Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] SMS Spam

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

szerintetek?

(igen, ezt most azért postoltam, hogy bekerüljön az írásom az aktív topikok listájába :U ;] )

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Armahun


Armahun
addikt

választás előtt ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#3) Nimrod


Nimrod
addikt

Titkosított szám, milyen meglepő. :U

(#4) cizoe


cizoe
őstag

Hívd fel.

(#5) Lenry válasza cizoe (#4) üzenetére


Lenry
félisten

még én költsek rá pénzt? annyit nem ér

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Azért én kíváncsiságból bizony, hogy felhívnám. Egyrészt...
Másrészt meg ki az a barom, aki ezt beveszi? Ki az aki így elküldözgetné a személyi számát... Érdekes... Mindenesetre én lehet h félrevezetés miatt feljelenteném... Na jó, lehet h nem kapásból, de megérdemelné.

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

Egyáltalán kinek éri meg ilyent küldözgetni? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Lenry válasza Fecogame (#7) üzenetére


Lenry
félisten

én a politikára gyanakszok
legalábbis olyasmi dolgokhoz kell a személyi szám. másra tudtommal nem nagyon jó. esetleg az EP választásokon kellhet valakinek? (választási csalni, vagy nem tudom :U )

legalábbis pénzt nem hiszem, hogy bárhogy is lehet vele szerezni, úgyhogy kétlem, hogy ez lenne vele a cél

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) whiz válasza Lenry (#8) üzenetére


whiz
aktív tag

Nincs a közeledben valami céges/egyéb ingyenesen használható telefon? Én tuti felhívnám, aztán... hát aktuális vérmérsékletemtől függően sokmindent mondhatnék bele... :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) talmida válasza Lenry (#8) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sejtésem szerint az egészségügyben lehet használni...akár orvosnál is pl. Itt veszélyesebb, mert az SS# (social security num) -rel dolgozni is lehet, meg jogosítványt szerezni stb Ott nem tudom, hogy vannak ezek a dolgok? :F

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#11) Lenry válasza talmida (#10) üzenetére


Lenry
félisten

itt tényleg nem nagyon jó semmire, legalábbis tőlem még azon az egy aláírásgyűjtő-íven kívül soha nem kérték. tudtommal választásoknál kell még
azt tudom, hogy Amerikában a társadalombiztosítási számmal nagyon sok mindent lehet kezdeni, de itthon szinte mindenhez valami más kell, van is annyiféle hogy hú...
(saját tárcámból kiindulva: személy igazolványszám, személyi szám, diákigazolványszám, TAJ szám, adóigazolványszám, sőt van egy oktatási azonosító számom is, ami pl az egyetemi felvételihez kellett)

whiz: nincs, itthon vagyok

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) cizoe válasza Lenry (#11) üzenetére


cizoe
őstag

adóigazolványt nehogy magadnál hordjad.. ha elveszik, rendőrségi feljeselntést kell kötelezően tenni, no meg egy undorító procedúra újracsináltatni. úgysem kérik sehol, csak a szám kell.

(#13) Lenry válasza cizoe (#12) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, hogy szóltál :R
kirakom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Dany007 válasza cizoe (#12) üzenetére


Dany007
veterán

Én a jogsin kívül semmit nem hordok magamnál. Még sose volt rá szükség... Így csökkentem az elvesztés kockázatát is : )

(#15) Vakegérke válasza Dany007 (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem szórakozom, komolyan kérdezem.
Még a rózsaszín jogsim van, nem kártya, és rég lejárt. Ez is alkalmas arra, hogy igazoljam magam, ha valamely szerv, mint például rendőr igazoltat?
Mert ha igen, akkor minden kártyám itthon marad.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) philoxenia válasza Vakegérke (#15) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Természetesen nem alkalmas személyazonosításra a régi típusú jogosítvány... :(

Ja és az íráshoz. Küldj neki egy fal számot.... ;]
Egyébként ismeretlen számról jött SMS-t nem is érdemes elolvasni, van, ahol már az olvasással is szerződést kötsz....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17) Lenry válasza philoxenia (#16) üzenetére


Lenry
félisten

nem hiszem, hogy bárki le tudja azt ellenőrizni, hogy elolvastam-e egy üzenetet, hisz az azonnal letöltődik a telefonra, függetlenül attól, hogy mikor óhajtom elolvasni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Magnum_ válasza philoxenia (#16) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igen, az a Télapu c. filmben volt, hogy a névjegy elolvasással automatice ő lett a mikulás... :U :DDD

amugy az olvasás nem tekinthető ráutaló magatartásnak sem..

bocs az offért, Lenry, töröld a csába az sms-t....

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19) Edween


Edween
őstag

Tudakozóban rákérdezhetnél ki é is a szám? :U

Amúgy meg KK nagyon kemény hely, már tőlünk is vittek el udvarból bicajt! ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) Vakegérke válasza philoxenia (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az infot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Nimrod válasza Edween (#19) üzenetére


Nimrod
addikt

Netes tudakozó sem dobta ki. Ha titkosított akkor csak a rendőrségnek adnák ki, amennyiben feljelentést tesz.

(#22) padee


padee
tag

visszaélni lehet a számmal. pl. egy másik igazolvány elkészítéséhez felhasználható.

(#23) csimav


csimav
senior tag

hagyd a francba. töröld az sms-t. neki kerül csak pénzbe...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#24) csimav válasza csimav (#23) üzenetére


csimav
senior tag

T-mobil tudakozó ezt hozta ki:

EURO HOME 64 Kft
(30) 6972046
2030 Érd

:Y

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#25) Lenry válasza csimav (#24) üzenetére


Lenry
félisten

mindegy, már rég kitöröltem, azóta se kaptam másikat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] SMS Spam
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.