Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na, már olvasom is, ez érdekes lehet :)

Végre nem a lowcost hardver irányába mentek el.

Szerk.: csak az árazás lett merész :)

De majd bekuszik gyorsan 100 alá

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) dokee78


dokee78
félisten

Ezt elfogadnám.
Halad a Lenovo is.

(#3) #13110016


#13110016
törölt tag

Jó lett ez a telefon. Ár is korrekt.

(#4) csakzolcs


csakzolcs
tag

Hát, 120k-ért pocsék kamera van benne, MTK. A 3GB ram szuper, de ennyit nem ér ez a telefon.

(#5) #13110016 válasza csakzolcs (#4) üzenetére


#13110016
törölt tag

Szerintem az a kamera nem olyan rossz.

(#6) Csapoati válasza #13110016 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem meg drága. A hátsó kamera semmi extra (a házas képeken a zöld rész tiszta homály pl.) és a szelfi sem győzött meg (ilyet a Meizu m2 note-om is tud lőni, sőt...). Mondjuk én több "énke" fotót vártam a tesztbe, ha már ez a fő feature-je a telefonnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem drága, de kegyetlenül akarom ezt a telefont! :D Ez az előlap és hátlap valami gyönyörű.

(#8) ricinus13 válasza csakzolcs (#4) üzenetére


ricinus13
senior tag

A Mediatekkel mi is a baj? :U

(#9) Legendd válasza Csapoati (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Lesz még kora délután több szelfi fotó. :)

Alea iacta est!

(#10) Örni válasza Legendd (#9) üzenetére


Örni
senior tag

Az jó, mert nem igazán derült ki, hogy mennyire vitték át a gyakorlatba a lehetőségeket.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#11) Legendd válasza Örni (#10) üzenetére


Legendd
senior tag

Elmegyek a OnePlus 2-ért, aztán rakok még a cikkbe képet :D

Alea iacta est!

(#12) Örni válasza Legendd (#11) üzenetére


Örni
senior tag

Aztán csajok is legyenek ám rajta! :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#13) csakzolcs válasza ricinus13 (#8) üzenetére


csakzolcs
tag

Az,hogy ennyi pénzért lehetne benne egy Snapi. És ahogy a cikkben írva volt, 120ba már vehetsz kifutott csúcskategóriát is, huawei mate7 102ezer pl. Galaxy S6 144ezer. :)

locaLpatrioT 2015-öt írunk azért :) 2011-es iPhone4S-em szebbet lő "csak" 8mpx-el :)

(#14) moma


moma
őstag

Az új honor/enjoy bejelentés kimaradt nálatok ahogy nézem! (bocs, hogy ide, törölhető is akár)

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#15) erahurka


erahurka
félisten

Ennyiért akkor már egy Vibe Shot szebb dizájnnal és jobb kamerával. A Snapdragon 615 pedig csak elhanyagolhatóan gyengébb ennél a MediaTek SoC-nál.

(#16) ricinus13 válasza csakzolcs (#13) üzenetére


ricinus13
senior tag

De a snap nem jobb nála, akkor miért raknák bele? Már rég nem ott vagyunk hogy MTK= olcsó szar.

(#17) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Esküszöm tetszik droid lètère😉 Atis:en egy Lenovo yoga tabin nèzem vissza a kèpeket,ès nem rosszak.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) Graphics válasza #45553408 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, ez mar nekem is fura volt...

Új szelek.. Nekunk mar nem kedveznek...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) GIJoe


GIJoe
addikt

Hirtelen P1 nek olvastam 5000 mAh el engem jobban érdekelne, mint 1 szelfi gyerek-fon :p

(#21) WOT-H-A-C válasza #45553408 (#18) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Épp most olvasom! Nem jó irány! :( Egyre nehezebb lesz kiszűrni a hamis lenovókat.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#22) Graphics válasza WOT-H-A-C (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A jövőben a hamis Lenovokat Motorolanak hívják... ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) WOT-H-A-C válasza Graphics (#22) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#24) Magnat


Magnat
veterán

Tényleg jó kis szerkezet... bár lehetne nagyobb az akksi (3500mAh), plusz mondjuk 99k az ára - ez utóbbira valszeg nem is kell sokat várni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#25) Huawei


Huawei
tag

"ha viszont a grafikus képességeket nézzük, akkor az Adreno 405 legalább tíz-húsz százalékkal jobb teljesítményre képes"

A ZTE Blade S6-ban ha jól látom akkor csak HD panel van, míg ebben fullHD. Úgy könnyebb 10-20%-al gyorsabbnak lenni. Viszont GFX offscreen tesztben kijön hogy az a tíz-húsz százalék mégsem annyi. Inkább egálban vannak, ha nem gyorsabb a Mali-T760. Cpu teljesítményben meg földbe veri az MTK ezt. Legalábbis a tesztek szerint.

(#26) ricinus13 válasza Graphics (#22) üzenetére


ricinus13
senior tag

+1 egy kis részem haldoklik ha belegondolok hogy mire cserélték a jó kis lenovokat. :(

(#27) Magnat válasza Huawei (#25) üzenetére


Magnat
veterán

Érdekes módon a P70-ben (aminek 720p-s a kijelzője mint a Blade-nek) sem hozott minden tekintetben jobb eredményt a 6752, volt ahol még a Vibe1 is elverte 1080p-ben ... [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#28) Csapoati válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem rosszak, de a jótól is messze vannak.

Legendd: Várjuk a képeket. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) Legendd válasza Csapoati (#28) üzenetére


Legendd
senior tag

Felraktam a képeket, effektekkel és anélkül :) CTRL (CMD) + R frissítés az oldalon, ha valakinek nem látszódnak.

Alea iacta est!

(#31) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ezt odatették, az első lenovo ami igazán tud valami újat mutatni a többi házon belüli készülék közül. Kipróbált HW szép kialakítás, jó helykihasználás, karácsonyra lecsúszik róla az a 20 ezer többlet és sláger lesz a közép-felső kategóriában :)

Finn the human

(#32) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

kinai telefonokhoz merve, nem occso. :P

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#34) Wesder válasza csakzolcs (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Mi bajod az MTK-val? :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Wesder


Wesder
félisten

650$ lesz a BB Priv
(Bocsi az offért)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) szupermacs válasza Wesder (#34) üzenetére


szupermacs
veterán

Ő nem tudta életre kelteni soft brickből. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Wesder válasza szupermacs (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Az lehet :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) Csapoati válasza Legendd (#30) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ezek egész jók, főleg az effektes telefonos kép.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Jó lesz ha belehúz a Lenovo, utolsó negyedévben majdnem 300 millió $ veszteséget csinált a mobilrészleg, ideje lesz valami eladhatót is nyomni :D

(#40) Dominó85 válasza ricinus13 (#8) üzenetére


Dominó85
veterán

A kolléga tudatlansága. :DD

* Péter - 06302461862 *

(#41) Chevalier


Chevalier
tag

Tudnak vékonyabb kávát is csinálni lásd Z2 Pro. :N

einhorn az finkle

(#42) rjg


rjg
őstag

Nem mintha sokat számítana, de a Lenovo nálam bukott - a kamera mellett a másik oka ez volt, az eladásának - a P70 beígért, majd többször elhalasztott Lollipop frissítésével. Vicc, hogy az oroszok már heggesztettek rá működő AOSP 5.1-et, a gyártó meg magasról lesz@rja a vásárlóit. Félreértés ne essék, ha nem ígérik be többször a frissítést, egy szót sem szólnék, de beígérni, majd nem teljesíteni, ez nem az az európai standard, amivel elégedett ügyfeleket lehet szerezni. A Motorolával ugyanezt a hozzáállást folytatja, már ott is kezdődik a parasztlázadás nyílt levél és petíció formájában.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#43) Graphics válasza rjg (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Épp rakom fel ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Graphics válasza #45553408 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint a Russian 5.1-et, nekem nagyon jól fog már jönni egy színtiszta droid, Nexus One óta nem láttam olyat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) berbatov2 válasza Wesder (#34) üzenetére


berbatov2
senior tag

Hagyjuk a magyar focit, nagyon offtopic.

(#47) forgonati


forgonati
őstag

Megint elsütik a azt, hogy nem raknak világítást a funkciógombok alá. Ez egy 30 ezres telefonnál még csak-csak, de 120-ért elvárom hogy ott legyen az a kb. 2 filléres alkatrész :W Nem baj, biztos így is veszik majd...

Keelah Se'lai!

(#48) D4ni válasza Legendd (#9) üzenetére


D4ni
őstag

Az lg V10-ben is két előlapi kamera van nem? Bár nem tudom melyik volt előbb. :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#49) Wesder válasza berbatov2 (#46) üzenetére


Wesder
félisten

MTK-MediaTeK

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) G4bi89 válasza forgonati (#47) üzenetére


G4bi89
senior tag

Abban igazad van, hogy ennyiért beleférhetne. Viszont a kérdésem, hogy tényleg szükség van rá? Évek óta 3 gomb van az androidos készülékeken és ugyanott. (max a vissza és a task váltó van felcserélve) :DDD Beb*szva komásan csukott szemmel is megtalálom. :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#51) Graphics válasza berbatov2 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez fájt... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Ennek az üveg hátlapnak mi az értelme, azon kívül, hogy nem tudod úgy leejteni, hogy ne törjön össze valamelyik oldal? Szerintem kicsit drága, meg engem nem fog meg ez a szelfi mánia.

Laci

(#53) dlaj válasza G4bi89 (#50) üzenetére


dlaj
őstag

Sajnos vaksötétben sokszor mellényomok.
És egyszerűen idegesítő, hogy nem látom, hogy hova kell böknöm.

(#54) gergejly


gergejly
aktív tag

Idén már többen haltak meg szelfizés közben, mint cápatámadásban. Az embereknek kezébe adják az eszközt, hogy nyírják ki magukat.

(#55) viano válasza rjg (#42) üzenetére


viano
aktív tag

Azért az elég átgondolatlan (és kemény) a Motorola vagy inkább Lenovo rrészéről szerintem, hogy a legnagyobb darabszámban és garantált "major Update" igérettel eladott Moto E 2nd nem szerepel a frissítési listájukon.
Amit hosszabb idő alattt sikerült felépíteni, most pillanatok alatt lerombolják.
. . . és most kellene nagyobb mennyiséget (új Lenovo-k) Motorola név alatt eladni.
Hát . . . kiváncsi leszek, mi jön össze ebből.

Motorola, you've let us down

(#56) viano


viano
aktív tag

Az a baj ezzel a telóval, hogy amire ki lett hegyezve (a szelfizés) ott sem igazán nyújt kiemelkedőt, legalábbis, ha egy közvetlen versenytárshoz viszonyítjuk.

Szerintem az Asus Zenfone Selfie mellett nem igen fog ez a Lenovo labdába rúgni a szelfizés területén.
(Legalábbis, ahol a választási lehetőség adott, mert egyelőre nem tud elegendőt gyártani az Asus a Zenfone 2 sorozatokból.)
Csak egy pár dolog, amiben jobb a Zenfone:

13 Mp-es szelfi-kamera kéttónusú LED-del,
Dual SIM + külön microSD- Slot,
Snapdragon 615 SoC,
Asus sw. támogatás,
3000 mAh akku,
színválaszték
jó ár/érték arány,
300 € alatti induló árak,
(egyes piacokon még ajándékokkal is, pl. 1 éves készülékbiztosítás, megtámogatva!)

(#57) bocimód


bocimód
csendes tag

fél éve kapható a p7000-es. tök jó!! ugyan ezt tudja(same hardwer), a szelfi elmehet.. oda. vámmal 80e Ft. külföldön 70e vámmal. persze, hogy a lenovo nem ajanlott, de hol vannak az elephone tesztek??? nem tudják beszerezni vagy nem érdeke a mobilarénának?

(#58) bocimód válasza bocimód (#57) üzenetére


bocimód
csendes tag

és 2 év garival, tokkal, üveglappal. iphone 5öm volt előtte és nem bántam meg a váltást, sőt!! 1x indult ujra az android fél év alatt és pörög mint állat

(#59) Graphics válasza bocimód (#57) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem az Elephone sokadrangu marad... Nulla

Annyiert meg draga, szo szerint telefont kapni 80-ert... Redmi Note 2, Mi4i/cc

2ev gari kulfoldre... Nem nagy biznisz, hasznald. Volt mar Elephone teszt amugy mar.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) bocimód válasza Graphics (#59) üzenetére


bocimód
csendes tag

de van hozza egy kinabol rendelt xiciki piston 3-asom, az legalább márka :) és tényleg, egész jó!

(#61) mindthecrap válasza gergejly (#54) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

jézusom, remélem ezt csak iróniából írtad. autóbalesetben meg azt hallottam, hogy többen halnak meg mint kolibriharapástól, nagyon sokkoló.... títsákbe!

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#62) balewi


balewi
aktív tag

Most van benne NFC, vagy nincs?
A tesztben az van írva, hogy nincs, a speciben meg az, hogy van ...

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#63) maximilian4 válasza Wesder (#49) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem inkább MT.

Maxi

(#64) Hallosz


Hallosz
senior tag

Azt a telefont várom, ami:
- 5" alatti,
-kényelmes,
-jó a fogása,
-magabiztos HW, és
-3 db átlagos kamera helyett,
- 1 db. qurva jó kamerája van.
:R

Mert lakni, muszáj.

(#65) Csapoati válasza Hallosz (#64) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sony compactok?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#66) MK VII


MK VII
veterán

Nekem az Android kívül esik a komfort zónámon, de szép telefon és jó hardver..
Az ára viszont... Háááát.. Nem óccó.

(#67) Hallosz válasza Csapoati (#65) üzenetére


Hallosz
senior tag

Z1 és Z3 compactot kipróbáltam, a kamera az eldobható pocket gépek szintjét hozta, sajnos.
A többi rendben van.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#68) #19708160


#19708160
törölt tag

nagyon szép telefon,kicsit drága fél év mulva kb jó vétel lehet addig biztos lemegy az ára

Tetszik. :C

(#69) #13110016 válasza berbatov2 (#46) üzenetére


#13110016
törölt tag

LOL:)
ez komoly hsz volt.

(#70) janaman01


janaman01
addikt

értesitő led van é benne?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#71) modulus


modulus
aktív tag

Most sikerült hozzá jutnom egy ilyen készülékhez nagyon jó áron.
Eszméletlen jó telefon számomra, gyors, stabil, jó anyaghasználatú és szép.
A hátsó kamerája szerintem a legnagyobb gyengéje, nem igazán szépen fotóz, viszont az első kamerák nagyon rendben vannak. Illetve a kamera szoftver eléggé felhasználó barát.
Az akksi nem túl combos, de mivel játékra nem használom így nekem sokáig bírja.

(#72) tibaimp válasza #19708160 (#68) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most ment le az ára, 77.500 Ft, ez már nem rossz.

Másnak, aki korábban vette, esetleg tapasztalat?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#73) Sperafico


Sperafico
tag

Én most jutottam hozzá egy ilyen telefonhoz az edigitalbol ha már leakciozták.
Eddig még vagyok elégedve vele.
A hangszórója nagyon szépen és tisztán szól. A dupla koppos felébresztés nálam nem mindig megy. Mintha egy idő után kilőné az appot.
Az értesítési led azért hiányzik, még a gombok vilagitasa.

(#74) Rémusz bácsi válasza G4bi89 (#50) üzenetére


Rémusz bácsi
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Arról lenne szó, hogy mindenféleképp Lenovo telefont szeretnék venni (más márka nem jöhet szóba) és jelen pillanatban 2 készülék maradt fent, amiből választani szeretnék. Nagyjából egy árfekvésben vannak, és ahogy elnéztem, képességre is hasonlók, de azért összességében mégis melyiket ajánlanátok jobban? Az egyik a Vibe S1, a másik a Zuk Z1. Ugye több dolgot írtak, hogy a Zuk Z1 rendszerének eleinte rengeteg hibája volt, de gondolom már frissítésekkel azokat rég megoldották, vagy hogy a Vibe S1 ára nagyon magas a képességéhez mérten, de már lent van és nagyjából egy árfekvésben vannak, szóval inkább csak egyszerűen megkérdezném úgy, ahogy van, hogy ti melyiket ajánlanátok jobban a 2 közül? Várom kiváncsian válaszotok, de légyszi tényleg ebből a 2-ből javasoljatok, ne keverjünk bele teljesen más telókat, merthogy azok "milyen királyok". Talán még egy kis támasznak, hogy nem sokat kóválygok a telefonon, szinte csak telefonálok meg SMS-t írok néha, de most leginkább a VR szemüveg miatt kéne, arra gondoltam, hogy kifejezetten VR-s játékokkal játszanék rajta, arra keresek erősebb telefont, és a Lenovoból nekem ez a 2 maradt most fent ár/érték arányban. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#75) tvamos


tvamos
nagyúr

Lehet, hogy ilyen telefonja valojaban senkinek sincs?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#76) espi38 válasza tvamos (#75) üzenetére


espi38
őstag

Szia nekem ez van.
A teszt nagyon lehúzza a típust ugyanis én a felsorolt hibákat egyáltalán nem tapasztaltam sőt szerintem ez rendkívül jól használható esztétikus nem nehéz megbízható készülék.
Előtte egy sony xa készülékem volt de ég és föld a két készülék. Ahol az xa 3as Térerőt jelzett ott az s1 fullon volt wifinel is ez a helyzet. Gyorsasagban mindkettő gyors nem tudnák különbséget tenni.
A kijelző színtelítettsége is megfelelő az akku sok myomkodás ellenére 1 napot minimum bír /Sony xa sokkal hamarabb lemerült /
Lehetséges, hogy az 6.0 hozta meg ezeket a pozitív dolgokat mert 5.0nem is teszteltem nem tudom.
Viszont 3 dolog vab ami nekem hiányzik az alsó gombok világítása, értesítési led valamint a hd hanghivás nem támogatása ez utóbbi nekem a legzavaróbb momentum ezért vállok meg a készüléktől.

(#77) tvamos válasza espi38 (#76) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez Magyar beszerzes, vagy kinai webshop?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#78) espi38 válasza tvamos (#77) üzenetére


espi38
őstag

Magyar beszerzés :))

(#79) espi38 válasza tvamos (#77) üzenetére


espi38
őstag

Ooo

[ Szerkesztve ]

(#80) samir


samir
tag

hello,valaki esetleg tudja-e hogy van e rajta értesítési led?

[ Szerkesztve ]

A Privát előny.

(#81) l!nk87 válasza samir (#80) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Szia
Nincs benne led

(#82) tvamos


tvamos
nagyúr

---
Félrecsúszott.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.