Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mike1334 válasza koncsik (#49) üzenetére


mike1334
veterán

Küzdök még :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#52) mike1334 válasza l.skywalker (#50) üzenetére


mike1334
veterán

Vegyél egy xbox classicot..bumm..rögtön nem volt felesleges megvenni a játékot :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#53) l.skywalker válasza mike1334 (#52) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#54) mike1334 válasza l.skywalker (#53) üzenetére


mike1334
veterán

Szívesen :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#55) l.skywalker válasza mike1334 (#43) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt az én all-the-time Xbox listám, mert főleg azon játszok, azt a pár klasszikus PC játékot nem venném ide:

Befejezett játékok (25):
• Assassin's Creed Origins
• Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
• Destiny 2
• Assassin's Creed Odyssey
• Middle-earth: Shadow of Mordor - GOTY
• Tom Clancy's The Division
• Mini Ninjas (X360)
• Darksiders Warmastered Edition
• Battlefield 1
• The Lord of the Rings: War in the North
• ReCore (Xbox Game Pass)
• Assassin's Creed 1
• Star Wars: The Force Unleashed
• Assassin's Creed 3
• Deus Ex: Human Revolution (X360)
• Star Wars Battlefront 2
• Star Wars: The Force Unleashed 2
• Tomb Raider: Legend
• Tomb Raider (X360)
• Batman: Arkham City (X360)
• Conan (X360)
• Halo: The Master Chief Collection (még a Reach előtt)
• Titanfall 2
• Tomb Raider: Anniversary

Vásárolt: 460 + 75 Games with Gold + 212 Game Pass + 33 EA Access (én az előfizetéses játékokat nem számolom bele, mert nagyon olcsón, nagyon hosszú időre van előfizetésem, szóval maximum 1-1 pontot érnek összesen)

Állás: -438

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56) koncsik válasza l.skywalker (#55) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

we have a winner :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57) l.skywalker válasza koncsik (#56) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sort of... :D
és a legjobb az egészben hogy ebből a 25-ből 3 játékot az elmúlt 1,5 hónapban fejeztem be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#58) mike1334 válasza l.skywalker (#55) üzenetére


mike1334
veterán

Szép lista :)
És azt a 460-at nem sorolod fel? :D Lehet elszámoltad és csak 459...vagy 500 ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#59) l.skywalker válasza mike1334 (#58) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vezetve van :O [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#60) ldave válasza l.skywalker (#59) üzenetére


ldave
félisten

Én is sok rengeteg játékot veszek, de ez a 460 még számomra is magas érték :)

A Slime draws near! Command?

(#61) l.skywalker válasza ldave (#60) üzenetére


l.skywalker
félisten

Részleteznem kellene, de nem fogom - pedig van benne 10-20 ingyenes cím is :D

De a rémisztő inkább az, hogy szűk ismeretségi körömben nekem van a legkevesebb...

De egyébként én tényleg azért veszem, mert nincs időm vele játszani. Így tartom magam közel a "tűzhöz" és mindig azzal nyugatom magam, hogy majd nyugdíjas éveimben ezzel fogok játszani amikor már nem áll fel... az ember a székből :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#62) ldave válasza l.skywalker (#61) üzenetére


ldave
félisten

Jó, mondjuk nekem nincsenek ilyen 'tessék bundle 10-30 játékkal' vásárlásaim.

A Slime draws near! Command?

(#63) mike1334 válasza l.skywalker (#59) üzenetére


mike1334
veterán

Király :)
Boldog ember a home társad :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#64) l.skywalker válasza mike1334 (#63) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van. Itt a fórumon "jöttünk össze". De akkor még neki volt több játéka és azért is örültem neki mert megvolt neki a BF1. És akkor megbeszéltük, hogy nem felesbe vesszük a játékokat hanem mindenki veszi amelyiket akarja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65) mike1334 válasza l.skywalker (#64) üzenetére


mike1334
veterán

Neked még egy switch kellene..ott lehet csak igazán gyűjtögetni..a sok amiibot tudnád nézegetni addig is, amíg nem játszol :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#66) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Saját excel-emben:
(sor: minden játék, ingyenesek, söt eladottak is) (amiibo-kat nem számolom össze)
Xbox 360: 67 sor
PS4: 323 sor (PS Plus incl.)
PS Vita: 102 sor
Wii U: 174 sor
DS/3DS: 75 sor
Switch: 153 sor

Van itt baj, ezzel csak most szembesültem :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#67) ldave válasza koncsik (#66) üzenetére


ldave
félisten

WiiU-ra és Vitára nincs is annyi játék, mint ahágy sort írtál azokhoz :DDD

A Slime draws near! Command?

(#68) koncsik válasza ldave (#67) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

wiiU-ban szerintem Virtual Console is van és talán 5 darab GameCube lemez, de a wii játékokról nincs listám (Metroid Trilogy, SM Galaxy 1-2, wii Fit, stb. ..., a HDD-s wii "backup" nincs számolva natürlich.

Amúgy a Metroid Trilogy-t kihozhatnák Switch-re :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#69) ldave válasza koncsik (#68) üzenetére


ldave
félisten

Akkor majd megveszem a Wiisedet ;)

A Slime draws near! Command?

(#70) koncsik válasza ldave (#69) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Családon kívűl nincs olyan, aminek ne lenne ára :K #wiseoldmankoncsik

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#71) l.skywalker válasza ldave (#62) üzenetére


l.skywalker
félisten

Xbox-ra nincsenek olyanok. PC-re és PS-re vettem Humble Bundle-t, de Xbox-on csak ezeket vettem meg amikor a csomagban több játék volt:
• Halo: The Master Chief Collection (4 játék)
• Wolfenstein: The Two Pack (2 játék)
• Bioshock: The Collection (3 játék)
• DOOM + Wolfenstein II Bundle (2 játék)
• Prey + Dishonored 2 Bundle (2 játék)
• Assassin's Creed Odyssey Gold Edition (2 játék)
• The BioWare Bundle (2 játék)
• Assassin's Creed - The Ezio Collection (3 játék)
• Far Cry 5 Gold Edition (2 játék)
• The Incredible Adventures of Van Helsing: Complete Trilogy (3 játék)
• Borderlands: The Handsome Collection (2 játék)
• Battlefield 1 Revolution & Battlefield 1943 Bundle (2 játék)
• Devil May Cry HD Edition (3 játék)
• Darksiders Fury's Collection - War and Death (2 játék)

Ez 14 vásárlásból 34 játék. :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#72) mike1334 válasza l.skywalker (#71) üzenetére


mike1334
veterán

Az akciós Trine collectionre nem csaptál le?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#73) l.skywalker válasza mike1334 (#72) üzenetére


l.skywalker
félisten

Arra nem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#74) alratar válasza l.skywalker (#55) üzenetére


alratar
addikt

AC1 + AC3. Hogy tudtad kihagyni a legjobbat, az ACII + Brotherhood + Revelatoins?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#75) l.skywalker válasza alratar (#74) üzenetére


l.skywalker
félisten

Kezdő konzoltulajdonos voltam. Megvettem 2016-ban az első gépemet egy Xbox360-at. Kaptam hozzá 1 hónap ingyen Xbox Live Gold-ot és rögtön az első nagyobb előfizetőknek szóló akcióban le volt árazva a 3-as, megvettem, mert hű. Végig is toltam. Majd pár év múlva kitaláltam, hogy akkor már el kéne kezdeni rendesen az elejétől. El is kezdtem az egyessel, végig is játszottam, de aztán itt megrekedt a dolog. Most az Ezio Collection-re várok, hogy folytassam.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#76) alratar válasza l.skywalker (#75) üzenetére


alratar
addikt

Aham.
Elég sok rosszat hallottam arról a collectinről. :( De jobb, mint a semmi.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77) l.skywalker válasza l.skywalker (#42) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem módosítanom kell, mert most látom, hogy ez a DLC csak kiegészítőket ad, nem sztori tartalmat:

Január

Vásárlások: -3 pont
- Darksiders Fury's Collection - War and Death:
> Darksiders Warmastered Edition -1
> Darksiders II Deathinitive Edition -1
- Humble Europa Universalis IV Bundle -1

Befejezett játékok: +2
ReCore +1
Mini Ninjas +1

Összesen: -1

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78) ldave


ldave
félisten

Utolsó hét februárban! Lehet még hajrázni a munka, a tanulás és a csaldás rovására :)

A Slime draws near! Command?

(#79) l.skywalker válasza ldave (#78) üzenetére


l.skywalker
félisten

Á, már nem veszek semmit ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#80) RangerFox


RangerFox
veterán

Januárban vettem:
Kentucky Route: Zero
The Last of Us Part II
Draugen
Dreams

Januárban végigjátszottam:
Uncharted 3: Drake’s Deception
Gears of War Ultimate Edition
Gears of War 2
The Order 1886
Gears of War 3
Dreams

Pontokat nem fogok írni, hisz nincs egységesen megfogalmazva, hogy a Game Passos/ajándékba kapott játékokat hogy számoljuk, meg nem is a pont a lényeg szerintem... Jelenleg a Dreams, UC4, Gears 5 pörög. Bónuszpont, ha az eddig végigjátszott játékaim alapján megmondja valaki, melyik a kedvenc műfajom. Talán csak nem a TPS? :B

(#81) l.skywalker válasza RangerFox (#80) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hogy tetszettek a Gears-ek? Nekem még hátra van az egész sorozat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#82) RangerFox válasza l.skywalker (#81) üzenetére


RangerFox
veterán

Jók voltak, vérbeli akciójátékok. 1,5 éve a 4 volt az első Gears játék, amit végigjátszottam, nagyon szép volt és a gunplay is szórakoztató volt. Mivel nem volt viszonyítási alapom, így a fiatal karakterek is tetszettek, habár a sztoriján látszott, hogy csak egy felvezetés a következő részeknek. Az első rész feljavított változata korrekt lett, de rengeteg bug maradt benne (beragadó AI), ami rontott az összképen. Igazából a gameplay elég basic, de nyilván más szemmel kell tekinteni egy közel 14 éves játékra, és persze nem szabad elfelejteni, hogy mérföldkőnek számít a fedezékrendszer bevezetése miatt. A második része minden téren jobb volt nála, személyes kedvencem lett, minden nagyon a helyén volt (meg is lepődtem, hogy már akkor milyen animációk voltak a videojátékokban). A harmadik lett talán a legpolírozottabb rész, habár nálam egy picit elfáradt a végére, mondjuk lehet azért, mert egymás után játszottam velük...

Szerintem vétek kihagyni őket, főleg, ha kedveled a műfajt. Talán beleolvasok majd a könyvekbe is, érdekes világa van a játékoknak

(#83) l.skywalker válasza RangerFox (#82) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindenképpen fogok velük játszani. Most a Halo5-t tolom, ha vége, akkor onnan már csak a Reach marad, utána a Gears és a Fable lesz talán az a 2 Xbox exclusive ami még hátravan. De igazából én nem is játék, hanem műfaj alapján válogatok. Néha rámjön a hoppáré és akkor csak shooterrel vagyok hajlandó játszani, aztán meghiggadok és jöhet bármilyen más, hosszabb dolog is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#84) ldave


ldave
félisten

Február:

A Tokyo Darkot múlt hónapban vettem és akkor meg is volt egy fő végigjátszás, de pontot most számoltam érte csak. A hónap elején még megcsináltam 3 másik befejezést is, nagyjából már mindent láttam a játékból, 1-2 út van még hátra, egyszer lehet megnézem majd.
A Paper Mario: Color Splasht még megjelenésekor játszottam, akkor úgy kb a feléig jutottam. Most vettem elő újra és mentem el a végig. Számomra ez tipikus love-hate játék, vannak részei, amik egyre idegesítőbbek, ahogy játszik vele az ember, máskor pedig tök jó ötletek jönnek szembe. A játék szövege pedig nekem nagyon tetszett, remek a lokalizáció.
Az Erica egy FMV játék, mozijegy áron volt akcióban, gondoltam megnézem. Mintha egy filmet néznénk megy a videó, majd néhány jelenetben dönthetünk hogy mit mondjon vagy csináljon a főszereplő csaj. A történet alapjaiban egy thriller, csak sajna a színészi alakítása a főhősnek eléggé gyenge, 90%-ban rémültem néz a kamerába :( Ezt kétszer "játszottam" végig, két különböző végkifejletet láttam már, de ennyi elég is volt belőle.
A Hunt: Showdownt a PS4-en együtt játszó csapatommal vettem meg, mostanában esténkét ez pörög ha leülök a gép elé. Ez egy fps játék, a pályán 12 játékos (1,2 vagy 3 fős csapatok) küzd egymással és a szörnyekkel. A meccsek között lehet felszerelést venni a vadászoknak (fegyver, medkit, bomba, stb), amik esetleges halálkor elvesznek. Szóval van benne izgalom :)

A Slime draws near! Command?

(#85) adalbert1


adalbert1
veterán

Mivel elég eseménytelen volt az év eddig játék terén, így a január-februárt összevontam:

Végigjátszottam:
South Park: The Stick of the Truth (Switch): hasonlóan vagyok ezzel, mint ldave a Paper Mario-val: még évekkel ezelőtt elkezdtem, ráadásul talán még Xbox 360-on (vagy One-on bc-ben?). Mikor megjelent, akkor megvettem Switchre is (talán az első nagyobb leárazást megvártam rá), akkor elkezdtem vele játszani, és félbemaradt - ezek után pihent egy jó ideig, és mostanában vettem újra elő - azt kell hogy mondjam, hogy ha az ember szereti a sorozatot, és épp olyan hangulata van, akkor ez a játék nagyon szórakoztató tud lenni, a csaták alatt gondolkodni is kell, tehát a játékmenet is élvezhető tud maradni.

Vettem:
Doom 3 (Switch) - mivel már megvan PC-re is, így erre nem írok be pontot.

Idei év eddig így: +1 pont, remélem, hogy sikerül a tervem, és pluszban zárom majd az idei évet is, és inkább csökkenteni sikerül a backlogot, mint növelni :) - most egyszerre több platformon is játszok valamivel, remélhetőleg márciusban több mindennek a végére érek.

(#86) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#38) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Február

Eddigi pontjaim: 0 pont

Vásárolt játékok: -2 pont
- Yoshi's Crafted World (Switch)
- Draugen (PS4)

Befejezett játékok: +1 pont
- Draugen (PS4)

Jelenlegi állásom: -1 pont

(#87) RangerFox válasza SH4D0W2011 (#86) üzenetére


RangerFox
veterán

Milyen a Draugen? Megvettem én is, de még nem kezdtem bele.

(#88) SH4D0W2011 válasza RangerFox (#87) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az első fele olyan semmi extra átlag walking simulator, de ne add fel, a történet úgy a játék felétől kezd érdekesebb lenni, ha eléred majd azt a pontot, tudni fogod, mire gondoltam. A környezet szerintem nagyon szép, a zene szintén, a szinkron pedig nagyon profi, olyan minőségi munka az egész. :) Összességében nekem tetszett a játék, de az a csipetnyi összetevő azért hiányzott belőle, ami odaemelné például egy Firewatch mellé. Technikai oldalról PS4 Pro-n volt egyszer-kétszer kisebb framerate problémám és pár alkalommal lassan töltődött be egy-két textúra, de komolyabb gondom nem volt vele.

(#89) RangerFox válasza SH4D0W2011 (#88) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszi szépen a beszámolód, jól hangzik. A legutolsó walking simulator amivel játszottam a What Remains of Edith Finch volt, remélem hozza majd azt a szintet. Ez tetszett a trailere alapján, valószínűleg márciusban sort kerítek rá.

[ Szerkesztve ]

(#90) koncsik válasza koncsik (#37) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

2019 február: -10, 2020 összesen: -25 (bent hagytam a filléres játékokat is végül)

Vettem:
The Flame in the Flood (Complete Edition) (PS4)
Mass Effect: Andromeda (Standard Recruit Edition) (PS4)
The Division 2 (PS4)
Hollow Knight (Switch)
Wasteland 2 (Director’s Cut) (Switch)
Snack World: The Dungeon Crawl Gold (Switch)
Yooka-Laylee and the Impossible Lair (Switch)
Metro Redux (Limited Aurora Edition) (PS4)
Moto Rush GT (Switch)
Two Point Hospital (Switch)
Broken Sword 5: The Serpent's Curse (Switch) - ez csak UK idő szerint február, itthon már március, hehe
(meg van ps4 dreams is, de még nem vettem meg a haveromtól, csak szóban)

Befejeztem és eladtam:

Befejeztem:

Eladtam:
The Caligula Effect: Overdose (Switch) – nagyon nem találkoztunk sajnos, jól indult, de nagyon monoton lett vagy én voltam hozzá fáradt

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#91) mike1334


mike1334
veterán

Február:
Xbox digitális vagy fizikai játék: nem vettem, nem adtam el, és nem fejeztem be egyet sem
Switch digitális vagy fizikai játék: nem vettem, nem adtam el, és nem fejeztem be egyet sem (be se kapcsoltam...de tartom magam ahhoz, hogy jó cucc, és kell nekem egy ilyen, max elnéztem azt az életszakaszt, amikor igazán ki tudnám használni...no sebaj, lesz ez még jobb :) )

Februári állás: 0
Összesített állás: -18 (2020-ra: +3)

Game pass vagy egyéb előfizetés: -1 pont a havi előfizuért (GPU)
Befejeztem:
Metro Exodus
Minit
Steamworld Dig 2

Januári állás: +2
Összesített állás: +3 pont

Tervek márciusra: Yakuza 0 :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#92) alratar


alratar
addikt

Nos, a januári hónap eléggé eseménytelen volt (nem vettem/játszottam végig semmit), ezért...

Ami a februárt illeti, az eredményem -2 pont.
Assassin's Creed Chronicles (PlayStation 4): elkezdtem, viszont, ahogyan írták előttem (a kifejezésre gondolok) ez a tipikus love-hate játék számomra. Jó a történt, viszont egyes elemek annyira idegesítőek tudnak lenni... nem csodálom, hogy egyes trófeák, még mindig ritka tantuszban vannak. De vagyok annyira makacs, hogy végigvigyem! :)
Trine 3: The Artifacts of Power (Gog): még nem kezdtem el, de már régóta meg szerettem volna venni. Remélem azért nem olyan rossz, mint amennyire lehúzták.

Ezen kívül vannak ingyenes játékaim is ebben a hónapban, azokat viszont nem venném ide.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#93) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Látszik hogy elhülyülök, teljesen elfelejtettem a játéklistám vezetni idén :D Gyenge mentségemre szóljon, hogy nem is vettem semmit. Na jöjjön is az eddigi állás:

2020 Január-február

A hónap során vásárolt játékok

<Dobozos>
-

<Letöltött>
-

A hónap során végig vitt játékok

- Monster Hunter World (PC)

Eladtam
-

A hónap során szerzett pontok: 1 pont
Az idén szerzett pontok: 1 pont
Az eddigi összes pontom: -182 pont
Jelenleg ezzel játszom: Monster Hunter World (PC)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#94) l.skywalker


l.skywalker
félisten

2020. Február:

Vásárlások: -7 pont
• Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
• Mega Man Legacy Collection
• Kingdom Come: Deliverance - DLC Collection
• Tom Clancy's The Division2
• The Fist Tree
• Vikings - Wolves of Midgard
• Sonic Forces

Befejezett játékok: +7 pont
• Darksiders: Warmastered Edition
• DOOM (2016)
• Call of Duty Ghosts
• Battlefield V (Campaign)
• Call of Duty: Modern Warfare (2019 - Campaign)
• My Friend Pedro (kedvcsináló)
• Halo 5: Guardians

A hónap során szerzett pontok: 0 pont
Az idén szerzett pontok: -1 pont
Az eddigi összes pontom: tbd.
Jelenleg ezekkel játszom:
• The Lego Ninjago Movie Video Game
• Kingdom Come: Deliverance (hatalmas :DDD )
• Call of Duty: Black Ops III (Campaign)
• The First Tree
• Ori and the Blind Forest Definitive Edition

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#95) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az eddigi összes pontom: -325 :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#96) Dr.F.E.R.I. válasza l.skywalker (#95) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt már korábban megtanácskoztuk a fórumon, ez se nem függőség, se nem betegség, csupán a fejlesztők munkáját támogatjuk :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#97) l.skywalker válasza Dr.F.E.R.I. (#96) üzenetére


l.skywalker
félisten

Van olyan cím a megvásároltjaim listáján, amivel inkább támogattam volna egy gyermekkórházat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#98) Wlac


Wlac
Ármester

Na akkor február:

+3-ról indulok. Vásárlás nem volt, ellenben 3 játékot befejeztem:

- Rime
- Marvel's Spider-Man
- The Sims 4

Így akkor az idei eddig +6, bár már kinéztem pár játékot PS3-ra, de egyelőre erős vagyok. :D

“The wha-"

(#99) alratar válasza Wlac (#98) üzenetére


alratar
addikt

A SimS4-et hogy fejezted be? :F

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#100) l.skywalker válasza alratar (#99) üzenetére


l.skywalker
félisten


:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.