Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Dany007 válasza k. (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Húh ha veled Apple-ről vitázok akkor annak jó vége nem lehet :D
Mindegy is, maradjunk annyiban, hogy neked megéri. A többségnek meg valószínűleg nem.

3Gs-ért 70 rongyot kérni használtan na az is egyfajta rablás. De inkább az a barom aki ennyiért megveszi.

De tényleg hagyjuk... A lényeg, hogy sokmillió másik ember bőven elvan a mezei Dell vagy HP notikkal és "mezei" Androidos telefonnal is. És kb töredék árba kerül mikor megveszik. De az árvesztésből adódóan használtan még olcsóbban meglehet venni.
Egyszerűen az Apple "életérzés" nem ér meg annyit, mint amennyibe kerül. Ez nem azt jelenti, hogy nem jobb vagy nem kényelmesebb a használata. Én pl a mai napig azt mondom, hogy az iPhone-os érintőkijelzők érezhetően jobbak, mint bármelyik másik telefoné.
De ettől még nem fogok 200k-t költeni egy telefonra. Se Apple-re se Samsungra.
Viszont pl jelen esetben az Xperia S ~ 100.000 forintért már sokkal jobb vételnek tűnik.

Szal arra akarok célozni, hogy az emberek túlnyomó többségének igényeit bőven kielégíti egy jobbfajta nem apple termék is.
Én most úgy vagyok vele, hogy megvárom mit hoz az új iPhone. És ha lesz benne valami áll leesős mutatvány akkor az lesz a következő telefonom. Ha nem akkor marad az Xperia P.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.