagysagrenddel dragabb) rendes hifi hazimozinal, esetleg ne adj isten egy audiofil lancnal ez mar komolyan ront az elmenyen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.