Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bubi92 válasza djculture (#48) üzenetére


bubi92
őstag

én nekem még 3 hónap van a 2 éves hűségemből. és egy forintot nem emeltek :U

(#52) baluka26 válasza djculture (#48) üzenetére


baluka26
veterán

Ilyenkor szerződést bonthatsz.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#53) djculture válasza bubi92 (#51) üzenetére


djculture
félisten

Ja esetleg ha nem publikus csomagod van akkor elhiszem. T-nél minden publikus előfizetés ára emelkedett, telenornál bevezették a kapcsolási díjat, vodánál a percdíjak nőttek ősszel.
Ez hogy felmondhatod meg hülye szöveg vodánál 2 napot élt ez a dolog, t-nél meg csak ha kötbért fizetsz, telenornál is volt belőle balhé. Elég visszalapozni a három szolgáltató topikjait ott az élő bizonyíték, én emlékszek rá mert olvasgattam mindhármat.

[ Szerkesztve ]

(#54) baluka26 válasza djculture (#53) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#55) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Két előfizetésem volt, mindkettőre került valamennyi adó. Ezért az egyiket felbontottam. A másikat megtartottam, kisebb díjcsomagra váltottam, és nem hoztam el új mobilt. Ezért aztán bármikor búcsút mondhatok a szolgáltatómnak. Pompás ötlet volt.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#56) bubi92 válasza djculture (#53) üzenetére


bubi92
őstag

eco csomagom van, ami elérhető volt bárkinek. igen a honlapon emeltek az áron. viszont a számlán ugyanazt a csomagdíjat fizetem amire szerződtem :K

(#57) Lenry válasza djculture (#53) üzenetére


Lenry
félisten

nem hülye szöveg, törvényben rögzített jog. a szerződésmódosítást követő x időben élhetsz vele.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.